رفتن به مطلب

سوال در رابطه با احضاریه دادگاه

Extreme1990
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان برای پدر بنده احضاریه دادگاه اومده و چنتا سوال داشتم ک برام گنگه مسله ممنون میشم تجربیات و نظراتتون رو در میان بزارین. 

_احضاریه رو کی میاره دم در خونه؟ پستچی؟ سرباز دادگستری؟ منظورم اینه یک فرد با لباس شخصی میشه بیاره؟! 

_تو احضاریه فقط اسم و فامیل درج شده و مشخصات و هیچ چیز دیگه ای نداره. صرفا اسم و فامیل! 

در حالی ک دیگر ریز مشخصات هم جاش هست و خالیه! 

_هیچ گونه مهری چیزی نداره ک آدم بدونه پاش کی وو از کجا فرستاده شده این. (کارنامه مدرسه هم میگیری پاش مهر مدرسه میخوره خب!) 

_نوشته 5روز وقت داری بیای و بعنوان متهم ادای توضیحات ارایه بدی. در حالی ک 7. 8 روز از صدور برگه گذشته و امروز اومده دست ما! 

نظرتون چیه؟ 

ویرایش شده توسط Extreme1990
لینک به دیدگاه

سلام
تمام مواردی که فرمودین عادیه
در رابطه با مورد اول هر کسی ممکنه بیاره من خودم یه بار شاهد این بودم یه لباس شخصی  اورد.
در رابطه با اسم و فامیل احتمالا شاکی دارید و اون شاکی هیچ اطلاعات دیگه ای جز اسم و فامیل شما در اختیار نداشته و عادیه.
امضاش هم الکترونیکی هست اون پایینا بگردید احتمالا یه امضا گردی چاپی مشاهده میکنید.
جرم رو ننوشته ؟
اگر ننوشته برای احتیاط خودتون نرید و کسی دیگه ای رو بفرستید پرس و جچو کنه جرمتون چیه یا حداقل تنها نرید.

لینک به دیدگاه

یکیو بفرستید بره یا خودتون ببینید چی میگن  اگه یکی دیگه رو فرستادید بگیده پسرشم بپرسید بابت چی بوده و کیه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Extreme1990 گفته است :

_احضاریه رو کی میاره دم در خونه؟ پستچی؟ سرباز دادگستری؟ منظورم اینه یک فرد با لباس شخصی میشه بیاره؟! 

سلام

من سرباز پاسگاه بودم 

اصولا احضاریه رو سرباز یا کادر کلانتری یا پاسگاه محل میاره،اگه طرفی که برای شما احضاریه رو اورد و شخصی بود ممکنه کادری ای بوده که لباسشو در اورد یا هنوز نپوشیده اومده سمت شما اینکارم کرده

قضیه مشخصات و مهر و امضا و اینا هم بخاطر گشاد بازی نیروی انتظامی کبیر هستش(با عرض معذرت)

امضارم احتمالا بازم بخاطر شل بازی کلانتری محل ورق پشتیشو میاره کلانتری و امضا میکنه میندازه تو کمد

اگه رفتید دادگاه و طرف ایراد گرفت قضیه رو بگی حرفی ندارن بزنن،بازم گیر دادنو اینا برو دادسرا نظام یه حال اساسی به اون کلانتری محل بده

ادیت:یا برو بازرسی ستاد شهرستان یا استان ابروشونو ببر(استان بهتره)

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...