رفتن به مطلب

مشاوره برای فروش psvita

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

یکی از اشناهام یکی از کشورهای خارجی هستش و می خواد تعدادی psvita رو با خودش بیاره برای فروش. می خواستم ببینم اگر کسی مشتری هست و قیمتی داخل ایران داره بگه که ببینم اینجا چه قیمتی می خرن!

خواهش می کنم در این مورد مشاوره بدید

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست عزیز هم اکنون با وضعیت پیش روی ارز خیلی امیدی در فروش این محصولات با قیمت فضاییشون نیست!

تا قبل از افزایش ناگهانی دلار حدود 1 میلیون میشد پیدا کرد یا نهایت 970 بنده پایینتر هیجا ندیدم!

اگر با همین ارز میتونید پایننتر تهیه کنید بسته به میزان تفاوتش تعداد رو افزایش بدین!

موفق باشید!

لینک به دیدگاه

دوستم می خواد از هند تهیه کنه که اونجا قیمت حدود 22000 روپیه هند هستش. که میشه حدودا 700 تومن ایران. نمی دونم ارزش داره یا نه؟

لینک به دیدگاه

قیمت دلاریش 405 هست مدل

"Sony Playstation PS Vita (3G & WiFi, Asian Version)"

اون مدلی که شما میارید چی هست؟

به نظرم بهتره یه تخفیف اساسی از فروشنده بگیرن در غیر این صورت براتون ضرر داره چون اینجا وارد کننده ها ممکنه با قیمت کمتری بیارن وقتی که برای کل دنیا رلیز بشه این محصول

لینک به دیدگاه

اون مدلی که من گفتم مدل وای فای هستش. همین 450 دلاری که این سایت گذاشته رو حساب کنید با دلار 1800 تومن الان میشه 810 تومن. در ضمن اون دوستمون بالا گفته بودن زیر 1 تومن پیدا نمیشه. نمی دونم. به نظرم سودی نداشته باشه اگر ضرر نداشته باشه. باز از همکاریتون ممنونم.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...