رفتن به مطلب

خرید مانیتور SCEPTRE C275D-144IR ؟؟ مشاوره برای خرید مانیتور 144hz تا 240

alikhan77
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

آقا کسی از این مانیتور خبر داره؟ تو سایت های خارجی و یوتوب سرچ کردم اصلا پیدا نکردم همچین چیزی! یعنی با همچین نامی وجودنداره! sceptre هم تمام مدل هاشو تو نت گشتم همین مدل اصلا وجود نداشت!

جریانش چیه؟ میخوام یه مانیتور  144hz یا 240hz بخرم که پنلش  VA و یا IPS باشه که همینو پیدا کردم ولی مطمئن نیستم از این مدل. شاید مدل تقلبیه نمیدونم. کسی چیزی میدونه بگه لطفا. راهنمایی کنین ممنون میشم.

https://www.digikala.com/product/dkp-2063289/مانیتور-مخصوص-بازی-اسکپتر-مدل-c275d-144ir-سایز-27-اینچ#/tab-questions/&page=1&order=newest

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

--------------

این مانیتور سفارش ایران هستش که پنلش رو هم سامسونگ میزنه ! واسه همین بی نام و نشون هست ...

لطفا" بفرمایین بودجه رو مشخص کنین / چقد میخواهین هزینه کنین ؟!
در حال حاظر بهترین مانیتور های 144 و 240 از برند بنکیو هستن ...

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، invoker گفته است :

درود دوست عزیز

--------------

این مانیتور سفارش ایران هستش که پنلش رو هم سامسونگ میزنه ! واسه همین بی نام و نشون هست ...

لطفا" بفرمایین بودجه رو مشخص کنین / چقد میخواهین هزینه کنین ؟!
در حال حاظر بهترین مانیتور های 144 و 240 از برند بنکیو هستن ...

نام اصلیش چیه؟ میخوام تو یوتوب ریویوش رو ببینم.

بودجه6ت

بنکیو پنلش TN هستش که زیاد خوشم نمیاد.

لینک به دیدگاه

مدلی که انتخاب کردید عالیه اصلا هم رو برند سخت نگیرید و پولتون رو حروم نکنید

ضمنا فقط مانیتور با پنل VA بگیرید چون IPS و TN جفتش معایب محسوسی نسبت به VA دارن و یه جورایی میشه گفت تو پنل VA شما مزایا هر دو رو باهم دارین

لینک به دیدگاه

برند sceptre یک برند جدید هست و در ایران جدیدا وارد شده اونم همون طور که دوستان گفتن سفارش ایران هست و فقط از لحاظ ظاهری با مدل اصلیش فرق داره و کیفیت همونه بنده مدل ۲۴اینچ ۱۴۴هرتزشو برای دوستان خریداری کردم و کاملا راضی هستند کیفیت هم عالیه و البته با قیمت خیلی مناسب

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، alikhan77 گفته است :

سلام

آقا کسی از این مانیتور خبر داره؟ تو سایت های خارجی و یوتوب سرچ کردم اصلا پیدا نکردم همچین چیزی! یعنی با همچین نامی وجودنداره! sceptre هم تمام مدل هاشو تو نت گشتم همین مدل اصلا وجود نداشت!

جریانش چیه؟ میخوام یه مانیتور  144hz یا 240hz بخرم که پنلش  VA و یا IPS باشه که همینو پیدا کردم ولی مطمئن نیستم از این مدل. شاید مدل تقلبیه نمیدونم. کسی چیزی میدونه بگه لطفا. راهنمایی کنین ممنون میشم.

https://www.digikala.com/product/dkp-2063289/مانیتور-مخصوص-بازی-اسکپتر-مدل-c275d-144ir-سایز-27-اینچ#/tab-questions/&page=1&order=newest

درود

بنده خودم تعدادی از این مدل فروختم و خدا رو شکر راضی بودن.

165 hz هم روی پورت dp ساپورت میکنه.

در کل نسبت به پولی که میدید میرزه.

اگر این مدل رو پسند کردید میتونم 5300 تقدیم کنم.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

ضمنا فقط مانیتور با پنل VA بگیرید چون IPS و TN جفتش معایب محسوسی نسبت به VA دارن و یه جورایی میشه گفت تو پنل VA شما مزایا هر دو رو باهم دارین

بله.

