رفتن به مطلب

قضیه مشکوک محصولات جید deepcool در فروشگاه

اشتراک گذاری

Recommended Posts

کسی که بخواد سیستم گیم بخره و کیس اینطوری اون لحظه دیگه این قیمت ها براش مهم نیست سیستم گیم همیشه یه چیز گرون قیمت بوده،الان همتون کیس لازم شدید؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 60
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

کسی که بخواد سیستم گیم بخره و کیس اینطوری اون لحظه دیگه این قیمت ها براش مهم نیست سیستم گیم همیشه یه چیز گرون قیمت بوده،الان همتون کیس لازم شدید؟

منم مدتیه به فکر تعویض کیس هستم ولی با موجودی و قیمتهای تخیلی بیخیال شدم البته دستم خالی شد اینم یه دلیل دیگه 😁😩

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

من سال 94 بود کیس x3 plus خریدم اون موقع 250 تومن خریدم هرچند که همونم گرین نبود و مال شرکت diy pc  بود قیافه عکس زیر براتون اشنا نیست😂

حقیقتش دوست داشتم کیس رو عوض کنم ولی با این تفاسیر و این قیمتا هرچند می تونم هزینه کنم ولی دس بهش نمیزنم نباید ادم به هر خفتی تن بده

diy pc.PNG

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

من سال 94 بود کیس x3 plus خریدم اون موقع 250 تومن خریدم هرچند که همونم گرین نبود و مال شرکت diy pc  بود قیافه عکس زیر براتون اشنا نیست😂

حقیقتش دوست داشتم کیس رو عوض کنم ولی با این تفاسیر و این قیمتا هرچند می تونم هزینه کنم ولی دس بهش نمیزنم نباید ادم به هر خفتی تن بده

حاجی دمت گرم 😁 کیس 80 دلاری داری دست مارو هم بگیر😁

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

حاجی دمت گرم 1f601.png کیس 80 دلاری داری دست مارو هم بگیر1f601.png

تخفیف خورده شده 80 دلار در زمانای قدیم 130 دلار بوده😂🤣

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چندین سال پیش وقتی برای چندمین بار وارد فروشگاه(فیزیکی)  لیون شدم پس از حال و احوال پرسی، لیست قطعاتی که میخواستم رو به آقای حسینی دادم. ایشون قبل از قیمت گرفتن از تامین کننده از من خواستند که قیمت هایی که قبل تر از همکارا گرفتم رو بهشون بدم! با خودم گفتم که این چه کاری که ایشون از من میخواد.. ایشون دوباره از من خواست که قیمت ها رو سریع تر بهشون اعلام کنم! علت رو جویا شدم و ایشون توضیح داد که برای اینکه کارم سریعتر انجام بشه و همینطور قیمت بهتر از قیمت من برام تهیه کنه و گفت مختاری که از ما خرید کنی یا خیر. اون زمان مجموعه لیون آقای حسینی با دو نفر در یک مغازه کوچک کنار درب پشتی و بارانداز مرکز خرید ولیعصر بود.

الان با ابعادی که لیون پیدا کرده می بایست سود بیشتری برای جبران هزینه ها داشته باشه(حدود 15-20 نفر عضو فعال و هزینه های دو سه واحد تجاری اداری و دفتر، فروشگاه، انبار و ....) که با ذات فروشگاه های اینترنتی منافات داره این ابعاد!

از طرفی دوستان فعال در حوزه سخت افزار هم میدونید قیمت قطعات در بازار بعضا درصد چشمگیری ارزان تر از فروشگاه های اینترنتی است و در صورت امکان به صورت حضوری خرید ها صورت میگیره و هرکسی بسته به شرایط نوع و قیمت خرید خودش رو تعیین می کنه.

پس دوستان مطمئن باشید روند بازار(موجودی، نرخ ارز، شرایط تامین کننده، دلال ها)  قیمت های فروشگاه های اینترنتی رو تعیین می کنه و بعید میدونم موارد اینچنینی مورد پسند هیچ کسی باشه...

