رفتن به مطلب

بوفالوای جدید برای سوکتی جدید Buffalo 100

Recommended Posts

اره دوست عزیز ولی به دلایلی که گفتم سه تا لوله مسی یو شکل و سه تا هی پاپ و کانکتور 4 پین خنک کنندگیش خیلی سرتر از بوفالو و هم رنج ترنسفورمره وصدای بالاش هم به خاطر دور زیادشه که از بایاس بیاریش پایین کم میشه

لینک به دیدگاه

• ارسال 57
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام

آقایون این بنده خدا راست میگه این بوفالو 100 خیلی ضعیفه اولا سه پینه کانکتورش و کنترل سرعت نداره و مهمتر از همه لوله های u شکلش که کار انتقال گرما رو انجام میدن 2 تاست من حق رو به indust میدم هایپر هم 4 پینه هم دور فنش بالاست من قبلا از بوفالو استفاده میکردم الان پردازنده amd دارم از 212 پلاس استفاده میکنم اصلا آقا hex مقایسه این دو فن گرین با هایپر کولر مستر اشتباهه منطقی باشین این کولر مستر خیلی خیلی با فن 9 سانتیش هیولاست پیش بوفالو وحتی اگر هم قیمتش با ترنسفورمر برابر باشه باز هایپر ارجح تره

کولر مستر یه برندی معتبر و معروفه ولی گرین یه چیز سفارشی

ایشون بحث در مورد پاور رو گفت راست میگه من که خودم تحصیلاتم تو زمینه الکترونیکه پاور های ترمالتک کمی مثلا 10 درصد کیفیتشون از گرین بالاتره اما دقت کنید همونطور که گفت اون گارانتی که گرین میده اون ده درصد کیفیت رو جبران میکنه وباعث میشه حرف اول رو بزنه

اما بحث بین کارایی و قیمته که به نظرم این دو فن هم گرونن و هم کاراییشون با کولر مستر برابرن (ترنسفورمر) یا پایین ترن (بوفالو )

عزیزم شما می دونی آی پیت برای مدیران نمایش داده می شه ؟

من همون جور که خوش اخلاقم ، رک هم هستم ، فقط بدیم اینه که دست به بن کردنم خوب نیست. تاریخ عضویت و تعداد پست که دیگه هیچ !!!

توی پروفایلمم اخطار داده بودم اینجا جو سازی کنید مثل بقیه فروم ها نیست و برخورد می کنم !!!

مثل همیشه با مدرک حرف می زنم ، قضاوت با بقیه دوستان .

98098072646377185839.jpg

عزیز دلم به خدا ، به دین ، به پیغمبر اگر بیاین از مزایای یک محصول بگید تبلیغ بهتری هستش تا اینکه بیاید رقیبتون رو تخریب کنید. آخه نه دفعه اولتونه ، نه دفعه آخر.

بیا از V6 تعریف کن ، اگه کسی بهت گیر داد !!! محصول به اون خوبی و با کیفیتی . 4 تا ریویو ازش بگذار ، فنی و با مدرک صحبت کن ، اگه کسی بهت گیر داد با من طرفه !!!

چرا تخریب می کنید ، اونم یک برند ایرانی رو !!!

اون از قیمت های فضایی دریا ، اون از اخلاق قشنگ فروشنده فروشگاه 403 و ... به خدا به احترام میلاد مهدویان و امید بهادر (که چند وقته توی نت پیداش نیست) تا حالا چیزی نگفتم !!!

بخدا تو بیای بگی اون بده 1% هم از فروشش کم نمی شه ! مگه نمی گین این گرین بده ، پس چرا هرچی از کولرمستر دم دستتون میاد با گرین مقایسه می کنید !!!

اونام دارن کالاشون رو می فروشن ، شمام بفروشید !!! قیمتاتون رو بیارید پایین ، قیمت ها رو رقابتی تر کنید ، اگر من خودم کولرمستر پیشنهاد ندادم بیا تف کن تو صورتم . خوب و بد فقط با قیمت معنی می شه. الانشم می گم Hyper TX3 بهتر از بوفالو ، اگه قیمتش 5000 تومن کمتر از بوفالو باشه . حق و وجدان رو هم آدم باید در نظر بگیره دیگه برادر من .

سلام ما رو هم به دریا چیا برسونید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پوریا جان جریانی شده برنامه این مهندس صنایع با سه نام کاربری...

