رفتن به مطلب

سوختن گرافیک rx 580

ali_r_o
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

دوستان من یه دونه سیستم خریده بودم اولش یه دونه پاور ۷۰۰w کولر مستر داشتم اونو عوضش کردم یه دونه پاور گلد 550 گرین خریدم متاسفانه 

بعد از ۲۰ روز توی بازیه world war سیستم یه چند باری خاموش کرد که دوباره روشن کردم برای بار اخر که خاموش شد سیستم کلا خاموش شد و دیگه روشن نشد در حد یک ثانیه برق میاد توی کیس ولی دوباره خاموش میشه  پاور هم البته بردم گارانتی گرین که حالا دروغ یا راست میگن پاور سالمه هر چند که پاور باعث میشه کیس در بعضی موقع ها برق داشته باشه  با اینکه گفتن سالمه !!!!!

گرافیک که کلا سوخته به سازگار هم دادم که تعمیر کنن گفتن gpu سوخته و غیرقابل تعمیره  به نظرتون مشکل از چی بوده که کارت سوخته؟؟؟ البته اینم بگم که میتونم با انبرد از سیستم استفاده کنم با همون پاور !!

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، M4ST3R گفته است :

ویرایش شده توسط ali_r_o
لینک به دیدگاه

سلام خواهشا به منم زود جواب بدین منم  وسط گیم یهو کلا صفحه سیاه میشه هیچ دکمه ای عمل نمیکنه و حتی ریستارت فیزیکی هم نمیشه تنها راهش خاموش کردن فیزیکی هست دو باره روشن کردنش احتمال  به نظر شما مشکل از کجاس؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Abouzar گفته است :

سلام خواهشا به منم زود جواب بدین منم  وسط گیم یهو کلا صفحه سیاه میشه هیچ دکمه ای عمل نمیکنه و حتی ریستارت فیزیکی هم نمیشه تنها راهش خاموش کردن فیزیکی هست دو باره روشن کردنش احتمال  به نظر شما مشکل از کجاس؟

ببرید تعمیر کار. مشکل سخت افزاری هست . یا همین انجمن دنبال تاپیک مشابه بگردین.

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Abouzar گفته است :

دور فن میره روی 100 وقتی صفحه سیاه میشه؟ مانیتور می زنه No Signal ؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Games_OD گفته است :

دور فن میره روی 100 وقتی صفحه سیاه میشه؟ مانیتور می زنه No Signal ؟

سلام

وقتی صفحه سیاه میشه no signal نشون نمیده . دور فن هم  حالا هرچقدر بوده همونقدر میمونه کم زیاد نمیشه.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Abouzar گفته است :

سلام

وقتی صفحه سیاه میشه no signal نشون نمیده . دور فن هم  حالا هرچقدر بوده همونقدر میمونه کم زیاد نمیشه.

مصرف سیستم هم حدود 520 واته ولی پاورم 650  تمام مالاژور گرینه نو هم خریدم حدود چندماهی میشه.

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Abouzar گفته است :

مصرف سیستم هم حدود 520 واته ولی پاورم 650  تمام مالاژور گرینه نو هم خریدم حدود چندماهی میشه.

.

ویرایش شده توسط VIP3R
لینک به دیدگاه

دوستان گرافیک ماینی خریدید؟

دما و دور فن رو مرتب چک میکردید؟

لینک به دیدگاه

در در 9 بهمن 1398 در 01:23، ali_r_o گفته است :

بعد از ۲۰ روز توی بازیه world war سیستم یه چند باری خاموش کرد که دوباره روشن کردم برای بار اخر که خاموش شد سیستم کلا خاموش شد و دیگه روشن نشد

مشکل دما گرافیک میتونه باشه ولتاژ میتونه باشه دلیل روشنی نداره خیلی چیزا میتونه باشه!

باید چک میکردید دمارو 

شاید فن نچرخیده دماش رفته بالا و خاموش کرده خودشو 

در 1 ساعت قبل، Abouzar گفته است :

کرش کارت گرافیک میتونه دلیلش باشه چون اگه مشکل از چیز دیگه باشه سیستم خاموش میکنه خودشو

دستکاری کردید گرافیکو؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mَd گفته است :

مشکل دما گرافیک میتونه باشه ولتاژ میتونه باشه دلیل روشنی نداره خیلی چیزا میتونه باشه!

باید چک میکردید دمارو 

شاید فن نچرخیده دماش رفته بالا و خاموش کرده خودشو 

کرش کارت گرافیک میتونه دلیلش باشه چون اگه مشکل از چیز دیگه باشه سیستم خاموش میکنه خودشو

دستکاری کردید گرافیکو؟

خیر دستکاری نکردم.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Abouzar گفته است :

خیر دستکاری نکردم.

اخه مصرف r9 290x    290 وات هست الان با ابدیت درایور رسیده به 208 وات درایور رو هم دانگرید کردم ولی بازم 208 واته. این میتونه تاثیر داشته باهش؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Abouzar گفته است :

اخه مصرف r9 290x    290 وات هست الان با ابدیت درایور رسیده به 208 وات درایور رو هم دانگرید کردم ولی بازم 208 واته. این میتونه تاثیر داشته باهش؟

داداش r9 290x یه کارت گرمیه دمای 94 درجه خود شرکت گفته دیفالتشه تو گیم ولی من بالای 70 نمیزارم بره با دور فنی که تنظیم میکنم. حالا خودم نظرم رو مادربرد هست< اگه دوستان کاربلد نظر بدن ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Abouzar گفته است :

ین میتونه تاثیر داشته باهش؟

درایور رو به نسخه پایدار whql  ببرید

در 3 دقیقه قبل، Abouzar گفته است :

