رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک MSI 1070 Ti Duke در حد ( گارانتی تا 1400)

3ilEN3er
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و عرض ادب
یک فروند کارت گرافیک  MSI GTX 1070 Ti Duke  فوق العاده تمیز و در حد برای فروش موجود هست.
کارت مشابه آک هست.

کارت گرافیک کاربری گیم داشته است و بدون ماین شدگی و .... است.  ( روی سیستم گیم سوار بوده که سیستم گیم بدون گرافیک فروخته شده. در عکس ها موجوده)

با گارانتی گرین تا تاریخ 1400/01/13

کارتن و متعلقات کامل موجوده.

فروش بصورت حضوری در اصفهان و در سایر شهر ها با واسطه لیون (به عهده خریدار) در خدمت دوستان هستم.

هر گونه نظر کارشناسی و پیشنهاد قیمت صرفا در پیام خصوصی

قیمت : 4.600.000

۲۰۲۰۰۱۰۲_۰۹۲۳۴۷.jpg

QXbDJPrC.jpg

WhatsApp Image 2019-12-17 at 17.59.15(3).jpeg

WhatsApp Image 2019-12-17 at 17.59.15(2).jpeg

۲۰۲۰۰۱۰۲_۰۹۲۶۰۹.jpg

۲۰۲۰۰۱۰۲_۰۹۲۶۳۹.jpg

ویرایش شده توسط MStreamer
لینک به دیدگاه

پیشنهاد قیمت از طرف دوستان پذیرا هستم ( خواهشا قیمت مصرف کننده بدید نه دلال )

لینک به دیدگاه

درود.با   asus rog strix rx480 8gb oc معاوضه دارید؟رو سیستم گیم بوده هرگونه تست که خواستید انجام بدین.قیمتم 2200 مقطوع هستش.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، sina74 گفته است :

درود.با   asus rog strix rx480 8gb oc معاوضه دارید؟رو سیستم گیم بوده هرگونه تست که خواستید انجام بدین.قیمتم 2200 مقطوع هستش.

عزیز اول که معاوضه با کارت شما ندارم چون سری جدیترش که 580 باشه اومده و بسیار بد فروشه

ثانیا قیمتی که میگید به نظرم منطقی نیست

تو همین فروشگاه لیون دست دوم گارانتی دار از 1.800.000 تا 2.000.000 ت موجوده

به نظرم بزارید رو فروشگاه بفروشید بعد بیاید کارت رو تهیه کنید

لینک به دیدگاه

معاوضه صرفا با کارتهای گارانتی دار (تقریبا برابر از لحاظ مدت ) و غیر از مدلهای Armor

پیشنهاد کارتهایی که دیگه گارانتی ندارن و رو دست خودتون مونده ندید ممنون

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، MStreamer گفته است :

معاوضه با Main +CPU+Ram نسل 9 یا رایزن هم دارم

شرایط معاوضه

برخی از دوستان وقتی که میخایم معاوضه کنیم قیمت کالای خودشون رو ثابت نگه میدان و تو سر مال میزنن و قیمت کالای بنده رو تا حد امکان پایین میارن

اینکه نشد انصاف برادر

اگر بناست معاوضه کنیم هر مقدار که شما از قیمت آک قطعات کم کنی همونقدر هم از قیمت آک شما باید کم بشه نه اینکه از من رو 60 درصد کم  کنی از خودتو 25 درصد

قیمت آک کارت هم چون فضایی و تخیلی هست (دیجی کالا 9 میلیون ) و خوب 26 درصد قوی تر از 2060 هست ما قیمت آک رو در حد بین 6 تا 7 ت لحاظ میکنیم و هر مقدار که شما از آک قطعات کم کردی بنده هم کم میکنم مابه التقاوت رو یا سر میدم یا سر میگیرم

این سر گرفتن و سر دادن ..... نیست همینطوری بگی اینقدر میگیرم یا اینقدر باید بدی یه ملاک باید داشته باشه که بروی هر 2 قطعه پیاده بشه.(نقطه چین هم هر کلمه ای میتونه باشه ::دی)

ویرایش شده توسط MStreamer
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، MStreamer گفته است :

شرایط معاوضه

برخی از دوستان وقتی که میخایم معاوضه کنیم قیمت کالای خودشون رو ثابت نگه میدان و تو سر مال میزنن و قیمت کالای بنده رو تا حد امکان پایین میارن

اینکه نشد انصاف برادر

اگر بناست معاوضه کنیم هر مقدار که شما از قیمت آک قطعات کم کنی همونقدر هم از قیمت آک شما باید کم بشه نه اینکه از من رو 60 درصد کم  کنی از خودتو 25 درصد

قیمت آک کارت هم چون فضایی و تخیلی هست (دیجی کالا 9 میلیون ) و خوب 26 درصد قوی تر از 2060 هست ما قیمت آک رو در حد بین 6 تا 7 ت لحاظ میکنیم و هر مقدار که شما از آک قطعات کم کردی بنده هم کم میکنم مابه التقاوت رو یا سر میدم یا سر میگیرم

این سر گرفتن و سر دادن ..... نیست همینطوری بگی اینقدر میگیرم یا اینقدر باید بدی یه ملاک باید داشته باشه که بروی هر 2 قطعه پیاده بشه.(نقطه چین هم هر کلمه ای میتونه باشه ::دی)

درود

هنوز به بازار  عادت نکردی   منم مشکل شما رو دارم  برای همین  باید تو مسیر  جریان آب حرکت کنی  در غیر اینصورت  غرق میشی 

کلا تعویض رو از سرت بیرون کن  و فقط رو فروش تمرکز کن  بعد از نقد شدن  نوبت شما میشه  که  بتازونی    این  منطق معامله  اکثر  فروشنده و خریدارا  هست      

هر چند با اخلاق من  جور نیست  ولی من باهاش کنار اومدم   چون لااقل به شخصیت و ارزش قطعه  اونی که بهش پیشنهاد میکنم  خدشه ای وارد نمیکنم  و پیشنهاد خودم رو میدم  بدون تو سر مال زدن  و ...    

امیدوارم  موفق باشید 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، teknesian گفته است :

درود

هنوز به بازار  عادت نکردی   منم مشکل شما رو دارم  برای همین  باید تو مسیر  جریان آب حرکت کنی  در غیر اینصورت  غرق میشی 

کلا تعویض رو از سرت بیرون کن  و فقط رو فروش تمرکز کن  بعد از نقد شدن  نوبت شما میشه  که  بتازونی    این  منطق معامله  اکثر  فروشنده و خریدارا  هست      

هر چند با اخلاق من  جور نیست  ولی من باهاش کنار اومدم   چون لااقل به شخصیت و ارزش قطعه  اونی که بهش پیشنهاد میکنم  خدشه ای وارد نمیکنم  و پیشنهاد خودم رو میدم  بدون تو سر مال زدن  و ...    

امیدوارم  موفق باشید 

جهنم و ضرر 

کاهش قیمت به 4.200.000

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...