تو یه پست میگه لود تو اورکلاک با هایپر میشه45 با بوفالو میشه 59.برادر من مگه هایپر واتر کولینگه؟

هرچی میگیری بوفالو نگیر آخه شد حرف؟

تو کشور مصرفی مثل ایران قیمت حرف اول رو میزنه پس قیمت چی؟

آخه الان برای Hyper TX3 یه گیره سوکت 2011 بخوای تهیه کنی که میره تو رنج 50000هزار تومان.

لینک به دیدگاه

آقای hex مردم خودوشون عقل دارن شما برو inbox پیغام خصوصی منو نگاه کن به من پیام دادن که شما تو تخیلات زندگی میکنی انشالا مدارک هم خدمتون ارائه میدیم مردم میرن چندتا سایت نگاه میکنن اطلاعاتشون میره میفهمن چی خوبه چی بد،همون دوستی که به اینباکسم پیام داده گفته با شما بحث نکنم بدرود

لینک به دیدگاه

عجب تاپیکی پر باری شدهrolling%20on%20the%20floor.gif

من هم با نظرات جناب HEX موافقم.

پوریا جان پیام دادم خدمتتون :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای hex مردم خودوشون عقل دارن شما برو inbox پیغام خصوصی منو نگاه کن به من پیام دادن که شما تو تخیلات زندگی میکنی انشالا مدارک هم خدمتون ارائه میدیم مردم میرن چندتا سایت نگاه میکنن اطلاعاتشون میره میفهمن چی خوبه چی بد،همون دوستی که به اینباکسم پیام داده گفته با شما بحث نکنم بدرود

کدوم یکی از دوستان به شما پخ داده که من تو تخیلات زندگی میکنم شاید کاربر

javad taghiloo و یا

indust..

بدون شرح :

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزم

فکر نکنم شما این سایت معتبر رو هم قبول نکنید اشالا منتظر مدارک مستند هم باش دوست گلم من نه نمایندگی کولر مستر دارم اتفاقا پاور خودم هم گیرینه منم یک مصرف کننده هستم و مثل شما پستی هم در گرین ندارم

http://www.hardwares...r-Review/1262/5

تو این سایت هم کولر tx3 coolermaster تست شده هم tarnsformer البته با اختلاف دمایی محیط 4 درجه که در هنگام تست کولر مستر دمایی محیط تست 14 درجه بوده و برای ترانسفورمر 18 درجه و نتیجه تست به این صورته که دمایی هنگام لود کولر مستر برابر 62 درجه و ترانسفورمر برابر 65 درجه حالا به فرض ما دمایی اتاق رو برای تست ترانسفورمر بیاریم روی 16 درجه بیشتر از 5 درجه که خنک تر نمیکنه و وزن ترانسفورمر در حدود 600 گرمه ولی وزن tx3 در حدود 470 گرم و البته ترانسفورمر فن 12 سانتی داره اما tx3 فن 9 سانتی و هم از لحاظ قیمت نسبت به ترانسفورمر برتری داره و هم از لحاظ وزن به نظرم نه بوفالو به tx3 میرسه نه ترانسفورمر

تو اون جدول tx3 در ردیف دومه و ترانسفورمر آخرای ردیفه

ویرایش شده توسط indust
لینک به دیدگاه

دیگه یواش یواش دارم احساس می کنم داره به شعورم توهین می شه :excl: :excl: :excl:

18606029333789196491.jpg

عزیز دلم ، گلم ، آخه ...

شما آی دی های خودتم قاطی کردی !!!

می دونی اگر توی فروم های دیگه این اتفاق می افتاد تا حالا چی می شد ؟ شما نمی تونستی دیگه این تاپیک رو ببینی چه برسه به اینکه پست بدی !!! تازه فکر کنم شانس آوردی آقای خسروی این داستان رو هنوز ندیده ، ببینه که درجا بن شدی ، شک نکن.

دیگه بیشتر از این ادامه نده . مثل همزدنش می مونه ، بیشتر بوش درمیاد.

سرت سلامت ، گور بابای کولرمستر و دریا و گرین ... چرا اینقدر حرس می خوری برادر ، فوقش یکی از اون یکی بهتره !!! به من تو چی می رسه ؟ یعنی اینقدر وجدان درد می گیری که نکنه یکی خرید اشتباه بکنه ؟!!!

دیگه این بحث رو ادامه ندید.

