رفتن به مطلب

راهنمای خرید هدست Razer

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام یه بودجه دارم تا سقف 500-600 تومان

ترجیح میدم برند های معروفی مثل ریزر (که نمیشه گرفت احتمالا)،لاجیتک،ام اس ای و ایسوس بگیرم

برای گیم و میکس اهنگ میخوام

فقط لطفا چون بودجه ام زیاده ولی قدیمت پایین با کیفیت دارین بگید مثلا 300 تومانی

پیشاپیش متشکرم

لینک به دیدگاه

هدست خوب 2 تومنه هست نه 600

باید سطح انتظارتون رو بیارید پایین وگرنه چیز خوبی نیست هدست 600 تومنی

لینک به دیدگاه

اقا اوضاع هدست چقدر خرابه یادمه هدست بی‌سیم ایسوس مدل HS-W1 در اوج گرونی ها 200 تومن بود! الان شده 900 تومن!!!!!!

من خودم MSI DS502 رو که یک اشغال به تمام معناست خریدم 150 تومن الان حدودا 900 تومنه

به نظر من نخرید بهتره

اگر ضروریه دست دوم پیدا کنید چون دست دوم لوازم جانبی حتی 50 درصد زیر قیمت هم به فروش میرسند

این گزینه Asus Cerberus Gaming Headset هم قیمتش نسبت به دیگر هدست ها معقولتره چون درایورهای بزرگ و 60 میلی‌متری نئودینیومی و میکروفن 2 گانه داره و کلا مخصوص گیم هست

لینک به دیدگاه

سلام خدمت استارتر عزیز

یه هدفون کولر مستر مستر پلاس وایت موجود هست که سرجمع 5 روز استفاده نشده و در حد اک با کارتن و متعلقات کامل قیمت اکش بالای 800 تا 900 هست تقدیم میشه بهتون 500 مقطوع اینو اطمینان میدم از همه نظر در حد هدفونهای 2 تومنی بازار با کیفیت و صدایی دلنشین و بیس کوبنده و نرمی داره در ضمن گیمینگ هست و از برند معتبر 

تصمیمتونو بگیرین من در خدمتم

09379027791

لینک به دیدگاه

سلام یه هدست گیمینگ میخوام تا 600 هزار تومان

میکروفون داشته باشه

ترجیحا با جک 3.5 میل باشه

از برند های معروف ریزر و ایسوس و ام اس ای و غیره میخوام

لینک به دیدگاه

سلام.

تو این رده قیمتی با برندهای مد نظرتون انتخاب چندانی وجود نداره.

با اینحال اگر بتونید کمی بودجه رو افزایش بدید پیشنهاد بنده این مورد هست :

Logitech G231 Gaming با قیمت 690.000 تومان و گارانتی 2 ساله مروارید اسپیرو (از نحوه خدمات شرکت گارانتی کننده اطلاعی ندارم اما برند لاجیتک رو استفاده کردم عالی بوده محصولات گیمینگش)

لینک به دیدگاه

به نظرتون هدست خوبیه؟

به درد گیم و آهنگ میخوره؟

با قیمت طرفای 500 هزار تومان میتونم تهیه کنم به نظرتون ازرششو داره

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

به نظرتون هدست خوبیه؟

به درد گیم و آهنگ میخوره؟

با قیمت طرفای 500 هزار تومان میتونم تهیه کنم به نظرتون ازرششو داره

کیفیت صدا در هدفون های razer مطلوب نیست بیشتر نون برندشون رو می خورن عین هدفون های beats خودم razer adaro in ear داشتم خداییش اون موقع وقتم رو تلف کردم با خریدش تفکیک  پایین و بیس قوی جات باشم  بیشتر هزینه می کنم و چیز بهتری می خرم یه نگاهی الان بهش انداختم ظاهرا همون کیفیت ساختی هم که تو ایرفونی که خریده بودم یادشون رفته روی مورد شما اعمال کنن