در 1 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

برند sceptre یک برند جدید هست و در ایران جدیدا وارد شده اونم همون طور که دوستان گفتن سفارش ایران هست و فقط از لحاظ ظاهری با مدل اصلیش فرق داره و کیفیت همونه بنده مدل ۲۴اینچ ۱۴۴هرتزشو برای دوستان خریداری کردم و کاملا راضی هستند کیفیت هم عالیه و البته با قیمت خیلی مناسب

میشه مدل اصلیش رو بگین؟ همین مدل 27 اینچی 2K رو میگم. لینکی چیزی نداره تو آمازون؟

در 13 دقیقه قبل، darkkeyvvan گفته است :

درود

بنده خودم تعدادی از این مدل فروختم و خدا رو شکر راضی بودن.

165 hz هم روی پورت dp ساپورت میکنه.

در کل نسبت به پولی که میدید میرزه.

اگر این مدل رو پسند کردید میتونم 5300 تقدیم کنم.

2K هستش درسته؟

لینک به دیدگاه

دوستان فروش مانیتور 29UM69G کار عاقلانه ای هستش؟ من خودم همینو دارم یه سالی میشه که خریدم. حالا بخاطر اینکه بیشتر از75hz ساپورت نمیکنه میخوام همینو بفروشم و یه مدل 144hz بخرم. نظرتون چیه؟ بفروشم یا حیفه واسه این مانیتور؟

این مانیتور رو دارم:

https://meghdadit.com/product/65339?utm_source=emalls&utm_medium=meghdad-ads&utm_campaign=meghdad-ads

ویرایش شده توسط alikhan77
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، alikhan77 گفته است :

بله.

میشه مدل اصلیش رو بگین؟ همین مدل 27 اینچی 2K رو میگم. لینکی چیزی نداره تو آمازون؟

2K هستش درسته؟

بله 

کاملا با این بودجه بهترین گزینه میتونه باشه

این مدل برای ایران زده شده و مدل های خارجیش داخل آمازون موجوده

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، alikhan77 گفته است :

نام اصلیش چیه؟ میخوام تو یوتوب ریویوش رو ببینم.

بودجه6ت

بنکیو پنلش TN هستش که زیاد خوشم نمیاد.

کار به مدل های ایرانیش ندارم ولی برند sceptre برند متوسط"ی هستش ! نه خوبه خوب نه بد بد ولی ( در بودجه محدود )

با بودجه 6 تومن خرید این برند رو توصه نمیکنم ! به شدت سری BenQ ZOWIE رو پیشنهاد میدم که یه عمر خیالتون راحته چی خریدین !

( ارزش خرید در مقابل امکانات و صد البته طول عمر نقطه قوت این سری هستش )

زیاد هم رو مسعله پنل حساس نباشین ! تمام گمیر های حرفه ای به نوعی از این سری مانیتور ها استفاده میکنن ! اگه خوب نبود که ...

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، invoker گفته است :

کار به مدل های ایرانیش ندارم ولی برند sceptre برند متوسط"ی هستش ! نه خوبه خوب نه بد بد ولی ( در بودجه محدود )

با بودجه 6 تومن خرید این برند رو توصه نمیکنم ! به شدت سری BenQ ZOWIE رو پیشنهاد میدم که یه عمر خیالتون راحته چی خریدین !

( ارزش خرید در مقابل امکانات و صد البته طول عمر نقطه قوت این سری هستش )

زیاد هم رو مسعله پنل حساس نباشین ! تمام گمیر های حرفه ای به نوعی از این سری مانیتور ها استفاده میکنن ! اگه خوب نبود که ...

بالا نوشتم خوندین؟ راستش من خودم یه مانیتور 29UM69 دارم. یه سالی میشه که خریدم. حالا بخاطر اینکه بیشتر از75hz ساپورت نمیکنه میخواستم همینو بفروشم و یه مدل 144hz بخرم. کار عاقلانه ای هستش؟ حیف نشه واسه این مانیتور؟ یا بفروشم بنظرتون؟

ویرایش شده توسط alikhan77
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، alikhan77 گفته است :

بالا نوشتم خوندین؟ راستش من خودم یه مانیتور 29UM69 دارم. یه سالی میشه که خریدم. حالا بخاطر اینکه بیشتر از75hz ساپورت نمیکنه میخواستم همینو بفروشم و یه مدل 144hz بخرم. کار عاقلانه ای هستش؟ حیف نشه واسه این مانیتور؟ یا بفروشم بنظرتون؟

اگه مدل خوب خریداری کنین که به شدت برد کردین ! ولی واسه اون مدلی که خودتون عرض کردین خیر ... (بنا به توضیحات کامنت قبلی)

تو رنج 6 و خورده ای هم مانیتور 240 هرتز سراغ دارم ...

