رفتن به مطلب

شکایت به خاطر کیس دست دوم

agh620
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه  
آقا من پارسال (یک هفته بعد از 22 بهمن) یه کیس بستم یه سری قطعاتش دست دوم بود و یه چند تا قطعه ش هم نو بود (فروشنده واسم بستند)
بعد یه عیبی که داشت از همون اول این بود که خاموش و روشن میشد - بعد به فروشنده گفتم که این مشکل رو داره
بردم گفت مشکلی نداره و فکر میکنی مشکل داره و کلا این کیس ها اینجوری اند کلا!  
تا یه یک ماه پیش که بردم پیش یه تعمیرکار درست و حسابی و گفتند که یکی از رم هاتون یا مشکل داره یا به این کامپیوتر نمیخوره (2 تا رم 4 گیگ دارم که یکیش مورد داره)
رفتم پیش فروشنده ای که بستم
میگه که من این رم رو سالم برای تو بستم!
و این از اول سالم بوده و این مشکل نداشته و شما که بردی این مشکل رو پیدا کرده - (در صورتی که من از چند روز اول که کیس رو از این اقا خریدم این مشکل خاموش و روشن شدن رو داشته)

حالا به نظر دوستان و کسایی که تجربه دارن من چیکار کنم؟
آیا ارزش داره که من شکایت کنم؟ یا برم تو صنف شهرستان و شکایت بنویسم چه قدر پام در میاد؟ - اصلا دستم به جایی بند هست؟ - این یه رم که خرابه اگه کارشناسی بشه و ثابت بشه که خراب بسته شده برای من آیا میتونم پولو پس بگیرم؟
اصن چه قدر هزینه شکایت میشه؟ - اصلا ارزش داره به خاطر یه رم 170 هزار تومنی شکایت بکنم؟

لینک به دیدگاه

کلا بیخیال شید عزیز

اول اینکه یک سال گذشته چجوری میخوای ثابت کنی تازه بهتونم میخندن که بعد یک سال بخاطر 170 تومن 

مبالغ خیلی بالاتر از این دزدی میشه کسی کاری نداره بخاطر این هیچ کاری نمیکنن

تنها کاری که شما میتونین انجام بدین تبلیغ منفی برای فروشنده هست که سر بقیه کلاه نره 

وقت خودتون رو هدر ندین 

لینک به دیدگاه

اگه رمش گارانتی داره بفرستش گارانتی اگه نه بهتره پیگیری کنی حقتو بگیری.

لینک به دیدگاه

عزیز یه عکس از رمی که داری بفرست یا مشخصاتش رو بگو من قطعه اضافی زیاد دارم که لازمشون ندارم اگه چیزی  داشته باشم که به سیستمت بخوره برات میفرستم

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، agh620 گفته است :

اصن میدونید اون طرفی که این کارو باهاش میکنید اون پول با چه بدبختی جور کرده؟ - شاید به خاطر بچه هاش قرض کرده

متاستفانه کسایی تو بازار هستن (وتعدادشونم کم نیست) که حتی اگه این رو بدونن و حتی خیلی بدتر از این، بازم ککشون نمیگزه. تازه میگن یارو وارد نیست میتونیم بیشتر بکنیم تو پاچش. متاستفانه توی مکان خیلی خشنی به دنیا اومدیم 😐 شما هم بخاطر 170 تومن الکی خودتو درگیر نکن که هزینه ثبت شکایت و چند روز علاف شدنش خیلی بیشتر از این در میاد. اینو یادتون بمونه که سری بعد که رفتید خرید بدونید طرفتون گرگه (حتی اگه به ظاهر آدم خوبی باشه) چون تو این بازار بی صاحاب هیچ آدم حسابی 6 ماه هم دووم نمیاره

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، agh620 گفته است :

حیف اون پول واقعا - الان هم فکر کنم شکایت کنم دستم به جایی بند نیست و حتی شاید خیلی بیشتر از پول رم باید خرج شکایت کنم

واقعا چه قدر میتونه یه همچین ادمی بی پدر و مادر و حرومزاده باشه که جنس معیوب بندازه به طرف و بعد مسعولیتش رو بر عهده نگیره

