رفتن به مطلب

فروش مانیتور hp z24i و کیبورد ماکروسافت و پاور

Recommended Posts

سلام 

دوستان این قطعات برای فروش موجود هستن که برای فروش میزارمشون 

1- مانیتور hp z24i . مانیتور 24 اینچ پنل ips و با رزولیشن 1920*1200 

دوستانی که این مانیتور رو از نزدیک دیدن که هیچ میدونن چی هست ولی برای کسایی که تا حالا تصویر این مانیتور رو ندیدن عرض کنم که بسیار باکیفیت و شارپ هستش تصویرش یعنی خود بنده با دیدن این مانیتور دیگه صدسال سراغ سامسونگ و ال جی نخواهم رفت . برای کسی که تصویرش رو ندیده باشه درحد یه سورپرایز میتونه باشه 

استوک وارداتی هست و بدنه کمی خط و خش داره ولی پنل کاملا سالم بدون کوچکترین لکه ای یا پیکسل سوخته یا هاله . بسیار تمیز 

قیمت 1300 

دوستان مدل benq gl2460 هم میتونم براتون بیارم که فعلا اینجا موجود ندارم بخوام عکسش رو بزارم براتون اونم تمیز و بدون مشکل فقط کمی خط و خش روی بدنه دارن . اونم میتونم 1300 تقدیم کنم اگر کسی از دوستان خواست در خصوصی بهم پیغام بده باهم هماهنگ میکنیم 

2- کیبورد Microsoft Natural Ergonomic 4000

درباره این برند که نیازی به توضیح نیست . یه کیبورد بسیار خاص هستش با روکش روی چرمی . طراحی منحصر به فردی داره . قیمت روزش حدود 800000 تومن هست الان در بازار ایران . یه کمی زدگی روی چرمش وجود داره که تو تصویر میشه دید و یه زدگی رو سیمش که چسب زده شده . تو باری که حدود 10 تا 15 روز دیگه بدستم میرسه از این کیبورد و اپل یه چندتایی برام میاد که اون موقع میزارمشون ببینید . فعلا مدل اپل مشخص نیست 

قیمت 150 

3- پاور readmax 300xt  . پاور پلمپ هست و اصلا باز نشده . چیزی درباره گارانتیش نمیدونم . برای سیستم های معمولی مناسب هست 

قیمت 185 

هزینه پست برعهده خریدار محترم هست . مانیتورهای استوک کابل تصویر و برق و جعبه ندارن . کیبورد هم جعبه نداره . 

فروش در سایت همسایه هم برقرار میباشد 

بابت کیفیت عکس ها عذرخواهی میکنم گوشی مناسبی ندارم متاسفانه 

1.thumb.jpg.d7df3edcd71a53dc744ada016f055c8e.jpg2.thumb.jpg.6718ff28985bb4098f592d2e06647451.jpg3.thumb.jpg.b1308b40a910526964e645612a24f34d.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hadi mp گفته است :

با اجازه صاحب تاپیک:3_grin: ، دوستان من مدتیه HP Z24I استفاده میکنم، مانیتور فوق العادیه اصلا قابل مقایسه با سامسونگ و ال جی نیست. در خریدش شک نکنید!

اختیار دارید دوست عزیز . خیلی هم لطف کردید . بله منم تا تصویر این مانیتور رو ندیده بودم اصلا انتظار همچین کیفیتی رو نداشتم . تصویر بسیار شفاف و شارپی دارن این مدل 

لینک به دیدگاه

فروخته شد . لطفا تاپیک بسته شود . باتشکر از سایت لیون 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...