رفتن به مطلب

کلاهبرداری تیپاکس !!!

Alirezatha
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه عزیزان

شنبه هفته پیش بود که از طریق سامانه مای تیپاکس یه درخواست ارسال  مرسوله دادم و مبلغ 20 هزار تومن رو به صورت آنلاین پرداخت کردم.

و هر چه قدر صبر کردم خبری از از تیپاکس نشد که بیاد مرسوله رو ببره

تا اینکه فردا صبح دیدم تو پنلم زده مرسوله به گیرنده تحویل شد در حالی که مرسوله دست خودم بود و اصلا تحویل تیپاکس نشده بود

و منم تماس گرفتم برای عودت اون 20 تومن شماره پیگیری و شماره موبایلمو گرفتن و گفتن باهاتون تماس میگیریم دو روز گذشت و خبری نشد

دو شنبه دوباره تماس گرفتم دوباره شماره موبایل گرفتن و بازم خبری نشد

و مججدا سه شنبه و چهارشنبه هم همینکارو کردم هر دفعه میگن شماره بده تماس میگیریم ولی هیچ نتیجه ای نداشت

(نکته اینکه هر تماس تقریبا نیم ساعت تو صف انتظار هستم به حدی که زنگ میزنم میزارم رو اسپیکر و میرم کارامو میرسم تا جواب بدن و شده مواقعی که خود تلفن گویا گفت چون زاید تو صف بودی و منتظر موندی امکان پسخگویی نیست و قطع کرد با وجود تماس گرفتن در ساعت اداری)

ولی امروز پنجشنبه شد ولی انگار نه انگار

20 تومن به درک ده برابرش پول تلفنم شد فقط

ولی میخوام هر طور شده این پولو ازشون بگیرم

لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

سلام عزیز

تیپاکس کلا همینه از تحصیلدارشون تا تحویلدارشون تا سیستمشون.

من که چند سالیه دیگه به همه میگم با پست بفرستید و خودم چیزی رو که طرف بخواد با تیپاکس بفرسته نمیخرم هیچوقت هم چیزی رو باهاش ارسال نکردم.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

سلام عزیز

تیپاکس کلا همینه از تحصیلدارشون تا تحویلدارشون تا سیستمشون.

من که چند سالیه دیگه به همه میگم با پست بفرستید و خودم چیزی رو که طرف بخواد با تیپاکس بفرسته نمیخرم هیچوقت هم چیزی رو باهاش ارسال نکردم.

بعد جالبه همون کالا رو پست پیشتاز کردم 

ظهر ارسال کردم فردا ظهر رسید مرسوله، یعنی کمتر از 24 ساعت

تا الان همیشه از تیپاکس استفاده میکردم ولی دیگه عمرا

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

سلام به همه عزیزان

شنبه هفته پیش بود که از طریق سامانه مای تیپاکس یه درخواست ارسال  مرسوله دادم و مبلغ 20 هزار تومن رو به صورت آنلاین پرداخت کردم.

و هر چه قدر صبر کردم خبری از از تیپاکس نشد که بیاد مرسوله رو ببره

تا اینکه فردا صبح دیدم تو پنلم زده مرسوله به گیرنده تحویل شد در حالی که مرسوله دست خودم بود و اصلا تحویل تیپاکس نشده بود

و منم تماس گرفتم برای عودت اون 20 تومن شماره پیگیری و شماره موبایلمو گرفتن و گفتن باهاتون تماس میگیریم دو روز گذشت و خبری نشد

دو شنبه دوباره تماس گرفتم دوباره شماره موبایل گرفتن و بازم خبری نشد

و مججدا سه شنبه و چهارشنبه هم همینکارو کردم هر دفعه میگن شماره بده تماس میگیریم ولی هیچ نتیجه ای نداشت

(نکته اینکه هر تماس تقریبا نیم ساعت تو صف انتظار هستم به حدی که زنگ میزنم میزارم رو اسپیکر و میرم کارامو میرسم تا جواب بدن و شده مواقعی که خود تلفن گویا گفت چون زاید تو صف بودی و منتظر موندی امکان پسخگویی نیست و قطع کرد با وجود تماس گرفتن در ساعت اداری)

