رفتن به مطلب

آموزش ریختن بازی ها رو PS4 PRO

Nsm1000
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام عزیزان وقتتون بخیر

دوستانی که خوره PS4 هستن لطفا بیان و کمک کنن.

یه دستگاه PS4 PRO مدل CH U7216 با ورژن فریم ور 6.70 دارم، حالا میخواستم بدونم راهی برای جلبریک یا کپی خور کردن بازیهاش

وجود داره؟ یا اینکه از اکانت های هکی باید استفاده کرده؟

میشه کامل توضیح بدین😅

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

سلام عزیزان وقتتون بخیر

یه دستگاه PS4 PRO مدل CH U7216 با ورژن فریم ور 6.70 دارم، حالا میخواستم بدونم راهی برای جلبریک یا کپی خور کردن بازیهاش

میشه کامل توضیح بدین1f605.png

سلام

فعلا فقط اکانت هکی

که توصیه هم نمیشه

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

سلام عزیزان وقتتون بخیر

میشه کامل توضیح بدین1f605.png

سلام داداش گلم ps4 تا ورژن 5.05 کپی خور میشه در حال حاضر پس شامل حال شما نمیشه اتفاقا من یکی دارم گوشه خونه افتاده از بس خاک خورد دق کرد بنده خدا! یادم باشه اگهی کنم بدم دست کسی که نیاز داره اما سوال دومتون برای ریختن اکانت دستگاه رو به اخرین ورژن اپدیت می کنن و از اکانت هایی که از خارجی ها دزدیده شده اطلاعاتش میان روی کنسول شما لاگین می کنن و بازی ها رو چند مگابایتیش رو دانلود می کنن و بعدش افلاین با کابل لن تکمیل می کنن مراحل نصب رو مورد دوم مشکلش اینه اولا بعضیا براشون اخلاقیات مهمه گفتم که شما بدونین هکی در کار نیست و به نوعی اکانت دیگران این وسط صلواتی دست به دست میشه دوما انلاین که بشین بازیا قفل میشن و امکان بن شدنتون هم وجود داره امیدوارم توضیحاتم کافی بوده باشه سوال دیگه داشتی راحت باش بپرس

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

سلام داداش گلم ps4 تا ورژن 5.05 کپی خور میشه در حال حاضر پس شامل حال شما نمیشه اتفاقا من یکی دارم گوشه خونه افتاده از بس خاک خورد دق کرد بنده خدا! یادم باشه اگهی کنم بدم دست کسی که نیاز داره اما سوال دومتون برای ریختن اکانت دستگاه رو به اخرین ورژن اپدیت می کنن و از اکانت هایی که از خارجی ها دزدیده شده اطلاعاتش میان روی کنسول شما لاگین می کنن و بازی ها رو چند مگابایتیش رو دانلود می کنن و بعدش افلاین با کابل لن تکمیل می کنن مراحل نصب رو مورد دوم مشکلش اینه اولا بعضیا براشون اخلاقیات مهمه گفتم که شما بدونین هکی در کار نیست و به نوعی اکانت دیگران این وسط صلواتی دست به دست میشه دوما انلاین که بشین بازیا قفل میشن و امکان بن شدنتون هم وجود داره امیدوارم توضیحاتم کافی بوده باشه سوال دیگه داشتی راحت باش بپرس

بازی ها رو میخوان آفلاین بازی کنن، چطور میشه این اکانت به اصطلاح هکی رو ریخت؟

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

اکانتای هکی که فقط قابلیت افلاین دارن و نمیشه انلاین باهاشون بازی کرد چون اولا فروشنده اطلاعات اکانت هکی رو به شما نمیده و دوما صاحب اصلی اکانت پسورد خودشو تا فهمید هک شده عوض می کنه اما اینکه چه طور افلاین بازی کنید سادست بعد از ریختن بازی روی دستگاه به هیچ عنوان انلاین نشید در این صورت شما بازی های هکیتون قفل نمیشه تا زمانی که به اینترنت وصل نشدین و می تونین استفاده کنید

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

اکانت هکی رو میخرین توی کنسول واردش میشین میرین قسمت لایبراری بعد اون بازیا که میخاین و اد میکنین به لیست دانلود بعد تموم ازون اکان لاگ اوت میکنین. البته باید اون اکانت رو روی دستگاه خودتون به عنوان اکانت پرایمری بشناسونین بعد لاگ اوت کنین. بعد میتونین با اکانت خودتون بازیارو دانلود کنین و انجامشون بدین تا زمانی که صاحب اکانت مطلع نشده باشه. چون اگه مطلع بشه اکانت رو از پرایمری درمیاره و بازیا براتون قفل میشن. تنها راهشم اینه که بعد دانلود بازی ها تا تموم نکردنشون انلاین نشین.

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

اکانت هکی رو میخرین توی کنسول واردش میشین میرین قسمت لایبراری بعد اون بازیا که میخاین و اد میکنین به لیست دانلود بعد تموم ازون اکان لاگ اوت میکنین. البته باید اون اکانت رو روی دستگاه خودتون به عنوان اکانت پرایمری بشناسونین بعد لاگ اوت کنین. بعد میتونین با اکانت خودتون بازیارو دانلود کنین و انجامشون بدین تا زمانی که صاحب اکانت مطلع نشده باشه. چون اگه مطلع بشه اکانت رو از پرایمری درمیاره و بازیا براتون قفل میشن. تنها راهشم اینه که بعد دانلود بازی ها تا تموم نکردنشون انلاین نشین.

جای معتبری میشناسی مهندس؟

یه پیامی بده تلگرام بهم : @NSM1000

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...