ولی من بالای 70 نمیزارم بره با دور فنی که تنظیم میکنم

همه چی دمای gpu نیست دمای vrm هم هست دمای vrm چک کنید

به جز بازی گرافیک رو زیر تست ببرید و ببینید نتیجه چیه

جدید ترین درایور هم دانلود کنید با ddu عملیات حذفشو انجام بدید

در 4 دقیقه قبل، Abouzar گفته است :

حالا خودم نظرم رو مادربرد هست

این مشکل داشته باشه کلا سیستم روشن نمیشه 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mَd گفته است :

درایور رو به نسخه پایدار whql  ببرید

همه چی دمای gpu نیست دمای vrm هم هست دمای vrm چک کنید

به جز بازی گرافیک رو زیر تست ببرید و ببینید نتیجه چیه

جدید ترین درایور هم دانلود کنید با ddu عملیات حذفشو انجام بدید

این مشکل داشته باشه کلا سیستم روشن نمیشه 

درایور  که نسخه  پایداره 

دمای وی رم ها بالاتر 74 نمیره .

با 3dmark تست زدم مشکلی نبوده .

با ddu حذف میکنم..

بهترین نسخه درایور amd  کدومه نصبش کنم؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Abouzar گفته است :

سلام

والا من پروفایل تعریف کردم با افتربرنر که از 20 درجه و دور فن 20 شروع به کار کنه و یک به یک به نسبت افزایش دما دور فن هم همونقدر زیاد بشه. من هم 580 دارم، من این مشکل صفحه سیاه رو وقتی گرافیک رو میبردم زیر لود داشتم، البته دور فن هم از 30 یک دفه به 100 میرفت و مثل شما هیچ کار نمی تونستم بکنم جز اینکه از دکمه پاور کیس، خاموش کنم.با راهنمایی یکی از دوستان داخل فروم که گفتن ممکنه مشکل از دمای vram ها باشه، چک کردم و کاشف به عمل اومد که مشکل من داغ شدن vram ها بود که صاحب قبلی 4 لایه پد حرارتی روشون گذاشته بود که نمیذاشت اصلا دما رو به هیت سینک انتقال بدن، به همین خاطر سریع صفحه سیاه و کرش میکرد. اما با یه لایه کردن پدهای روی رم ها  و تعویض خمیر، الان دما ایدل روی 25 هست و تو لود نهایت 70 میره. دیگه مشکل صفحه سیاه رو ندارم.

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

در در 9 بهمن 1398 در 01:23، ali_r_o گفته است :

سلام 

دوستان من یه دونه سیستم خریده بودم اولش یه دونه پاور ۷۰۰w کولر مستر داشتم اونو عوضش کردم یه دونه پاور گلد 550 گرین خریدم متاسفانه 

بعد از ۲۰ روز توی بازیه world war سیستم یه چند باری خاموش کرد که دوباره روشن کردم برای بار اخر که خاموش شد سیستم کلا خاموش شد و دیگه روشن نشد در حد یک ثانیه برق میاد توی کیس ولی دوباره خاموش میشه  پاور هم البته بردم گارانتی گرین که حالا دروغ یا راست میگن پاور سالمه هر چند که پاور باعث میشه کیس در بعضی موقع ها برق داشته باشه  با اینکه گفتن سالمه !!!!!

گرافیک که کلا سوخته به سازگار هم دادم که تعمیر کنن گفتن gpu سوخته و غیرقابل تعمیره  به نظرتون مشکل از چی بوده که کارت سوخته؟؟؟ البته اینم بگم که میتونم با انبرد از سیستم استفاده کنم با همون پاور !!

]چقد بد😐

حین بازی بوده و بعد سیستم با گرافیک انبورد به راحتی بالا میاد به نظر گرافیک  نفسای اخرش بوده

لینک به دیدگاه

درود خدمت استارتر محترم. داداش منم دقیقا همین  پاورو دارم. 550 یو کی گلد گرین. یه سال بیشتره دارم استفاده میکنم 3 مدل هم 580 داشتم برا هیچ کدوم مشکلی پیش نیومده. احتمال زیاد مشکل از یه جای دیگه بوده یا شایدم پاورتون مورد دار بوده وگرنه این پاور کاملا کافیه برا این کارت.

لینک به دیدگاه

از کارشناسان معتبر گیرین کمک بگیرین :)))))))))))))))

با چه عقلی رفتین گرین گرفتین

یکی از بچه های فروم  3 یا 4  تا پمپ واتر کولر سوزوند

سر آخرم سیستم گذاشته بود دانلود کنه رفته بود عروسی 
 CPU 6700k داشت سوخت با پمپ واتر باهم
پین های سی پی یو تغییر رنگ داده بودن

فقط فقط با یه دانلود

پاور تست کردن گفتن مشکل نداره   همین مشکل نداره چرا میسوزونه پس :)))))))))))))

و پشتیبانی گرین هم فقط فقط فقط میتونه هماهنگ کنه پست طرف پاک بشه داخل فروم ها
تست پاور گرین و کولر مستر بود دیگه توش تقلب شد
تست پاور گرین با میلی ثانیه
تست پاور کولر مستر با نانو ثانیه

سر آخر اونم حذف شده :))))))))))))))))))))))))))

باقی قطعات دوست داری  تا نسوخته عوض کن  به دوستات هم پیشنهاد کن عوض کنن

تا گرین و زیر مجموعه هاش یاد بگیرین  جواب گو باشن به مشتری

نه جواب پاک کن کابر های  فروم ها

الان منم بن میشم 

image.thumb.png.d5aa51cb8e6926ffb3fd104a45a67e9d.png

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...