• لایک 8
لینک به دیدگاه

خدایی قیمتاشون خیلی خوب بود 

دوستان در نظر داشته باشین که سیاست قیمت گذاری در بازار فعلی ایران به این صورت هست که دیگه حاشیه سود معنی نداره قبلا به این صورت بود که واردکننده قیمت تمام شده کالا رو محاسبه می کرد یه درصدی از قیمت تمام شده رو به عنوان سود روی کالا می کشید و میفروخت ! ولی الان تا جایی که بتونین قیمت بالاتر می فروشن و سایت ها و فروشنده ها هم هم دست و شریک این کلاهبرداری هستن در مورد این کار لیون هم 100 درصد استقبال بسیار خوب بوده که قیمت افزایش دادن و بازهم استقبال خوب بوده که ناموجود شده !!!!!!!!!!!! البته در سمت دیگر قضیه خریدار هم به اندازه فروشنده مقصره هزاران بار گفته شده اگر می خواین این بی انصافی فروشنده ها تمام بشه نخرینننننننننننن خیالتون راحت تو کشور کسی نیست که تو این مورد کمک کنه خودمون باید کاری کنیم از لیون هم انتظار خاصی نداشته باشین که منصف باشه انصاف و درستی خیلی وقته از بازار کشور رفته مثه هر فروشگاه دیگه ای مقداد یا دیجیکالا و ... لیون هم یکی مثه اونهاس 

• لایک 3
لینک به دیدگاه

دوستان بحث های زیادی شد ولی هیچ کی منظور واقعی منو نگرفت یا اینکه بحثی راجع بهش نشد و همون بحث های تکراری و همیشگی

من از حداقل سال ۹۰ به اینور روزی نبوده که به فروشگاه سایت سر نزنم و قیمت هارو چک نکنم خیلی شده دیدم قیمت ها بالاپایین شده ولی همیشه دلیل اصلیش یا دلاربوده یا کمبود کالا 

ولی حرف من الان چیز دیگریست 

برای اولین بار هست که دیدم کالایی تو این وضع بازار به شکلی که حتی با قیمت دلار و درهم هم بدون حساب سود و بار و ... بازهم قیمتی مثلا ۱.۵ میلیونی داره ولی یهو تو فروشگاه موجود میشه به قیمت مثلا زیر یک تومن بعد از یک روز یهو همش ناموجود میشه و بعد از چند ساعت دونه دونه موجود و با افزایش حداقل ۷۰۰هزار تومنی که نه افزایش دلار و درهم میتونه همچین تاثیری گذاشته باشه نه هیچ چیز دیگه

قطعا اگر وارد کننده و فروشگاه و دلال های این قضیه اگر می خواستم مثل همیشه سود کنن خب از اول قیمت درست حسابی میزاشتن چرا اول باید با قیمت پایین موجود شه و بعد از یک روز افزایش نجومی؟!؟!؟!

بنده دلیل این رو پرسیدم نه صحبت های همیشگی که چرا کلا کالا گرونه

متوجه منظورم هستین

چیزی که بنده رو به شک میندازه شرکت های داخلی مثل گرین و مسترتک هستند که وقتی این قیمت هارو دیدن سود و فروش خودشون رو در خطر دیدن و حالا پشت پرده هرکاری کردن باعث شدن اینطوری بشه

کی میاد حنک کننده 240 گرین با قیمت ۱.۶ م بخره وقتی دیپ کول پرو rgb جدیدترین مدلش هست ۱.۵م؟

یا کی میاد کیس اپاچی یا z4 بخره با قیمت ۱.۳ م وقتی میدونه کیس دیپ کول با کیفیت بهتر و زیباتر بخره ۷۰۰ تومن؟

ضمنا این قطعات بدون گارانتی بودن یعنی توسط هیچ کدوم از شرکت های نام اشنا که گارانتی میکنن و قیمت های بالا میزارن وارد نشده احتمالا توسط یک فرد یا شرکت جدید وارد شده بدون گارانتی و اون فرد راضی به سود کمتر بوده یا به هردلیلی قیمت پایین تری نسبت به قطعات دیگه گذاشته ولی شرکت های دیگه که منافع رو در خطر دیدن بهش فشار اوردن و قیمت ها افزایش  پیدا کرده

ویرایش شده توسط mitternacht
لینک به دیدگاه

این کالاها توسط شرکت فراسیستم دینا نمایندگی رسمی دیپ کول واردشده.البته شرکت فرانواوران هم بوده که کلا دیگه سایتش در دسترس نیست.کالاهای دیپ کول همیشه با قیمت خوب ورقابتی در کشور توزیع میشود حالا چرا اینجوری شده خدا داند...!