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

کیفیت صدا در هدفون های razer مطلوب نیست بیشتر نون برندشون رو می خورن عین هدفون های beats خودم razer adaro in ear داشتم خداییش اون موقع وقتم رو تلف کردم با خریدش تفکیک  پایین و بیس قوی جات باشم  بیشتر هزینه می کنم و چیز بهتری می خرم یه نگاهی الان بهش انداختم ظاهرا همون کیفیت ساختی هم که تو ایرفونی که خریده بودم یادشون رفته روی مورد شما اعمال کنن

داداش خوب چی بگیرم؟

بودجه ام محدوده

هدست های ای دیتا xpg بدرد میخورن؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

داداش خوب چی بگیرم؟

بودجه ام محدوده

هدست های ای دیتا xpg بدرد میخورن؟

داداش شما اول بگو از کجا می خوای تهیه کنی ایران یا خارج از کشور بعدش نهایت بودجت رو هم بگو اگر از داخل می خوای بخری و بودجت در رنج 500 هست برند rapoo بگیر مدل vh150 اگر خارج از کشور هست بحث فرق می کنه و باید بگردی ببینی پرفروشا اونجا چیه و کدوم مورد فیدبکای خوبی گرفته

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

داداش شما اول بگو از کجا می خوای تهیه کنی ایران یا خارج از کشور بعدش نهایت بودجت رو هم بگو اگر از داخل می خوای بخری و بودجت در رنج 500 هست برند rapoo بگیر مدل vh150 اگر خارج از کشور هست بحث فرق می کنه و باید بگردی ببینی پرفروشا اونجا چیه و کدوم مورد فیدبکای خوبی گرفته

والا از ایران میخوام بخرم ولی از این سایتایی که از امازون میارن میشه مدل های دیگه ای گرفت

در مورد راپو مطمئن نیستم و حدودا 3-4 بار اسمشو شنیدم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

والا از ایران میخوام بخرم ولی از این سایتایی که از امازون میارن میشه مدل های دیگه ای گرفت

در مورد راپو مطمئن نیستم و حدودا 3-4 بار اسمشو شنیدم

داداش منم با توجه به بودجت پیشنهاد دادم وگرنه من خودم حقیقتش از این برند استفاده نکردم و هدفون beyerdynamic و همچنین هدست msi استفاده می کنم منتها دلیلم برای این مورد این بود که کیفیت ساختش با هدست های بالاتر از قیمت خودش برابری می کنه و مورد مهم تر اینه که هدست باس محوری نیست که الکی بوم بوم کنه و بیشتر تریبل محور هست که میشه باهاش هم بازی کرد و هم انواع موسیقی رو گوش داد

لینک به دیدگاه

سلام

من الان از لیون با 580 راپو vh530 خریدم 

آگه سوالی داشتی در خدمتم من تو بازی رینبو تست کردم صدا پا دشمن رو خیلی راحت میتونی بگیری و در آهنگ بیسش مناسبه از نظر من.

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، amir950 گفته است :

سلام

من الان از لیون با 580 راپو vh530 خریدم 

آگه سوالی داشتی در خدمتم من تو بازی رینبو تست کردم صدا پا دشمن رو خیلی راحت میتونی بگیری و در آهنگ بیسش مناسبه از نظر من.

سلام

کیفیت پخش موسیقیش چطوریاس؟

و رینبو روی پی سی پلی میدی؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

سلام

کیفیت پخش موسیقیش چطوریاس؟

و رینبو روی پی سی پلی میدی؟

1.از نظر من که در حد هندزفری های ایفونه ولی با بیس بیشتر

2.اره روی پی سی پلی میدم

لینک به دیدگاه

نمیدونم برند پاناسونیک هدستاش چطورن

ولی من خودم هدفون سیمی پاناسونیک ۷سال پیش خریدم ۷۰ از دیجی کالا هنوزم داره عین روز اولش کار میکنه،بالشتکاش پوسته شدن،کندم همشونو،دیگه بهترم شده

قدرت بیسش وصداش قابل مقایسه با هدفون سونی ۳۰۰تومنی اونموقه بود

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

نمیدونم برند پاناسونیک هدستاش چطورن

ولی من خودم هدفون سیمی پاناسونیک ۷سال پیش خریدم ۷۰ از دیجی کالا هنوزم داره عین روز اولش کار میکنه،بالشتکاش پوسته شدن،کندم همشونو،دیگه بهترم شده

