رفتن به مطلب

هم فکری برای انتخاب ویندوز

amirafshar
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان این تایپک زدم که دوستان گیمر و بقیه اعضا هم فکری کنیم برای انتخاب یک ویندوز پایدار و مناسب گیم 

نظریه هاتونو بگید ببینم چه ویندوزی برای گیم و پایداری مناسب هست 

بنده از چند نسخه ادیت شده ویندوز 10 استفاده کردم راضی نبودم حالا شما دوستان چه ویندوزی و چه نسخه ای از ویندوز پیشنهاد میدید برای گیم که fps بالا دریافت کنیم و مشکلی نداشته باشه (پایدار) باشه

لینک به دیدگاه

ویندوز 10 پرو 64 بیتی و دیگر هیچ

مشکل سخت افزارحسابش جداست

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

ویندوز 10 پرو 64 بیتی و دیگر هیچ

مشکل سخت افزارحسابش جداست

ممنون از مشارکتت مهدی جان ببین مثلا من شنیدم بیشتر کاربرا از بیلد 1909 راضی نیستن 

ممنون میشه کامل بگی کدوم نسخه و بیلد  البته نظر همه دوستان متینه و امیدوارم بی احترامی نشه به کسی 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، amirafshar گفته است :

ممنون از مشارکتت مهدی جان ببین مثلا من شنیدم بیشتر کاربرا از بیلد 1909 راضی نیستن 

ممنون میشه کامل بگی کدوم نسخه و بیلد  البته نظر همه دوستان متینه و امیدوارم بی احترامی نشه به کسی 

هر وقت نسخه جدید میاد از سافت98 دانلود میکنم حتی شده 3 تا ویندوز دانلود کردم اما هیچکدوم استفاده نشدن

نسخه Pro ورژن 64 بیتی ( 1909.18363.535 )

برای بروزرسانی درایورها هم از SysTweak Advanced Driver Update استفاده میکنم

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، amirafshar گفته است :

سلام دوستان این تایپک زدم که دوستان گیمر و بقیه اعضا هم فکری کنیم برای انتخاب یک ویندوز پایدار و مناسب گیم 

بنده از چند نسخه ادیت شده ویندوز 10 استفاده کردم راضی نبودم حالا شما دوستان چه ویندوزی و چه نسخه ای از ویندوز پیشنهاد میدید برای گیم که fps بالا دریافت کنیم و مشکلی نداشته باشه (پایدار) باشه

من از ویندوز 7 تا 10 همه رو تست کردم اکثر نسخه ها و بهترینشون برای بازی ویندوز 10 پرو 64 بیتی بود الگوریتم پردازشش توی بازیا بهتر بود و حس من توی این نسخه میگفت که کیفیت تصویر بهتری دارم میگیرم  نسخه ای که روش تست کردم  نسخه 1909 بودو هیچ مشکلی نداشت  البته بگم که پلتفرم سیستمم AMD بود و خیلی خوب مچ شده بود و گرافیک هم انویدا بود البته بهتره ویندوز 10 رو رویه اس اس دی نصب کنی 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

هر وقت نسخه جدید میاد از سافت98 دانلود میکنم حتی شده 3 تا ویندوز دانلود کردم اما هیچکدوم استفاده نشدن

نسخه Pro ورژن 64 بیتی ( 1909.18363.535 )

برای بروزرسانی درایورها هم از SysTweak Advanced Driver Update استفاده میکنم

بسیار عالی

در 3 دقیقه قبل، Amir Jounty گفته است :

من از ویندوز 7 تا 10 همه رو تست کردم اکثر نسخه ها و بهترینشون برای بازی ویندوز 10 پرو 64 بیتی بود الگوریتم پردازشش توی بازیا بهتر بود و حس من توی این نسخه میگفت که کیفیت تصویر بهتری دارم میگیرم  نسخه ای که روش تست کردم  نسخه 1909 بودو هیچ مشکلی نداشت  البته بگم که پلتفرم سیستمم AMD بود و خیلی خوب مچ شده بود و گرافیک هم انویدا بود البته بهتره ویندوز 10 رو رویه اس اس دی نصب کنی 

