رفتن به مطلب

سعید حسینی و چالش نقطه صفر ...... حتما مطالعه کنید

Naser.Morsali
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان لیون 💖

نمیدونم میدونید یا نه  جناب سعید حسینی مدیر و صاحب موفق فروشگاه لیون کامپیوتر و از کارآفرین های برتر کشور یه چالشی رو داره انجام میده به اسم نقطه صفر که بدون پول و با یک دست لباس و یک موبایل بین 30 تا 45 روز در سطح شهر زندگی  رو از صفر شروع میکنه و  امروز ششمین روز این چالش  و هر روز براتون از اون روز میگه یه مستند اون روزم به اسم همون روز تهیه میکنن و توی پیچ این چالش قرار میدن

حتما پیشنهاد میکنم پیچ اینستاگرام  این چالش رو دنبال کنید        noghte_0  

شعار این چالش  ام این هست: ورشکته و موفق ، پولدار و بی پول ، هدفمند و بی هدف ، امیدوار و نا امیدو اینکه همه چیزم  گذاشتم کنار تا خودم رو تست کنم

پ.ن : به شخصه خیلی برام جالب بود معمولا آدم ها که پولدار میشن و صاحب کسب و کار هستن اگر از صفر ام شروع کرده باشن دیگه براشون خیلی سخته حتی به روز های بی پولی و بیکارشون و مشکلات هایی که داشتن فکر کنن چه برسه که خودشون رو  توی معرض و چالش اون روز ها  قرار بدن خیلی ایده نابی بود و همچنین  صحبت هایی و تجربه های اون روزشون رو بازگو میکنن برام خیلی جالب  هست خیلی شخصیت قوی و خاصی دارن آقای حسینی 😍💗 من که لذت میبرن از حرف هایی که میزنن امیدوارم دوستان برن و از دیدن این چالش نهایت استفاده رو  داشته باشن ....// 

یا حق 

ویرایش شده توسط Naser.Morsali
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Naser.Morsali گفته است :

معمولا آدم ها که پولدار میشن و صاحب کسب و کار هستن اگر از صفر ام شروع کرده باشن دیگه براشون خیلی سخته حتی به روز های بی پولی و بیکارشون و مشکلات هایی که داشتن فکر کنن چه برسه که خودشون رو  توی معرض و چالش اون روز ها  قرار بدن خیلی ایده نابی بود

👍 big like

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

ممنون از این تاپیک شما 

اشتباه تایپی تو ادرسی که فرمودید هست  

درستش noghte_0 هست

صرفا جهت اصلاح فرمودم 

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Naser.Morsali گفته است :

سلام خدمت دوستان لیون 1f496.png

نمیدونم میدونید یا نه  جناب سعید حسینی مدیر و صاحب موفق فروشگاه لیون کامپیوتر و از کارفرین های برتر کشور یه چالشی رو داره انجام میده به اسم نقطه صفر که بدون پول و با یک دست لباس بین 30 تا 45 روز در سطح شهر زندگی  میکنه امروز ششمین روز این چالش  و هر روز براتون از اون روز میگه یه مستند اون روزم به اسم همون روز تهیه میکنن و توی پیچ این چالش قرار میدن  حتما پیشنهاد میکنم پیچ اینستاگرام  این چالش رو دنبال کنید   notghte_0

شعار این چالش این هست: ورشکته و موفق ، پولدار و بی پول ، هدفمند و بی هدف ، امیدوار و نا امیدو اینکه همه چیزم  گذاشتم کنار تا خودم رو تست کنم

پ.ن : به شخصه خیلی برام جالب بود معمولا آدم ها که پولدار میشن و صاحب کسب و کار هستن اگر از صفر ام شروع کرده باشن دیگه براشون خیلی سخته حتی به روز های بی پولی و بیکارشون و مشکلات هایی که داشتن فکر کنن چه برسه که خودشون رو  توی معرض و چالش اون روز ها  قرار بدن خیلی ایده نابی بود و همچنین  صحبت هایی و تجربه های اون روزشون رو بازگو میکنن برام خیلی جالب  هست خیلی شخصیت قوی و خاصی دارن آقای حسینی 1f60d.png1f497.png من که لذت میبرن از حرف هایی که میزنن امیدوارم دوستان برن و از دیدن این چالش نهایت استفاده رو  داشته باشن ....// 

یا حق 

ممنون از اطلاع رسانی تون دوست عزیز ❤️

منم حتما دنبال میکنم این چالش رو 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ramin_delphi گفته است :

سلام دوست عزیز 

ممنون از این تاپیک شما 

اشتباه تایپی تو ادرسی که فرمودید هست  

درستش noghte_0 هست

صرفا جهت اصلاح فرمودم 

ممنون بله اصلاح شد 💗

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Sam_Asus گفته است :

ممنون از اطلاع رسانی تون دوست عزیز 2764.png

منم حتما دنبال میکنم این چالش رو 

خواهش میکنم  امیدوارم برای دوستان مفید باشه 

لینک به دیدگاه

سلام

کاش مثل قدیم ها به انجمن و فروشگاهشون سر میزدن و میشد حضورشونو حس کرد

لینک به دیدگاه

من واقعا پست های گذشته فروم مثل چالش به کامپیوترت نگاه کن و یه آرزو کن یا چالش های دیگه... رو که می دیدم خیلی امیدوار می شدم اما این چند روز که دیدم جناب حسینی آخرین بازدیدش یه سال پیشه و دیگه از این کارا نمیکنه، از لیون امیدمو بریدم!

