رفتن به مطلب

مشاوره برای بستن سیستم با بودجه مشخص

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر همه

دوستان گرامی همونطور که از عنوان مشخصه قراره برای یکی از دوستان با بودجه 8 میلیون تومن سیستم ببندم برای کارهای گرافیکی !

هر چند میدونم که واقعا 8 تومن الآن دیگه پولی نیست برای بستن سیستم کامل ولی خب بودجه ایشون همینه و بیشتر از این در توانش نیست.

رو همین منظور گفتم با همفکری شما دوستان یه سیستمی براش ببندیم که با این بودجه  بهترین کانفیگی باشه که میشه در نظر گرفت!

ممنون میشم نظرات و  پیشنهادات مفید و ارزشمندتون رو ارائه بفرمایید.

سیستم شامل کیس به همراه مانیتور و موس و کی برد و اسپیکر هم فعلا همین معمولی ها کفایت میکنه.

با تشکر از همه دوستان.:x

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MR OXYGEN گفته است :

باندل زیر موجوده  ... اگه به کارتون میاد در خدمتم.

درود

تشکر دوست گرامی ، چون سیستم برای بنده نیست به خریدار اطلاع میدم اگه مایل بود بهتون خبر میدم.

سایر دوستان نظری ندارن؟

. . .

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

درود بر همه

دوستان گرامی همونطور که از عنوان مشخصه قراره برای یکی از دوستان با بودجه 8 میلیون تومن سیستم ببندم برای کارهای گرافیکی !

هر چند میدونم که واقعا 8 تومن الآن دیگه پولی نیست برای بستن سیستم کامل ولی خب بودجه ایشون همینه و بیشتر از این در توانش نیست.

رو همین منظور گفتم با همفکری شما دوستان یه سیستمی براش ببندیم که با این بودجه  بهترین کانفیگی باشه که میشه در نظر گرفت!

سیستم شامل کیس به همراه مانیتور و موس و کی برد و اسپیکر هم فعلا همین معمولی ها کفایت میکنه.

با 8 میلیون این خوبه

Screenshot (312).png

Screenshot (313).png

Screenshot (314).png

Screenshot (315).png

لینک به دیدگاه

چون بودجشون کمه خرید کالای اکبند براشون صرفه نداره !

پس دنبال قطعات دست دوم و مناسب باشید 

فروم رو چک کنید قطعات فروشی زیاده

لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان

در 5 ساعت قبل، mohammad osmani گفته است :

با 8 میلیون این خوبه

تشکر بابت پیشنهادتون

با توجه به قیمت ها نهایتا چنین کانفیگ هایی حاصل میشه ولی تو این لیست گرافیک باید با سری Nvidia جایگزین بشه چون AMD زیاد به درد نرم افزارهای گرافیکی نمیخوره و بیشتر برا گیم خوبه و از طرفی مانیتور هم باید در نظر گرفته بشه!

در 4 ساعت قبل، mَd گفته است :

چون بودجشون کمه خرید کالای اکبند براشون صرفه نداره !

پس دنبال قطعات دست دوم و مناسب باشید 

فروم رو چک کنید قطعات فروشی زیاده

هر چند خودم شخصا به خرید قطعات دست دوم خیلی تمایل ندارم ولی با توجه به قیمت های موجود به نظرم اگه این دوستمون موافق باشه بهتره که سیتمشون رو با قطعات دست دوم ببندیم البته تا ببینم نظر ایشون چی باشه.

بقیه دوستان پیشنهادی ندارند؟

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

درود بر همه دوستان

تشکر بابت پیشنهادتون

با توجه به قیمت ها نهایتا چنین کانفیگ هایی حاصل میشه ولی تو این لیست گرافیک باید با سری Nvidia جایگزین بشه چون AMD زیاد به درد نرم افزارهای گرافیکی نمیخوره و بیشتر برا گیم خوبه و از طرفی مانیتور هم باید در نظر گرفته بشه!

هر چند خودم شخصا به خرید قطعات دست دوم خیلی تمایل ندارم ولی با توجه به قیمت های موجود به نظرم اگه این دوستمون موافق باشه بهتره که سیتمشون رو با قطعات دست دوم ببندیم البته تا ببینم نظر ایشون چی باشه.

بقیه دوستان پیشنهادی ندارند؟

دوست عزیز توصیه من اینه اگه برای شخص دیگه سیستم جمع می کنید اصلا سراغ قطعات دست دو نرید بعدا هرچی بشه از چشم شما میبینه.

دلسوزی خوبه اما بجاش.

برای خود شما بود توصیه منم مثل دوستان قطعات دست دو بود. اما چون برای شخص دیگه هست بر اساس تجربه میگم قطعات رو نو تهیه کنید.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

در در 2 بهمن 1398 در 00:02، saeed110 گفته است :

دوست عزیز توصیه من اینه اگه برای شخص دیگه سیستم جمع می کنید اصلا سراغ قطعات دست دو نرید بعدا هرچی بشه از چشم شما میبینه.

دلسوزی خوبه اما بجاش.

برای خود شما بود توصیه منم مثل دوستان قطعات دست دو بود. اما چون برای شخص دیگه هست بر اساس تجربه میگم قطعات رو نو تهیه کنید.

درود

دقیقا با حرف شما موافقم و راستش رو بخواید تردید دارم که بهشون پیشنهاد بدم چون حتی اگه سیستم رو آکبند ببندم ممکنه بعدا این ذهنیت براشون ایجاد بشه که نکنه من قطعات دست دوم براشون بستم و نسبت به بنده هم بد بین بشن؟!

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

سلام

یه۸تومن کانفیگ آک ببندید

یه ۸تومن تقریبی هم با کالای دست دو

مزایا معایب رو بگید بذارید خودش تصمیم بگیره

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Alir3za گفته است :

سلام

یه۸تومن کانفیگ آک ببندید

یه ۸تومن تقریبی هم با کالای دست دو

مزایا معایب رو بگید بذارید خودش تصمیم بگیره

خب به هر حال میل خودشونه

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

درود بر همه

می  تونی از gtx 1650 استفاده کنی اما گرون تره و البته ضعیف تر

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

فقط دست دوم بخر البته سالم و تمیز

سیستم خوده من اینه با بودجه 4500 هر بازی که فکرشو بکنی با بالا ترین کیفیت میاره

main giga 970a

cpu fx6300

ram  2*8gb kingston 1600

vga rx580 rog strix top8gb

hard  1t sshd + 180 ssd

power 685 green

;کیسم با 500 خودم ساختم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...