رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید هدفون گیمینگ

M. Azadi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 3 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

سلام نظرتون در مورد ds 502 چیه؟ بین راپو VH200 و این کدومش بهتره؟

rapo تعمیر کردم استحکامش کمتره

لینک به دیدگاه

21 minutes ago, Sabertooth said:

rapo تعمیر کردم استحکامش کمتره

ام اس آی هم حداقل نصف کسایی که خریدن سیمش قطع شده

من دیگه رپو و ام اس آی نمیارم وقتی اونیکوما و کوشن ایچ هست با قیمت حتی کمتر کیفیت بالاتری دارن دلیلی نمیبینم این دو برند رو دوباره وارد کنم

ویرایش شده توسط RedDragonA
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 25 بهمن 1398 در 17:48، RedDragonA گفته است :

سلام

سربروس قدیمی هست  مدل های جدید تری اومده

سلام مجدد

قدیمی هست ولی کیفیتش چه طور ؟

به قول دوستان مزایا و معایب ؟

برای بازی و موسیقی ؟

لینک به دیدگاه

3 hours ago, HOH said:

سلام مجدد

قدیمی هست ولی کیفیتش چه طور ؟

به قول دوستان مزایا و معایب ؟

برای بازی و موسیقی ؟

سلام

کیفیتش مناسبه ولی با اون قیمت میشه خیلی موردا بهتری گرفت که از همه لحاظ بهتر باشه گذشته از مزایا و معایب

شما فکر کنید مثلا گوشی های امسال باشن شما برید گوشی 3 4 سال پیش بگیرید

لینک به دیدگاه

یه چیزی در مورد هدست ها هست که باید بدونید

اکثرشون دارای 2 درایو (بلندگو) 4  5 یا 6 سانتی هستن . تکنولوژی ساخت این درایو ها تو 10 15 سال قبل تغییر خاصی نداشته(هدست ها)

80% کیفیت صدایی که میگیرید از با کیفیت بودن درایو هست بقیه طراحی بدنه و جنس سیم و فیش

هدست هایی که دارای کارت صدا مجزا(usb) هستن شرایطشون یکیه..بدون کارت صدا خروجی خوبی ندارن

هدست گیمینگ هیچوقت بعد حتی 10 سال استفاده از کیفیتش کم نمیشه تا وقتی خراب نشه..بیشترین خرابیش هم پوست شدن پدها و شکستن بازوها(لاجیتک)و قعطی سیمه

لاجیتک ایسوس ریزر رپو و msi تست کردم برای موزیک و گیم ریزر و لاجیتک بعد ایسوس ....

لینک به دیدگاه

40 minutes ago, Sabertooth said:

اکثرشون دارای 2 درایو (بلندگو) 4  5 یا 6 سانتی هستن . تکنولوژی ساخت این درایو ها تو 10 15 سال قبل تغییر خاصی نداشته(هدست ها)

80% کیفیت صدایی که میگیرید از با کیفیت بودن درایو هست بقیه طراحی بدنه و جنس سیم و فیش

هدست هایی که دارای کارت صدا مجزا(usb) هستن شرایطشون یکیه..بدون کارت صدا خروجی خوبی ندارن

هدست گیمینگ هیچوقت بعد حتی 10 سال استفاده از کیفیتش کم نمیشه تا وقتی خراب نشه..بیشترین خرابیش هم پوست شدن پدها و شکستن بازوها(لاجیتک)و قعطی سیمه

لاجیتک ایسوس ریزر رپو و msi تست کردم برای موزیک و گیم ریزر و لاجیتک بعد ایسوس ....