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، invoker گفته است :

اگه مدل خوب خریداری کنین که به شدت برد کردین ! ولی واسه اون مدلی که خودتون عرض کردین خیر ... (بنا به توضیحات کامنت قبلی)

تو رنج 6 و خورده ای هم مانیتور 240 هرتز سراغ دارم ...

TN? من کاربردم تماشای فیلم و بازیه. TN که خوب نیست واسه فیلم دیدن. VA و یا IPS نداریم تو این رنج؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، invoker گفته است :

تمام گمیر های حرفه ای به نوعی از این سری مانیتور ها استفاده میکنن ! اگه خوب نبود که ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!

تمام رانندگان حرفه ای اتومبیلرانی هم  صندلی عقب ماشین هاشون رو در میارن ، سیستم تعلیق رو بسیار سفت میکنن ، داخل کابین اسکلت میزارن ، سایز فرمون رو تغییر میدن و هزار تا کار دیگه

ولی آیا این دلیل میشه که کار اونها درسته ؟! قطعا خیر یه کاربر  عادی و روزمره حتی اگر هم بخواد  به صورت رقابتی پلی بده باز هم نیازی به پنل های TN نداره چون پنل VA و IPS های بازار دیگه تماما تاخیر زیر 5 میلی ثانیه دارن و عملا دیگه TN برتری محسوسی نداره و تفاوتش برای اکثر افراد اصلا قابل حس نیست.

پس با این حساب  چون افراد خاص برای پیروزی تو مسابقات کلی چیزارو فدا میکنن تا بتونن تو مسابقات پیشروی کنن اصلا دلیل خوبی برای توصیه این انجام این کار به افراد نیست. کما که نود درصد مردم نرمی و زیبایی و جادار بودن کابین رو که تاثیر محسوسی در لذت رانندگی داره ابدا فدای گاها کمتر  از یک ثانیه شتاب بهتر نمیکنن.

در  نهایت هم در پاسخ سوال شما اگه خوب نبود که ...

باید  بگم اگر خوب بود که شاهد این بودیم سالانه به تعداد مانیتور های TN بازار اضافه بشه نه اینکه به وضعی برسیم که خیلی از  شرکت ها کاملا دور TN رو خط کشیدن و یه مثال خوب هم ایسوس هست که در حالی که تا 5 سال پیش بهترین مانیتور هاش TN بودن الان به جز یکی دومورد بسیار خاص تمام مانیتور های گیمینگش پنل VA دارن شما اینو بگیر تا ته برو

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

تمام رانندگان حرفه ای اتومبیلرانی هم  صندلی عقب ماشین هاشون رو در میارن ، سیستم تعلیق رو بسیار سفت میکنن ، داخل کابین اسکلت میزارن ، سایز فرمون رو تغییر میدن و هزار تا کار دیگه

ولی آیا این دلیل میشه که کار اونها درسته ؟! قطعا خیر یه کاربر  عادی و روزمره حتی اگر هم بخواد  به صورت رقابتی پلی بده باز هم نیازی به پنل های TN نداره چون پنل VA و IPS های بازار دیگه تماما تاخیر زیر 5 میلی ثانیه دارن و عملا دیگه TN برتری محسوسی نداره و تفاوتش برای اکثر افراد اصلا قابل حس نیست.

پس با این حساب  چون افراد خاص برای پیروزی تو مسابقات کلی چیزارو فدا میکنن تا بتونن تو مسابقات پیشروی کنن اصلا دلیل خوبی برای توصیه این انجام این کار به افراد نیست. کما که نود درصد مردم نرمی و زیبایی و جادار بودن کابین رو که تاثیر محسوسی در لذت رانندگی داره ابدا فدای گاها کمتر  از یک ثانیه شتاب بهتر نمیکنن.