ولی امروز پنجشنبه شد ولی انگار نه انگار

20 تومن به درک ده برابرش پول تلفنم شد فقط

ولی میخوام هر طور شده این پولو ازشون بگیرم

لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم

به نام خدا شکایت 

ولی نمیدونم به کجا ؟ ببین صنفی چیزی دارن یا نه؟ اگه دید نداره ببر دادگستری ولی بگم هزینه هات بیشتر میشه 

ویرایش شده توسط Amirhossein Azimi
لینک به دیدگاه

درود والا این مدلیشو ندیده بودم البته در این مملکت دزدی و امثال اینا یک چیز کاملا عادی هستش که هممون در جریان هستیم

فقط من 1 بار تیپاکس کار کردم که مرسولمو با ماشین حمله خیار و گوجه آوردن از اون موقع دیگه سمتش نرفتم و یک بارم که طرف مقابل برام به اشتباه تیپاکس کرده بود بعد از چند روز من زنگ زدم گفتم آقا این مرسوله مارو نمیفرستی گفت من همن فرداش فرستادم امروز پیگیری می کنم بد فرداش زنگ زد نگو تیپاکس کلا یادش رفته بود مرسوله من رو بزاره کلا تیپاکس یه جک خیلی خیلی قشنگ هستش شماما اگه می تونی حضوری برو دفترشون اونجا پیگیری کن به نظر من حتی اگر 100 تومن ام خرج کردی حتما برو و بگیر

لینک به دیدگاه

تیپاکس دزده واسه من جنس فرستادن پول ارسال رو طرف داد از منم باز ۲۰ تومن گرفت.

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی برای بنده جنسی با تیپاکس میفرستن ، هزینه پیامک میاد مثلا 22 تومن زمانی که تیپاکس میاد 25 یا 26 میگیره به عنوان 3-4 اضافه هزینه شهری !

اون رسید که باید بدن نمیدن و یه رسید دستی میدن و خودش روش مینویسه هزینه مثلا 25 تومن ، 3-4 تومن پولی نیست ولی همون پیک یه مبلغ کوچیکی هم زوری میگیره

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Cyu0k گفته است :

دفاتر ارسال برم به نظرتون اثری داره؟ 

بعید میدونم کاری از دستشون بر میاد

در 31 دقیقه قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

به نام خدا شکایت 

ولی نمیدونم به کجا ؟ ببین صنفی چیزی دارن یا نه؟ اگه دید نداره ببر دادگستری ولی بگم هزینه هات بیشتر میشه 

آخه برم دادگستری بنده خدا خندش میگیره اینهمه پیگیری و داستان برای 20 تومن؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

آخه برم دادگستری بنده خدا خندش میگیره اینهمه پیگیری و داستان برای 20 تومن؟ 

فکر کنم الان بالای 30 تومان هزینه ابطال تمبر میشه.

لینک به دیدگاه

من چند سال پیش ۵ تومن شارژ ایرانسل خریدم (یجورایی در حدود ۲۰ تومن الان هست) از اپ ایرانسل من اما با اینکه پول از حسابم کم شد حسابم شارژ نشد گفتم پولم برگشت می خوره و پولمم برگشت نخورد.

دو دوتا چهارتا کردم دیدم بخوام از اپراتور پیگیری کنم و بعد ثابت کنم ارزش پنج تومن نداره بیخیال شدم.

تو این مملکت طوری شده باید مواظب باشی زیاد ازت نکنن، کم کندن بابد دو دوتا چهارتا کنی ارزش وقت و انرژی پیگیری رو داره یا نه.

• لایک 3
لینک به دیدگاه

به نظرم زنده کردن بیست تومن شاید ارزشش رو نداشته باشه اما تا می تونی علیه اش تبلیغ کن و خودتم ازش دیگه استفاده نکن.

