رفتن به مطلب

قضیه مشکوک محصولات جید deepcool در فروشگاه

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود عزیزان

نمیدونم متوجه شدید یا نه ۲ روز پیش بود که محصولات جدید deep cool  کیس و خنک کننده های خیلی عالی در فروشگاه لیون موجود شده بود اونم با قیمت فوق العاده نسبت به قطعات داخلی مثل گرین و برند های موجود در بازار 

مثلا شما با مبلغ ۱.۵ میلیون که الان میشه خنک کننده مایع گرین بخرین میتونستید deepcool اونم مدل های جدیدش که قیمت دلارییش یالای ۲.۵ درمیومد بگیرین

کیس های خیلی متنوع و عالی با قیمت های عالی 

ولی امروز دیدم همشون با هم ناموجود شدن !‌ فقط هم لیون موجود داشت اونم بدون گارانتی حالا نمیدونم وارد کنندش کدوم شرکت بوده و اینکه چی شده همش ناپدید شده 

case.thumb.PNG.0d4d278b9db593c5984c91bb9a4d02cc.PNGl.thumb.PNG.c8693ec241dfb8770a5f80db28b1e118.PNG

لینک به دیدگاه

• ارسال 60
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

شما فقط به این زیر عکس دو گرافیک زیر نگاه کن و به وضعیت بازار کامپیوتر فکر کن که واقعا چه خبر شده؟

اما در مورد شکتون باید بگم اجناسی که اشاره کردین بدون گارانتی هستن و قیمتشون پایین تر هست یک موردش رو دیدم دوباره موجود کردن با حدود 700 هزار تومن قیمت بالاتر که به نظرم اینکارا در شان مجموعه لیون کامپیوتر نیست اقای حسینی رو حقیقتش من در چالش نقطه صفر دیدم و بسی لذت بردم شما چرا فقط کیس رو می بینی چرا کارت gtx 1060 باید هم قیمت vega 64 باشه اینقد حفره و چاله چوله در بازار قطعات نو هست و اینقد بعضی از قیمت گزاریا زنندست که ادم از زندگی سیر میشه تنها راه اطلاع رسانی تا حد امکان هست که بگی دوست عزیز اینو نخر دارن می کنن تو پاچه!!!

5700.PNG

Capture.PNG

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

مثل همیشه دلالی

آخه از لیون دیگه انتظار نمیره همرو یکجا بخواد بده به دلال 

البته بعید میدونم فروش رفته باشه فکر کنم بخاطر قیمت دلار که باز افزایش داشته تامین کننده دست نگه داشته 

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

شما فقط به این زیر عکس دو گرافیک زیر نگاه کن و به وضعیت بازار کامپیوتر فکر کن که واقعا چه خبر شده؟

اما در مورد شکتون باید بگم اجناسی که اشاره کردین بدون گارانتی هستن و قیمتشون پایین تر هست یک موردش رو دیدم دوباره موجود کردن با حدود 700 هزار تومن قیمت بالاتر که به نظرم اینکارا در شان مجموعه لیون کامپیوتر نیست اقای حسینی رو حقیقتش من در چالش نقطه صفر دیدم و بسی لذت بردم شما چرا فقط کیس رو می بینی چرا کارت gtx 1060 باید هم قیمت vega 64 باشه اینقد حفره و چاله چوله در بازار قطعات نو هست و اینقد بعضی از قیمت گزاریا زنندست که ادم از زندگی سیر میشه تنها راه اطلاع رسانی تا حد امکان هست که بگی دوست عزیز اینو نخر دارن می کنن تو پاچه!!!

5700.PNG

Capture.PNG

حتی برای کالا بدون گارانتی هم قیمت بسیار مناسبی داشتند 

به غیر از این مدل یک مدل دیگه هم دوباره موجود شد با افزایش ۱ میلیون  تومنی 

هرچند دست لیون نیست و تامین کننده همچین حرکتی زده 

لینک به دیدگاه

7 minutes ago, mitternacht said:

البته بعید میدونم فروش رفته باشه فکر کنم بخاطر قیمت دلار که باز افزایش داشته تامین کننده دست نگه داشته 

وقتی شرکتایه داخلی از قانون منع واردات این مدل وسیله ها دارن سوء استفاده میکنن ، چه انتظاری داری که این مدل کیس با اون قیمت رو هوا تموم نشه ، وقتی رقیب وارداتی نباشه گرین کیسایه 200 تومنیشو میده 1.5 یا مسترتک جنسایه اشغالشو بده 1.5 که فقط جنسو ببینی تعجب میکنی . 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