باید  بگم اگر خوب بود که شاهد این بودیم سالانه به تعداد مانیتور های TN بازار اضافه بشه نه اینکه به وضعی برسیم که خیلی از  شرکت ها کاملا دور TN رو خط کشیدن و یه مثال خوب هم ایسوس هست که در حالی که تا 5 سال پیش بهترین مانیتور هاش TN بودن الان به جز یکی دومورد بسیار خاص تمام مانیتور های گیمینگش پنل VA دارن شما اینو بگیر تا ته برو

خب نظر شما چیه؟ ارزش داره 29UM69 رو بفروشم و همین مدلی که انتخاب کردم رو بخرم؟ یا حیفه؟  الان قیمت این مانیتور 15 تومنه. و این مدل SCEPTRE  انتخابی بنده حدود5 تومن.

مورد استفاده من هم فیلم و بازیست. مانیتور خودم واسه فیلم عالیه بخاطر اولتراواید بودنش.  ولی واسه بازی چون رفریش ریتش کمه زیاد خوب نیست. حالا نمیدونم این مدل واسه فیلم خوب باشه یا نه..

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

داداش باور کن متن و هم نخوندم چون حوصله کلنجار رفتن و ندارم من بحث ام چیزه دیگه اس ... , تو حرفامم طرف هیچی و نمیگیرم ...

میتونم اینطور بیانش کنم که ... واسه خرید نمیشه همه موارد رو یکجا داخل یه جنس داشت !

همین و بس / یا بودجه محدوده / یا ویژگی های جنسی که میخوایی / یا موجودی بازار یا ... خلاصه یه چی این وسط باس فدای اون یکی چیز بشه !

( به قولا" ما هرچقد پول بدیم همون قد هم آش میخوریم ... پس توقع کله پاچه و نداشته باشین :D)

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

در کل اگر بخواین حرفه ای بودن رو در نظر بگیرین مانیتور ۲۷ کاملا غیر استاندارد برای مسابقات هست و برای مسابقات و بازیکنان حرفه ای فقط ۲۴ اینچ استفاده میشه 

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

در کل اگر بخواین حرفه ای بودن رو در نظر بگیرین مانیتور ۲۷ کاملا غیر استاندارد برای مسابقات هست و برای مسابقات و بازیکنان حرفه ای فقط ۲۴ اینچ استفاده میشه 

احسنت !

بهترین مانیتور گیمینگ بین 22 تا 25 اینج هستش !

-------------------------------------

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

در 1 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

لطفا نظر خودتونو به بقیه تحمیل نکنید یا حد اقل وقتی نظر کاملا شخصی میدید حتما ذکر کنید چون بصورت پیشفرض تو فروم نظر کارشناسی میدن. اینکه تو کامنت بالا گفتید: "فقط مانیتور با پنل VA بگیرید چون IPS و TN جفتش معایب محسوسی نسبت به VA دارن و یه جورایی میشه گفت تو پنل VA شما مزایا هر دو رو باهم دارین" کاملا یه نظر سلیقه ای هست و من بشخصه اصلا نمیتونم رنگایی که پنل VA نشون میدن و همینطور گوستینگ رو اعصابشون رو تحمل کنم (الان 5 ساله هم گوشیم و هم مانیتور و لپتاپم پنلشون IPS هست). ضمنا من برای انتخاب نوع پنل حدود 5 ساعت ویدیو دیدم تو یوتیوب تا بالاخره فهمیدم معایب و مزایاشون چیه و کدوم برای کاربری من مناسب تره (دقت کن گیم یه نوع کاربری نیست. بر اساس ژانرشون کاربری های مختلفی محسوب میشن). شما تو یه نصفه خط اومدی قضاوت و نتیجه گیری کردی. ضمنا مثالتونم کاملا بی ربط بود. مانیتور ها با پنل های مختلف بیشتر شبیه کلاسای مختلفن تو رانندگی هستن. شما در مورد رانندگی هم نظر شخصیت رو گفتی  در صورتی که کلاسی مثل آفرود هم هست که کلا یجور دیگه تیونش میکنن و راننده هاش هم همچنان "حرفه ای" محسوب میشن تو کلاس خودشون.