ولی یه حرفی بزنم به اون کسایی که این کاره اند و اینجور دارن نون در میارن
اگه خواستید یه همچین غلطی بکنید
لااقل از یه ادمی بِکَنید که دستش به دهنش برسه
نه یه نفر که خون خر بهش رواست
اصن میدونید اون طرفی که این کارو باهاش میکنید اون پول با چه بدبختی جور کرده؟ - شاید به خاطر بچه هاش قرض کرده

درد دل خوبی بود اما عوضش "امنیت داریم"

بهتره هبچگاری نکنید چون 1 سال گذشته(واقعا 1 سال سیستم مشکل داشت و میدونستید اما کاری نکردید!)

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Gintama گفته است :

عزیز یه عکس از رمی که داری بفرست یا مشخصاتش رو بگو من قطعه اضافی زیاد دارم که لازمشون ندارم اگه چیزی  داشته باشم که به سیستمت بخوره برات میفرستم

ممنون از لطف شما

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

درد دل خوبی بود اما عوضش "امنیت داریم"

بهتره هبچگاری نکنید چون 1 سال گذشته(واقعا 1 سال سیستم مشکل داشت و میدونستید اما کاری نکردید!)

یک سال میدونستم مشکل داره - میبردم پیش خود طرف - عید همین امسال یعنی دو ماه بعد از این که خراب بوده بردم پیشش گفته که مشکل نداره
اخه یه سری کیس هم هست
یه لحظه استارت میشه
خاموش میشه یه 2 ثانیه ای
و دوباره روشن میشه
و فکر میکردم اینم دقیقا از همون کیس هاست و شاید طرف داره راست میگه
البته من دقیقا همین مشکل رو و با همین رم تو یه انجمن دیگه ای خوندم که اون طرف هم دقیقا همین مشکل خاموش و روشن شدن من رو داره

و اون آقا اینو نوشتند :

رم های با باس 1600 با celeron 1820 و احتمال خیلی قوی g3220 بالا نمیان! یا اگرم بیان با این مینبورد نمیان!!! :D امیدوارم بلاهایی که این سر همین قضیه ی ساده توی یکی دو ماه سرم اومد سر کسی نیاد!

حالا نمیدونم یا رم واقعا معیوب و خراب یا با مین من سازگار نیست
رو رم سالم که روی کامپیوتر خودم نوشته که
12800
1333 mhz

ولی روی اون رم که خاموش و روشن میشه 
نوشته که
10600

شاید به خاطر اینه که ریسیت میشه
میخوام بفهمم اگه مشکلی نداره و به درد کس دیگه ای میخوره
لااقل بفروشم و یه مناسب واسه خودم بندازم

لینک به دیدگاه

بعد الان رفتم خوندم - تو فاکتوری که طرف برام نوشته - پول رم 8 گیگ 1600 رو از من گرفته و زیرش رو هم امضا کرده فاکتور رو - با این حساب باید این اقا دو تا رم 1600 برای من بسته باشه نه یه رم 1600 با یه رم 1325

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی

توصیه من به شما اینه که کلا بیخیال قضیه بشین و فکر خودتون رو مشغول نکنید ، هر چی بیشتر تو این قضیه وارد بشین و بیشتر بهش فکر کنین فقط اعصاب و روان خودتون رو داغون میکنید و تهش به هیچی نمیرسین

در مورد شکایت و پیگیری هم بعد از یکسال ، به هیچ وجه نتیجه نخواهد داشت

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، hamid.y گفته است :

سلام دوست گرامی

توصیه من به شما اینه که کلا بیخیال قضیه بشین و فکر خودتون رو مشغول نکنید ، هر چی بیشتر تو این قضیه وارد بشین و بیشتر بهش فکر کنین فقط اعصاب و روان خودتون رو داغون میکنید و تهش به هیچی نمیرسین

در مورد شکایت و پیگیری هم بعد از یکسال ، به هیچ وجه نتیجه نخواهد داشت

بعد از یک سال درست - ولی خب داخل فاکتور یه چیز دیگه نوشته - یه چیز دیگه ای واسم بسته

