رفتن به مطلب

انویدیا با کاهش قیمت کارت RTX 2060 به کارت RX 5600XT پاسخ داد!

Recommended Posts

در 8 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

چنین کارتی رو quadro rtx 6000 در سایت مالتینا  ثبت نکرده ....

https://www.digikala.com/product/dkp-1702182/کارت-گرافیک-پی-ان-وای-مدلnvidia-quadro-rtx-6000

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/pny/pny-nvidia-quadro-rtx-6000-778157.html

از همینجا بگیر دیگه!

لینک به دیدگاه

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

در 8 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

مالتینا پر فروش ترین سایت واسطست تو ایران

در 8 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

اکثرا قبلا مشتری مالتینا بودن که بخاطر دردسرای خرید و دیر ارسال کردن و کنسلی و ... مالتینا

به خاطر این دردسرا پرفروش ترین شده!؟ کم دردسری هم نیست!

🙂 همون داخل بخری بهتره که! پول بیشتر میدی ولی خوب مشکل و این قدر دردسر نداری

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

منتها ظاهرا میزان فهمی که من از مخاطبم انتظار داشتم زیادی بالا بوده. مخاطبی که مشخصه کامنت رو نخونده و فقط خاسته یه جوابی داده باشه که بگه من کم نمیارم.

برید یه بار (یا چند بار بسته به سطح فهمتون) چیزایی رو که تو کامنتای قبلم بود بخونید و بعدش اگه مشکلی بود مطرح کنید. اگه مثل ایندفعه فقط بیاید تهمت بزنید دیگه حتی وقتم رو برای جواب دادن بهتون حروم نمیکنم

@ARMIN

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

همونطور که گفتم برای موارد خاص هست. مثلا زمانی که 16 گیگ رم G.Skill Triddent Z RGB داخل کشور 2750 بود من 32 گیگش رو خریدم 2500 که همین الانشم بالای 3200 در میاد. یا هارد 6 ترا WD Black که الان لیون میفروشتش 4200 من زمانی که اصلا تو کشور موجود نبود خریدم 3600.میتونید سایت Malltina.com رو هم چک کنید برای قیمتا. دقت کنید تو آمازون حتما زیپ کدتون رو بزنید 90006 و بعدش هم چک کنید قیمت دلاری سایت ایگرد یا مالتینا با آمازون یکی باشه. معمولا قیمتاشون بروز نیست و مشکل داره

اینا مواردی بود که سه ماه پیش ازشون خریدم و اختلاف قیمت فاحش بود با قیمت بعد از موجود شدنشون (در اون زمان هیچکدام از این موارد اصلا موجود نبودن)

در 6 دقیقه قبل، mَd گفته است :

به خاطر این دردسرا پرفروش ترین شده!؟ کم دردسری هم نیست!

🙂 همون داخل بخری بهتره که! پول بیشتر میدی ولی خوب مشکل و این قدر دردسر نداری

بالا موارد خریدم رو گفتم. الان چون دلار گرونتر شده اختلاف قیمت دیگه به اون صورت فاحش نیست. ولی هنوزم خرید بعضی موارد مثل مانیتور و اکسسوری رده بالا از این سایتا خیلی لرزونتر از داخل در میاد. مثلا من مانیتور 

LG 34gk950f-b رو ازشون خریدم 17.5 (قیمت دلاریش الان 1200 دلاره). فقط مشخصاتش رو بخونید و عادلانه بگید اگه این وارد بشه  چقدر قیمت گزاری میشه. اونم زمانی که Asus ROG Swift PG348Q رو که مدل 2016 هست و قیمت آمازونش الان زیر 700 دلاره و بخاطر تکنولوژی قدیمیش دیگه ارزش خرید نداره و مدل جدیدش جایگزینش شده رو همین الان تو بازار داخل میدن 24.5.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

اینا مواردی بود که سه ماه پیش ازشون خریدم و اختلاف قیمت فاحش بود با قیمت بعد از موجود شدنشون (در اون زمان هیچکدام از این موارد اصلا موجود نبودن)

بالا موارد خریدم رو گفتم. الان چون دلار گرونتر شده اختلاف قیمت دیگه به اون صورت فاحش نیست. ولی هنوزم خرید بعضی موارد مثل مانیتور و اکسسوری رده بالا از این سایتا خیلی لرزونتر از داخل در میاد. مثلا من مانیتور 

LG 34gk950f-b رو ازشون خریدم 17.5 (قیمت دلاریش الان 1200 دلاره). فقط مشخصاتش رو بخونید و عادلانه بگید اگه این وارد بشه  چقدر قیمت گزاری میشه. اونم زمانی که Asus ROG Swift PG348Q رو که مدل 2016 هست و قیمت آمازونش الان زیر 700 دلاره و بخاطر تکنولوژی قدیمیش دیگه ارزش خرید نداره و مدل جدیدش جایگزینش شده رو همین الان تو بازار داخل میدن 24.5.

LG 34gk950f-b تو فروشگاه های فیزیکی 900 دلار هم پیدا میشه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

LG 34gk950f-b تو فروشگاه های فیزیکی 900 دلار هم پیدا میشه

من خودم خریدمش 795 دلار 😁 قیمت روزشونو گفتم نه قیمتی که تو بلک فرایدی خریدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...