از همه اینها که بگزریم. کلا تو مانیتور 3 تا سازنده پنل هست (LG, Samsung, AOC) و هر سه هم تو رده پرچمدار گیمینگشون حتما یه مانیتور با پنل IPS دارن ولی فقط بعضیاشون از VA تو پرچمدار ها استفاده میکنن. که این سلیقه ی جامعه ی گیمر های حرفه ای (منظورم بجز بازیکنایESPORT هست) تو خرید مانیتور رو نشون میده. این ایسوس که شما ازش نام بردید اصلا  پنل تولید نمیکنه.قبلا IPS و VA نبود و اوایل عرضشون هم خیلی گرون بودن.پس همه از TN استفاده میکردن. طبیعیه که تو چند سال اخیر که VA , IPS هم صرفه اقتصادی پیدا کردن بازارشون رونق گرفته و بخشی که قبلا صرفا تو دست TN بود الان بین اینها تقسیم شده. ولی هنوزم اکثر برند ها تو 24 اینچای ESPORT از پنل TN استفاده میکنن چون رفرش ریتش فعلا بی همتاست و برای جامعه ی کاربراشم رفرش ریت و اینپوت لگ خیلی از عمق بیت مهمتره. 

اینم چند تا نظر حرفه ای (و نه سلیقه ای) در مورد انتخاب مانیتور گیمیگ و همینطور پیشنهاد چند مانیتور برتر تو سال 2019:

https://www.youtube.com/watch?v=9ZwCDBBwSdU

https://www.youtube.com/watch?v=XQDq85VkFNQ

امیدوارم تونسته باشم روشنتون کرده باشم 😉

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

لطفا نظر خودتونو به بقیه تحمیل نکنید یا حد اقل وقتی نظر کاملا شخصی میدید حتما ذکر کنید چون بصورت پیشفرض تو فروم نظر کارشناسی میدن. اینکه تو کامنت بالا گفتید: "فقط مانیتور با پنل VA بگیرید چون IPS و TN جفتش معایب محسوسی نسبت به VA دارن و یه جورایی میشه گفت تو پنل VA شما مزایا هر دو رو باهم دارین" کاملا یه نظر سلیقه ای هست و من بشخصه اصلا نمیتونم رنگایی که پنل VA نشون میدن و همینطور گوستینگ رو اعصابشون رو تحمل کنم (الان 5 ساله هم گوشیم و هم مانیتور و لپتاپم پنلشون IPS هست). ضمنا من برای انتخاب نوع پنل حدود 5 ساعت ویدیو دیدم تو یوتیوب تا بالاخره فهمیدم معایب و مزایاشون چیه و کدوم برای کاربری من مناسب تره (دقت کن گیم یه نوع کاربری نیست. بر اساس ژانرشون کاربری های مختلفی محسوب میشن). شما تو یه نصفه خط اومدی قضاوت و نتیجه گیری کردی. ضمنا مثالتونم کاملا بی ربط بود. مانیتور ها با پنل های مختلف بیشتر شبیه کلاسای مختلفن تو رانندگی هستن. شما در مورد رانندگی هم نظر شخصیت رو گفتی  در صورتی که کلاسی مثل آفرود هم هست که کلا یجور دیگه تیونش میکنن و راننده هاش هم همچنان "حرفه ای" محسوب میشن تو کلاس خودشون.

از همه اینها که بگزریم. کلا تو مانیتور 3 تا سازنده پنل هست (LG, Samsung, AOC) و هر سه هم تو رده پرچمدار گیمینگشون حتما یه مانیتور با پنل IPS دارن ولی فقط بعضیاشون از VA تو پرچمدار ها استفاده میکنن. که این سلیقه ی جامعه ی گیمر های حرفه ای (منظورم بجز بازیکنایESPORT هست) تو خرید مانیتور رو نشون میده. این ایسوس که شما ازش نام بردید اصلا  پنل تولید نمیکنه.قبلا IPS و VA نبود و اوایل عرضشون هم خیلی گرون بودن.پس همه از TN استفاده میکردن. طبیعیه که تو چند سال اخیر که VA , IPS هم صرفه اقتصادی پیدا کردن بازارشون رونق گرفته و بخشی که قبلا صرفا تو دست TN بود الان بین اینها تقسیم شده. ولی هنوزم اکثر برند ها تو 24 اینچای ESPORT از پنل TN استفاده میکنن چون رفرش ریتش فعلا بی همتاست و برای جامعه ی کاربراشم رفرش ریت و اینپوت لگ خیلی از عمق بیت مهمتره. 