ممنون کامل بود 

بله ولی ویندوز 10 مشکلات دیگه ای هم داره 

یکیش مثلا کورتانا

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، amirafshar گفته است :

بسیار عالی

ممنون کامل بود 

یکیش مثلا کورتانا

کورتانا مشکل نیست حتی onedrive هم خیلی بدرد بخور هستن البته خودم هر دوشون رو تا حدی محدود کردم

شما تو cs go فریمت بین 70 تا 400 هست دلیلی بر بد بودن ویندوز نیست ..راستی برگشتم 4.4 تو پابجی صفحه مرگ داد

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، amirafshar گفته است :

بسیار عالی

ممنون کامل بود 

یکیش مثلا کورتانا

ببین ویندوز 10 نمیگیم بی نقصه اما از تمام نسخه های ویندوز کامل تره و سنگین تر آره قبول دارم یه سری از برنامه ها مثه همین کورتانا و خصوصا ویندوز دیفندر شدید سرعت سیستم رو کم میکنن که خب بعد از نصب ویندوز تو تسک منیجر از بخش استارت اپ ها همشونو غیر فعال کن سرعت ویندوزت خیلی زیاد میشه یه موضوع دیگه هم که داره سازگاری پردازنده با نسخه ویندوزه مثلا تو سیستم من ویندوز 10 عالی کار میکنه بهتر از هر نوع ویندوزی اما تو سیستم دوستم چون سی پی یوش قبل از عرضه ویندوز 10 هست یخورده خیلی کم کندتر کار میکنه چون پردازندش قدیمیه خب هستش کمه و خصوصا با 10 بهینه شده نیست این مشکلات کوچک سخت افزاری هم تا حدودی توی سازگاری تاثیر میذارن برا همین گفتم اس اس دی چون اگه یه گوشه ای سیستمم با 10 بهینه و نهایت هماهنگی کار نکرد شتاب اس اس دی بتونه بپوشونتش و به چشم نیاد 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

کورتانا مشکل نیست حتی onedrive هم خیلی بدرد بخور هستن البته خودم هر دوشون رو تا حدی محدود کردم

شما تو cs go فریمت بین 70 تا 400 هست دلیلی بر بد بودن ویندوز نیست ..راستی برگشتم 4.4 تو پابجی صفحه مرگ داد

نه من اول تایپک هم اعلام کردم چیزی بر بد بودن نداریم من منظورم مثلا نسخه ltsc ویندوز 10 هست بله مثلا بازی csgo جدیدا خیلی بد شده تو فریم دادن

حالا اون داستان هم تلگرام صحبت میکنیم

در 2 دقیقه قبل، Amir Jounty گفته است :

ببین ویندوز 10 نمیگیم بی نقصه اما از تمام نسخه های ویندوز کامل تره و سنگین تر آره قبول دارم یه سری از برنامه ها مثه همین کورتانا و خصوصا ویندوز دیفندر شدید سرعت سیستم رو کم میکنن که خب بعد از نصب ویندوز تو تسک منیجر از بخش استارت اپ ها همشونو غیر فعال کن سرعت ویندوزت خیلی زیاد میشه یه موضوع دیگه هم که داره سازگاری پردازنده با نسخه ویندوزه مثلا تو سیستم من ویندوز 10 عالی کار میکنه بهتر از هر نوع ویندوزی اما تو سیستم دوستم چون سی پی یوش قبل از عرضه ویندوز 10 هست یخورده خیلی کم کندتر کار میکنه چون پردازندش قدیمیه خب هستش کمه و خصوصا با 10 بهینه شده نیست این مشکلات کوچک سخت افزاری هم تا حدودی توی سازگاری تاثیر میذارن برا همین گفتم اس اس دی چون اگه یه گوشه ای سیستمم با 10 بهینه و نهایت هماهنگی کار نکرد شتاب اس اس دی بتونه بپوشونتش و به چشم نیاد 

درسته نسخه ویندوز ده کامل و جامع بنده هم قبول دارم ولی مثلا بعضی بازی ها و نرم افزار توی 8.1,خوبه توی 7 خوبه ما میخوایم به جامع بودن بر کارایی هامون برسیم

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز من از ویندوز ده ارجینال بیلد 1909 استفاده میکنم . ویندوز ارجینال در کارایی خیلی متفاوت میشه.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، amirafshar گفته است :