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به احترام گفته پوریا جان من دیگه ادامه نمیدم چون تا من یه چیزی میگم این دوستمون جواب میده بقول پوریا گندش در میاد...... =))

لینک به دیدگاه

=)) پوریا عکسی که گذاشتی خیلی باحال بود . دقیقا یک IP برای 2 کاربر . جای آقای خسروی خالی =)):D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ببینید دوست عزیز شما هرچه قدر هم با یک مورد مخالف باشید تا مدرک مورد نظر نباشه با اینکه شما مخالف نیستید هیچ تفاوتی نخواهد داشت!

زمانی که بنده به تازگی عضو شده بودم بعد از یه مدت در طول توضیحات با یک نفر اختلاف نظر پیدا کردم آخرین چیزی که به ذهن بنده رسید جو سازی بود اونم نه به این وسعت!

بنده همینطور توضیحات جناب HEX رو خواندم اگه بنده جای ایشون بودم خیلی ناراحت میشدم زیرا شما سعی کردی با جو سازی اونم بدون مدرک معتبر ایشون رو دور بزنید!

اینگونه رفتار شما کاملا بچه گانه و ابتدایی طلقی میشود اگر متوجه حرف بنده نمیشوید دو کار رو همین الان میتوانید انجام دهید!

1- روی پروفایل بنده کلیک کرده مطالب من را انتخاب نمایید!

2- به پروفایل بنده مراجعه کنید و سن بنده هم نگاهی بندازید!

اینبار که گذشت و به احتمال 99 درصد حساب کاربری شما بسته خواهد شد ولی اگه در فرومی خواستید جای بگیرین حداقل روزی 1 بار قوانین فروم مورد نظر رو بخوانید همچنین

سعی نمایید بجای آنکه به شعور مخاطب توهین کنید شخصیت مناسبی از خود بسازین!

موفق باشید!

لینک به دیدگاه

درود

ببینید دوست عزیز شما هرچه قدر هم با یک مورد مخالف باشید تا مدرک مورد نظر نباشه با اینکه شما مخالف نیستید هیچ تفاوتی نخواهد داشت!

زمانی که بنده به تازگی عضو شده بودم بعد از یه مدت در طول توضیحات با یک نفر اختلاف نظر پیدا کردم آخرین چیزی که به ذهن بنده رسید جو سازی بود اونم نه به این وسعت!

بنده همینطور توضیحات جناب HEX رو خواندم اگه بنده جای ایشون بودم خیلی ناراحت میشدم زیرا شما سعی کردی با جو سازی اونم بدون مدرک معتبر ایشون رو دور بزنید!

اینگونه رفتار شما کاملا بچه گانه و ابتدایی طلقی میشود اگر متوجه حرف بنده نمیشوید دو کار رو همین الان میتوانید انجام دهید!

1- روی پروفایل بنده کلیک کرده مطالب من را انتخاب نمایید!

2- به پروفایل بنده مراجعه کنید و سن بنده هم نگاهی بندازید!

اینبار که گذشت و به احتمال 99 درصد حساب کاربری شما بسته خواهد شد ولی اگه در فرومی خواستید جای بگیرین حداقل روزی 1 بار قوانین فروم مورد نظر رو بخوانید همچنین

سعی نمایید بجای آنکه به شعور مخاطب توهین کنید شخصیت مناسبی از خود بسازین!

موفق باشید!

سلام

من این موضوع رو مدتی هست دنبال میکنم و حق رو هم به میکائیل میدم

الان هم این نوشته شمارو دیدم که خیلی خوشم اومد

فقط اشتباهی نمره منفی دادم!

خیلی خیلی معضرت میخوام

امیدوارم من رو ببخشن این دوست ما

:redface:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من کلا آدم آرومی هستم و سعی دارم زود عصبانی و ناراحت نشم...

لینک به دیدگاه

دوستان در مورد قیمت کولر بی انصافی نکن...

زمانیکه قیمت این کولر 20 تومن بود ... قیمت دلار و قطعات دیگه چطور بود؟؟؟؟

ولی یه مورد برایه من نامعقولانه است ساپورت کولر از سوکت 2011 هست!!!

به نظرتون کسی که حداقل 2-3 میلیون هزینه سیستم میکنه و میاد یه سیستم بر پایه سوکت 2011 میبنده... از این کولر رو سیستمش استفاده میکنه ...

اگه 3960X رو که حساب کنیم که مطلب دیگه خیلی خنده دارتر میشه چون اینتل رویه پردازنده ... Water Cooler میده...

به نظر من اگه میشد به جای پایه 2011... 1-2 تومن از قیمت کولر کاسته میشد... بهتر بود...

