رفتن به مطلب

می خوام سیستم واسه بازی بخرم! (راهنمای خرید سیستم بازی 2020)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر همه دوستان

ضمن تشکر از استارتر بابت تاپیک مفیدشون باید عرض کنم که ما ایرانیا ملت به شدت عجیب و غریبی هستیم ، وقتی یکی یه کار مفید انجام میده همه چه با دانش و چه بی دانش میان و طرف  رو سریعا نقد میکنن و از دستشونم بر بیاد میکوبنش و نظرات خودشون رو میدن و حالا اگه یکی بیاد و از این جماعت راهنمایی بخواد یکی کمکش نمیکنه و همه خودشون رو به اون راه میزنن و اهمیتی نمیدن؟!

من یه تاپیک مشاوره برای بستن سیستم زدم گفتم ببینم این دوستانی که تو این جور تاپیک ها همیشه حاضرا و میخوان بگن ما هم هستیم آیا واقعا حرفی برای گفتن دارند ولی به جز چند نفر از دوستان کسی دیگه ای شرکت نکرد حالا اگه منم مثل این تاپیک دوستمون میزدم همه با بیل و کلنگ برای تخریب میومدن؟!

لینک به دیدگاه

یک لایک زیبا برای قدردانی از این پست زیبا قطعات خوبی کنار هم چیدین 

سیستم اول: ته جیبم شیپیشم ندارم ولی میخوام بازی کنم!

شاید خیلی ها این جمله اول ندیدن

لینک به دیدگاه

در در 5 بهمن 1398 در 20:53، Mantel گفته است :

منcs بازی کردم به درد زیر 16 سال میخوره توی گیم نت هم که میری بچه مچه ها دارن cs بازی میکنن اونطرفش بزرگترها dota بازی میکنن dota 1 و dota 2 عالین

هیچ بازی ای سقف سنی نداره و فروش بالای بازیای نینتدو اثباتی بر این قضیست. علاوه بر این هر دو بازی DOTA 2 و CS:GO بازیای Esport هستن و میانگین سنی بازیکنای جفتشون هم حدود 20 و خورده ای ساله. پس حرفتون کاملا بی مورده.

پ.ن: مهارت نداشتن شما تو CS:GO دلیلی بر بچگانه بودنش نیست. همونطور که من با 24 سال سن اصلا با DOTA 2 حال نمیکنم ولی عاشق CS:GO هستم.

در 15 ساعت قبل، kavehhh گفته است :

کلا جوونترا خیلی رفتارشون تهاجمی شده

حتی می خوای راهنمایی هم بکنی بلد نیستن چجوری رفتار کنن

من ارزونترین سیستم برای بازی رو در پست اول ارائه دادم و می خواستم سیستم‌های گرونتر و حرفه‌ای تر رو هم پیشنهاد بدم .

ولی جوونای الان نه لایق راهنمایی هستن نه راهنمایی میخوان بشن.

فقط دوس دارن با سر برن تو دیوار تا یاد بگیرن.

بله متاستفانه. علاوه بر این دوست دارن تو هر موردی اظهار نظر کنن. حتی مواردی که تا بحال تجربش رو نداشتن. میان یه کامنت میزارن. یه متلکی میپرونن. بعدشن احساس میکنن خیلی بارشونه که فرضا یه برند یا یه فروشگاه معتبر یا یه گیم خوب یا هر چیز دیگه ای رو بکوبونن. الان کلا گوبوندن دیگران مد شده.کاریش هم نمیشه کرد. به دل نگیرید.

سیستم پیشنهادی شما برای بازیای آنلاین و مولتی پلیر که الان گرایش خیلیا مخصوصا با بودجه محدود و کژوال به سمتشه مناسبه و متوسط 60 فریم با تنظیمات متوسط میده. هرچند نظر بنده حتی برای همین قشر هم 1050Ti و 4 گیگ دسته دو با همین قیمت هست. ممنون از اینکه وقت گزاشتید و سیستم پیشنهاد دادید. منتظر پیشنهاداتتون تو رده های بالاتر هستیم

در کل برای خرید سیستم با این بودجه یه ترید آف مهم وجود داره که باید دوستان در نظر بگیرن. نمیتونن بازیای روز رو پلی بدن ولی میتونن تمام بازیای Esport و بازیای سال 2013 به قبل که کم هم عنوان خوب بینشون نیست و قطعا کسی همشونو تجربه نکرده رو با گرافیک قابل قبول پلی بدن و لذت ببرن که به نظرم با این بودجه ارزششو داره

در در 1 بهمن 1398 در 10:31، Amir Jounty گفته است :

