رفتن به مطلب

عرضه بی سر و صدای مانیتورهای گیمینگ mastertech

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان چند روز پیش متوجه شدم بالاخره ترابایت مانیتور 34 اینچی رو که وعدش رو داده بود به بازار عرض کرد در کنارش مدل 27 اینچی جدیدی هم ارایه شد سعی می کنم یه بررسی مختصر امکاناتشون رو بکنم

مورد اول پنل جدید خمیده سامسونگ درش استفاده شده که رزلوشن 3440*1440 داره که این نشون دهنده اولترا واید بودنش هست و نسبت تصویر 21:9 هست این مدل خمیدگی 1500 رادیان داره که بیشترین مقداری هست که در مانیتورها دیده شده وقبلا در مانیتور cf791 که برای رفیقم خریدیم خمیدگیش به وضوح مشخص و ملموس بود روشنایی طبق معمول پنل های va روشنایش 300 نیت هست نکته مثبت این پنل جدید رفرش ریت 144 هست که در مدل cf791 فقط 100 هرتز بوددرگاه های مانیتور شامل display port و hdmi و dvi و usb هستن مانیتور دوتا اسپیکر 1.5 وات داره و نکات اخر اینکه flicker less هست و دارای تکنولوژی comfy view هست مورد اخر مربوط به acer هست و این سوال پیش میاد ایا acer مانیتورها رو تولید می کنه و طبق معمول دوستان برچسب میزنن یا خیر؟ و اینکه این فناوری تا جایی که من دیدم بیشتر در پنل ips استفاده میشه اینکه اینجا دوستان چرا نوشتن حقیقتش فک کنم بیشتر خواستن بگن اپشن داریم خلاصه😂 اها تا یادم نرفته قیمتش 8 میلیون و 900 هزار هست که به نظرم می تونست کمتر باشه به فرض Mi suarface با همین امکانات در چین خیلی گرون بیفته پات 500 دلار هست که اگر ترابایت با دلاری 15 هم حساب می کرد باید قیمت 7 میلیون و 500 هزاری روش میگذاشت دوستان بنده هیچ بررسی و چیزی از این مانیتور ندیدم چند روز هست برای فروش گذاشتنش دوستانی که تهران هستن اگر بتونن برن ساختمون ترابایت و یک گزارش تصویری بگیرین ببینن این سری کیفیت نسبت به قبل بهتر شده یا نه چون مشخصات امیدوار کنندست ولی هیچ کالایی صرفا با مشخصات خالی به جایی نمی رسه و باید مهندسی پشتش باشه

7392712361.jpg

7720752012.jpg

7720752013.jpg

7720752014.jpg

لینک به دیدگاه

اما توی همین یک ذره مشخصاتی که نوشتن 2تا سوتی دادن  و قسمت فان داریم معلوم نیست سایت دست کیه یه بچه مدرسه ای که هر چی دستش میاد می نویسه؟

4k.thumb.PNG.01c767df8bed582fb3efaee0a2269ca0.PNG

داخل عکس می بیند رزلوشن اولترا واید رو نوشته و بعد نوشته تصویر 4k بوده😂

مورد دوم داخل عکس پایین علامت دوم نوشته ips که عرض کردم مانیتور خمیده پنل 99 درصد سامسونگ هست و پنل سامسونگ هم va اسمشه!!!

XG345AQ001.thumb.jpg.4eb2d9557454b88cf2ed346692a9a571.jpg

لینک به دیدگاه

مورد دوم باز هم پنل سامسونگ هست و خمیده رزلوشن 2560*1440 هست و رفرش ریت 144 خروجی ها کم شده  پورت usb3 و dvi حذف شده این مدل بلندگو داره ولی ظاهرا قیمتش اونقدری زیاد نیست که ترابایت بگه هر کدوم چند واته🤣 و صرفا داشتن بلندگو کفایت می کنه قیمت این مورد 4 میلیون و 827 هزار تومنه

5705337531.jpg

5008370152.jpg

178496674.jpg

لینک به دیدگاه

درود

هرچند این مانیتور ها تو مشخصات روی کاغذ خوب باشن و یا حتی روی کاغذشون با واقعیتشون یکی باشه که معمولا کاملا یکی نیست ، به نظر من حیفه پوله که بری بدی این محصولات من درآوردی چینی ایرانی !

الان ممکنه دوستانی که میدونم این برند رو دوست دارن بیان و طرفداری کنند ولی خب هر کسی نظری داره .