Core Contact شدن کولرم یک مزیته... رو کاغذ که باید عملکردش بهتر بشه (تماس مستقیم هیت پایپ با پردازنده باعث دفع بهتر حرارت از پردازنده خواهد شد)

اگه برای دوستان امکان مقایسه 2 کولر قبلی و ورژن جدید در معیارهایه یکسان وجود داشته باشه .. میشه رو این مبحث با قاطعیت بیشتری صحبت کرد...

ولی یک موضوع که برایه من بیشتر مهمه:

تو ورژن قبلی کولر به راحتی و بطور کامل رو پردازنده نمی نشست و باید با فشار و کچ کردن پایه ها اینکار رو انجام میداد...(خیلی شاهد بودم که دوستان ازعملکرد پایین کولر حتی از فن استوک صحبت میکردن که بعد دیدم که کولر رو نتونستن به درستی رویه پردازنده سوار کنن و یک طرف کولر از پردازنده فاصله داشت )

این مشکل تو ورژن جدید حل شده یا نه؟

لینک به دیدگاه

اینتل روی این پردازنده اصلا کولر نمیده . کولر آبی براش تولید کرده . شما باید اون رو جداگانه تهیه کنی .

دوستان ورژن قبلی رو دارن و مشکلی که شما میگید رو بیان نکردن . روی 1155 هم نصب شده .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرتون کسی که حداقل 2-3 میلیون هزینه سیستم میکنه و میاد یه سیستم بر پایه سوکت 2011 میبنده... از این کولر رو سیستمش استفاده میکنه ...

تا چند وقت دیگه 3820 میاد تو بازار فکرکنم حدود 550هزار تومان باشه که قیمتی معادل 2600 داره(فن 2600 رو دیدی چقدر بیکیفت و ضعیفه)فرض کن طرف نمیخواد 80 تومان یا بیشتر برای یه کولر هزینه کنه اونوقت حساب چیه؟البته اینتل یه کولر با هسته مسی وقیمتی حدود 20 هزار تومان داده برای این پردازنده ها که خریدنش منطقی نیست.تازه این پردازنده ضریبش باز نیست که نیازی به یک خنک کننده قوی برای اورکلاک خفن داشته باشه.

و دیگه اینکه لوزما همه نمیرن پردازنده یک و نیم میلیون تومانی 3960 رو بخرن.

اگه 3960X رو که حساب کنیم که مطلب دیگه خیلی خنده دارتر میشه چون اینتل رویه پردازنده ... Water Cooler میده...

اون کولر آبی که شما میفرمایید باید جدا تهیه کنی وقیمتی حدود 150 هزار تومان داره.

به نظر من اگه میشد به جای پایه 2011... 1-2 تومن از قیمت کولر کاسته میشد... بهتر بود...

فکر نکنم پایه 2011 کمتر از 5 هزار تومان باشه

تو ورژن قبلی کولر به راحتی و بطور کامل رو پردازنده نمی نشست و باید با فشار و کچ کردن پایه ها اینکار رو انجام میداد...(خیلی شاهد بودم که دوستان ازعملکرد پایین کولر حتی از فن استوک صحبت میکردن که بعد دیدم که کولر رو نتونستن به درستی رویه پردازنده سوار کنن و یک طرف کولر از پردازنده فاصله داشت )

این مشکل تو ورژن جدید حل شده یا نه؟

من تو AMD همچین مشکلی ندارم.چون کاملا محکم میشه رو پردازنده و از همه طرف چک کردم تماس کامل داره ولی نمیدونم برای اینتل همچین مشکلی هست یا نه.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

پایه 2011 حدود 30 تومان هست تو باززار . البته این چیزیه که دوستان گفتن . من خودم ندیدم .

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت تمام دوستان و اساتید محترم

امیدوارم من رو ببخشید اگر سوالم بی ربط به تاپیک یا مبتدیانه هستش!

cpu من 2500K هستش و مادربردم P8Z68-V pro

میخواستم بدونم اگر بخوام خنک کننده transformer3 رو روش نصب کنم از نظر سوکت و همچنین اندازه به مشکل بر نمیخورم؟

این بوفالوی جدید رو چطور؟

کیسم هم GREEN MAGNUM2 هستش

با سپاس از تمامی عزیزان

لینک به دیدگاه

میخواستم بدونم اگر بخوام خنک کننده transformer3 رو روش نصب کنم از نظر سوکت و همچنین اندازه به مشکل بر نمیخورم؟

با سپاس از تمامی عزیزان

درود

دوست عزیز شما می توانید این کولر را روی مادر بردتون نصب کنید چون پایه مخصوص سوکت 1155 در بسته بندی وجود داره.

