رفتن به مطلب

باز پس گیری اکانت استیم.

zen
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من یدونه از اکانت های استیم خودم  را حدود یک ماه پیش به دوستم دادم الان روش گرفته استیم گارد موبایل فعال کرده چطور میتونم اکانتم را پس بگیرم  لطفا راهنمایی کنید.ایمیل اکانت هم دارم فقط استیم گارد روش فعال شده و دوستم شماره خودش را داده. 

IMG_20191224_185657_137.jpg

لینک به دیدگاه

درود تا جایی که می دونم راهی برای bypass کردن steam guard نیست باید حتما به کدی که برای رفیقتون ارسال میشه دسترسی داشته باشین که بعد استیم گارد رو خاموش کنید یا بتونید شماره تلفن رو عوض کنید میشه بپرسم دلیل دوستتون برای اینکار چی بوده؟ شما از طریق ایمیل فقط می تونید پسورد رو عوض کنید تا جایی که اطلاع دارم

لینک به دیدگاه

الان تنها راهی دارید اینه که با مدرک به ساپورت استیم پیام بدید و بگید اکانتتون دزدی (Hijack)  شده.

این مدارک میتونه شامل موارد زیر باشه:

سی دی کی هایی که توی اکانتتون فعال کردید.

کد استیم والت هایی که توی اکانتتون فعال کردید.

مشخصات مستر کارت یا پی پال اگه باهاش گیمی توی این اکانت خریدید.

ویرایش شده توسط Erryhami
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Erryhami گفته است :

الان تنها راهی دارید اینه که با مدرک به ساپورت استیم پیام بدید و بگید اکانتتون دزدی (Hijack)  شده.

عزیز متن پیام را چی بنویسم. کسی راهنمایی کنه میخوام به استیم پیام بدم که اکانت دزدیده شده و استیم گارد روش فعال شده ولی به ایمیل اکانت دسترسی دارم. حتی پسورد اکانت تغییر نکرده. متن انگلیسی را کسی بلده اینجا بنویسه برای استیم بفرستم. 

لینک به دیدگاه

hi....my steam account has been stolen by some one who I trusted...now  I cannot access my account because he had activated the steam guard...but I have access to the email..even the password did not changed...please help me to retake what is truly mine..thank you

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، *ghost* گفته است :

hi....my steam account has been stolen by some one who I trusted...now  I cannot access my account because he had activated the steam guard...but I have access to the email..even the password did not changed...please help me to retake what is truly mine..thank you

به نظر من قسمتی که نوشته من بهش اطمینان داشتم و خودم دادم رو ننویسه بهتره، فقط بگه اکانت های جک شده و استیم گارد فعال نداشتم قبلا، مثلا چون گوشی هوشمند نداشتم! الان کسی که اکانت رو دزدیده استیم گارد فعال کرده و شماره تلفن خودش رو وارد کرده.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Erryhami گفته است :

تنها راهِ بازپس گیری همینه 

لینک به دیدگاه

گارد رو روی چه شماره ای گذاشته؟

اکانت استیمتون روی سیستم دیگه ای بازه؟

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

گارد رو روی چه شماره ای گذاشته؟

🤔  ؟

لینک به دیدگاه

شما خیلی ادمای خوب و رفیق بازی هستید

نمیدونم چه مرگمه ولی من که خلال دندونم به کسی میدم بعدش پشیمون میشم خخخخخخخ

لینک به دیدگاه

الان بعد از چند روز پیام دادن به استیم هنوز جوابی به من نداده کسی که انگلیسش خوبه بگه چی بنویسم؟ 

متن پیام می خوام این باشه .

سلام اکانت بنده را دزدین و روی اکانت استیم گارد فعال کردن ولی ایمیل اکانت تغییر نکرده و حتی پسورد اکانت هم تغییر نکرده. لطفا کمک کنید.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، zen گفته است :

الان بعد از چند روز پیام دادن به استیم هنوز جوابی به من نداده کسی که انگلیسش خوبه بگه چی بنویسم؟ 

متن پیام می خوام این باشه .

سلام اکانت بنده را دزدین و روی اکانت استیم گارد فعال کردن ولی ایمیل اکانت تغییر نکرده و حتی پسورد اکانت هم تغییر نکرده. لطفا کمک کنید.

Hello

Someone stole my steam account and activated the steam guard,but didn't chance the email that used for account,and even password didn't changed,please HELP!