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، agh620 گفته است :

بعد از یک سال درست - ولی خب داخل فاکتور یه چیز دیگه نوشته - یه چیز دیگه ای واسم بسته

شما فکر میکنید اونا که اونجا نشستن به شکایت شما برسن متخصصن؟ به شخصه کارم بهشون افتاده تو تهران و کوچکترین معلوماتی از کامپیوتر ندارن. مطمئنم با پارتی اونجا نشستن نه از روی تخصص. وقتی در موارد خیلی واضح نمیتونن متوجه موضوع بشن حالا شما میخای بری براشون توضیح بدی 2 تا رم با باس غیر یکسان بهت انداختن؟ فکر میکنی بعدش چی میشه؟ از مغازه دار سوال میکنن راس میگه؟ مغازه دار هم میگه اصلا چیز مهمی نیست که، تازه اگه زیر بار بره. بعدشم اون نماینده به صورت غیر مستقیم میخاد بهت بفهمونه مغازه دار بیشتر از تو بارشه. بعدشم دوتایی به نشانه تمسخر بهت میخندن و ماسمالیش میکنن. شما هم این میون هرچقدر هنجرتونو جر بدید مطلقا تاثیری نداره چون با یه موجود نفهم طرفید که ادعای فهم و شعور بالا داره

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزم

اولا واقعا متاسفم واسه مشکل پیش اومده

و دوما کاملا حرف اون دوستمون که میگه بیشتری ها گرگ هستن که دووم میارن قبول دارم و کاملا بهم ثابت شده 

و اما در مورد مشکل شما 

ما رم 1325 نداریم 

یارم 1333 انداخته واستون 

یا 1600 انداخته ولی برد شما بیشتر از 1333 جواب نمیده و یا قول خودتون رم چیپش خرابه و 1600 رو 1325 میاره! 

که البته این آخری رو تا به حال ندیدم به شخصه 

اما در وحله بعدی اگر شما اطمینان داری داخل فاکتور قید شده رم 1600 و اون آقا رم پایین‌تر واستون انداخته حتما حتما پیگیری کنید و نزارید سر یکی دیگه شاید وضعیت مالیش خیلی هم بدتر از من و شما باشه رو سرش کلاه بزاره باز

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

سلام دوست عزیزم

اولا واقعا متاسفم واسه مشکل پیش اومده

و دوما کاملا حرف اون دوستمون که میگه بیشتری ها گرگ هستن که دووم میارن قبول دارم و کاملا بهم ثابت شده 

و اما در مورد مشکل شما 

ما رم 1325 نداریم 

یارم 1333 انداخته واستون 

یا 1600 انداخته ولی برد شما بیشتر از 1333 جواب نمیده و یا قول خودتون رم چیپش خرابه و 1600 رو 1325 میاره! 

که البته این آخری رو تا به حال ندیدم به شخصه 

اما در وحله بعدی اگر شما اطمینان داری داخل فاکتور قید شده رم 1600 و اون آقا رم پایین‌تر واستون انداخته حتما حتما پیگیری کنید و نزارید سر یکی دیگه شاید وضعیت مالیش خیلی هم بدتر از من و شما باشه رو سرش کلاه بزاره باز

میخوام شکایت کنم و حتی رو فاکتور امضای طرف هست و حتی مهر مغازش رو هم خورده - منتها دو تا چیز میخوام بفهمم - یکی این که اصلا چجور ثابت کنم که رم طی این مدت من عوض نکردم - و این که هزینه شکایت چه قدر در میاد تقریبا - بعد در مورد اون 1325 من مطمعن نیستم فقط میدونم روی رم نوشته 10600 که تقسیم برا هشت کنیم میشه 1325 نمیدونم والا چرا این عدد رو نوشته رو رم

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، agh620 گفته است :