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

دوستان بحث های زیادی شد ولی هیچ کی منظور واقعی منو نگرفت یا اینکه بحثی راجع بهش نشد و همون بحث های تکراری و همیشگی

من از حداقل سال ۹۰ به اینور روزی نبوده که به فروشگاه سایت سر نزنم و قیمت هارو چک نکنم خیلی شده دیدم قیمت ها بالاپایین شده ولی همیشه دلیل اصلیش یا دلاربوده یا کمبود کالا 

برای اولین بار هست که دیدم کالایی تو این وضع بازار به شکلی که حتی با قیمت دلار و درهم هم بدون حساب سود و بار و ... بازهم قیمتی مثلا ۱.۵ میلیونی داره ولی یهو تو فروشگاه موجود میشه به قیمت مثلا زیر یک تومن بعد از یک روز یهو همش ناموجود میشه و بعد از چند ساعت دونه دونه موجود و با افزایش حداقل ۷۰۰هزار تومنی که نه افزایش دلار و درهم میتونه همچین تاثیری گذاشته باشه نه هیچ چیز دیگه

قطعا اگر وارد کننده و فروشگاه و دلال های این قضیه اگر می خواستم مثل همیشه سود کنن خب از اول قیمت درست حسابی میزاشتن چرا اول باید با قیمت پایین موجود شه و بعد از یک روز افزایش نجومی؟!؟!؟!

متوجه منظورم هستین

چیزی که بنده رو به شک میندازه شرکت های داخلی مثل گرین و مسترتک هستند که وقتی این قیمت هارو دیدن سود و فروش خودشون رو در خطر دیدن و حالا پشت پرده هرکاری کردن باعث شدن اینطوری بشه

کی میاد حنک کننده 240 گرین با قیمت ۱.۶ م بخره وقتی دیپ کول پرو rgb جدیدترین مدلش هست ۱.۵م؟

یا کی میاد کیس اپاچی یا z4 بخره با قیمت ۱.۳ م وقتی میدونه کیس دیپ کول با کیفیت بهتر و زیباتر بخره ۷۰۰ تومن؟

ضمنا این قطعات بدون گارانتی بودن یعنی توسط هیچ کدوم از شرکت های نام اشنا که گارانتی میکنن و قیمت های بالا میزارن وارد نشده احتمالا توسط یک فرد یا شرکت جدید وارد شده بدون گارانتی و اون فرد راضی به سود کمتر بوده یا به هردلیلی قیمت پایین تری نسبت به قطعات دیگه گذاشته ولی شرکت های دیگه که منافع رو در خطر دیدن بهش فشار اوردن و قیمت ها افزایش  پیدا کرده

همین دیگه، ممکنه دلیل خیلی پیچیده و پشت پرده ای هم نداشته باشه..ممکنه کالای همکار بوده که در اسرع وقت نیاز به نقدینگی با سود حداقلی داشته  و لیون فقط واسطه بوده..ممکنه وضعیت انبار خوب نبوده و کمبود فضا زیادی بد بوده! ممکنه اشتباهی شده باشه..ممکنه..

متاسفانه دیگه مثل سابق لیون با مشتریها در ارتباط نیست..همین مسائل و سوالات رو خود اقای حسینی تا دو سال پیش گاهی شخصا جواب میداد و توضیح میداد قضیه چیه.

کسب و کار خصوصا همین خرید و فروش بخاطر نوسانات قیمت اسیب دیده یعنی نمیشه گفت قضیه  افزایش قیمت و تورم و..هست، بنظرم اصل قضیه ثبات نداشتن قیمتهاست که باعث رکود بیشتر و ریسک معاملات و ..میشه.یعنی مثلا فلان گرافیک رو باتوجه به وضعیت تورم و همه جور مسائل یمقدار بالاتر قیمت بزنن 2میلیون و تا 6ماه بصورت صنفی پای این قیمت وایسن و متعد باشن لااقل افزایش قیمت ندن( که اگرچه کاهش قیمت هم گاهی نتیجه عکس میده و بازار رو کسادتر میکنه) که تکلیف خریدار و فروشنده مشخص بشه بعنوان مثال که خودم تو یکی دو ماه اخیر تجربه کردم سی پی یو پنتیوم 4560 حدودای 750 بود بعد شد 800 و بعد حدودای 1ت بعد دوباره زیر 800 هم رفت و دوباره الان حدودای 900 هست..4400 هم تقریبا همین وضعیت رو داشت.یه دلیل دیگه هم که میشه گفت مثل تیغ دولبه عمل میکنه همین سرعت سرچ و پرسوجو در مورد قیمتهاست یعنی از طرف میخوای صبح یه قطعه بخری جلو خودت سرچ میکنه بالا نرفته قیمت یا زنگ میزنه به یکی دیگه که مبادا پایین نده بره ¬¬درحالیکه شاید همین دیروزش امار قیمت رو گرفته بوده،این یعنی شدت نوسانات قیمت که بنظرم تقریبا الان تو اوجش قرار داریم..یه زمان اینجوری نبود که برای پفک نمکی هم قیمت جهانی رو از تو سایت و صفحه مجازی فلان رئیس کارخونه در بیارن^_^ ولی الان سوپرمارکت هم میری یه چیز 20تومنی میگیری نگرانه ارزون بهت نده و امار میگیره(خودم تجربه کردم اینم و خیلی برام جالب بودO.o)