کم و بیش همینه،اگه جواب دادن و نفهمیدی چی میگن همینجا بزار تا بت بگم

لینک به دیدگاه

احیانا اکانت رو سیستم یا مروگرتون سیو نیست؟

اگر اینطوره و میتونین وارد اکانت بشین راه حل ساده ای داره فقط کافیه بکاپ کد بگیرین

در غیر این صورت گزینه need help with sign in رو بزنین و بعد یکی از گزینه ها مربوط میشه اینکه به استیم گارد گوشی دسترسی ندارین و از این طریق میشه اکانت رو بک داد

ویرایش شده توسط mitternacht
لینک به دیدگاه

راه حلش اینکه به دوستت اکانت ندی،از فروشگاه های ایرانی خرید نکنی که مجبور بشی اکانت بدی دستشون،هر بلایی سر اکانتت بیاد پلیس ج.ا هیچ غلطی برات نمیکنه

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در در 3 دی 1398 در 22:03، Silvermanhhh گفته است :

شما خیلی ادمای خوب و رفیق بازی هستید

نمیدونم چه مرگمه ولی من که خلال دندونم به کسی میدم بعدش پشیمون میشم خخخخخخخ

کار درستی میکنی،من زخم خورده ی رفاقتم😁از ایکس باکس مانیتور و گیم پد بگیر تا پول قرض دادن،  الان یه پاکت تخمه هم براشون نمیگیرم با اکثریت هم کات کردم یکیشون رفته مغازه پدرم شمارمو پیدا کرده، چند ماه پیش که زنگ زد فحش کشش کردم بعد بلاک زدم،الاغ چند سال پیش زده مانتیور منو خراب کرده برد مانیتور نابود شده بعد شمارشو دایورت کرده رو خط خواهرش اونم میگه بهش زنگ نزن اون عصبانی میشه..یعنی چی آخه؟؟الان بعد سه سال دوباره سر و کلش پیدا شده جدا از اون پولایی که وقت نداریش ازم گرفته هیچوقت پس نداده،ایکس باکس من چند ماه چند ماه دستش بود...بماند

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

یکیشون رفته مغازه پدرم شمارمو پیدا کرد چند ماه پیش فحش کشش کردم بعد بلاک زدم،الاغ چند سال پیش زده مانتیور منو خراب کرد بردش نابود شده بعد شمارشو دایورت کرده رو خط خواهرش اونم میگه بهش زنگ نزن اون عصبانی میشه..یعنی چی آخه؟؟الان بعد سه سال دوباره سر و کلش پیدا شده جدا از اون پولایی که وقت نداریش ازم گرفته هیچوقت پس نداده،ایکس باکس ما چند ماه چند ماه دستش بود...بماند

به این میگفتی رفیق احیانا ؟ 🤐

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

به این میگفتی رفیق احیانا ؟ 🤐

تقریبا تو این دوره زمونه همه رفیقا این شکلین

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

به این میگفتی رفیق احیانا ؟ 1f910.png

روابط تو این ایران کلا همینه حسادت،سو استفاده،کلاهبرداری حروم خوری = زرنگی !

لینک به دیدگاه

چه قدر رفیقاتون داغونن

دنبال رفیق خوب باشین زندگی بدون رفیق واقعا سخته

لینک به دیدگاه

منم قبلا اکانت استیممو دادم به رفیقم که کانتر بازی کنه 

اتفاقی دیدم کانترم بن شده 

بعد فهمیدم با اکانت من چیت تست میکرده 

از اونجا به بعد دیگه هیچی به هیچکسی ندادم 

پیشنهاد میکنم شما هم همینکارو بکنید 

ویرایش شده توسط Pooria3000
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

چه قدر رفیقاتون داغونن

دنبال رفیق خوب باشین زندگی بدون رفیق واقعا سخته

دقیقا علیرضا جان.منم رفاقت زیاد داشتم ولی رفیق فقط چندتایی دارم که اونم کلا به واسطه رفاقت ماها رفت و آمد خانوادگی درست شده.خداروشکر هیچکدوم از اونا هم اهل گیم و این داستانا نیستن !

ولی برای بحث این دوستمون واقعا برام عجیبه ! من که اکانت رد دد خریدم کلی از بچه ها تو گروه که در حد سلام و علیک بودن پیام میدادن که اکانتتو بده ما هم فعال کنیم ولی بدون رو در وایستی میگفتم نه ! کلا سعی کنین به هرکسی اینجور اعتماد نداشته باشین مگر اینکه 100% 200% ازش مطمئن باشین.به قول معروف مالتو سفت بگیر همسایتو دزد نگیر

لینک به دیدگاه

مشکـل رفیقــ بازا اینــه که دلـشون نمیـــاد " نــه " برا هیچکدومشونـــ بگـن .

جراتـــ " نـه " گفـتن داشته باشیـــم .این مسائـل هـا پیش نمیــاد .

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hᴀᴅɪ گفته است :

مشکـل رفیقــ بازا اینــه که دلـشون نمیـــاد " نــه " برا هیچکدومشونـــ بگـن .

جراتـــ " نـه " گفـتن داشته باشیـــم .این مسائـل هـا پیش نمیــاد .

مهارت "نه" گفتن خیلی چیز خوبیه 🤙

ویرایش شده توسط Slasher
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...