قدرت بیسش وصداش قابل مقایسه با هدفون سونی ۳۰۰تومنی اونموقه بود

پاناسونیک رفتم تو نمایندگی یه 450 داشت که بدرد نمیخورد بقیه یک و چهارصد به بالا

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در ۱ ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

چطوره؟هدست خوبیه؟بدرد گیم میخوره؟

سلیقه ای هست الان دیگه انقد هدست زیاد هست تو بازار ک همشونم کیفیتشون مث همه شما باید ببینی چه نوع هدفونی دوس داری من به شخصه این هدفونو دوس ندارم چون خیلی بزرگه وزنش ام زیاده ولی خب ریزره دیگه کیفیتش بالاست 

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

سری کراکن ریزر همیشه جزو خوش صداترین هدفون های بازار بوده و این رو هم ریویو ها تایید میکنن و هم تست بچه های همین فروم.

بنده مدل کراکن معمولی و پرو صداشون رو شنیدم میتونم بگم بی شک از بهترین هدفون هایی بودن ک بنده تست کردم و واقعا خوش صدا بودن. این مدل X رو نشنیدم ک بتونم دقیق نظر بدم، ولی اگر کمی هم شبیه اون ها باشه میتونم بگم خوش صداست.

الان چند ریویو ازش خوندم و مثل اینکه این هدفون هم مثل 2 مدل دیگه سری کراکن خوش صداس و ریت های بالایی کسب کرده در عین قیمت پایینی ک داره.

پیشنهاد میشه در کل.

در 40 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

سلیقه ای هست الان دیگه انقد هدست زیاد هست تو بازار ک همشونم کیفیتشون مث همه شما باید ببینی چه نوع هدفونی دوس داری من به شخصه این هدفونو دوس ندارم چون خیلی بزرگه وزنش ام زیاده ولی خب ریزره دیگه کیفیتش بالاست 

سلام دوست عزیز.

از نظر شما صدای همه هدفون ها مثل همه؟! ینی سنهیزر و کریتیو و لاجیتک و برندهای اشغال مثل تسکو و راپو و از این دست هدفون ها رو بهتون بدن تفاوتی بین صداشون متوجه نمیشید؟!!

شما کراکن دوس نداری چون بزرگه؟! دلیل بزرگ بودن این هدفون انکلوژر بزرگتر برای دریافت بیس عمیقتر و میدرنج شفافتر هست.

چند مدل هدفون شما تست کردی؟

توصیه میکنم وقتی حداقل تخصص ها رو در زمینه ای داریم اظهار نظر کنیم. 🌷

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

به طور کلی توصیه نمیکنم قیمت بالایی داره در عین حال که کیفیتش به اندازه قیمت نیست

با بهایی به مراتب کمتر میشه هدست رپو رو گرفت که  بالانس بهتری هم بین رنج های مختلف ارایه میده بدون صدای اغراق شده بیش از حد ریزر

به طور کلی زیر 1 میلیون توصیه میکنم فقط رپو بگیرید

بین 1 تا 2 دو میلیون لاجیتک g903 

و بالای 2 میلیون هم بیرداینامیک dt990 یا سنهایزر gsp600

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

به طور کلی توصیه نمیکنم قیمت بالایی داره در عین حال که کیفیتش به اندازه قیمت نیست

با بهایی به مراتب کمتر میشه هدست رپو رو گرفت که  بالانس بهتری هم بین رنج های مختلف ارایه میده بدون صدای اغراق شده بیش از حد ریزر

به طور کلی زیر 1 میلیون توصیه میکنم فقط رپو بگیرید

بین 1 تا 2 دو میلیون لاجیتک g903 

و بالای 2 میلیون هم بیرداینامیک dt990 یا سنهایزر gsp600

این ریزری که دارم میگیرم رو دارم نصف قیمت ایران که طرفای 500 هزار تومان باشه تهیه میکنم

یعنی واقعا 500 هزار تومنم ارزش نداره؟

رپو v230 که 550 تومن بیشتر میرزه؟

اگه این طوریه برم رپو رو بگیرم.

ویرایش شده توسط ParsaEs
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...