هر چند با خرید قطعات دست دوم زیاد میونه ای ندارم ولی خرید دست دوم تمیز از یه برند معتبر که امتحان خودش رو پس داده بهتر از خرید دست اول و نو از برندیه که هنوز امتحانش رو پس نداده؟!

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

درود

هرچند این مانیتور ها تو مشخصات روی کاغذ خوب باشن و یا حتی روی کاغذشون با واقعیتشون یکی باشه که معمولا کاملا یکی نیست ، به نظر من حیفه پوله که بری بدی این محصولات من درآوردی چینی ایرانی !

الان ممکنه دوستانی که میدونم این برند رو دوست دارن بیان و طرفداری کنند ولی خب هر کسی نظری داره .

هر چند با خرید قطعات دست دوم زیاد میونه ای ندارم ولی خرید دست دوم تمیز از یه برند معتبر که امتحان خودش رو پس داده بهتر از خرید دست اول و نو از برندیه که هنوز امتحانش رو پس نداده؟!

داداش اینا چندتا مانیتورن که به صورت دسته به دسته یکجا نشسته حالا یک تصویری هم میدن😂 خارج از این شوخی که باهات کردم سر مقاله کالبد شکافی گوشی mi بله قیمتا مناسب نیست علی الخصوص مورد اول در مورد اینکه امتحان پس نداده هم حق با شماست صرفا زوری با بستن گمرک و گرون کردن برندای معتبر می خوان مجبورت کنن از اینا بخری

لینک به دیدگاه

😂😂😂😂😂

از اینایی که مشخصات چیزی که داخل سایتشون زدن رو نمیدونن چه انتظاری دارید؟!!!

۸ میلییییییون!! واقعا کسی هست پول بده برا اینا؟؟؟

به نظرم یه تاپیک باید درست کرد برا اونایی که میخوان مانیتور بخرن راهنمایی بشن خدایی نکرده جنس ملی نخرن پولشون به عظمی بره

تنها جنسی که میشه اعتماد کرد فعلا benq هست؟؟(ایسوسم که به خاطره ها پیوست)

لینک به دیدگاه

عجیب اینه که به ssd میگه هارد! 

برید سایتش ببینید 🤦🏻‍♂️

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

خو ب حالا که تاپیک بغلی بحث مسترتک داغ هست یک خبر رسانی هم بکنم اینجا در راستای حقوق مصرف کننده شرکت ترابایت مدل 34 اینچش رو 1 میلیون و 50 هزار تومن افزایش قیمت داد و به عدد خوشکل و رند 9 میلیون و 950 هزار رسوند 

263839984_mastertech.thumb.PNG.690f749b65871255dde40725703d5892.PNG

پ ن: بنده به مدیران این شرکت خدوم و وطن پرست پیشنهاد میکنم عدد 9 میلیون و 999 هزار و 999 تومن رو در نظر بگیرن چون در ایران هر چه جنس گرانتر باشه رکوردهای فروش پشت سر هم شکسته میشه!

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

دوست عزیز حیف پول که هیچ! حیف حجم اینترنت که بری سایتش!

جالبه زباله هایی ک میده بیرون از جمله مانیتور پاور کیس 10 درصد قیمتشون کارایی ندارن

لینک به دیدگاه

یه بار مانیتور ایرانی خریدم واسه هفت پشتم بس بود . سه بار بردمش تعمیر هی خراب میشه . هرکی میخاد مانیتور بخره یکم بیشتر پول خرج کنه مطمئن باشه نتیجه ش رو میگیره نه که پول پای این اشغالا بده

لینک به دیدگاه

وباز هم حماسه ای دیگر از ترابایت عدم ساپورت مانیتور 10 میلیونی از free sync به بهانه اینکه ایسوز قیمتش در ایران 2 برابر هست در مدل مشابه به برکت وجود فروشنده ای به نام ترابایت

terabyte.PNG

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

با این قیمت اگر اسم برند رو مستر شت میگذاشت قشنگ تر بود، این سایتا رو از کجا پیدا می کنید؟؟ ولشون کنید بابا اینارو

لینک به دیدگاه

واقعا حیف پول.قیمت که بابا ماشاالله....قطعات درجه چند چینی رو داخل مونتاژکردن و به اسم تولید ملی وایرانی....به مردم.خوب دیگه تو تولید مانیتور هم خودکفا شدیم از افراد که دولت واردات مانیتور رو ممنوع کنه و  یک بازار سیاه دیگه (کیس) درست کونه وخوشبحال برند(حیف عبارت برند)  مسترتک بشه.والا ما هرچی میکشیم از انحصار ونبود رقابت سالم.

