رفتن به مطلب

راهنمای انتخاب هدست مناسب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 5 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

شما هدست PC 350 رو با لاجیتک G433 مقایسه کردی بنده گفتم GSP 350 که اصلا ازنظر کیفیت با G433 قابل مقایسه نیست.

عذر میخوام - لینک اشتباهی فرستاده بودم - اصلاح کردم.

https://versus.com/en/sennheiser-gsp-500-vs-sennheiser-gsp-600

https://versus.com/en/logitech-g633-vs-sennheiser-gsp-300

ویرایش شده توسط md3848
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، md3848 گفته است :

عذر میخوام - لینک اشتباهی فرستاده بودم - اصلاح کردم.

https://versus.com/en/sennheiser-gsp-500-vs-sennheiser-gsp-600

https://versus.com/en/logitech-g633-vs-sennheiser-gsp-300

در لینک اول داره GSP500 رو با gSP 600 مقایسه میکنه و میگه 600 از 500 بهتره که البته در عین حال که درست میگه حرفش غلط هم هست چون کاربری این دو هدست متفاوته و خوب اینکه هیچی چون از همون اول هم گفته بودم تو قیمت  3 تومن و بالاتر GSP 600 بهترین هدست هست.

ولی درباره لینک دوم G633 رو با GSP 300 مقایسه کرده اول عرض کنم که  GSP350 رو بهتون توصیه کردم نه GSP300 ولی خوب از این هم که بگذریم عرض کردم خدمتتون صدای G633 یا G635 لاجیتک رو حداقل  شخصا ترجیح میدم به GSP350 سنهایزر که تو لینک بالا هم همین نتیجه رو گرفته ولی چون شما نیاز به یه میکروفون قوی هم دارید GSP350 انتخاب بهتریه براتون

لینک به دیدگاه

ممنون / یه سوال نهایی

این هدست ها رو بگیرم (مثلا همین GSP600 )، کیفیت میکروفونش از این لینک فیلمی که بهتون دادم بهتر میشه ؟ اگه نه که برم سراغ همون داستان "هدفون+میکروفون جدا"

یه سوال متفرقه - تو این انجمن فرق Like - UpVote چیه؟

ویرایش شده توسط md3848
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، md3848 گفته است :

ممنون / یه سوال نهایی

این هدست ها رو بگیرم (مثلا همین GSP600 )، کیفیت میکروفونش از این لینک فیلمی که بهتون دادم بهتر میشه ؟ اگه نه که برم سراغ همون داستان "هدفون+میکروفون جدا"

یه سوال متفرقه - تو این انجمن فرق Like - UpVote چیه؟

با خرید GSP600 کیفیت صداتون به نسبت اون فیلم تغییر نمیکنه، کاملا متحول میشه 

اصلا قابل مقایسه نیستن کیفیت میکروفون GSP600 واقعا عالیه

سوال دومتون هم جوابش رو نمیدونم شما فهمیدین به ماهم بگین😊 ولی فکر میکنم UP VOTE ارزش بیشتری داره😀

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام مجدد، یه سوال اساسی : از کجا خرید کنم؟ جنسای داخل که نمیدونم با چه دلاری دارن میفروشن، دلار فضایی فک کنم باشه، منظور این که با دلار 20 تومن هم جنسا داخل گرونه، نظرتون چیه سفارش خارج بزنم؟ یا این که همین جنس داخل با این قیمت غیرمتعادل رو بخرم؟

لینک به دیدگاه

سلام نظرتون در مورد ds 502 چیه؟ بین راپو VH200 و این کدومش بهتره؟

ویرایش شده توسط Zarathustra
لینک به دیدگاه

سلام به این لینک هم سربزنید بنده گزینه اول رو خرید زدم احتمالا فردا میرسه دستم اگه کیفیتش خوب باشه اینحا اعلام میکنم

https://forum.persiantools.com/threads/فروش-چندین-مدل-هدست-و-کیبرد-حرفه-ای-زیر-قیمت-ایران.951253/page-2#post-12754633

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

یه مورد دیگه

فرق هدست G635 با G633 در چیه؟ تنها چیزی که فهمیدم قطر اسپیکر g635 برابر 50mm هستش و g633 برابر 40mm هستش

الان یعنی اندازه هدست g635 بزرگتره؟ یعنی برا گوشهای بزرگه؟1f601.png کدومش استاندارده؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، md3848 گفته است :

یه مورد دیگه

فرق هدست G635 با G633 در چیه؟ تنها چیزی که فهمیدم قطر اسپیکر g635 برابر 50mm هستش و g633 برابر 40mm هستش

الان یعنی اندازه هدست g635 بزرگتره؟ یعنی برا گوشهای بزرگه؟1f601.png کدومش استاندارده؟