اینم چند تا نظر حرفه ای (و نه سلیقه ای) در مورد انتخاب مانیتور گیمیگ و همینطور پیشنهاد چند مانیتور برتر تو سال 2019:

https://www.youtube.com/watch?v=9ZwCDBBwSdU

امیدوارم تونسته باشم روشنتون کرده باشم 1f609.png

حرف منطق ...

والا من حرفی میزنم از رو تجربه 10 ساله خودمه / 10 ساله گیمر هستم ! و تا الان پشت هر مانیتوری که بگی نشستم پلی دادم ! همشون هم یه خوبی و یه بدی داشتن ...

مثلا ips گرمی رنگ خوبی داره ولی به شدت خسته کننده اس و چشم رو اذیت میکنه ! ( بنظرم این پنل فقط واسه کسایی که طراح هستن مناسبه که دقت رنگ مناسبی داره ولی واسه گیمرا سمه سم ! )

الان خودم 4 سال پیش بصورت اتفاقی مانیتور BenQ GL2460 گرفتم ! باور کن اینقد ازش خوشم می یاد که گفتن نداره ! نبوده که تا الان ازش خسته شم و یا خسته کننده باشه !

روزی نزدیک به 10 ساعت هم پشتش نشستم ! خب الان اگه می امد تاپیک میزدم کی این مانیتورو پیشنهاد میداد خداوکیلی ؟! هر چیزی رو نباید رو کاغذ دیدش باید تجربه اش کرد !

بازم ریش و قیچی دست خریداره ! این نظره شخصی من بودش ! نه تعریفه نه تبلیغ نه ... حرف منطق با ریشه تجربه !

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

لطفا نظر خودتونو .........

از همه اینها که بگزریم.........................

اینم چند...............

1f609.png

اولین نکته که باید بگم اینه در مثال منقشه نیست و شما نباید درگیر مثال بنده بشید فکر میکنم با مثالم به خوبی مفهوم رو رسونده باشم که نیاز های افراد حرفه ای در یک زمینه خاص که اونجا رانندگی بود و اینجا مانیتور لزوما بهترین انتخاب برای کاربر عادی نیست. این از این!

در رابطه با نکته ای که ذکر کردید که گفتید بنده نظر شخصی یا به عبارت دیگه سلیقه ای دادم .

شما چنین مطلبی رو بیان کردید چون به طور قاطعانه یک پنل رو برتر دونستم به نسبت سایر پنل ها در صورتی که همه ما میدونیم هر نوع پنلی برای یه کاربری ساخته شده و به هیچ عنوان  نمیشه یک پنل رو به عنوان برنده انتخاب کرد.

ولی سوال پیش میاد حالا علت اینکه بنده چنین موردی که در متنم بهش اشاره کردم چی بود؟!

طبعا بنده به عنوان یک مشاور قرار نیست بیام جزییات فنی رو برای کاربر باز کنم  و همه چیز رو براش توضیح بدم  یک سوال ساده پرسید و یک جواب ساده میخواد. پس من حالا میام مطالبی که استارتر گفته رو میخونم و سعی میکنم دقیقا بفهمم هدفش از عوض کردن مانیتور چی هست ، چه کاربری داره و چه انتظاراتی داره حالا میام بهترین گزینه بر اساس مواردی که سنجیدم بهش پیشنهاد میدم بله پیشنهاد بنده کاملا سلیقه ای هست ولی نه سلیقه خودم بلکه سلیقه استارت چون اومدم خودم رو جای ایشون گذاشتم و از سلیقه ایشون با موضوع نگاه کردم تا بهترین انتخاب رو داشته باشن.

امیدوارم منظورمو به درستی انتقال داده باشم

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

با اجازه از صاحب تاپیک . دوستان ایا کیفیت مانیتور VA دارای Quantom dot بالاتر از IPS هست؟

به نظرتون همین مانیتوری که دوستمون در موردش نظر خواستن خوبه یا C27FG70  سامسونگ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...