• لایک 1
لینک به دیدگاه

از دوستان اهل فن یه سوال دارم :

الان این اختلاف قیمت فاحشی که در قیمت  بعضی قطعات اصلی بین فروشگاههای اینترنتی وجود داره ناشی از چیه ؟؟؟

مگر تأمین کننده های این فروشگاهها در 90 درصد موارد ، یکسان نیستند ؟؟؟

بعنوان مثال شما الان این اختلاف قیمت پردازنده Ryzen 9 3900X را بین دو فروشگاه لیون کامپیوتر و رایان صبا ملاحظه بفرمایید...

لیون قیمت داده 10200000 و رایان صبا قیمت داده 8500000 تومان ! ! !

https://rayansaba.com/amd-ryzen-9-3900x-12-core-38-ghz-46-ghz-max-boost-socket-am4_1/

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/processor/amd/socket-am4/amd-ryzen-9-3900x-cpu-222071.html

بنظرتون ممکنه بحث گارانتی باشه ؟؟؟  لیون زده گارانتی شرکتی و رایان صبا زده گارانتی AMD  ... یعنی اینهمه اختلاف قیمت برای یه گارانتی اونهم گارانتی قطعه ای مثل CPU ؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، saeedx گفته است :

از دوستان اهل فن یه سوال دارم :

الان این اختلاف قیمت فاحشی که در قیمت  بعضی قطعات اصلی بین فروشگاههای اینترنتی وجود داره ناشی از چیه ؟؟؟

مگر تأمین کننده های این فروشگاهها در 90 درصد موارد ، یکسان نیستند ؟؟؟

بعنوان مثال شما الان این اختلاف قیمت پردازنده Ryzen 9 3900X را بین دو فروشگاه لیون کامپیوتر و رایان صبا ملاحظه بفرمایید...

لیون قیمت داده 10200000 و رایان صبا قیمت داده 8500000 تومان ! ! !

https://rayansaba.com/amd-ryzen-9-3900x-12-core-38-ghz-46-ghz-max-boost-socket-am4_1/

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/processor/amd/socket-am4/amd-ryzen-9-3900x-cpu-222071.html

بنظرتون ممکنه بحث گارانتی باشه ؟؟؟  لیون زده گارانتی شرکتی و رایان صبا زده گارانتی AMD  ... یعنی اینهمه اختلاف قیمت برای یه گارانتی اونهم گارانتی قطعه ای مثل CPU ؟؟؟

خوش بین بخوایم باشیم ،میشه هزینه کرد فروشگاهها با هم متفاوته

بد بین باشیم که بیشتر باید باشیم جیب پر نمیشه و طمع پول سیرمونی نداره.

مثال: بحث الان دیپ کوله.میگن برند خارجی

نوتوس 400 گرین ،مال ایران

362 تومن

https://jibano.com/shop/electronic-computer-office/computer/computer-accessories/cooling-system/سیستم-خنک-کننده-بادی-گرین-مدل-notus-400-pwm/

400 تومن

https://www.kalavard.com/details.asp?n=Fan Green Notus-400 Pwm &id=330

406 تومن

https://www.logilook.com/green-cpu-cooler/1891-notus-400-pwm.html

420 تومن

https://rayansaba.com/fan-green---notus-400/

490 تومن لیون

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/fans-and-heatsinks-and-coolers/cpu-cooling/green-notus400-pwm-cpu-cooler.html?utm_source=emalls&utm_medium=cpc&utm_campaign=clicky

آقای حسینی زمانی که دلار گرون شده بود اومده بود و تاپیک زده بود راهکار بدبد که قیمتها رو مناسب نگه داریم ولی .......................

به هر صورت شهرت باعث این ها میشه. یه زمانی قیمت از دوستام تو بازار میگرفتم با لیون ،تفاوتی نداشت. الان ............