حتی برای کالا بدون گارانتی هم قیمت بسیار مناسبی داشتند 

به غیر از این مدل یک مدل دیگه هم دوباره موجود شد با افزایش ۱ میلیون  تومنی 

هرچند دست لیون نیست و تامین کننده همچین حرکتی زده 

بنده می دونم لیون فقط فروشندست منتها همکاری با دلال جماعت منظور من بود که حداقل در این مورد لیون می تونه تصمیم بگیره به هر قیمتی کالارو در سایتش برای فروش قرار نده 

این کیس قیمتش 70 دلار خورده فروشی در newegg هست کیس که پراید نیست برادر من چیزی که زیاد هست وارد کننده که می تونه برات از دبی جنس بدون گارانتی بیاره 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

بنده می دونم لیون فقط فروشندست منتها همکاری با دلال جماعت منظور من بود که حداقل در این مورد لیون می تونه تصمیم بگیره به هر قیمتی کالارو در سایتش برای فروش قرار نده 

این کیس قیمتش 70 دلار خورده فروشی در newegg هست کیس که پراید نیست برادر من چیزی که زیاد هست وارد کننده که می تونه برات از دبی جنس بدون گارانتی بیاره 

بله درسته البته برای وارداتش درمورد قطعات دیگه صرف داره برای کیس به علت وزن زیادش هزینه بار از خود کیس بیشتر میشه بخاطر همین قیمت بالایی در میاد 

بنده همین مدل کیس هارو از دبی هم قیمت گرفتم درصورتی که هزینه بارش برابر با قطعات سبک تر هم باشه قیمتش خیلی بیشتر در میاد 

حالا اینکه با این قیمت این کیس ها و خنک کننده ها موجود شده خودش جای تعجبه مگر با ارز دولتی بوده باشه 

لینک به دیدگاه

8 minutes ago, matrix.trixx said:

اون 70 دلاری که میبینی روش فن داره ، اینایی که لیون گزاشته بود اکثرا تو مشخصات زده بود فن  ندارد ، این کیس ماتریکس که گزاشتن تو امازون هست 50 دلار ، نمیدونم به چه منطقی دارن این قیمت میدن ، خداییش با این قیمت من خودم عمرا همچین هزینه ای کنم ، به جاش میرم از دیجی dukase v2 میگیرم 690 تومن که قیمتش همین 50 دلاره

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، fatide گفته است :

اون 70 دلاری که میبینی روش فن داره ، اینایی که لیون گزاشته بود اکثرا تو مشخصات زده بود فن  ندارد ، این کیس ماتریکس که گزاشتن تو امازون هست 50 دلار ، نمیدونم به چه منطقی دارن این قیمت میدن ، خداییش با این قیمت من خودم عمرا همچین هزینه ای کنم ، به جاش میرم از دیجی dukase v2 میگیرم 690 تومن که قیمتش همین 50 دلاره

خب عزیز گفتم هزینه بار و حملش زیاده و اینکه خب شرکت ها گمرک و مالیات هم میدن ولی وارد کننده های جزیی که از دبی میارن با لنج و قاچاقی 

شما ۵۰ دلار قیمت کیس رو ۷۰دلار یا بیشتر هزینه حملش هست از همون آمازون 

لینک به دیدگاه

1 minute ago, mitternacht said:

خب عزیز گفتم هزینه بار و حملش زیاده و اینکه خب شرکت ها گمرک و مالیات هم میدن ولی وارد کننده های جزیی که از دبی میارن با لنج و قاچاقی 

شما ۵۰ دلار قیمت کیس رو ۷۰دلار یا بیشتر هزینه حملش هست از همون آمازون 

باشه داداش مبارکت باشه همچین قیمتی ، همینطور حمایت کنین ازشون ما که نمیخریم با قیمت تخیلی 

• لایک 4
لینک به دیدگاه

تو هر صنف وقتی مشتریا کم باشن قیمتا  پرت میشه،و مشتری های مخصوص خودشو داره یا لاکچری میشه

یه زمانی بازار ساز و گیتار فروشیا قیمت پرت داشتن ،الان یواش یواش داره کل کالاهای دیجیتالم فرا میگیره

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

نه اصلا اینجوری نیست. جنسی که وارد و ترخیص شده و موجود شده یه شبه نمیتونن قیمتو تغییر بدن. لیون خیلی وقته دیگه مثل قدیم نیست قیمتاشم دیگه با دیجیکالا فرقی نداره و از نظر من مشتریاشو از دست داده.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