شاید پولت برنگرده اما بیشتر از پولی که ازت خوردن بهشون خسارت زدی.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

من که خیلی وقته بی خیال تیباکس شدم

یه مورد تو شرایط جبران خسارتشون دیدم که واقعا وحشتناکه

ازون طرفم پیگیری مرسوله بسیار سخته!

پاسخگوییشون هم ضعیفه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

یه چیزی که من متوجه شدم تیپاکس تو تهران و شمال دست بچه های روستایی هست😁نمیگیم دقیقا از کدوم نژاد که دعوا نشه خیلی کثیف کارمیکنند با پست ارسال کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من که تا چیزیو تحویل ندم ومطمین نشم هیچ مبلغیو پرداخت نمی کنم شما چطور همین جوری به کسی اعتمادمی کنید؟

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Maxwell گفته است :

درود

من که تا چیزیو تحویل ندم ومطمین نشم هیچ مبلغیو پرداخت نمی کنم شما چطور همین جوری به کسی اعتمادمی کنید؟

اصولا شخصا آدمی هستم که راحت اعتماد میکنم

یادمه زمانی که تو فروم عضو نبودم

یه هدست خریدم از یزد و تمام مبلغ رو قبل از ارسال دادم یا موارد مشابه این 

و خداروشکر هیچ وقت برام مشکلی پیش نیومد 

اینم اولین بار بود و فکر نمیکردم اولا مامور نیاد و دوما ابدا فکر نمیکردم به فرض نیاد 20 تومنو ندن

چون مورد مشابه با دیجیکالا زیاد داشتم و هیچ وقت برام مشکلی پیش نیومد

لینک به دیدگاه

دوست عزیز سعی کن همیشه برید حضوری تحویل تیپاکس بدید و سفارش بکنید از بابت حمل بسته
به شخصه بیشتر سعی میکنم با پست کار کنم((البته از پست هم کم بدی ندیدیم))
ولی حداقل بابت بسته بندی 10 هزار تومن پول نمیگیره پست
قشنگ هر سری برای من بسته ارسال میشه با تیپاکس مجبور میشم خودم حضوری برم در شعبه تحویل بگیرم چون نمیارن درب منزل تحویل بدن((جالبیش اینه هر سری هم میگن ما آوردیم خونه نبودید تا بتونن هزینه بیشتر بچاپن))

لینک به دیدگاه

قبلا در مورد خدمات تیپاکس جناب بهمنیان تاپیک زده بودن و بسیاری از اعضای فروم ناراضی بودن من جمله خود بنده.و از اون تاریخ به بعد به هیچ وجه با تیپاکس ارسال نداشتم.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

آقا آشغالتر از این تیپاکس نیست یک هفتست برام یه هدفون از شیراز فرستادن الان دو روزه سیستم زده شعبه 4 تبریزه خدارو شکر که به همه شعبش زنگ زدم همه میگن اشغال هست بگذریم الان آخر وقت یه خانوم زنگ زده بسته دارید شما الان تیپاکسه وهمکارامون آوردن شما نبودید وتماس گرفتن برنداشتید من هم گفتم کسی باهام تماس نگرفته بعد میگه آهان آوردن شما نبودید .

میگه شما فردا بیایید از شعبه تحویل بگیرید .

آشغالتر از اینا دیگه وجود نداره کاش به طرف میگفتم با پست پیشتاز بفرسته هم امنیتش از اینا بیشتره هم سریعتر میرسونن بسته رو 

اینا اصلن پاسخگو هم نیستن .

