رفتن به مطلب

کمک فوری در رابطه باcall of duty modern warfare 2019

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان بعد از چند روز بازی نکردن دیشب موقع وارد شدن به بتل نت و کلیک روی play و وارد شدن بازی ، هنگام وصل شدن به سرور ارور میده قبلا چنین مشکلی نبود سرعت نت هم تغیری نکرده حتی با قند شکن هم تست شد باز هم مشکل رفع نشد.

داخل خود بتل نت گفته شده بود dns و دیگر کار ها رو انجام بدیم برای رفع مشکل ولی بنده انجام دادم و مشکل رفع نشد.

داخل یوتیوب یک دوستی مشکل مشابه بنده رو در پی سی داشت بنده هم مطرح کردم دوستی اومدن گفتن 1 گیگ از فضای رزرو شده رو پاک کنم در صورتی که این اپشن رو در ویندوز غیر فعال کرده بودم و عملا رزرو وجود نداره .

کسی از دوستان این مشکل رو در حال حاضر داره یا راه حل دیگری براش داره؟ 

Untitled.jpg

لینک به دیدگاه

یسری دیگه از دوستان ایرانی مشکل داشتن

مثل اینکه مشکل داخلیه

لینک به دیدگاه

مشکل داخلیه عزیز و با بعضی کاهش پینگها حل میشه 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

یسری دیگه از دوستان ایرانی مشکل داشتن

مثل اینکه مشکل داخلیه

در ۱ ساعت قبل، mitternacht گفته است :

مشکل داخلیه عزیز و با بعضی کاهش پینگها حل میشه 

الان مجدد  تلاش کردم فعلا وصل میشه سرور ولی اون دوستی که گفته بود توی یوتیوب اهل آلمان بود فکر نمیکنم مشکل فقط مختص ایران بوده باشه 

داخل توییتر بلیزارد بخش امریکای شمالی اطلاعیه قطعی از 6:30 تا 8:30 pst داده بود با اینکه ربطی به اینور نداشته ولی شاید مرتبطه

ویرایش شده توسط mohammadhossein
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، mohammadhossein گفته است :

الان مجدد  تلاش کردم فعلا وصل میشه سرور ولی اون دوستی که گفته بود توی یوتیوب اهل آلمان بود فکر نمیکنم مشکل فقط مختص ایران بوده باشه 

داخل توییتر بلیزارد بخش امریکای شمالی اطلاعیه قطعی از 6:30 تا 8:30 pst داده بود با اینکه ربطی به اینور نداشته ولی شاید مرتبطه

https://www.zoomg.ir/2020/1/6/312072/call-of-duty-servers-iran/

زومجی که اینطور نوشته

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

https://www.zoomg.ir/2020/1/6/312072/call-of-duty-servers-iran/

زومجی که اینطور نوشته

والا من که اون زمان تست کردم فیلتر شکنم روشن نبود و dns هم تغیر نداده بودم باز الان مجدد امتحان میکنم ببینم متصل میشه یا نه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mohammadhossein گفته است :

والا من که اون زمان تست کردم فیلتر شکنم روشن نبود و dns هم تغیر نداده بودم باز الان مجدد امتحان میکنم ببینم متصل میشه یا نه

نیازی نیست بزودی بدون نیاز به DNS به صورت Realتجربه میکنی

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

نیازی نیست بزودی بدون نیاز به DNS به صورت Realتجربه میکنی

منتها دیگه با انسولین زدن سرپا نمیشی وقتی زخمی میشی  و دیگه load from last checkpoint  هم نداری !

لینک به دیدگاه

با سلام

منم همین مشکل و دارم البته با شاتل و ایرانسل و مبین نت کانکت نمیشه بقیه رو نمیدونم کسی راه حل و فهمید بگه لطفا

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، M@jid گفته است :

با سلام

منم همین مشکل و دارم البته با شاتل و ایرانسل و مبین نت کانکت نمیشه بقیه رو نمیدونم کسی راه حل و فهمید بگه لطفا

سلام بعد از چتد روز الان میخواستم بازی کنم وصل میشه ولی بخش مولتی میگخ نمیتونه به نت ورک وصل شه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...