رفتن به مطلب

کارت گرافیک خیلی ارزشمند

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان امروز تو فروشگاه لیون می گشتم این تصویر عجیب رو دیدم که rtx 2060 رو 5میلیون تومن می فروشن این مدل رو خیلی عجیبه چون قیمتش در حد 1660 است نظرتون چیه

Annotation 2020-01-20 180250.png

لینک به دیدگاه

قیمتش ازینم باید پایین تر باشه چون برند متفرقه ای هست و بی نامونشونه 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mohammad osmani گفته است :

سلام دوستان امروز تو فروشگاه لیون می گشتم این تصویر عجیب رو دیدم که rtx 2060 رو 5میلیون تومن می فروشن این مدل رو خیلی عجیبه چون قیمتش در حد 1660 است نظرتون چیه

Annotation 2020-01-20 180250.png

کمپانیش چینیه

https://arktekco.com/media/show/13

اسمش تو شرکای انویدیا نبود

https://www.nvidia.com/en-us/about-nvidia/partners/partner-locator/

لینک به دیدگاه

درود اونقدرام ارزشمند نیست وقتی که به کولر و بردی که براش طراحی شده نگاه می کنی این برند برای بازار چین هست و جای دیگه ای شما نمی تونی پیداش کنی کولر کارت شتر گاو پلنگیه واسه خودش نصفش هیت سینک الومینیومی از این کلفتاست و نصفش مثل این مدلای حرفه ای که در بازار هست هر چند جای شکرش باقیه که یک قسمت مسی گذاشتن زیر قسمت الومینیومی ضخیم

در کل کولر فاجعست به نظرم

RADIATOR.thumb.jpg.a8d20c68dc35565ec59974871ee758ac.jpg

مدارم به ساده ترین شکل ممکن طراحی شده ولی این مورد به نظرم بد نیست من انتقادم به کولر هست که به شدت ضعیف طراحی شده

PCB_MAIN.thumb.jpg.671cb87f5172d4d347f9d6e9208c9fea.jpg

اما دلیل ارزونی اصلی این هست که اومدن خروجی های hdmi و display port رو فقط به 1 عدد کاهش دادن که حقیقتا جوک هست

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

درود

دوستان این جدی جدی کار هم میکنه؟

مدارش که خیلی ساده و سانسور شدس ، ظاهرا به یه سری قطعات نیاز نداشته!

احتمالا چیپش هم مثل اون کارت تقلبیا که دوستان تاپیکش رو زده بودن به صورت نرم افزاری 2060 هست و احتمالا تو دلش یه GT210 نهفته باشه! :D

لینک به دیدگاه

دلیل چپ چین شدن قطعات مدار به دلیل حجم کمتر خنک کننده و طراحی کوچیکتر هیت پایپ ها هست

اگه به عکس دقت کنید هیت پایپها از نصفه هیت سینک به اونور طراحی شدن 

کیفیت کامپوننت ها هم شبیه مدل های رده متوسط کارت 2060 هست و ضعیف نیست 

تو سایت دلایل خودشونو نوشتن که چرا این محصول رو ارائه کردن

کارت بدی نیست ولی مثل سری های بالا رده msi و asus و giga و برند های دیگه قطعا نیست ولی ارزش خریدش از مدل های oem بیشتره به نظرم  

دماشم 65 درجه ثبت شده

😐 از tuf بهتر بوده تو دما

ویرایش شده توسط mَd
لینک به دیدگاه

این برند هم یچیز تو مایه های  galax   و  inno3d  میمونه اونا هم یه کولر معمولی مثل اینا دارند. از نظر من اگه بودجتون به   برند های دیگه نمیرسه ارزش خوبی برای تست سری  rtx  داره نهایت یکم قابلیت اورکلاک و یا خنک کنندگیش کمتر هست از برندای معروف.

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، MEHR_1993 گفته است :

این برند هم یچیز تو مایه های  galax   و  inno3d  میمونه اونا هم یه کولر معمولی مثل اینا دارند. از نظر من اگه بودجتون به   برند های دیگه نمیرسه ارزش خوبی برای تست سری  rtx  داره نهایت یکم قابلیت اورکلاک و یا خنک کنندگیش کمتر هست از برندای معروف.

گالاکس و اینو3دی برند های معروف و قدیمی هستن دوست عزیز شما با برند بی نام نشون مقایسه نکن!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MEHR_1993 گفته است :

شما تا حالا اسم سری HOF برند GALAX به گوشتون خورده؟ از 20 تا سیستم برتر 3D Mark که بدون اغراق بهترین سیستمای دنیان 16 تاشون دارن از سری HOF برند GALAX استفاده میکنن. نمیگم کیفیت همه کارتاشون در همین حده. فقط میگم با یه برند بی نام و نشون مقایسش نکن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Daniel Stark گفته است :

گالاکس و اینو3دی برند های معروف و قدیمی هستن دوست عزیز شما با برند بی نام نشون مقایسه نکن!

در 39 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

شما تا حالا اسم سری HOF برند GALAX به گوشتون خورده؟ از 20 تا سیستم برتر 3D Mark که بدون اغراق بهترین سیستمای دنیان 16 تاشون دارن از سری HOF برند GALAX استفاده میکنن. نمیگم کیفیت همه کارتاشون در همین حده. فقط میگم با یه برند بی نام و نشون مقایسش نکن

من خودم از  galax  کارت داشتم و نگفتم بد هستند . گفتم یه مدل خنک کننده معمولی مشابه دارند هر کدوم! و برای تست گفتم بد نیست اگر بودجتون نمیرسه! نگفتم برندی بد هست یا خوب.

کسی پولش میرسه میره  asus  و  msi  و... میخره! اگر محدودیت بودجه داشته باشی و چیپ اگه درست باشه هیچ مشکلی نداره که حتی از برند بی نام و نشون استفاده بشه!

لینک به دیدگاه

چین 1060پنج گیگابایتی هم داره linusTechتست کرده هیچ مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MEHR_1993 گفته است :

نه داداش هر دومدل که گفتین کارت های ارزونش رو داشتم خیلی بهتر از این بودن چه به برسه به پرچمدارایی مثه i chil یا HOf اصن قابل مقایسه نیست این هیچی نداره شبیه بایواستاره بیشتر کارتها xfx طراحیشون از این خیلی بهتره 

اما از اون جا که تو ایران گارانتی مهتره تا برند اگر گارانتیش اواژنگ تابا گرین بود خریدش منطقی اما سایبر نه ! سایبر گارانتیش کلا 2 نفر توش کار می کنن 😅 

ویرایش شده توسط Divine
لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

چین 1060پنج گیگابایتی هم داره linusTechتست کرده هیچ مشکلی نداره

اره فیلمشو دیدم خوب کار می کرد و مشکلی نداشت در کل می تونم بگم ریسکه

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

احتمالا چیپش هم مثل اون کارت تقلبیا که دوستان تاپیکش رو زده بودن به صورت نرم افزاری 2060 هست و احتمالا تو دلش یه GT210 نهفته باشه! :D

نه بابا تا این حدم نه😂

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...