نه من اول تایپک هم اعلام کردم چیزی بر بد بودن نداریم من منظورم مثلا نسخه ltsc ویندوز 10 هست بله مثلا بازی csgo جدیدا خیلی بد شده تو فریم دادن

حالا اون داستان هم تلگرام صحبت میکنیم

درسته نسخه ویندوز ده کامل و جامع بنده هم قبول دارم ولی مثلا بعضی بازی ها و نرم افزار توی 8.1,خوبه توی 7 خوبه ما میخوایم به جامع بودن بر کارایی هامون برسیم

درسته متوجه هستم اما خب ویندوز 10 همه ی ویژگی نسخه های قبلی رو داره و یعنی با نصب 10 هفت و هشت رو هم داری اما در خصوص تفاوت فریم باید بگم که خب توی بعضی سیستما 7 بیشتر فریم میده چون سبک تره کمتر اطلاعات رو هی رفرش میکنه و نرم افزارهای کمتری تو پس زمینه کار میکنن و سر سیستم خلوت تره و خب فریم بیشتره ولی مثلا مثه من فریم توی 7 و 10 زیاد فرقی نداره یه بار این زیاده یه بار اون زیاده ولی از لحاظ کیفیتی بازیا توی 10 بهتر اجرا میشن اما اگه بخوایم مثلا کلی حساب کنیم که هم سبکی 7 رو داشته باشیم و هم جدید بودن 10 رو ویندوز 8.1 پرو 64 بیتی گزینه خیلی مناسبیه و خب 7 کم کم داره منسوخ میشه و گمونم بازیا دیگه بر اساس 7 بهینه نشن

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، jj-191 گفته است :

سلام

عزیز من از ویندوز ده ارجینال بیلد 1909 استفاده میکنم . ویندوز ارجینال در کارایی خیلی متفاوت میشه.

سلام عزیز شبت بخیر درسته الان شما اورجینال دارید تفاوت واقعا احساس میکنید ?

چجوری اورجینال رو تهیه کردید ?

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، amirafshar گفته است :

بله واقعا متفاوته. من یکی از محصولات لپتاپ ایسوس که سریال نامبر اصلی ویندوز توسط ایسوس روی بایوسش فلش شده هست تهیه کردم و استفاده میکنم.

برای فعال کردنشم کار خاصی نمیکنم خودش اتوماتیک اکتیو میشه با همون سریال. معمولا شرکت های بزرگ به صورت عمده که بهشون قیمت پایین تر میفته از مایکروسافت سریال میخرن و روی محصولاتشون به مشتریاشون عرضه میکنن.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Amir Jounty گفته است :

درسته متوجه هستم اما خب ویندوز 10 همه ی ویژگی نسخه های قبلی رو داره و یعنی با نصب 10 هفت و هشت رو هم داری اما در خصوص تفاوت فریم باید بگم که خب توی بعضی سیستما 7 بیشتر فریم میده چون سبک تره کمتر اطلاعات رو هی رفرش میکنه و نرم افزارهای کمتری تو پس زمینه کار میکنن و سر سیستم خلوت تره و خب فریم بیشتره ولی مثلا مثه من فریم توی 7 و 10 زیاد فرقی نداره یه بار این زیاده یه بار اون زیاده ولی از لحاظ کیفیتی بازیا توی 10 بهتر اجرا میشن اما اگه بخوایم مثلا کلی حساب کنیم که هم سبکی 7 رو داشته باشیم و هم جدید بودن 10 رو ویندوز 8.1 پرو 64 بیتی گزینه خیلی مناسبیه و خب 7 کم کم داره منسوخ میشه و گمونم بازیا دیگه بر اساس 7 بهینه نشن

کاملا حرف شما درسته منم قبول دارم 

ولی ویندوز 10 با این همه اپدیت بودن اینا هنوز امکاناتی مثل ایکس باکسش باعث fps drop میشه 

از رجیستری مثلا قطعش میکنی اوکی میشه 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، jj-191 گفته است :

بله واقعا متفاوته. من یکی از محصولات لپتاپ ایسوس که سریال نامبر اصلی ویندوز توسط ایسوس روی بایوسش فلش شده هست تهیه کردم و استفاده میکنم.