لینک به دیدگاه

ما مردم خیلی جالبیم . دیروز یک بنده خدا واسه قوطی کیس خالی کولر مستر 7.5 میلیون پول داده . زیر پستش رو لایک بارون کردین.

الان مانیتور از 8 تومان شده 9 تومان بساط متاسفم حیف پول راه افتاده 😶

بابا اون 7.5 میلیون واسه نیم کیلو آلمینیوه ( تازه اگه المینیوم باشه) چطوری همه تبریک و مبارک باشه گفتین  بعد حالا اینجا واسه تکنولوژی همه متاسف شدین 😶

ویرایش شده توسط Hype
لینک به دیدگاه

قیمت مانیتور سامسونگ خمیده ۱۴۴hz تو آمازون اگه اشتباه نکنم ۲۰۰ دلار بود،بعد ایرانیش به این قیمت؟

الان مشخص میشه چرا مانیتورهای سامسونگ و ال‌جی قیمت فضایی گرفتند.

پ ن: وارد کننده به دلیل سفارش بالا اونم مستقیم قیمت به مراتب پایین تری خرید می‌کنه.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، surena گفته است :

پ ن: وارد کننده به دلیل سفارش بالا اونم مستقیم قیمت به مراتب پایین تری خرید می‌کنه.

شما میدونین هزینه های واردات مانیتور چقدر سنگین هست؟

گاها تا خود هزینه کالا هزینه حمل و گمرکش به ایران میشه

ضمن اینکه اون مانیتور 200 دلاری سامسونگ ابدا چنین مشخصاتی نداره

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hype گفته است :

ما مردم خیلی جالبیم . دیروز یک بنده خدا واسه قوطی کیس خالی کولر مستر 7.5 میلیون پول داده . زیر پستش رو لایک بارون کردین.

الان مانیتور از 8 تومان شده 9 تومان بساط متاسفم حیف پول راه افتاده 1f636.png

بابا اون 7.5 میلیون واسه نیم کیلو آلمینیوه ( تازه اگه المینیوم باشه) چطوری همه تبریک و مبارک باشه گفتین  بعد حالا اینجا واسه تکنولوژی همه متاسف شدین 1f636.png

فکر کنم بنده خدا از ابانماه هرشب خواب کیس رو میدیده .یک دل نه صد دل عاشق کیس شده .

لینک به دیدگاه

به نظر من که این سیاست این شرکت بود بی سر صدا قطعات گیمینگ منتشر کنن

نمیخواستن همه اطلاع پیدا کنن که این برند ایرانی هست خود بنده اول وقتی اسمشو دیدم با خودم گفتم حتما یک برند معروف خارجیه اما هر چی تو اینترنت سرچ کردم به هیچ جا نرسیدم

این شرکت حتی به خودش زحمت نداده برای محصولی که داره تولید میکنه یک سایت بزنه تحت نامش که Mastertech  هست  

با این کار خیلی  ها فکر میکنن حتما یک برند خارجیه که جدیدا وارد شده میخرنش درحالی که خبر ندارن این محصولات داخل داره مونتاژ میشه و پشتیبانی درست حسابی نداره حتی مشخصات محصولی که دارن تولید میکنن هم نمیدونن چیه

ویرایش شده توسط Abolfazl.Ganji
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Hype گفته است :

الان مانیتور از 8 تومان شده 9 تومان بساط متاسفم حیف پول راه افتاده 1f636.png

بابا اون 7.5 میلیون واسه نیم کیلو آلمینیوه ( تازه اگه المینیوم باشه) چطوری همه تبریک و مبارک باشه گفتین  بعد حالا اینجا واسه تکنولوژی همه متاسف شدین 1f636.png

حقیقتش با دیدن این کامنت شما متاسف شدم اینی که اون دوستمون پولش رو داده پای یک برند و به قول شما چند کیلو فلز و شیشه دلیل نمیشه این شرکت بیاد واردات مانیتور رو محدود کنه بعد مانیتوری بفروشه ۱۰ میلیون که حتی یک تکنولوژی ساده free sync که مانیتور ۳ سال پیش سامسونگ منم داره رو نداره قیمت ۱۰ میلیون کم پولی نیست عزیز تازه فک نکنیم این شرکت خیلی کار شاخی کرده راحت میشه mi surface رو خرید که قول میدم با همه هزینه های خرید از چین بازم ۱۰ میلیون نشه و خیلی از این مانیتور سرتر هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...