دوست عزیز زمانی که شما همچین تاپیکی راه انداختی دلار 2/000 تومان بود همه چی ارزون بود و البته موجود! این قطعاتی هم که گفتین برای پلی دادن بازیای روز دنیا اصلا خوب نیستن و به جاش یه PS4 بخرین بهتره الان بخوای از بازی لذت ببری حداقلش RX 580 لازمه وگرنه هیچ لذتی از بازی نمیشه برد بازیایی که داره میاد به نسل RTX نیاز دارن ( حداقل 2060 ) و اگه قرار باشه با دلار 13/000 تومانی سیستم ببندیم اصلا نمیصرفه سیستم گیمینگ جمع کرد 

یه سریا مثل بنده PC گیمر هستن (این اصلا و ابدا ژست گرفتن و هر چیز دیگه ای که شما ممکنه فکر کنید نیست. واقعیت محضه). ممکنه برای شما قابل درک نباشه چون با کنسول بزرگ شدید. ولی برای یکی مثل من که با PC بزرگ شدم و در مجموع تا حالا 10 ساعت هم نتونستم پای کنسول بند بشم (هر چند بهش دسترسی هم دارم) ، PC انتخاب اول و آخر برای گیمه. 

لینک به دیدگاه

در در 8 بهمن 1398 در 22:46، Persian Assassin گفته است :

هیچ بازی ای سقف سنی نداره و فروش بالای بازیای نینتدو اثباتی بر این قضیست. علاوه بر این هر دو بازی DOTA 2 و CS:GO بازیای Esport هستن و میانگین سنی بازیکنای جفتشون هم حدود 20 و خورده ای ساله. پس حرفتون کاملا بی مورده.

پ.ن: مهارت نداشتن شما تو CS:GO دلیلی بر بچگانه بودنش نیست. همونطور که من با 24 سال سن اصلا با DOTA 2 حال نمیکنم ولی عاشق CS:GO هستم.

بله متاستفانه. علاوه بر این دوست دارن تو هر موردی اظهار نظر کنن. حتی مواردی که تا بحال تجربش رو نداشتن. میان یه کامنت میزارن. یه متلکی میپرونن. بعدشن احساس میکنن خیلی بارشونه که فرضا یه برند یا یه فروشگاه معتبر یا یه گیم خوب یا هر چیز دیگه ای رو بکوبونن. الان کلا گوبوندن دیگران مد شده.کاریش هم نمیشه کرد. به دل نگیرید.

سیستم پیشنهادی شما برای بازیای آنلاین و مولتی پلیر که الان گرایش خیلیا مخصوصا با بودجه محدود و کژوال به سمتشه مناسبه و متوسط 60 فریم با تنظیمات متوسط میده. هرچند نظر بنده حتی برای همین قشر هم 1050Ti و 4 گیگ دسته دو با همین قیمت هست. ممنون از اینکه وقت گزاشتید و سیستم پیشنهاد دادید. منتظر پیشنهاداتتون تو رده های بالاتر هستیم

در کل برای خرید سیستم با این بودجه یه ترید آف مهم وجود داره که باید دوستان در نظر بگیرن. نمیتونن بازیای روز رو پلی بدن ولی میتونن تمام بازیای Esport و بازیای سال 2013 به قبل که کم هم عنوان خوب بینشون نیست و قطعا کسی همشونو تجربه نکرده رو با گرافیک قابل قبول پلی بدن و لذت ببرن که به نظرم با این بودجه ارزششو داره

یه سریا مثل بنده PC گیمر هستن (این اصلا و ابدا ژست گرفتن و هر چیز دیگه ای که شما ممکنه فکر کنید نیست. واقعیت محضه). ممکنه برای شما قابل درک نباشه چون با کنسول بزرگ شدید. ولی برای یکی مثل من که با PC بزرگ شدم و در مجموع تا حالا 10 ساعت هم نتونستم پای کنسول بند بشم (هر چند بهش دسترسی هم دارم) ، PC انتخاب اول و آخر برای گیمه. 

دوست عزیز من خودمم پی سی گیمرم و اصلا کنسول ندارم ! بحثم این نبود که پی سی رو ول کنین برین سراغ کنسول ولی با GTX 1050 شما فوقش بتونین یه زولا پلی بدین بقیه بازیا رو جوری براتون اجرا میکنه که اصلا اعصاب آدم خورد میشه من خودم 1050 TI رو داشتم کفریم کرد 1050 معمولی که بماند بالاخره وقتی گیم میزنی باید لذت ببری اگه قرار باشه گیم بزنی و همش اعصابت خورد باشه چه فایده از این گیم زدن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...