یک سال میدونستم مشکل داره - میبردم پیش خود طرف - عید همین امسال یعنی دو ماه بعد از این که خراب بوده بردم پیشش گفته که مشکل نداره
اخه یه سری کیس هم هست
یه لحظه استارت میشه
خاموش میشه یه 2 ثانیه ای
و دوباره روشن میشه
و فکر میکردم اینم دقیقا از همون کیس هاست و شاید طرف داره راست میگه
البته من دقیقا همین مشکل رو و با همین رم تو یه انجمن دیگه ای خوندم که اون طرف هم دقیقا همین مشکل خاموش و روشن شدن من رو داره

و اون آقا اینو نوشتند :

رم های با باس 1600 با celeron 1820 و احتمال خیلی قوی g3220 بالا نمیان! یا اگرم بیان با این مینبورد نمیان!!! :D امیدوارم بلاهایی که این سر همین قضیه ی ساده توی یکی دو ماه سرم اومد سر کسی نیاد!

حالا نمیدونم یا رم واقعا معیوب و خراب یا با مین من سازگار نیست
رو رم سالم که روی کامپیوتر خودم نوشته که
12800
1333 mhz

ولی روی اون رم که خاموش و روشن میشه 
نوشته که
10600

شاید به خاطر اینه که ریسیت میشه
میخوام بفهمم اگه مشکلی نداره و به درد کس دیگه ای میخوره
لااقل بفروشم و یه مناسب واسه خودم بندازم

سلام

خیلی دیر به فکر افتادی

اگه مشکل ازار دهنده بوده همون موقع باید میبردی پیش یک نفر دیگه تا تست کنه و در صورت مشخص بودن مشکل بتونی پیگیری کنی(قطعا مطابقت نداشتن فاکتور با کالای دریافتی قابل پیگیریه)تازه گزاشتن دو رم با باس متفاوت کاملا اشتباهه

نکته بعدی اینه که پشتیبانی رم و سازگاری سیستم ربطی به سی پی یو ند اره به مادر بورد بستگی داره(مشخصات مادر بورد نشون میده با چه باس رمی سازگاره)

در مورد سازگاری رم بتون بگم بهترین حالت اینه که یک برند و یه شکل(اینمم مهمه) و یک باس باشن(حتی بوده یک برند و یک باس بودن ولی به دلیل چیپ متفاوت سازگاری نداشتن)تو رم گینگ استون واسم پیش اومده

رمهای متفاوت خیلی کم پیش میاد با هم مچ بشن(البت بازم امکان داره)

بهترین کار که میکنی اینه که رمها رو تکی روی مادر بورد تست کنه با برنامه (ممتست)احتمالا داره هر دو سالم باشن و فقط ناسازگار

چون اگه رم مشکل داشته باشه تو حین نصب ویندوز به مشکل بر میخوری و نصب نمیشه یا اگرم نصب شه مرتب بلو پیج داری

اگر دیدی سالمن که ببین رم سازگار با مادربورد(باس سازگار و ساپورت شده از طرف مادر بورد)  کدومه و مشابه همونو تهیه کن و رم دیگه رو بفروش(بهتر اینه هر دو رو بفروشی و رم یک سان  بخری)

12800 میشه باس 1600 و 10600 میشه باس 1333

هرکدومم خراب بود بفرس گارانتی چون رما گارانتی لایف تایم دارن و داشتن. البت لایف تایم هم خودش تبصره داره(شاید هنوز گارنتی داشتنه باشه)

مو فق باشی

ویرایش شده توسط mehrxad
لینک به دیدگاه

این عکس از تو نت برداشتم
عین همین رم
یعنی m.tec
اونورش هم برچسب زرد رنگ که روش نوشته plzza
رو برام بسته
منتها 4 GB ش رو
فروشنده گفت میبرم اصفهان اگر گارانتی داشت عوضش میکنم و اون یه رم رو ازت میگیرم و یه رم 8 گیگ بهت میدم
تنها شانسی که بیارم و خدا بهم رحم کنه اینه که این مدل رم گارانتی داشته باشه :/
وگرنه قید اون 170 هزار رو باید بزنم

6020005_1562351393_530.jpg

دوشنبه یا سه شنبه قراره ببره
یا خدا

ویرایش شده توسط agh620
لینک به دیدگاه

حاجی بخاطر 170تومن 170گیگ شارژ سوزندی همه رو کشوندی اینجا اونم بخاطر یه مشکلی که دیر فهمیدی یه سال بعد رفتی سراغش، این همه هم  فحش و شعار نوشتی