این دو هدست از نظر سایز عینا برابر هستند و تنها فرقشون تو سایز درایور هست که خوب این به نوعی هم باعث شده فضای درونی هدست برای  گوش کمتر بشه

ولی جفتش استاندارد هستن و 635 مدل جدیدترش 633 هست و به میزان اندکی در تولید بیس و تریبل توانایی بهتری داره و مقداری هم سانداستیج بهتری بهتون میده

ولی در کل تفاوت ها خیلی فاحش نیست هر کدوم که دستتون اومد همون رو بخرین که جفتش بی نظیره

لینک به دیدگاه

کم کم دارم گیج میشم 😄 انتخاب ها که میره بالا داستان میشه!

بین هدست های زیر به نظرتون کدومشون بهتره؟ 😊

SteelSeries Arctis Pro Wireless

SteelSeries Arctis 7

Logitech G933

Sennheiser GSP 600

ASTRO Gaming A40

ASTRO Gaming A50 Wireless

HyperX Cloud Orbit

اینم یه لینک مقایله وارد فوق :

https://versus.com/en/astro-gaming-a40-astro-2013-ed-vs-kingston-hyperx-cloud-orbit-vs-logitech-g933-vs-sennheiser-gsp-600-vs-steelseries-arctis-7-vs-steelseries-arctis-pro-wireless

احساس میکنم کم کم دارم به مرحله غلط‌کردم میرسم 🙃

چون نه میشه همه موارد فوق رو تست کرد و بهترینشو خرید

نه میشه از ایران خرید ( به علت قیمتهای تخماتیک بازاریا که با دلار 30 تومن فک کنم جنساشونو میفروشن 🙄)

مگه این که بگیم کسی از خارج بخره بیاره برامون 💩

ویرایش شده توسط md3848
لینک به دیدگاه

شما باید ببینی چه چیزی بیشتر برات مهم هست و چقدر می خوای هزینه کنی. یک سر به سایت rtings بزن اونجا بیشتر بررسی ها هست. اینهایی که نوشتی بیشترشون تو ایران نیستن بجز لاجیتک 935 و 933 که من هم دومی رو دارم . 935 روگوشی های چرمی داره، صدای dts headphone x2 (و فکر کنم بدون صدای دالبی) ولی 933 روگوشی پارچه ای هست و با صدای دالبی . اگر وایرلس برات مهم نیست همون 633 و 635 گزینه ی بهتریه.

لینک به دیدگاه

به ترتیب

1. Sennheiser GSP 600
  2. Logitech G935
  3. Logitech G933
  4. ASTRO Gaming A50 Wireless
  5. HyperX Cloud Orbit

اگر محدودیت بودجه ندارین که روی سنهایزر gsp600 شک نکنین اصلا

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Battlefield3 گفته است :

شما باید ببینی چه چیزی بیشتر برات مهم هست و چقدر می خوای هزینه کنی. یک سر به سایت rtings بزن اونجا بیشتر بررسی ها هست. اینهایی که نوشتی بیشترشون تو ایران نیستن بجز لاجیتک 935 و 933 که من هم دومی رو دارم . 935 روگوشی های چرمی داره، صدای dts headphone x2 (و فکر کنم بدون صدای دالبی) ولی 933 روگوشی پارچه ای هست و با صدای دالبی . اگر وایرلس برات مهم نیست همون 633 و 635 گزینه ی بهتریه.

خو آخه وایرلس هم داستان داره - مثلا باتریش خراب بشه - باتری جایگزین از کجا براش پیدا کنم که تو هدست جا بشه و ولتاژش هم به هدست بخوره - خودت هدست پیدا نمیشه تو ایران - چه برسه به لوازم جانبیش😬

حالا اون مدار بیسیمش خراب بشه که رَحِمَ اللهُ مَن یَقرُ الفاتحه مَعَ الصَلَوا

ویرایش شده توسط md3848
لینک به دیدگاه

لوازم جانبی لاجیتک همه ی قسمت هاش مثل باتری توی سایت خودش و آمازون هست و میشه از اونجا گرفت. اگه بهش ضربه وارد نشه فکر نکنم از داخل خراب بشه چون خیلی باکیفیت ساخته شده.

لینک به دیدگاه

این داستان پخش 2 صدای جداگونه چیه؟ بعضا دیدم که هم مثلا صدای بازی رو پخش میکنه هم تماس/آهنگ یه چی تو این مایه ها - من اشتباه میکنم یا همچین چیزی داریم؟

این gsp 600 به موبایل هم وصل میشه کرد دیگه - مشکلی که رخ نمیده؟ 😁

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...