رفتن به مطلب

برای معامله با هم لطفا برای بنده دیگه مبلغی واریز نکنید !!!!

Recommended Posts

درود دوستان گلم

بنده برای اینکه بتونم کمکی به انجام درست معامله های شما دوستان کرده باشم میگفتم خریدار مبلغ رو برای من واریز کنه و بعد از دریافت کالا و مطمئن شدن از درستی کالا بنده مبلغ رو برای خریدار واریز میکردم !!!!!!!!

متاسفانه توی این چند روزی که اسباب کشی داشتم به مشکلات زیادی خوردم و حتی اینترنت هم از سایر همکاران قرض کردیم ولی چند تا از کاربران درکمون نکردن و بعد از انجام کار و واریز مبلغ این جمله رو برای بنده نوشتن :

dhcloob اقای صادقی عزیز بهشون پیغام دادم که مبلغتون واریز شد و اون هزینه انتقال که حدودا 1000 تومان میشد رو کم کردم و ایشون نوشتن :

مرسی آقای حسینی بعد از یه هفته 1000 تومنم فدا سرتون

وقتی بهشون زنگ زدن گفتن منظورم این بود که یک هفته پول من دست شما بوده !!!

دوست عزیزم محبت نمیدونی چیه مشکل خودته اقای صادقی .

من متاسفم و اگر به سایر پستهای اینچنینی بنده نگاه کنید از این کارها زیاد کردم و بعد نوشتم که دیگه انجام نمیدم .

متاسفانه دوستان گلم به دلیل وجود چنین اشخاصی بنده به هیچ عنوان نمیتونم چنین کارهایی انجام بدم و منو ببخشید

میدونید چرا دیگه نمیشه توی این مملکت کار خوب و درست و کمک انجام داد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جوابش رو خودتون میدونید

لینک به دیدگاه

اقای حسینی عزیز

همه که این طوری نیستند

من هم برنده شدم ولی می دونم به خاطر مشکلات اسباب کشی باید بیشتر از حد معمول منتظر بمونم

درکتون میکنم جا به جایی بیشتر از اونی که فکر می کنید وقت و توان آدمو میگره

مخلصیم

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی

اون کاربر حرف اشتباهی زده ولی همه که نباید به آتیش یه نفر بسوزن.

خواهشا سیستم اعتماد سازی رو از ما نگیرین :)

لینک به دیدگاه

سلام به همه ی دوستان گلم

دوستان واقعا بی انصافیه اگه قدر این محبت آقای حسینی رو ندونیم

یه بار دیگه هم توی یکی از تاپیک ها با یکی از دوستان سرهمین قضیه صحبت کردم، من خودم تا حالا برای معامله هایی که با طرف فروشنده یا خریدار برای ارسال و واریز

به توافق نرسیدیم از طریق آقای حسینی اقدام کردم که انصافا هم تا حالا بدون کوچکترین مشکلی معامله ها انجام شده ( یه دنیا تشکر از آقا سعید گل )

یه کاربری هم با اون مبلغ جزئی ای که ایشون دریافت میکنن مشکل داشتن که بنظر من اولا اون مبلغ اونقدر ناچیزه که ارزش گفتن نداره و دوما همونطور که قبلا هم گفتم گرچه اون مبلغ

ناچیزه ولی نوش جون آقا سعید، چون من اون مبلغ رو با جون و دل میدم، همینکه با خیال راحت و آسوده از مبلغ جنس فروخته شده و سلامت قطعه ی خرید شده باشم برام ارزشش بیشتر از این

وجهای ناچیزه ( اینم یادمون باشه که دیگه تو این دوره و زمونه کسی از این دلسوزی ها برای دوستانش نمیکه، پس وجدانا قدر این دلسوزی و دوستی رو بدونیم عزیزان )

در آخر هم بقول معروف به خاطر یه بی نماز در مسجد رو نباید بست، پس کماکان به راه خودتون ادامه بدید آقا سعید گل @};-

ویرایش شده توسط Phoenix
لینک به دیدگاه

واقعا متاسفم واسه بعضی از کاربرا که انقدر کم حوصله و نمک نشناسن

واقعا چنین سیستمی از طرف آقای حسینی یه غنیمت بود

لینک به دیدگاه

بنده از اين روش هنوز حمايت ميكنم و از اقاي حسيني متشكرم و اينكه اجازه بدن سيستم اعتماد سازي ادامه داشته باشه

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی خودتان را ناراحت نکنید:

وقتی یک ادم دزد گیر اینجور ادم ها بیفته .(بلانسبت دوستان )

یا پولوشن را ها پولی کنه یا کالای خراب براشون ارسال کنه.

قدر شما را می دونن.

بنده چندین بار از این روش استفاده کردم وکاملا رازی هستم.

با تشکر.

هادی

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

آقای حسینی همه که این جوری نیستن . از قضا میخواستم امروز بهتون پیغام بدم در همین مورد . الان یه هفتس امروز فردا میکنم چون میبینم خودتون کم مشکل ندارید و گرفتارید

امیدوارم باز این روش ادامه داشته باشه و ما کاربرها بتونیم خرید های مطمئن انجام بدیم

ممنون @};-

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

واقعا خیلی ناراحت شدم صبح . به من حق بدید دوستان گلم .

این مسئله رو کاملا کنسل نمیکنم ولی فقط برای کاربران با سابقه و یا اونهایی که می شناسمشون انجام میدم تا خدای نکرده اینجور مشکلات پیش نیاد

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

این مسئله رو کاملا کنسل نمیکنم ولی فقط برای کاربران با سابقه و یا اونهایی که می شناسمشون انجام میدم تا خدای نکرده اینجور مشکلات پیش نیاد

@};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

بسیار عالی @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خودم تا به امروز کالای دست دوم تو فروم های ایرانی خرید و فروش نداشتم اما میدونم که :

هزینه اعتبار پیدا کردن فوق العاده تو بازار امروز بالاست برای این اعتبار باید ارزش قائل شد.

الان سایت EBay غول خرید وفروش اینترنتی دنیا یه سیستمی به عنوان برنامه محافظت از خریداران داره متنش رو بخونید ببینید این شرکت عظیم با توجه به اینکه کارش این هست و از این راه کسب درآمد میکنه ساپورتش چی هست برای خریدار!

تو دبی حضوری لپ تاپ کار کرده خریدیم بعد از تست لپ تاپ وقت تحویل گرفتن فروشنده تو چند ثانیه که حواس ما پرت بود میخواست باطری لپ تاپ رو با یه باطری مشکل دار تعویض کنه که متوجه شدیم و کلا خرید رو به خاطر بی اعتبار شدن فروشنده کنسل کردیم.

دوستان در نظر بگیرید :

تو خرید کالای نو اول کیفیت کالا مهم هست بعد اعتبار گارانتی کننده و اعتبار فروشنده و ...

تو خرید کالای کارکرده اول اعتبار فروشنده و تضمین و صحت روند فروش و دریافت کالا مهم هست و بعد سایر چیز ها ....

من شخصا اگر قرار بود نقش واسط خرید و فروش رو برای چک کردن سلامت کالا و غیره داشته باشم از طرفین بین 3 تا 5 درصد هزینه دریافت میکردم.

الان کارت های اعنباری بین المللی وقتی پول ترانسفر میکنی بعضی هاشون نزدیک 3 درصد هزینه دارن.

البته حرف دوستمون احامالا از روی ناراحتی لحظه ای بوده نه چیز دیگه ای.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...