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=3942

در مرود ابعاد هم T کیس مگنوم II حدود 20سانت ضخامت داره و ارتفاع کولر 16 سانتی متر هست، با توجه به فاصله مین از بدنه و همچنین فاصله خالی در قسمت پشت پنل برای سیم کشی ، فکر کنم در نهایت همون 16 سانت فضا برای شما باقی بمونه.

لینک به دیدگاه

maxel عزیز بی اندازه ممنون.

محبت کردید.

خواهش میکنم @};-

البته به نظر من ، باز هم در این مورد تحقیق بکنید. چون این فن تازه وارد بازار شده و من هم اطلاع ندارم که از کاربران فروم، خودشون این فن رو در کیس MAGNUME وصل کرده اند یا نه.

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سپاس از تمامی عزیزان

درود

من مگنوم دو دارم و بوفالو البته ورژن قدیمی هست ولی براحتی درون این کیس بسته شده.چند سانتی هم هنوز با در کیس فاصله داره....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چندروز پیش یکی از دوستان گفت کلایپ 2011 رو با کلی دردسر تو مرکز کامپیوتر ایران تو زیر زمین و قسمت راهروی پشتی با قیمت 17500 پیدا کرده.(ظاهرا فقط همین یه مغازه داشته :Dتازه اونم فکر کنم از روی فن جدا برداشته )حدود 3 هزار تومان هم ارزش خمیری هست که روی این فن ارائه میشه.پس در نتیجه شما دارید حدود 10تا13 هزار تومان برای خود این فن پول میدید.تازه اگر از ارزش پایه AMD و 1155 و 1366 که روش هست بگذیریم....

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

من ورژن قدیمی این کولر رو با 25 هزار تومان خریداری کردم و تجربیاتمو مینویسم:

با توجه به اینکه قصد نصب بر روری amd am3 رو داشتم باید پایه های اینتل 775 که به صورت پیش فرض بر روری کولر توسط 4 تا پیج نصب بود رو جدا میکردم.

3 تا پیج رو با زحمت و با چند نوع پیچ گوشتی مختلف باز کردم. اما پیچ 4 ام رو هر کاری کردم باز نشد!!!

دیگه با تست 10 مدل پیچ گوشتی کار به جایی نرسید و در نهایت با هرز شدن پیچ مواجه شدم!

پیچ انگار جوشکاری شده بود به کف کولر!

در نهایت مجبور شدم با دریل و مته پیچ رو سوراخ کنم و به کل از بین ببرم!:دی

حالا بماند کلی خش افتادن و خم شدن پره های کولر در حین این کش و قوس ها...

نوبت نصب که رسید، این کولر برای پردازنده های amd فقط یک حالت نصب دارد! فن فقط رو به بالای کیسقرار میگیرد(عمودی)

برای کیس هایی که پاور بالای کیس نصب میشن گزینه نامناسبی هست!( چون گرمای سی پی یو که حدود 60 درجه هست رو مستقیم داخل پاور وارد میکنه میکنه!

کاش امکان اینکه افقی هم نصب بشه وجود میداشت!

این حالت قرارگیری(عمودی) ایراد دیگه ای هم داره و اون این هست که چون گیره نگهدارنده کولر روی برد تعادل نداره( یک سوراخی روی گیره هست که به یک میله تو کف کولر گیر میکنه و کولر رو فیکس میکنه که این سوراخ حدودا 1 سانت از مرکز گیره فاصله داره) مجبوریم که گیره رو یک سمت و ان هم پایین چسبیده به فن قرار بدیم. که علاوه بر اینکه به فن نزدیکه به هیت سینک روی چیپ برد هم نزدیکه و در واقع دست آزادی عمل برای بستنش نداره.

و اما کارایی:

برای amd 965 با فرکانس و ولتاژ دیفالت دما به 57 درجه میرسید در لود کامل که نسبت به قیمت کارایی قابل قبولی رو ارائه میداد( هر چند فن استوک به 60 میرسه ولی نویز تولیدی بیشتری نسبت به این داره)

ویرایش شده توسط central_core
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

و اما کارایی:

برای amd 965 با فرکانس و ولتاژ دیفالت دما به 57 درجه میرسید در لود کامل که نسبت به قیمت کارایی قابل قبولی رو ارائه میداد( هر چند فن استوک به 60 میرسه ولی نویز تولیدی بیشتری نسبت به این داره)

احیانا مین بوردتون MSI که نبوده.چون ولتاژ دیفالت 1.45هست!

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...