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، rahyarpaul گفته است :

خوش بین بخوایم باشیم ،میشه هزینه کرد فروشگاهها با هم متفاوته

بد بین باشیم که بیشتر باید باشیم جیب پر نمیشه و طمع پول سیرمونی نداره.

مثال: بحث الان دیپ کوله.میگن برند خارجی

نوتوس 400 گرین ،مال ایران

362 تومن

https://jibano.com/shop/electronic-computer-office/computer/computer-accessories/cooling-system/سیستم-خنک-کننده-بادی-گرین-مدل-notus-400-pwm/

400 تومن

https://www.kalavard.com/details.asp?n=Fan Green Notus-400 Pwm &id=330

406 تومن

https://www.logilook.com/green-cpu-cooler/1891-notus-400-pwm.html

420 تومن

https://rayansaba.com/fan-green---notus-400/

490 تومن لیون

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/fans-and-heatsinks-and-coolers/cpu-cooling/green-notus400-pwm-cpu-cooler.html?utm_source=emalls&utm_medium=cpc&utm_campaign=clicky

آقای حسینی زمانی که دلار گرون شده بود اومده بود و تاپیک زده بود راهکار بدبد که قیمتها رو مناسب نگه داریم ولی .......................

به هر صورت شهرت باعث این ها میشه. یه زمانی قیمت از دوستام تو بازار میگرفتم با لیون ،تفاوتی نداشت. الان ............

در مورد آقای حسینی باید بگم ایشون دیگه در فروشگاه نیستن و یجورایی مدیریت دست دیگریست که خب مثل آقای حسینی به فکر جیب مشتری نیستن و اولویت فروشگاه هست

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

این عکس گویای همه چیز

Screenshot_20200128-134004.thumb.png.ca055a970f057cad507e192d1a1a50dc.png

این گرین هم عجب اعتماد به سقفی داره دیده محصولات دیپ کول افزایش قیمت داشتن اینم اومده واسه خودش نرخ میده 

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

این گرین هم عجب اعتماد به سقفی داره دیده محصولات دیپ کول افزایش قیمت داشتن اینم اومده واسه خودش نرخ میده 

قیمتش خنده داره

کسی هست دیپ کول برند با قیمت کمتر رو ول کنه و بره گرین  بگیره؟؟؟!!!!😑😑😑

لینک به دیدگاه

خب مثل اینکه قضیه از این قرار هست 

شرکت فراسیستم وارد کننده برند دیپ کپل و شارکون بعد وارد کردن این ۲برند فروش به همکاران رو شروع کرد و فروشگاه هایی مثل لیون مقداد و آریا براساس لیست قیمتی که فراسیستم داد بهشون قیمت هارو در سایت قرار دادن ولی این وسط یک دلال ... تمامی قطعات رو یکجا از فراسیستم خریداری کرد بخاطر همین قبل از اینکه چیزی به دست فروشگاه ها برسه همش تموم شد و فروشگاه ناموجود زد

بعد فروشگاه ها مجبور شدن از دلال قیمت بگیرن که خب ازونجایی که قیمت ابتدا بسیار مناسب بود درخواست به دلال زیاد شد و دلال هم هرقیمت که دلش میخواد میده

در طی ۳ روز  برای مثال یک قطعه قیمت هاش ۱.۵ به ۲ و ۲.۳ و ۲.۵ تغییر کرد که دلیلش موجودی نداشتن وارد کننده است و دلال هم براساس درخواستی که میشه هی قیمت عوض میکنه 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Arash Mahmoudi گفته است :

بله.متاسفانه هیچ نظارتی نیست .کولر پردازنده CPU Cooler: Deepcool Fryzenتولیون 1995ولی تومارکتینگ اریا 1350اختالاف قیمتی 645هزارتومان.