توصیه میکنم برند اونیکوما یا کوشن ایچ هم تست کنید

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، RedDragonA گفته است :

توصیه میکنم برند اونیکوما یا کوشن ایچ هم تست کنید

برای تست و برسی یدونه بفرستید برام ممنون میشم😋

لینک به دیدگاه

در در 9 اسفند 1398 در 15:08، RedDragonA گفته است :

سلام

کیفیتش مناسبه ولی با اون قیمت میشه خیلی موردا بهتری گرفت که از همه لحاظ بهتر باشه گذشته از مزایا و معایب

شما فکر کنید مثلا گوشی های امسال باشن شما برید گوشی 3 4 سال پیش بگیرید

سلام مجدد 

حرف شما رو دقیق فهمیدم شما میگی هدست خوبی از نظر صدا تو بازی و گیم هست ولی قدیمی هست تا این جاش درست خودم هم قبول دارم 

اما طبق گفته دوستمون که اتفاقا فکر میکنم درست میگه هدست ها تو ۱۰ سال گذشته پیشرفت آنچنانی نداشتند در صورتی که گوشی ها خیلی پیشرفت کردن 

در هر صورت فکر میکنی الان هدست سربروس دست دو در حد  چند تومن می ارزه ؟

قیمت نوش الان چنده؟

لینک به دیدگاه

در در 9 اسفند 1398 در 16:58، Sabertooth گفته است :

واقعا راهنمایی خوبی کردید و از این راهنمایی شما واقعا لذت بردم و حرفهاتون کاملا منطقی به نظر میاد

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، HOH گفته است :

سلام مجدد 

حرف شما رو دقیق فهمیدم شما میگی هدست خوبی از نظر صدا تو بازی و گیم هست ولی قدیمی هست تا این جاش درست خودم هم قبول دارم 

اما طبق گفته دوستمون که اتفاقا فکر میکنم درست میگه هدست ها تو ۱۰ سال گذشته پیشرفت آنچنانی نداشتند در صورتی که گوشی ها خیلی پیشرفت کردن 

در هر صورت فکر میکنی الان هدست سربروس دست دو در حد  چند تومن می ارزه ؟

قیمت نوش الان چنده؟

گرامی من نگفتم هدست مثل گوشیه فقط یه مثال زدم قطعا تکنولوژیش تفاوت نکرده ولی مثلا مایکروفون یکم بهتر شدن

1میلیون و خورده ای که قیمت داره فقط یرای اینه که کم یابه به دلیل توقف تولید بودن من برای این میگم ارزش خریدش پایینه

دست۲ اگه قیمت خوب پیدا کردید بگیرید حتما چون هدست خوبیه

من با هدست های ارزون تر بروز مقایسه کردم وقتی میبینم یه کیفیتی دارن بدیهیه بگم ارزش خرید آکبندش پایینه

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، RedDragonA گفته است :

گرامی من نگفتم هدست مثل گوشیه فقط یه مثال زدم قطعا تکنولوژیش تفاوت نکرده ولی مثلا مایکروفون یکم بهتر شدن

1میلیون و خورده ای که قیمت داره فقط یرای اینه که کم یابه به دلیل توقف تولید بودن من برای این میگم ارزش خریدش پایینه

دست۲ اگه قیمت خوب پیدا کردید بگیرید حتما چون هدست خوبیه

من با هدست های ارزون تر بروز مقایسه کردم وقتی میبینم یه کیفیتی دارن بدیهیه بگم ارزش خرید آکبندش پایینه

خواهش میکنم

شما همین که لطف میکنی پاسخ ما رو میدی و مارو راهنمایی میکنی از بزرگواری شما هست 

من هم اگر بحثی میکنم یوقتی قصد جسارت ندارم اول به خاطر بالا بردن اطلاعات خودم هست و دوم یه چیزی یاد بگیریم از هم دیگه و چون شما تجربه بیشتری دارید در استفاده از هدست از تجربه شما استفاده کنیم 

نوش ۱ تومن باشه دست دوش تمیز چنده؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، HOH گفته است :

خواهش میکنم

شما همین که لطف میکنی پاسخ ما رو میدی و مارو راهنمایی میکنی از بزرگواری شما هست 

من هم اگر بحثی میکنم یوقتی قصد جسارت ندارم اول به خاطر بالا بردن اطلاعات خودم هست و دوم یه چیزی یاد بگیریم از هم دیگه و چون شما تجربه بیشتری دارید در استفاده از هدست از تجربه شما استفاده کنیم 

نوش ۱ تومن باشه دست دوش تمیز چنده؟

با تشکر

خواهش میکنم وظیفه ست

نسبت به این قیمت 600 700 شاید خوب باشه ولی قضیه اینه با این پول آکبند با همین کیفیت میشه گرفت از برندای دیگه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...