رفتن به مطلب

سعید حسینی و چالش نقطه صفر ...... حتما مطالعه کنید

Naser.Morsali
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بچه ها آقای حسینی هر چی سرمایه داشت برای رایت چنتا سی دی اشتباه همه رو به باد داد 

برای شب نون تافتون خریده که شام بخوره  ...... عالی بود 🤣

لینک به دیدگاه

در در 7 دی 1398 در 22:00، Naser.Morsali گفته است :

بچه ها آقای حسینی هر چی سرمایه داشت برای رایت چنتا سی دی اشتباه همه رو به باد داد 

برای شب نون تافتون خریده که شام بخوره  ...... عالی بود 🤣

درود بر شما

دوستانه و صادقانه بگم ، اصلا حس و حال دنبال کردن ایشون تو اینستاگرام نیست ، چرا؟ چون آقای حسینی تو لیون کامپیوتر برای ما آقای حسینی بود که می شناختیم  و تک بود ولی از این جا به بیرون دیگه میشه آقای حسینی که یکی از 80 میلیون نفری هست که تو ایران زندگی میکنه و میتونه مثل هر کدوم از این مردم داستان های خودش رو داشته باشه و چیزی هم که تو اینستاگرام این روزها واضحه اینه که آدم ها برای معرفی بیشتر خودشون از این فضا استفاده می کنند ، حالا عده ای موفقیت خودشون رو به رخ میکشن ، عده ای مایه داری ، عده ای استعداد و توانایی هاشون و... و عده بسیاری فحشا و هرزه گریشون رو و خلاصه همه جوره توش هست که آقای حسینی هم میشه یکی از همین کاربران که البته در دسته افراد موفق و مایه دار قرار میگیره و نهایت این کارها هم میرسه به همون معرفی بیشتر و بُلد شدن، همین و بس. ( این نظر شخصی من بود !)

به هر حال برای ایشون آرزوی موفقیت میکنم.:x

لینک به دیدگاه

اول از همه عذر تقصیر نسبت به شما اساتید بزرگوار به خاطر این جسارت.

به نظر من, آقای حسینی برای مطرح شدن نمیخواد این کار رو انجام بده,چون هیچ کس برای معروف شدن قید مال و زندگی اش رو نمیزنه(حتی برای 10 روز!)

به نظر من آقای حسینی داره فرهنگ سازی میکنه برای مَنِ جوان که بفهمونه با یه شب دو شب کسی پولدار نمیشه.

البته مهم تر از همه چیز نظرات شما مهمه و محترم.

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، _abbas_glv گفته است :

اول از همه عذر تقصیر نسبت به شما اساتید بزرگوار به خاطر این جسارت.

به نظر من, آقای حسینی برای مطرح شدن نمیخواد این کار رو انجام بده,چون هیچ کس برای معروف شدن قید مال و زندگی اش رو نمیزنه(حتی برای 10 روز!)

به نظر من آقای حسینی داره فرهنگ سازی میکنه برای مَنِ جوان که بفهمونه با یه شب دو شب کسی پولدار نمیشه.

البته مهم تر از همه چیز نظرات شما مهمه و محترم.

مردم برای معروف شدن کارایی میکنن که این در برابرشون جکه. من تا الان دنبالش کردم و به نظرم صرفا برای معروفیت این کارو میکنه. یه چیزم هست و خیلی ازش بدم میاد. همش اشاره میکنه که 45 روز دیگه بدبختیاش تمومه. آیا تو واقعیت هم همینه؟ یه بدبخت اینو ببینه بیشتر افسردگی میگیره چون میدونه حالا حالا ها باید با بدبختیاش بسازه. کار جدید آقای حسینی هم مثل اکثر تفریحات بچه مایه دارا از روی هوسه و رویای معروفیت. نمیگم این بده فقط میگم دردی رو درمون نمیکنه

لینک به دیدگاه

بنده باهاشون تو لایو صحبت کرده بودم گفتن بعد از این جریان حتما به فروم سر میرنن و سعی میکنن فعالیت داشته باشن

لینک به دیدگاه

نشستم همه کیلیپ ها رو دیدم واقعا کار عالی هست

خودم همیشه برام این موضوع سوال بود این که داره تست میشه خیلی خوبه

ولی یه موضوعی هست

هر کسی مثل آقای حسینی تجربه فروشندگی رو نداره ، ایشون برای مدتی تو یه شرایط خوبی رشد کردن که الان چه بخوان چه نخوان داره بهشون کمک میکنه

این شرایطی که ایشون الان دارن رو نمیشه با جوان خامی که تا 18 تا 25 سالش هست و میخواد از 0 شروع کنه مقایسه کرد

ولی در کل حرکت خیلی خوبی زدن

لینک به دیدگاه

حرف های شما کاملا درسته!

و به نظرم اگه تلاش میکردن توی 45 روز یه بستر برای تولید کار برای جوان ها ایجاد کنن خیلی خیلی تاثیر گذار تر هم میشد.

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، ATER گفته است :

نشستم همه کیلیپ ها رو دیدم واقعا کار عالی هست

خودم همیشه برام این موضوع سوال بود این که داره تست میشه خیلی خوبه

ولی یه موضوعی هست

هر کسی مثل آقای حسینی تجربه فروشندگی رو نداره ، ایشون برای مدتی تو یه شرایط خوبی رشد کردن که الان چه بخوان چه نخوان داره بهشون کمک میکنه

این شرایطی که ایشون الان دارن رو نمیشه با جوان خامی که تا 18 تا 25 سالش هست و میخواد از 0 شروع کنه مقایسه کرد

ولی در کل حرکت خیلی خوبی زدن

در فیلم هم خودشون اشاره کردن

اگر الان تجربه دارن زمانی که وارد تهران شدن در حالی که تمام شرایط چالش رو داشتن این تجربه رو هم نداشتن

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

بنده باهاشون تو لایو صحبت کرده بودم گفتن بعد از این جریان حتما به فروم سر میرنن و سعی میکنن فعالیت داشته باشن

بله توی دایرکت ام به بنده ام  گفتن به همه فروم سلام برسون و بگو حتما توی اولین فرصت میام فروم سر میزنم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...