واقعا العان میفهمم زود قضاوت کردم

(البته وجدانا قیمت های سایت به نسبت گرونه!!!)

ویرایش شده توسط _abbas_glv
لینک به دیدگاه

بنده تا قبل از استارت این تاپیک فکر میکردم جناب حسینی برای همیشه از ایران رفته:7_sweat_smile:

لینک به دیدگاه

دیگه از اون مسابقه ها نمیزارن که اخر سر یکی کارت گرافیکی یا هاردی چیزی برنده بشه؟مثل اینکه...

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، mahddi گفته است :

سلام

👍

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، _abbas_glv گفته است :

(البته وجدانا قیمت های سایت به نسبت گرونه!!!)

همه قطعات نه ولی توی یسری  قطعات ام  بله از بازار قیمتشون بالاتره .....! 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mahddi گفته است :

سلام

اره منم موافقم .... ! 

لینک به دیدگاه

درود

کاش آقای حسینی به جای این چالش ها بیاد و یه احوالی از بچه های فروم و سایت لیون بپرسه!

به قول دوستان اگه این چالشم برگزار نمیکرد فکر میکردیم از ایران رفته...

اون مسابقات و برنامه هایی هم که برای جذب کاربران برگزار می کردن هم فکر کنم دیگه کار خودشون رو کردن و نیازی به انجامشون ندارن...

واقعا حیف که هر کاری که به خوبی استارت میخوره و رو به جلو میره ، همین که به سود دهی میرسه و جای خودش رو پیدا میکنه ، در ادامه پیشرفت روندش تغییر پیدا میکنه و مثل اولش نیست و چه بسا که رو به خوبی هم نمیره!

البته لیون فعلا باز هم خوبه ولی خب لیون سابق هم نیست...؟!

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

درود

کاش آقای حسینی به جای این چالش ها بیاد و یه احوالی از بچه های فروم و سایت لیون بپرسه!

اون مسابقات و برنامه هایی هم که برای جذب کاربران برگزار می کردن هم فکر کنم دیگه کار خودشون رو کردن و نیازی به انجامشون ندارن...

واقعا حیف که هر کاری که به خوبی استارت میخوره و رو به جلو میره ، همین که به سود دهی میرسه و جای خودش رو پیدا میکنه ، در ادامه پیشرفت روندش تغییر پیدا میکنه و مثل اولش نیست و چه بسا که رو به خوبی هم نمیره!

بهترین کامنت سال ...

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

درود

👍

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

دیگه از اون مسابقه ها نمیزارن که اخر سر یکی کارت گرافیکی یا هاردی چیزی برنده بشه؟مثل اینکه...

نه دادا با این اوضاع اقتصادی هیچ کاری نمیشه کرد

پشمک حاج عبدالله هم گرونه!!!!!

لینک به دیدگاه

مدیران فعلی لیون همه از دوستان من هستند و عزیز، اما آقای حسینی هوای فروم رو خیلی بیشتر داشت و این یک واقعیته.

یادم نمیره اون زمانها آقای حسینی راه میرفت توی فروم، در روز بالای 50 تا لایک می خورد، نزدیکترین ارتباط رو با همه ی بچه ها داشت، سر رفاقت با همه - بنده خدا اذیت هم میشد، سخت بود، خیلی ها به خاطر خیلی مسایل پیش پا افتاده و بیخودی درگیرش می کردند اما با حوصله جواب میداد.

واقعیت ماجرا اینه که خود آقای حسینی آدم شناس بزرگیه، قریب به اتفاق مدیران فعلی لیون یا حتی خود من به "عنوان کاربر"، به واسطه فضایی که ایجاد کردند بوجود اومدیم. یک مدیر واقعی کارش همینه که پس از شناخت آدم ها، بیاد گلچین کنه افرادی که میتونن مفید واقع بشن رو بهشون فرصت بده تا خودشون رو نشون بدن.

هر کسی این شجاعت و طبع بلند رو نداره، و معتقدم جایگاه خوب ایشون در امروز به خاطر قلب مهربونیه که دارند.

براشون آرزوی موفقیت می کنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاش خودشون حداقل یه پستی اینجا میدادن اگه فروم لیون قابل بدونن !!!

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

ایشون الان تو نقطه 0 مرزی هستن 😁

ولی جدا از شوخی فکر کنم ایشون از ریشه ها فاصله گرفته و دیگه بازگشتی در کار نی

لینک به دیدگاه

من این چیزارو / فقط یه اسم واسش میذارم اونم ... سیاست / هستش !

---------------------------------------------------

و هر کسی هم سیاست خودشو داره / هم واسه موفقیعت و هم زندگی ...

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

توی پیچ نقطه صفر براشون دایرکت کردم و لینک همین تاپیک ام  اطلاع رسانی کردم بهشون 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

نه دادا با این اوضاع اقتصادی هیچ کاری نمیشه کرد

پشمک حاج عبدالله هم گرونه!!!!!

👍

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

ک مدیر واقعی کارش همینه که پس از شناخت آدم ها، بیاد گلچین کنه افرادی که میتونن مفید واقع بشن رو بهشون فرصت بده تا خودشون رو نشون بدن.

بله همینطوره بنظرم دیگه الان آقا حامد جای آقای حسینی در فروم حضور دارن  

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Naser.Morsali گفته است :

بله همینطوره بنظرم دیگه الان آقا حامد جای آقای حسینی در فروم حضور دارن 

البته آقا حامد از اول حاضر بودند، در زمان آقای حسینی هم فعالیتشون دائم بود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...