رفتن به مطلب

کلاهبرداری تیپاکس !!!

Alirezatha
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بحث سر اینه که اینا وظیفشونه بسته رو درست آدرس گیرنده تحویل بدن تازه طلبکار هم شدن به دروغ میگن آوردیم شما نبودین باز پست یه جوریه که میاره تحویل میده وتوسیستم ثبت میکنن تیپاکس داره خراب میکنه اعتبار نداشتشو 😄

لینک به دیدگاه

الان تیپاکسه

یه زمانی پستم خیلی وحشی بودن

اما جدا از سالم رسوندن مرسوله،این دخترا که تو دفتر خدماتی کار میکنن خیلی بیسوادن،از خیلی یعنی خیلی خیلی!

اینا حقوقم میگیرن؟از صب تا ظهر همش دارن عکس و کلیپ به هم دیگه نشون میدن،فلافل میخورن،بیشتر تفریحه تا کار

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در در 23 بهمن 1398 در 20:47، Coffee Addicted گفته است :

میگن فحش رو بنداز وسط صاحبش میاد برش میداره،متاسفانه از نحوه ی برخورد تهاجمیشون و صحبت کردن و نحوه ی سیستم کاریشون و ضرر مالی و خراب کردن کارتون بسته و به کثیف کشیدن مرسوله و  آمار نارضایتی و شکایات هرچی گفتم حقشون بوده چیزیه که هستن و هیچوقت هم با تیپاکس کار نخواهم کرد1f64f.pngاینچیزا دست خود انسان نیست ولی میتونه خودش رو پیشرفت بده

وقتی از دهات آباد با وانت شخمیش میاد بسته ها رو مثل حیوون پرت میکنه زده PS4منو با خاک یکسان کرده طوری که دیگه کارتونش رو انداختم رفت حالا اومدی اینجا نطق بیخود میکنی

شما با تیپاکس مشکل دارین با اصل و نسب مردم چیکار دارین؟ بنویسین کارکناش ادمای خوبی نیستن...

یه سر به شجره نامه خانوادگیت بزن ( که احتمالا ندارین!) ببین اصل و نسبت کیه و چیکاره بوده اینقدر راحت مردم از محل زندگی و ظاهر و ... قضاوت نکن

نمیدونم چرا قبول نمیکنی حرفت اشتباه بوده...

کسی که پول میده بازی امثال Lilly Knight بازی میکنه وضعیتش مشخصه من عذرخواهی میکنم انشالله هیچ کس بوته نباشه.

ویرایش شده توسط (Golds)
  • لایک 4
لینک به دیدگاه

امروز رفتیم حضوری گرفتیم ولی به نظرم  آدم باباربری بفرسته بسته رو خیلی بهتر از تیپاکسه رفتم دیدم ماشینشون دم در خودشون هم داخل دارن چایی میخورن بعد هم هزار تا بهانه میارن

لینک به دیدگاه

امروز رفتیم حضوری گرفتیم ولی به نظرم  آدم باباربری بفرسته بسته رو خیلی بهتر از تیپاکسه رفتم دیدم ماشینشون دم در خودشون هم داخل دارن چایی میخورن بعد هم هزار تا بهانه میارن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، (Golds) گفته است :

شما با تیپاکس مشکل دارین با اصل و نسب مردم چیکار دارین؟ بنویسین کارکناش ادمای خوبی نیستن...

یه سر به شجره نامه خانوادگیت بزن ( که احتمالا ندارین!) ببین اصل و نسبت کیه و چیکاره بوده اینقدر راحت مردم از محل زندگی و ظاهر و ... قضاوت نکن

نمیدونم چرا قبول نمیکنی حرفت اشتباه بوده...

نخیر من شجره نامه خانوادگی ندارم حرفی که زدم کاملا بجا و درست بوده من رامبد جوان نیستم بگم همه خوبن همه فلانن،هر کس هم می خواد بیاد اعلام تاسف کنه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

بنده  به تازگی  تجربه شنیدنی با تیباکس داشتم !!

ماجرا  از این قرار بود که....

قرار شد  یه  باندلی  برای یکی از دوستان  ارسال کنم شهرستان

ارزش باندل حدود دو ملیون و نیم  تعیین شده بود

وقتی از متصدی  تیپاکس درخواست کردم  که  باندل بسته بندی شده  به مقدار 2.5 ملیون بیمه بشه زیر بار نرفت  وگفت کامپیوتر کالای حساسه  و ازم  دستخط  میگیره  که   هر  مشکل  یا صدمه ای برای بسته پیش بیاد  تیپاکس هیچگونه مسولیت نداره و بسته  فاقد  بیمه  تلقی میشه  !!

ویرایش شده توسط farhadii
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

سلام دوستان

وقتی از متصدی  تیپاکس درخواست کردم  که  باندل بسته بندی شده  به مقدار 2.5 ملیون بیمه بشه زیر بار نرفت  وگفت کامپیوتر کالای حساسه  و ازم  دستخط  میگیره  که   هر  مشکل  یا صدمه ای برای بسته پیش بیاد  تیپاکس هیچگونه مسولیت نداره و بسته  فاقد  بیمه  تلقی میشه  !!

اونموقع یه همچین دستخطی دادی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه دادی ...................

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، farhadii گفته است :

سلام دوستان

بنده از این به بعد قید تیپامس زدم البته من نهایتا سالی دوبار  بسته ارسال کنم ولی شرکت   دیگه خیلی بی مسئولیت و عوضی شدن باید تبلیغ منفی زیاد بشه اینا به گو ... خوردن بیافتن 👎👎👎

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، rahyarpaul گفته است :

اونموقع یه همچین دستخطی دادید ؟

نوچچچ!

ارسال را بیخیال شدم!

ویرایش شده توسط farhadii
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، esy2011 گفته است :

ولی    دیگه خیلی بی مسئولیت شدن

آره بی مسولیت شدن

قبلنا  تیپاکس خوب بود  و   فقط ارسالم با تیباکس بود چون تجربه جالبی از ارسال   با پست نداشتم

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...