رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید گوشی |||فوری|||

MiladZQ
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت اساتید عزیز و دوستان گرامی لیون :)

مثل اینکه حدود 3-4 ساعت پیش ال سی دی گوشی یکی از بستگانمون توسط فرزند شیطونش شکسته شده (گوشیش J5 pro هست، احتمالا می‌دونید که این سری ال سی دیش فوق العاده ضعیفه و اینکه دفعه دومش هست که می‌شکنه) 

این بنده خدا هم نمی‌تونه تا چند روز دیگه صبر کنه و بهتر تحقیق کنه درباره گوشی ها به خاطر همین هم به من گفت که سوال کنم از دوستان و بهترین تصمیم رو بگیریم. 

حالا دوستان من خودم گشتم، به نظرم تو رنج قیمتی 2 - 3 میل، شیائومی ردمی 8 😎 خوب باشه.نظر شما چی هست؟ 

پ. ن: به نظر شما بهتر نیست تعمیر کنه این رو؟ (گفتن میشه 800-900 تومن!!!) و اینکه این استیکر دومیه اتفاقی افتاد و الان هم نمی‌تونم پاکش کنم :(

ویرایش شده توسط Only gamer
لینک به دیدگاه

دوستان من از قبل شنیدم که شیائومی قطعاتش توی شهر ما (کرمانشاه) نیست + اینکه این شرکت توی ساخت گوشی هاش از متریال خوبی استفاده نمی‌کنه و بعد یه مدت کوتاهی (مثلا 6 ماه) شکل و شمایل خودشو از دست میده!؟ این درسته!؟ 

لینک به دیدگاه

انتخابتون عالیه

همین رو بهشون توصیه کنید

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Only gamer گفته است :

دوستان من از قبل شنیدم که شیائومی قطعاتش توی شهر ما (کرمانشاه) نیست + اینکه این شرکت توی ساخت گوشی هاش از متریال خوبی استفاده نمی‌کنه و بعد یه مدت کوتاهی (مثلا 6 ماه) شکل و شمایل خودشو از دست میده!؟ این درسته!؟ 

در رابطه با بخش اول اطلاعی ندارم

ولی در مورد مطلب دوم خیر کاملا غلطه

بنده سه مدل گوشی شیایومی رو از نزدیک دیدم و تست کردم و یک مدل هم استفاده میکنم کیفیت متریال اگر بالاتر سامسونگ و اپل نباشه قطعا کمتر نیست

لینک به دیدگاه

به نظر میرسه شما بهتره برید سراغ گوشی های گارد دار و ضد ضربه.🙄

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Only gamer گفته است :

درود

دنبال گارانتی نباش چون اصلا به دردی نمیخوره بجز اینکه پول اضافی میگیرن. اگه از دوروبرایاتون کسی پاسپورت داره، بدون کد بخر رجیستر کن خیلی ارزونتر در میاد حتی میتونی note 8pro بخری با 3 تومن (تقریبا 2.700 خود گوشی مدل 64 گیگش میشه و 300-350 هم هزینه رجیسترش) . قیمت note 8pro 64 با کد و بدون گارانتی هم حدودا 3.250 هست که اونم گزینه مناسبیه

من 10 روزی میشه Mi 9SE خریدم فوق العاده راضی هستم. بشدت شیائومی رو پیشنهاد میکنم. مخصوصا همین note 8 هم خیلی گزینه خوبیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ردمی نوت 8 بگیر حرف نداره

از دیجیکالا هم نگیر که 300 400 تومن گرون تره

اونم درست کنید بفروشید

ویرایش شده توسط AORUS
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AORUS گفته است :

ردمی نوت 8 بگیر حرف نداره

از دیجیکالا هم نگیر که 300 400 تومن گرون تره

اونم درست کنید بفروشید

اره عزیز، الان چک کردم دیدم سایمان دیجیتال حدود 300 تومن ارزون تر می‌ده از دیجیکالا! 

ولی دیجیکالا هر چی هم که باشه از فروشنده های کرمانشاه واقعا با انصاف تره... 

دیشب هر مغازه ای می‌رفتم و قیمت می‌کردم حداقل از دیجیکالا 100-200 تومن گرون تر می‌دادن... قطعا اینطوره بهش می‌گم که از سایمان بخره، شاید خودم براش سفارش بدم چون شدیدا روی خرید های اینترنتی حساسه! :D

لینک به دیدگاه

دوستان ببخشید یه سوال دیگه هم هست، این دوستمون خیلی رو صدای گوشیش حساسه (واقعا مهمه براش!)، این گوشی صداش قابل قبول هست؟ مثلا دوستانی که تجربه داشتن در حد J5 pro هست؟

لینک به دیدگاه

اگه میخوای به دردسر خودت را ندازی براش هواوی بخر چون هم خراب بشه قطعاتش تو بازار هست هم گارد و گلس راحت براش گیر میاد. 

اینها گزینه های خوبی هست. 

Honor 10lite. 2000-2200

Y9 prime2019.2700-2800

P30lite 3000-3100

اگه بتونی 3200 تا 3300 هزینه کنه honor play چون بدنه فلزی داره. صدا خوبی هم داره. 

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Only gamer گفته است :

من از گوشی هاش استفاده نکردم ولی خیلی از محصولات دیگش از جمله پاور بانک،مچ بند و ساعت هوشمند،هندزفری،لامپ های ال ای دی و اسپیکر پرتابلشو داشتم و بسیار با کیفیت بودن

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Only gamer گفته است :

اره عزیز، الان چک کردم دیدم سایمان دیجیتال حدود 300 تومن ارزون تر می‌ده از دیجیکالا! 

ولی دیجیکالا هر چی هم که باشه از فروشنده های کرمانشاه واقعا با انصاف تره... 

دیشب هر مغازه ای می‌رفتم و قیمت می‌کردم حداقل از دیجیکالا 100-200 تومن گرون تر می‌دادن... قطعا اینطوره بهش می‌گم که از سایمان بخره، شاید خودم براش سفارش بدم چون شدیدا روی خرید های اینترنتی حساسه! :D

داداش برو الهیه هم بگرد از ارگ و بازار خیلی بهتره

مغازه صدرا تو خیابان کاشانی قیمتاش خوبه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...