برای فعال کردنشم کار خاصی نمیکنم خودش اتوماتیک اکتیو میشه با همون سریال. معمولا شرکت های بزرگ به صورت عمده که بهشون قیمت پایین تر میفته از مایکروسافت سریال میخرن و روی محصولاتشون به مشتریاشون عرضه میکنن.

آها پس شما از product key استفاده کردید بسیار عالی ممنون 

لینک به دیدگاه

سلام

پایداری win7

اپدیت بودن و بازیای جدید win 10

لینک به دیدگاه

صبر کنید و از سیستم عامل ملی مجهز به موتور قدرتمن یوز بهره میبرد استفاده نمایید

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

سلام

پایداری win7

اپدیت بودن و بازیای جدید win 10

ممنون بابت کلی گفتن

در 37 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

صبر کنید و از سیستم عامل ملی مجهز به موتور قدرتمن یوز بهره میبرد استفاده نمایید

😄😄😄 ایشالله رقابت مستقیم با سری ویندوز کنه

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز اگه از ایکس باکس در ویندوز 10 استفاده نمیکنید، به Enterprise LTCS روی بیارید

این ویندوز، خالص ترین نسخه ویندوزه و هیچ کدوم از metro app های لعنتی رو مثل مایکروسافت اج و استور و ... نداره

کورتانا بی کورتانا :))))

به شدت سبک، به شدت پایدار، بوت سریع، روون، اصلا یه چیز عجیب

از همه مهمتر، Feature Update براتون نمیاد و فقط هر 6 ماه یکبار یه بروز رسانی چند صد مگابایتی امنیتی براتون میاد

تازه، به نظر میاد که windows defender در این نسخه ویندوز حساسیت بیشتری هم داره.

خلاصه اینکه هر کسی که از ایکس باکس در ویندوز 10 استفاده نمیکنه حتما باید به LTSC مهاجرت کنه. خود بنده الان یه ماه و نیمی میشه که هجرت کردم و بسیار راضیم

چونکه فیچر اپدیت های پرباگ برای این نسخه نمیاد، بر پایه بیلد 1809 ارائه میشه، ولی تک توک بروز رسانی امنیتی در حد مگابایت میاد براش

200572648_Screenshot(43).thumb.png.7f0b2700c27e3087d749ff70c318bdbe.png

1338120278_Screenshot(44).thumb.png.399ede37ac0cf68d3f7c1c5371fc2a6c.png

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، amirafshar گفته است :

اورجینال تهیه نکنید 

لینک به دیدگاه

من الان دو سالی میشه از نسخه هوم ویندوز ۱۰ استفاده میکنم خیلیم‌ راضیم. سبک  هم هست. خودشم اکتیو میشه فقط کافیه یه اکانت هات میل مایکروسافت براش بسازی تموم. نیازی به کرک و این داستانا نداره. تو ویندوز ۱۰ اس اس دی خیلی جواب میده و حتی تو سیستمای قدیمی باعث روونی زیاد میشه جوری که احساس نمیکنین با یه سیستم‌  عهد بوق کارمیکنین. من یه لپتاپ دل اینسپایرون ۵۰۱۰ دارم مال سال ۹۰عه روش یه اس اس دی انداختم اصلا ازینور به اونور شد. قبلش ویندوز ۱۰ روش خیلی کند بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، amirafshar گفته است :

درود

میتونیدنسخه 1903 نسخه اصلی رو از سایت سازنده دانلود کرده و سپس بافایلهای افلاینی که تو سایت بروزرسانیش قرارمی ده اپدیت کنید.حتما بعداز نصب ابتدا پروسه فعال سازی قانونی رو انجام بدید وبعد بروزسانی 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

سلام

عزیز اگه از ایکس باکس در ویندوز 10 استفاده نمیکنید، به Enterprise LTCS روی بیارید

سلام. یه لینک برای دانلود میدی بی زحمت؟
البته اینو تو سافت ۹۸ پیدا کردم. خودشه؟
https://soft98.ir/os/windows-10/2338-دانلود-ویندوز-ال-تی-ای-سی.html

ویرایش شده توسط Negrasombra
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

سلام

این ویندوز، خالص ترین نسخه ویندوزه و هیچ کدوم از metro app های لعنتی رو مثل مایکروسافت اج و استور و ... نداره

کورتانا بی کورتانا :))))

به شدت سبک، به شدت پایدار، بوت سریع، روون، اصلا یه چیز عجیب

از همه مهمتر، Feature Update براتون نمیاد و فقط هر 6 ماه یکبار یه بروز رسانی چند صد مگابایتی امنیتی براتون میاد

تازه، به نظر میاد که windows defender در این نسخه ویندوز حساسیت بیشتری هم داره.

