رفتن به مطلب

بهترین سایت برای دانلود فیلم و سریال به صورت کاملا دائمی

Alirezatha
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه کاربران گل فروم🌸

بعد از داستان هایی که هممون میدونیم چه بر سر سایت های دانلود فیلم آورد و باعث شد خیلی ها دست از فیلم دیدن بکشن و یا رو بیارن به تورنت یا هزار  راه دیگه که هر کدوم مشکلات خودشو داشت.

و سایت های باقی مونده هم یا کیفیت بالا نداشتن یا سانسور شده بودن یا به هر علتی اون چیزی که میخواستیم رو به ما نمیدادن.

تا این دفعه آخر هم که کلا سرور های سایت ها رو تخته کردن و حتی بکاپ های ارزشمندشونو بهشون ندادن و رسما اونارو نابود کردن.

چند سال پیش تاینی موویز ...

بعد دیبا موویز....

تا امروز هم اگر سایتی پیدا میکردم نه به این خوبی بود و نه سرورهاش خارجی بود که خیال آدم از بسته نشدنش راحت باشه و بتونه یه تاپیک  دربارش بزنه.

ولی حالا سایت سینما🎬 که احتمالا همتون باهاش آشنایی دارین در یه حرکت بی نظیر😍 تمام سرور هاشو در خارج از کشور خریده تا اینطوری دیگه هیچ مشکلی تهدیدش نکنه و به راحتی به کارش ادامه بده.

سایتش واقعا بی نظیره با اینکه مدت زمان زیادی از برگشتش نمیگذره هم آرشیو بسیار خوبی داره که قطعا به زودی کامل میشه و هم کیفیت های بسیار متنوع از کیفیت 720 زیر 1 گیگ برای کسایی  که نت محدود دارن تا کیفیت 4k بالای 50 گیگ برای فیلماش رو آپلود میکنه و دستتون رو برای انتخاب کاملا باز میزاره.

و از همه مهم تر جامعه آماری بالایی داره که انتخاب فیلم رو با خوندن کامنت ها بسیار راحت میکنه😎

تنها بدی این وبسایت اشتراک نسبتا گرون قیمتش هست که البته به دلیل وجود سرور هاش در خارج کشور کاملا منطقیه و ارزش پولشو داره مخصوصا وقتی هزینه اشتراکش رو با آشغال هایی مثل فیلیمو یا نماوا مقایسه میکنیم.

البته میتونید مثل من یک ماه در میون اشتراک بخرید و  با تهیه یه لیست از فیلمایی که قصد دارین دانلود کنین این هزینه رو برای خودتون خیلی سبک تر کنین.

و ضمن اینکه میتونید کاملا خیالتون بابت سایتش راحت باشه نه سانسور داره و نه هیچ خطری تهدیدش میکنه و میتونید با خیال راحت تا همیشه ازش استفاده کنید.

ضمنا لطفا  اشتراک این سایت رو تهیه کنین تا بتونیم از این تیم که برای مخاطبش ارزش  قائل هست حمایت کنیم تا با قدرت بیشتری به کارشون ادامه بدن.

لینک وبسایت  در این لحظه 30nama هست که البته با توجه به اینکه به احتمال خیلی  زیاد برای جلوگیری از اذیت های داخلی تغییر میکنه میتونین با داشتن اپلیکیشن زیر آدرس لحظه ای سایت رو داشته باشین.

30nama Address Finder.exe

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

https://mymr-movie.net/

این که خیلی بهتره. رایگانم هست. کیفیتاشم عالیه. 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، infinityy گفته است :

https://mymr-movie.net/

این که خیلی بهتره. رایگانم هست. کیفیتاشم عالیه. 

هیچ وبسایت رایگانی قطعا نمیتونه خوب باشه چون از پس سرورهاش بر نمیاد مگر اینکه خودش بیاد صرفا کیفیت های پایین رو از وبسایت هایی مثل 30nama دانلود کنه کما که وبسایتی که مثال زدین بسیاری از مزایای که تو تاپیک گفتم رو نداره از جمله کیفیت های بالا با بیت ریت زیاد

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

هیچ وبسایت رایگانی قطعا نمیتونه خوب باشه چون از پس سرورهاش بر نمیاد مگر اینکه خودش بیاد صرفا کیفیت های پایین رو از وبسایت هایی مثل 30nama دانلود کنه کما که وبسایتی که مثال زدین بسیاری از مزایای که تو تاپیک گفتم رو نداره از جمله کیفیت های بالا با بیت ریت زیاد

کیفیتاش راضی کنندس. همه نمیخوان کیفیت خیلی بالا باحجم بالا دانلود کنن که. کیفیتاش واقعا خوبه. خیلی هم بروز هست. از انکودرهای معروف هم میزاره. 10بیت میزاره.  حتی  کیفیت های p2p هم داره . هم سریال هم فیلم. 

مهمترین مزیتشم اینه رایگانه. فعلا که از پس هزینه هاشم داره برمیاد. .    