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، mehrxad گفته است :

سلام

خیلی دیر به فکر افتادی

اگه مشکل ازار دهنده بوده همون موقع باید میبردی پیش یک نفر دیگه تا تست کنه و در صورت مشخص بودن مشکل بتونی پیگیری کنی(قطعا مطابقت نداشتن فاکتور با کالای دریافتی قابل پیگیریه)تازه گزاشتن دو رم با باس متفاوت کاملا اشتباهه

نکته بعدی اینه که پشتیبانی رم و سازگاری سیستم ربطی به سی پی یو ند اره به مادر بورد بستگی داره(مشخصات مادر بورد نشون میده با چه باس رمی سازگاره)

در مورد سازگاری رم بتون بگم بهترین حالت اینه که یک برند و یه شکل(اینمم مهمه) و یک باس باشن(حتی بوده یک برند و یک باس بودن ولی به دلیل چیپ متفاوت سازگاری نداشتن)تو رم گینگ استون واسم پیش اومده

رمهای متفاوت خیلی کم پیش میاد با هم مچ بشن(البت بازم امکان داره)

بهترین کار که میکنی اینه که رمها رو تکی روی مادر بورد تست کنه با برنامه (ممتست)احتمالا داره هر دو سالم باشن و فقط ناسازگار

چون اگه رم مشکل داشته باشه تو حین نصب ویندوز به مشکل بر میخوری و نصب نمیشه یا اگرم نصب شه مرتب بلو پیج داری

اگر دیدی سالمن که ببین رم سازگار با مادربورد(باس سازگار و ساپورت شده از طرف مادر بورد)  کدومه و مشابه همونو تهیه کن و رم دیگه رو بفروش(بهتر اینه هر دو رو بفروشی و رم یک سان  بخری)

12800 میشه باس 1600 و 10600 میشه باس 1333

هرکدومم خراب بود بفرس گارانتی چون رما گارانتی لایف تایم دارن و داشتن. البت لایف تایم هم خودش تبصره داره(شاید هنوز گارنتی داشتنه باشه)

مو فق باشی

شما دوست عزیز میتونید بگید که من چجور میتونم بفهمم مشکل از رم یا رم به مادربورد من نمیخوره؟
با نرم افزار میتونم چک کنم؟
یا باید بدم به تعمیرکار؟
اگه رم سالم باشه (رم واقعا تر و تمیز - حتی شاید در حد نو باشه و یک سال هم کار نداده) چه قدر می ارزه یه رم 1333؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، agh620 گفته است :

شما دوست عزیز میتونید بگید که من چجور میتونم بفهمم مشکل از رم یا رم به مادربورد من نمیخوره؟

سلام

به صورت خیلی سادش اینه که سیستم هنگ و بلو پیج(مخصوصا تو کارهای سنگین مثلا بازی یا هنگام نصب ویندوز و امثالهوم) نداشته باشه یعنی رم با سیستم مچ شده

با نرم افزار میتونم چک کنم؟

با نرم افزار Memtest 

یه برنامه کم حجمه که یا روی فلش یا سی دی  از طریق بوت اجرا میشه

نحوه کار کردش و اموزشش تو نت هست بگرد پیدا میکنی

این نرم افزار مطمئن طرین راه تست رم هست

یا باید بدم به تعمیرکار؟

اگر میتونی که خودنت انجام بده اگر نه ببر پیش یک نفر د که وارد باشه و گزینه های دیگه هم اگه بود بت بگه (پاور هم تو ثبات سیستم و کارد  تاثیر داره) و بهتره پاور غیر استاندارد نباشه(نه بحث پاور رو باز کنیا:)) میبری یه ادم وارد همه چیو بت میگه

اگه رم سالم باشه (رم واقعا تر و تمیز - حتی شاید در حد نو باشه و یک سال هم کار نداده) چه قدر می ارزه یه رم 1333؟