خلاصه اینکه هر کسی که از ایکس باکس در ویندوز 10 استفاده نمیکنه حتما باید به LTSC مهاجرت کنه. خود بنده الان یه ماه و نیمی میشه که هجرت کردم و بسیار راضیم

چونکه فیچر اپدیت های پرباگ برای این نسخه نمیاد، بر پایه بیلد 1809 ارائه میشه، ولی تک توک بروز رسانی امنیتی در حد مگابایت میاد براش

200572648_Screenshot(43).thumb.png.7f0b2700c27e3087d749ff70c318bdbe.png

1338120278_Screenshot(44).thumb.png.399ede37ac0cf68d3f7c1c5371fc2a6c.png

سلام عالی

من خودم این نسخه رو استفاده کردم واقعا حرف شما درسته

خیلی خوبه این نسخه از ویندوز گفتن توی 1909 تغییرات زیادی ایجاد شده که هیچ فرقی نمیکرد به نظر من بدتر شده برای همین مهاجرت کردم

در 7 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

اورجینال تهیه نکنید 

چرا عزیز میشه دلیلتونم هم بگید

در 4 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

من الان دو سالی میشه از نسخه هوم ویندوز ۱۰ استفاده میکنم خیلیم‌ راضیم. سبک  هم هست. خودشم اکتیو میشه فقط کافیه یه اکانت هات میل مایکروسافت براش بسازی تموم. نیازی به کرک و این داستانا نداره. تو ویندوز ۱۰ اس اس دی خیلی جواب میده و حتی تو سیستمای قدیمی باعث روونی زیاد میشه جوری که احساس نمیکنین با یه سیستم‌  عهد بوق کارمیکنین. من یه لپتاپ دل اینسپایرون ۵۰۱۰ دارم مال سال ۹۰عه روش یه اس اس دی انداختم اصلا ازینور به اونور شد. قبلش ویندوز ۱۰ روش خیلی کند بود.

بسیار ممنون از نظر دهی شما والا ویندوز 10 هوم اصلا استفاده نکرم شما یعنی میگید از نسخه پرو و اینترپرایز برای یه کاربر معمولی خیلی بهتر ؟

در 3 ساعت قبل، Maxwell گفته است :

درود

میتونیدنسخه 1903 نسخه اصلی رو از سایت سازنده دانلود کرده و سپس بافایلهای افلاینی که تو سایت بروزرسانیش قرارمی ده اپدیت کنید.حتما بعداز نصب ابتدا پروسه فعال سازی قانونی رو انجام بدید وبعد بروزسانی 

سلام 

ممنون بله احتمال زیاد باید همین کار رو بکنم ولی موندم که واقعا چه نسخه ای رو نصب کنم LTSC یا PRO یا ENTERPRISE اونم چه نسخه ای 

دوست دارم LTSC نصب کنم ولی میگم نسخه 1809 نمیدونم 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amirafshar گفته است :

سلام عالی

من خودم این نسخه رو استفاده کردم واقعا حرف شما درسته

خیلی خوبه این نسخه از ویندوز گفتن توی 1909 تغییرات زیادی ایجاد شده که هیچ فرقی نمیکرد به نظر من بدتر شده برای همین مهاجرت کردم

بله، بدتر شده واقعا. بدتر و سنگینتر. اینقدری سنگین که اگه اورجینال نداشته باشید و از compatibility اون بی بهره باشید، واقعا ویندوز کندی رو تجربه خواهید کرد.