اتفاقات سخت و عجیبی در راه است که این ها را همه از یاد خواهد برد

خویشتن را آماده کنید

لینک به دیدگاه

اولا تشکر ویژه از استارتر عزیز.بله متاسفانه . من قصد خرید کیس deep cool new ark 90seرو داشتم که دیروز قیمتش تو لیون 2400بود ولی امروز ناموجود بود تا اینکه دوباره موجود شدبا قیمت 3400😡گرین هم که شورش رو دراورده با کیسهای بی کیفیتش وقیمتهای فضایی.درموردقیمت من هم موافق استارتر عزیز هستم(محصولات deep cool-البته قیمت قبل)هرچه باشه کیفیت محصولات دیپ کول خیلی بالاتر از قوطی حلبی گرین است.منع واردات وانحصاری شودن هم مزیت برعلت (ایران خودرو).قوطی حلبیهای گرین 200تومنی حالا بالای یک میلیون ...😂

لینک به دیدگاه

قیمت هاش خیلی مناسب بود و به ضرر شرکت های داخل !

مدل 100 دلاری DEEPCOOL MATREXX 70 ADD-RGB 3F حدود 1.200 قیمت خورده بود

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Unknown Truth گفته است :

اتفاقات سخت و عجیبی در راه است که این ها را همه از یاد خواهد برد

خویشتن را آماده کنید

CPU-and-GPU-Bottleneck.jpg

یه گلوگاهه رفع میشه.

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، fatide گفته است :

باشه داداش مبارکت باشه همچین قیمتی ، همینطور حمایت کنین ازشون ما که نمیخریم با قیمت تخیلی 

عزیز شما چرا همش میخوای مچ کسی رو بگیری  حمایت کجا بود چیزی که واقعیت هست دفاع کردن نداره 

شما میگی میشه با 50 دلار خرید بعد میگی مبارک باشه حمایت میکنی؟!!!  اگر شما میتونی ۵۰ دلار بخری من همین الان ۲۰تا سفارش میدم شما با دلار ۲۰هزار تومن بده من خوبه؟

من دارم میگم کیس به علت وزن هزینه حملش بیشتر از قیمت کالا در میاد شما میگی حمایت میکنی 

دقیقا چندچندی؟ 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mitternacht گفته است :

بله درسته البته برای وارداتش درمورد قطعات دیگه صرف داره برای کیس به علت وزن زیادش هزینه بار از خود کیس بیشتر میشه بخاطر همین قیمت بالایی در میاد 

بنده همین مدل کیس هارو از دبی هم قیمت گرفتم درصورتی که هزینه بارش برابر با قطعات سبک تر هم باشه قیمتش خیلی بیشتر در میاد 

حالا اینکه با این قیمت این کیس ها و خنک کننده ها موجود شده خودش جای تعجبه مگر با ارز دولتی بوده باشه 

نمی دونم شما منظورتون خرید از کجاست؟ اگر منظورتون امثال مالتیناست اینا که روی تخت جمشید رو هم سفید کردن ولی در مورد هزینه اشتباه فکر می کنید کیسی که به صورت قاچاقی و با لنج میاد قیمتش نهایت با درهمی 4500 پای شما بیفته که خیلی ارزونتر از اونیه که فکر می کنید اگر علاقه به خرید دارید دوستمون @invoker در سایت پرشین تولز شروع کردن به سفارش گرفتن تا الان هم چند نفری سفارش داشتن خرید این کیسها با قیمت قبلی فقط میشه گفت عادلانه بود نه اینکه چیز خارق العاده ای بوده باشه الان که اصلا ارزش خرید ندارن با قیمت جدید موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

نمی دونم شما منظورتون خرید از کجاست؟ اگر منظورتون امثال مالتیناست اینا که روی تخت جمشید رو هم سفید کردن ولی در مورد هزینه اشتباه فکر می کنید کیسی که به صورت قاچاقی و با لنج میاد قیمتش نهایت با درهمی 4500 پای شما بیفته که خیلی ارزونتر از اونیه که فکر می کنید اگر علاقه به خرید دارید دوستمون @invoker در سایت پرشین تولز شروع کردن به سفارش گرفتن تا الان هم چند نفری سفارش داشتن خرید این کیسها با قیمت قبلی فقط میشه گفت عادلانه بود نه اینکه چیز خارق العاده ای بوده باشه الان که اصلا ارزش خرید ندارن با قیمت جدید موفق باشید

خیر منظورم منم همون دبی هست البته قیمت دبی از قیمت دلاریش هم بیشتره ولی خب هزینه حملش کمتر  ولی بازهم هزینه حملش زیاده بنده افراد دیگه هم میشناسم که از دبی میارن برای قطعاتی غیر از کیس بله با درهم حتی کمتر از 4500 هم میارن ولی کیس قضیش فرق داره هرچند شما تو آمازون دبی همین کیس هارو سرچ کنین میبینید حتی با درهم ۴۰۰۰تومن هم قیمتش خیلی بالاتر میشه