قیمت ها خیلی اختلاف داره فروشگاهی مثل آریا خودش موجودی نداره و فقط واسطه هست قیمتاش پایین تره چون آپدیت نیست و باید درلحظه قیمت بگیرین که خب بالاتر میشه 

ولی فروشگاهی مثل لیون و مقداد قطعاتی که تونسته خریداری کرده و خب قیمتش ثابت تره چون در انبار داره ولی بخش اعظم ۹۰ درصد قطعات رو یک دلال خریداری کرده و قیمت تعیین میکنه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

در مورد آقای حسینی باید بگم ایشون دیگه در فروشگاه نیستن و یجورایی مدیریت دست دیگریست که خب مثل آقای حسینی به فکر جیب مشتری نیستن و اولویت فروشگاه هست

بهتر بگم

هیچ کسی به فکر جیب مشتری نیست

حتی آقای حسینی

هر کسی داره کار میکنه که سود کنه جیب مشتری برای هیچ کس این وسط اهمیتی نداره اگر هم داشته باشه غیر مستقیم باز هم برای سود بیشتر هست و نه لطف به مشتری

• لایک 2
لینک به دیدگاه

این هم یک مورد جدید

MSI B450 GAMING PLUS MAX تا ظهر 2.118.000 در فروشگاه بود و بعد ساعاتی شد 2.790.000

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/motherboard/amd/msi/socket-am4/msi-b450-gaming-plus-max-mainboard-223036.html

https://www.newegg.com/msi-b450-gaming-plus-max/p/N82E16813144264

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hellbrain666 گفته است :

این هم یک مورد جدید

MSI B450 GAMING PLUS MAX تا ظهر 2.118.000 در فروشگاه بود و بعد ساعاتی شد 2.790.000

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/motherboard/amd/msi/socket-am4/msi-b450-gaming-plus-max-mainboard-223036.html

https://www.newegg.com/msi-b450-gaming-plus-max/p/N82E16813144264

طبق این تقریبا دلار 26-27 حساب کردن. ولی فاجعه اونجاست که من گوشی پلمپی که آمازون 365 دلاره رو به قیمت 3660 از برادران قاچاقچی خریدم و بدون مشکل رجیستر کردم الانم 40 روزه استفاده میکنم ! یعنی قیمتی که از حاشیه خلیج فارس تهیه میکنن خیلی کمتر از این حرفاست ... بعبارتی شاید دلار 30 تومن هم حساب بشه ! 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

قیمت ها خیلی اختلاف داره فروشگاهی مثل آریا خودش موجودی نداره و فقط واسطه هست قیمتاش پایین تره چون آپدیت نیست و باید درلحظه قیمت بگیرین که خب بالاتر میشه 

ولی فروشگاهی مثل لیون و مقداد قطعاتی که تونسته خریداری کرده و خب قیمتش ثابت تره چون در انبار داره ولی بخش اعظم ۹۰ درصد قطعات رو یک دلال خریداری کرده و قیمت تعیین میکنه

درست اریا واسطه است. ولی محصولات جدید دیپ کول تازه امروز درسایت اریا  برای فروش قرار گرفته(کیس و واتر کولینگ)

لینک به دیدگاه

3 hours ago, mitternacht said:

من میخواستم ماتریکس 55 رو بخرم که قیمت یهو رفت بالا ، به جای اینکه اونقد پول بدم به اون کیس که شد 1.300 رفتم اینو خریدم دیروز و جمعه میرسه دستم. مال بد بیخ ریش صاحبش . اینقد گرون کنن باد کنه رو دستشون ، مثل داستان ماشین میشه که هی دلالا از هم میخرن فقط قیمت بره بالا و فروشی تو بازار انجام نمیشه

https://www.digikala.com/product/dkp-1044689

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

هیچ اطلاعاتی ازش ندارم و خب نمیشه هم گیر اورد شرکت ها هیچ وقت اطلاعات بقیه رو نمیدن 

با فرض درست بودن اون فرضیه ،اون دیپ کولها درست.

از گرین دیگه نوتوس 400 گذاشتم. اون دیگه چرا. 35 درصد اختلاف قیمت کم نیست

لینک به دیدگاه

در در 7 بهمن 1398 در 04:09، mitternacht گفته است :

متوجه منظورم هستین

عزیز دلیل سادس 

ارزای دولتی که گرین گرفته نزدیک ۶۰۰ هزار یورو ، خوردنش تموم شده ، الان دنبال سود و چپاول بیشترن ، کیسای دیپ کول هم چون ارزون تر بوده فروش گرینو کم میکرده ، در نتیجه مافیا بازی و حذف رقیب صورت گرفته ک شما دوباره مجبور بشی همون اجناس گرین بخری 

قضیه مثل پرایده 

کل سیستم هم از بالا تا پایین همینه ، این تاپیک ها هم به به هیچ جایی نمی‌رسه ، من پیر شدم سر این چیزا و صرفا برای حفظ سلامت خودم دیگه اهمیت نمیدم 

به شما هم توصیه میکنم همین کارو بکنی 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...