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، infinityy گفته است :

کیفیتاش راضی کنندس. همه نمیخوان کیفیت خیلی بالا باحجم بالا دانلود کنن که. کیفیتاش واقعا خوبه. خیلی هم بروز هست. از انکودرهای معروف هم میزاره. 10بیت میزاره.  حتی  کیفیت های p2p هم داره . هم سریال هم فیلم. 

مهمترین مزیتشم اینه رایگانه. فعلا که از پس هزینه هاشم داره برمیاد. .    

فیلم با کیفیت معمولی (زیر 10 گیگ) چیزی هست که راحت پیدا میشه و قطعا کسایی که به همچین کیفیت هایی راضی باشن هیچ وقت مشکلی نخواهند داشت و کلی سایت مختلف تا انواع کانال های تلگرام میتونن فیلمشونو پیدا کنن.

چنین سایت هایی به درد کسایی میخوره که دنبال کیفیت های خیلی بالا هستن و در کنار  جامعه کاربری بالا

البته نکته ای که هست نود درصد سایت هایی اینچنینی خودشون رو از سایت هایی بزرگی مثل 30nama به روز میکنن

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

چنین سایت هایی به درد کسایی میخوره که دنبال کیفیت های خیلی بالا هستن و در کنار  جامعه کاربری بالا

دقیقا به درد بعضیا میخوره نه همه. مگه چند نفر میان فیلم 60گیگی دانلود کنن؟ مسلما زیاد نیست تعدادشون.  اکثریت کارشون باهمون زیر10 گیگ هم راه میوفته.  که البته این سایتی که گفتم کیفیت های بالای 10گیگ هم داره. نسخه ی remux فیلم های معروف هم میزاره. حتی کیفیت های p2p که کیفیتاشون عالیه...  بله سایتی که معرفی کردید واسه اونایی که دنبال ارشیو و کیفیت های خیلی بالا هستن و میخوان هزینه کنن واسه دانلود فیلم  خوبه. 

کسایی هم که میخوان رایگان دانلود کنن و لذت ببرن. دنبال کیفیت های خیییلی بالا با حجم بالا  هم نیستن اینی که من گفتم خوبه..   

البته وقتی سایت سینما هم کلا تعطیل شد این سایت داشت کارشو میکرد نمیدونم دقیقاچجوری میگید که از سایت سینما داره استفاده میکنه  

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

من که هیچوقت پول اشتراک برای سایتای کپی نمیدم

اگه سایت های رایگان هم نباشه. اهل فیلم وسریال هم باشی مجبوری یا اشتراک بخری یا بری از تورنت باکلی دردسر و مصیبت بگیری دانلود کنی 

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، infinityy گفته است :

اگه سایت های رایگان هم نباشه. اهل فیلم وسریال هم باشی مجبوری یا اشتراک بخری یا بری از تورنت باکلی دردسر و مصیبت بگیری دانلود کنی 

اهل فیلم و سریال هستم و بدون دردسر بدون پرداخت ریالی رایگان دانلود میکنم

لینک به دیدگاه

دوستان پیشنهاد میکنم توی این تاپیک لینکی نزارید . مگر اینکه دوست داشته باشید بسته بشه یا ف.ی.ل.تر تر بشه و شما هم از چند ماه دیگه دنبال لینک سایت جدید بگردین :ph34r:

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

دوستان پیشنهاد میکنم توی این تاپیک لینکی نزارید . مگر اینکه دوست داشته باشید بسته بشه یا ف.ی.ل.تر تر بشه و شما هم از چند ماه دیگه دنبال لینک سایت جدید بگردین :ph34r:

با توجه به اینکه سرور هاش خارج از کشور هست ضمن اینکه آدرس فایندر هم داره هیچ مشکلی پیش نمیاد.

تهش هم میخوان فیلتر کنن که با نورد کارمون راه میفته

لینک به دیدگاه

سلام

الان من یه حساب کاربری ساختم و دو عدد فیلم هم به "سبد دانلود" خودم اضافه کردم ولی لینکی برای دانلود نیست !

یعنی باید حتما اشتراک بخرم تا لینک دانلود به نمایش دربیاد ؟؟؟

ولی توی قوانین سایت نوشته بود که دو نوع حساب کاربری  رایگان و طلایی وجود داره ... پس با این حساب رایگان چه فعالیتی میشه انجام داد ؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

سلام

الان من یه حساب کاربری ساختم و دو عدد فیلم هم به "سبد دانلود" خودم اضافه کردم ولی لینکی برای دانلود نیست !

یعنی باید حتما اشتراک بخرم تا لینک دانلود به نمایش دربیاد ؟؟؟

ولی توی قوانین سایت نوشته بود که دو نوع حساب کاربری  رایگان و طلایی وجود داره ... پس با این حساب رایگان چه فعالیتی میشه انجام داد ؟؟؟

بله باید لزوما اشتراک تهیه کنید.

با حساب رایگان هم میشه تو سایت چرخید و کامنت گذاشت😅

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...