من از دو سال پیش که 1707 نصب کرده بودم دیگه دست بهش نزدم، همینجوری خودش آپدیت میشد و خلاص ... تا اینکه در بیلد 1909 یه ویروس مهلکی گریبانگیرم شد به طوریکه درایور های usb سیستم و کارت شبکه برای سیستم قابل شناسایی نبودن |:

مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم، منتهی چون کارت شبکه هم شناسایی نمیشد مجبور بودم از همون فایل 1707 استفاده کنم. منتهی، پارتیشن های هاردم gpt نبودن بلکه mbr بودن و مجبور شدم یه بکاپ اضطراری بگیرم و هارد رو ریست کنم

هارد رو ریست کردم و یه 1707 ریختم. میخواستم enterprise 1909 معمولی دانلود کنم دوباره، منتهی دیدم همین آش و کاسه میشه، همیشه درایو سیستمم پره و کلی چیز چرت و پرت و سنگینی و سرعت بوت پائین و ...

تصمیم گرفتم که ltsc رو امتحان کنم، و حقیقتا پشیمون نیستم. البته الان دیگه بازی نمیکنم متاسفانه به علت مشغله های زندگی، ولی همچنان مولتی مدیای سنگین انجام میدم با سیستم، در حد 100 تا تب موزیلا و پخش زنده یوتیوب و موزیک و پاورپوینت 100 اسلایدی باز و تلگرام و واتساپ و اسکایپ اکتیو و همه همزمان، نه بهم نمیگه. سرعت نتم هم بالاتره و راحت بالای 250 کیلوبایت بر ثانیه دارم سرعت میگیرم، ولی قبلا 1909 حداقل 300 مگابیت از پهنای باندمو میدزدید که الان دیگه خبری نیست ازشون (پهنای بادم 2048 عه)

توصیه میکنم حتما مهاجرت کنید. ltcs یه پلتفرم قابل اعتماد واقعیه و یه service به قول خود مایکروسافت نیست. طرح نیازش هم خیلی حرفه ای بوده؛ مخصوص مراکز نظامی و پزشکی و صنعتی. لایسنسش هم اصلا راحت فروخته نمیشه؛ حتما مایکروسافت باید از طریق نماینده محلیش verify کنه که شما واقعا میخواید مثلا برای ماشین سی تی اسکن تون ltcs بریزید و تا تائید نشه، لایسنسی بهتون فروخته نمیشه

قشنگ منو یاد روونی win xp میندازه که چقدر سبک و قابل اعتماد بود. حتی 7 و بیلد های ابتدایی 10 هم همین مدلی بودن، ولی از وقتی که مایکروسافت تصمیم گرفت که 10 یه پلتفرم همه گیر بشه، دیگه یه پلتفرم نبود، بلکه برای خودش یه دنیا بود. انگاری که دیگه 10 مسئول بهره برداری از کامپیوتر شما نمیشد، بلکه صاحب کامپیوتر شما میشد! اون بود که تصمیم میگرفت شما چجوری بازی کنید، چه نرم افزاری نصب کنید، چطوری چت کنید، وب گردی کنید، و ... دیگه شما نبودید که برای کامپیوترتون تصمیم میگرفتید، بلکه ویندوز 10 بود

اما ltcs اینجوری نیست. همه هدف این نسخه اینه که تا قطره آخر توان کامپیوتر شما صرف انجام کارهای شما بشه، نه پیشبرد اهداف پولساز مایکروسافت.

بیخیال این بشید که بیلدش پائینه و اینا، انصافا کوچ به 1909 چه تغییر شگرفی توی بهره برداری کاربر میده؟ چیزی به جز سنگین شدن سیستم و موش آزمایشگاهی مایکروسافت بودن برای کاربر داره؟ دو سال دیگه هم دوباره بر پایه بیلد جدید اون موقع، ltcs بروز رسانی میشه. (در واقع هر سه سال یک بار ltcs بر پایه بیلد جدید عرضه میشه)

در 3 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

سلام. یه لینک برای دانلود میدی بی زحمت؟
البته اینو تو سافت ۹۸ پیدا کردم. خودشه؟
https://soft98.ir/os/windows-10/2338-دانلود-ویندوز-ال-تی-ای-سی.html

من از p30download گرفتم، ولی soft98 هم خیلی خوبه

بله ویندوز که همینه، اینترپرایز ltcs بر پایه بیلد 1809

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...