لینک به دیدگاه

ولی من تاحالا خداروشکر مشکل نداشتم. جالبیش اینجاست که از اهواز به تهران یا برعکس هر وقت برام  فرستادم طی 24 ساعت رسیده. ولی پست پیشتاز تا حالا چندبار بدجور اذیتم کرده

ویرایش شده توسط pedi9004
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هرچی هست سراین راننده های حمل ونقل شرکتهاست که اینقدرسرتحویل بسته لفت می دن.خودشون که به موقع میان می برن ثبت می کنن.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

فقط فقط بحث نکن برو سامانه 195 تو نت بزن میاد شکایت کن اونا پیگیری میکنن خیلی سریع دقیق

لینک به دیدگاه

در در 10 بهمن 1398 در 15:16، Coffee Addicted گفته است :

یه چیزی که من متوجه شدم تیپاکس تو تهران و شمال دست بچه های روستایی هست1f601.pngنمیگیم دقیقا از کدوم نژاد که دعوا نشه خیلی کثیف کارمیکنند با پست ارسال کن

مثل اینکه روستایی ها بلایی سرت اوردن هنوز جاش درد داره؟ اتهام بی دلیل به هیچ فرد بنا به جنسیت مذهب و محل تولد و ظاهر و  ... نزن این چیزها دست انسان نیست انتخابش کنه! #شعور

• لایک 5
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، (Golds) گفته است :

مثل اینکه روستایی ها بلایی سرت اوردن هنوز جاش درد داره؟ اتهام بی دلیل به هیچ فرد بنا به جنسیت مذهب و محل تولد و ظاهر و  ... نزن این چیزها دست انسان نیست انتخابش کنه! #شعور

میگن فحش رو بنداز وسط صاحبش میاد برش میداره،متاسفانه از نحوه ی برخورد تهاجمیشون و صحبت کردن و نحوه ی سیستم کاریشون و ضرر مالی و خراب کردن کارتون بسته و به کثیف کشیدن مرسوله و  آمار نارضایتی و شکایات هرچی گفتم حقشون بوده چیزیه که هستن و هیچوقت هم با تیپاکس کار نخواهم کرد🙏اینچیزا دست خود انسان نیست ولی میتونه خودش رو پیشرفت بده

وقتی از دهات آباد با وانت شخمیش میاد بسته ها رو مثل حیوون پرت میکنه زده PS4منو با خاک یکسان کرده طوری که دیگه کارتونش رو انداختم رفت حالا اومدی اینجا نطق بیخود میکنی

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
  • لایک 4
لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

میگن فحش رو بنداز وسط صاحبش میاد برش میداره،متاسفانه از نحوه ی برخورد تهاجمیشون و صحبت کردن و نحوه ی سیستم کاریشون و ضرر مالی و خراب کردن کارتون بسته و به کثیف کشیدن مرسوله و  آمار نارضایتی و شکایات هرچی گفتم حقشون بوده چیزیه که هستن و هیچوقت هم با تیپاکس کار نخواهم کرد1f64f.pngاینچیزا دست خود انسان نیست ولی میتونه خودش رو پیشرفت بده

وقتی از دهات آباد با وانت شخمیش میاد بسته ها رو مثل حیوون پرت میکنه زده PS4منو با خاک یکسان کرده طوری که دیگه کارتونش رو انداختم رفت حالا اومدی اینجا نطق بیخود میکنی

واقعا واستون متاسفم

بنده شغلم طوریه که زیاد مأموریت میرم 

و هزاران هزار روستایی دیدم که سر و وضعشون 

و صدالبته شعور معرفتشون خیلی خیلی بیشتر از کسایی بوده که تو شهر زندگی میکردن و ادعای کلاس و فرهنگ داشتن

• لایک 8
لینک به دیدگاه

منم دیروز یه جنسی از لیون خریدم زنگ زدن با چی بیاریم گفتن با تیپاکس بفرستیم گفتم جان هرکی دوست دارید با پست پیشتاز بفرستید 

یه بار یه کیس سفارش دادیم تیپاکس زنگ زد بیاید کیس ببرید تو دفتر شرکت هست گفتم چرا نمیارید گفت شما تو منطقه شهری نیستی 

خلاصه 20 تومن پیاده شدیم باز کیس بیارم دم خونه خودم رفتم اوردمش یه چندتا دختر ناخن خور نشسته بودن تو شرکت غیبت میکردن

کارشون همین بود تا غروب 

ویرایش شده توسط naderblue
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...