رفتن به مطلب

قضیه مشکوک محصولات جید deepcool در فروشگاه

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 10 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

قیمتش خنده داره

کسی هست دیپ کول برند با قیمت کمتر رو ول کنه و بره گرین  بگیره؟؟؟!!!!😑😑😑

آره عزیز زیاد هم هستن 

اگه نبود الان از شر پراید و گرین خلاص شده بودیم 

لینک به دیدگاه

• ارسال 60
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

این فقط حدسه و نمیخوام تهمت بزنم ولی بعید نیست کار خود گرین باشه چون همزمان قیمت بعضی قطعات گرین هم افزایش داشته مثلا کیس x7 که خیلی وقت هست موجود نبود یهو با قیمت نزدیک به ۴ تومن موجود میشه!!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، fatide گفته است :

جالبش اینجاس مقداد قیمتو چند داره میده الان

Screenshot_20200130-085712.png

مقداد که معرکس 

روز اول خنک کننده ۳۶۰ رو زده بود ۳ تومن با تخفیف ویژه ۲.  روز بعد زد ۴ با تخفیف ۳. روز بعد ۵ با تخفیف ۴ و الان زده ۶ با تخفیف ۵

واقعا مملکت طویلست 

• لایک 3
لینک به دیدگاه

الان دوباره همشون موجود شدن تو لیون و یه سری مدلایه جدید که قیمتا از مقداد کمتره ولی باز نسبت به قیمت ارزششون کمه . اونقدی مهم نیست کیس واسه یکی که در حده 20 تومن بودجه داره واسه کیس بخواد 2 تومن بده کیس

لینک به دیدگاه

من اون روز که matrexx 70 رو 1.2 م  برای فروش گذاشته بود سفارش گذاشتم، بهم ندادن، بعد matrexx 55 رو که با قیمت 1.17 م  موجود بود سفارش گذاشتم، اونم ندادن! الان هم با قیمتهای فعلی که گذاشته شده اصلا ارزش خرید نداره. من که نهایتا یه کولر مستر H500 خریدم که به نظرم به نسبت خیلی ارزش خرید بیشتری داره. 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مبارکت باشه. بفرمایید از کدام سایت شما سفارش دادید که بهت ندادن؟واقعا جای تاسف داره سودجویی تاکجا...کیسهای کولر مستر خیلی باکیفیت تر از دیپ کول هستش وبفرمایید کیس کولر مستر راچند گرفتید؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Arash Mahmoudi گفته است :

دوست عزیز مبارکت باشه. بفرمایید از کدام سایت شما سفارش دادید که بهت ندادن؟واقعا جای تاسف داره سودجویی تاکجا...کیسهای کولر مستر خیلی باکیفیت تر از دیپ کول هستش وبفرمایید کیس کولر مستر راچند گرفتید؟

ممنونم.

من دیپ کول رو از لیون سفارش دادم. فاکتورهاش هم هنوز تو سابقه سفارشاتم هست.

البته بعد از اینکه لیون ناموجود کرد، دیدم مقداد matrexx 55موجود داره ۱.۳ م، اونجا هم سفارش گذاشتم، سفارشم هم تایید شد، چند روز پیگیری کردم هر روز میگفتن امروز میفرستیم، خبری نشد، تو سایت هم قیمت رو هر روز بالا میبردن! فکر کنم تا ۳ تومن هم رسید (مدل بدون فن!) منم حرصم دراومده بود ول کردم صبر کردم تا کولر مستر موجود شه H500 رو بگیرم، دست لیون و مقداد هم درد نکنه که باعث شدن دیپ کول نگیرم، چون کیفیتشون قابل مقایسه نیست‌

قیمت رو اگر خواستین خصوصی براتون میفرستم.

لینک به دیدگاه

کار هر دوتا سایت غیر حرفه ای بود، ولی قیمت گذاری مقداد دیگه خنده دار بود. من چون لنگ کیس بودم روزی چند بار چک میکردم، هر دفعه یه قیمت بود! من نمیفهمم چطوری اسم خودشون رو فروشگاه اینترنتی میزارن، سفارش رو تایید میکنن میگن میفرستیم ولی نمیفرستن که بالاتر بفروشن!

هنوزم سفارش و فاکتور من در حالت تایید شده هست، شاید اگه گیر بدم و شکایت کنم مجبور بشن با همون قیمت جنس رو تحویل بدن، ولی من نیاز ندارم. اگه کسی لازم داره براش بگیرم.

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، enigmarch گفته است :

کار هر دوتا سایت غیر حرفه ای بود، ولی قیمت گذاری مقداد دیگه خنده دار بود. من چون لنگ کیس بودم روزی چند بار چک میکردم، هر دفعه یه قیمت بود! من نمیفهمم چطوری اسم خودشون رو فروشگاه اینترنتی میزارن، سفارش رو تایید میکنن میگن میفرستیم ولی نمیفرستن که بالاتر بفروشن!

هنوزم سفارش و فاکتور من در حالت تایید شده هست، شاید اگه گیر بدم و شکایت کنم مجبور بشن با همون قیمت جنس رو تحویل بدن، ولی من نیاز ندارم. اگه کسی لازم داره براش بگیرم.

والا دوستان زیاد تو تایپیک اعلام میکردن که از مقداد خرید نکنید.جنس به اون صورت موجود نداره ومیشه گفت دلالی .مملکت گل بلبلی داریم .ممنون میشم قیمت رو بفرستید.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...