حتی خنک کننده هم شما قیمت امازون دبی رو ببین بازم بیشتر میشه از قیمت فعلی چه برسه به قیمتش قبل افزایش  

ویرایش شده توسط mitternacht
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

خیر منظورم منم همون دبی هست البته قیمت دبی از قیمت دلاریش هم بیشتره ولی خب هزینه حملش کمتر  ولی بازهم هزینه حملش زیاده بنده افراد دیگه هم میشناسم که از دبی میارن برای قطعاتی غیر از کیس بله با درهم حتی کمتر از 4500 هم میارن ولی کیس قضیش فرق داره هرچند شما تو آمازون دبی همین کیس هارو سرچ کنین میبینید حتی با درهم ۴۰۰۰تومن هم قیمتش خیلی بالاتر میشه 

داداش جسارت نشه بنده نگفتم حتما همین مدل باشه خودم کیس corsair از ایشون قیمت گرفتم پایین تر از این مورد deepcool شد با اینکه قیمت دلاریش هم از این بالاتر هست اونجام باید شما امازون رو زیر و رو کنی ببینی کدوم فروشندش و کدوم جنسش قیمتش بهتر هست حالا چون این یک مورد خاص به فرض گرونتر در اومده دلیل نمیشه بگیم به صرفه نیست در کل الان خرید کیس در ایران به صرفه نیست من در این مورد شک ندارم

لینک به دیدگاه

واقیعت بنده چندین مرتبه این موارد رو توضیح دادم ...

----------------------------------------

این بحث ها به جای نمیرسه ...

من فقط یه چیزی رو خوب فهمیدم !
-------------------------

تا زمانی که جنس ارزونه طرف طمع میکنه نمیخره ! وقتی که سر به فلک کشید اون وقته که ...

همین قیمت ها هم یه روزی آرزو میشه ! یادتون نره اینجا ایرانه !

• لایک 4
لینک به دیدگاه

عزیزان لیون کامپیوتر یا هر فروشگاه دیگه ای هیچ گونه تعهدی ندارن که به ما جنس ارزون بفروشن یا از سود خودشون کم کنن!

هر فروشگاهی سیاست های اقتصادی خودش رو داره و در وهله اول به فکر سود خودش هست.

تنها وظیفه این فروشگاه ها خدمات دهی صحیح و بی نقص هست و فقط میشه به این موارد خرده گرفت.

مدیران یا صاحبان لیون با ما رفیق نیستن که ازشون اینگونه انتظار دارید.

همین که یه محیطی (انجمن) رو در کنار کسب و کارشون جهت ارتباط بهتر با مشتری و رفع مسائل و مشکلات کاربران  تدارک دیدن هم باید ازشون تشکر کرد.

شما خودتون نشستین پای کسب و کار خودتون و با ریالی تغییر قیمت تو هرچیزی  قیمت کالاها و خدمات خودتون رو با اون شرایط تغییر میدین بعد میاین اینجا به یک فروشنده دیگه خرده میگیرید که چرا به فکر سود ایده آل خودشه؟

قیمت ها ایده آل شما نیست از جایی تهیه کنید که قیمتش مناسب تر باشه.

اگر همه جا گرون میدن نخرین تا وقتی مجبور نیستین.

ویرایش شده توسط Nezami
  • لایک 12
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

عزیزان لیون کامپیوتر یا هر فروشگاه دیگه ای هیچ گونه تعهدی ندارن که به ما جنس ارزون بفروشن یا از سود خودشون کم کنن!

هر فروشگاهی سیاست های اقتصادی خودش رو داره و در وهله اول به فکر سود خودش هست.

تنها وظیفه این فروشگاه ها خدمات دهی صحیح و بی نقص هست و فقط میشه به این موارد خرده گرفت.

مدیران یا صاحبان لیون با ما رفیق نیستن که ازشون اینگونه انتظار دارید.

همین که یه محیطی (انجمن) رو در کنار کسب و کارشون جهت ارتباط بهتر با مشتری و رفع مسائل و مشکلات کاربران  تدارک دیدن هم باید ازشون تشکر کرد.

شما خودتون نشستین پای کسب و کار خودتون و با ریالی تغییر قیمت تو هرچیزی  قیمت کالاها و خدمات خودتون رو با اون شرایط تغییر میدین بعد میاین اینجا به یک فروشنده دیگه خرده میگیرید که چرا به فکر سود ایده آل خودشه؟

قیمت ها ایده آل شما نیست از جایی تهیه کنید که قیمتش مناسب تر باشه.

حرف منطق ...

-----------

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...