رفتن به مطلب

خریدارمادربرد دی دی آر 4 مناسب برای گیم

asghar212
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت شما عزیزان

همونطور که از نام تاپیک مشخص هست خریدار یک مادربرد دی دی آر 4 هستم مناسب برای گیم و به این خاطر ننوشتم مادربرد گیمینگ چون انتظار مادربردهای فضایی دارای قیمت فضایی رو ندارم فقط چیز متوسط رو به خوب کافی هست.فرکانس پشتیبانی شده برای رم و همچنین نسل سی پی یو برام مهم هست اما توی انتخاب اینتل یا ای ام دی موندم چون بسیار از دوستان حتی دوست خارجی که دارم میگن ای ام دی برای گیم بسیار بهتر هست به نسبت قیمتش البته. ترجیحا دست دوم چون قیمت نو که دست همه هست و فروشگاه هم ماشاا... زیاد پس قصد انجام هزینه کمتر و گرفتن نتیجه بهتر رو دا

لطفا عزیزانی که مادربرد برای فروش معرفی میکنن در مورد بهتر بودنش نسبت به برند مقابل هم توضیحی بدن.

با تشکر از همه عزیزان

لینک به دیدگاه

z170k  دارم 

برد و پنل بدون کارتن و گارانتی 

بدونه هیچگونه تعمیر و دستکاری قیمت ۹۵۰

لینک به دیدگاه

20 hours ago, eci g20 said:

z170k  دارم 

برد و پنل بدون کارتن و گارانتی 

بدونه هیچگونه تعمیر و دستکاری قیمت ۹۵۰

سلام چه مدت کار کرده؟

یک سوال دیگه میپرسم ممنون میشم پاسخ بدید

آیا مادربرد شما برتری محسوسی نسبت به مدلهای 

BIOSTAR B360 GT5S

و

مادربورد گیگابایت Z270P-D3

داره؟

ممنون میشم پاسخ بدید دوست عزیز

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، asghar212 گفته است :

سلام چه مدت کار کرده؟

یک سوال دیگه میپرسم ممنون میشم پاسخ بدید

آیا مادربرد شما برتری محسوسی نسبت به مدلهای 

BIOSTAR B360 GT5S

و

مادربورد گیگابایت Z270P-D3

داره؟

ممنون میشم پاسخ بدید دوست عزیز

سلام ،خیلی کم کار و تمیزه شاید یه سال کلا رو سیستم بوده سیستمی که ماهی دوبار روشن نمیشد و حدود یه ساله الان خاموشه ، برد در حد نو هست 

بایواستار که اصن دربارش صحبت نمیکنم تازه چیپش هم سری بی هست که ضعیفه و هم نسل 8و 9 ساپورت میکنه که سی پی یوهاش با برد من فرق میکنه باید ببینی کدوم سی پی یو رو ترجیح میدی 

ولی با گیگا بایت حدودا در یک رنج هستن 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز asus h310 mk با دوتا ۴ گیگ رم ۲۴۰۰ موجوده خواستی خبر بده.یه هفتس خریداری شده و قصدم خرید بورد بالاتر و رم ۱۶ هست همین .قطعات آک هستن و فقط تست شدن.

لینک به دیدگاه

درضمن چه از من بخرید چه نخرید حتما برد ۳۰۰ اینتل تهیه بفرمایید. چون از نسل ۹ پشتیبانی میکنه. I3 9100 با i7 4790 برابری میکنه و حتی تو گیم ها بنچمارک بهتری داره. تفاوتش با i3 نسلهای قبل از زمین تا آسمون هست.قیمتش هم پایینتره و در حد پنتیوم قیمت میخوره. یه ۹۱۰۰ الان آک ۱۱۰۰ تری و ۱۲۰۰ باکس هست. ولی شما با این قیمت ۶۱۰۰ هم نمیتونی گیر بیاری درحالی که ۶۱۰۰ قدرتش نصف ۹۱۰۰ هست.هم داشتم و تست کردم هم توی سایتها بنچمارکاش هست. در هر صورت موفق باشی

ویرایش شده توسط blooder
لینک به دیدگاه

4 hours ago, blooder said:

درضمن چه از من بخرید چه نخرید حتما برد ۳۰۰ اینتل تهیه بفرمایید. چون از نسل ۹ پشتیبانی میکنه. I3 9100 با i7 4790 برابری میکنه و حتی تو گیم ها بنچمارک بهتری داره. تفاوتش با i3 نسلهای قبل از زمین تا آسمون هست.قیمتش هم پایینتره و در حد پنتیوم قیمت میخوره. یه ۹۱۰۰ الان آک ۱۱۰۰ تری و ۱۲۰۰ باکس هست. ولی شما با این قیمت ۶۱۰۰ هم نمیتونی گیر بیاری درحالی که ۶۱۰۰ قدرتش نصف ۹۱۰۰ هست.هم داشتم و تست کردم هم توی سایتها بنچمارکاش هست. در هر صورت موفق باشی

درود بر شما دوست عزیز قیمت رو لطف میکنید

لینک به دیدگاه

asus prime b250 pro دارای پنل و گارانتی تا تاریخ1/03/2021 بسیار تمیز در حد نو و سه ماه کارکرد

قیمت فقط 900

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...