نوش حدودا 180 تا 190 تومنه اونم برند کینگ استون

دست دوم رو نمیدونم ولی هرچقدر رم تمیز باشه دسته دو محصوب میشه

ویرایش شده توسط mehrxad
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

حاجی بخاطر 170تومن 170گیگ شارژ سوزندی همه رو کشوندی اینجا اونم بخاطر یه مشکلی که دیر فهمیدی یه سال بعد رفتی سراغش، این همه هم  فحش و شعار نوشتی

ربطی به قیمت نداره

گاها ادم یک جوری میسوزه یا لج میکنه که هرچقدر هم هزینه پایین باشه اما باز دنبالش میره

حقیقتا پیشنهاد من هست به صنف شهرستانتون مراجعه کنید و پیگیری کنید طبق شرایط تا حداقل یک شکایت از شما اونجا باشه

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، farshid0018 گفته است :

حقیقتا پیشنهاد من هست به صنف شهرستانتون مراجعه کنید و پیگیری کنید طبق شرایط تا حداقل یک شکایت از شما اونجا باشه

همیشه هم فروشنده مقصر نیست

خوب به صورت معقول هم بخای فکر کنی باید خرابی رو تو مدت کوتاهی پیگیری کنی و اقدام کنی (حالا به هر صورتی)

خرابی هم میتوهه تو گذر زمان پیش بیاد

کالای دسته دومه نه اعتباری داره برا سلامتش تو مدت طولانی(همون طور که کالای اکبندم نداره) نه مدت گارانتیی از طرف فروشنده

دوستمون خیلی سهل انگاری کرده  و خوب خیلی هم جالب نیست الان پی شو بگیره(کلی هم فروشنده میتونه دلیل بیاره که حق باید بش داد)

البت  اصولی نبستن قاطعات داستان دیگه داره و قطعا اشتباه فروشنده بوده اینو بخاد شاید مقول باشه پیگیریش

ویرایش شده توسط mehrxad
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، mehrxad گفته است :

همیشه هم فروشنده مقصر نیست

خوب به صورت معقول هم بخای فکر کنی باید خرابی رو تو مدت کوتاهی پیگیری کنی و اقدام کنی (حالا به هر صورتی)

خرابی هم میتوهه تو گذر زمان پیش بیاد

کالای دسته دومه نه اعتباری داره برا سلامتش تو مدت طولانی(همون طور که کالای اکبندم نداره) نه مدت گارانتیی از طرف فروشنده

دوستمون خیلی سهل انگاری کرده  و خوب خیلی هم جالب نیست الان پی شو بگیره(کلی هم فروشنده میتونه دلیل بیاره که حق باید بش داد)

البت  اصولی نبستن قاطعات داستان دیگه داره و قطعا اشتباه فروشنده بوده اینو بخاد شاید مقول باشه پیگیریش

شاید.....

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خراب رم فقط بلو اسکرین داره و هنگ با تصویر(موس حرکت نمیکنه ولی تصویر رو مانیتور میبینی ) 

امکان خاموش شدن سیستم با رم وجود نداره

نگاه کن ببین پایه های فن سی پی یو کامل لز پشت مادربرد اومده بیرون به این معنی که فن کامل نشسته باشه روسی پی یو . اگه درست بود یه خمیر عوض کن ازش اخه مغازه داره خمیر کیلویی میزنن ، البته که سی پی یو شما خنکه و احتمال داره در صورتی که حتی فن روش نباشه هم ساعاتی کار کنه ،

و یه گرد و خاک سیستم روبگیر 

ونگاه کن ببین فن پاور کامل و درست میچرخه لنگ نمیزنه یا نچرخه

اگه بردت روشن میکنی موقه بالا اومدن ویندوز چندبار ریسیت میشه از تغذیه مادربرد هست باید مادربرد رو بدی تعمیرکار 

اون خاموش شدنی که میگی رو سیستمهای دیگه ،  چندثانیه بعد روشن کردن تو اون حالت سیستم هنوز تصویر نداده و بیشتر روبردهای دوال بایوس اونجوری میشه اون حالت نرمال اون بردهاست ربطی به مشکل شما نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...