رفتن به مطلب

خبر خوب یا بد / مراکز تبادل ترافیک داده در شیراز فعال شد !

invoker
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

حاجی از دیروز تا حالا درسته پینگ کم شده ولی اصلا ثبات نداره. میبینی یهو 50 میده بعد میره 300 بعد میاد 60. با چیز شکن هم وصل شدنی افتضاح درافتضاح. کاش یه فکری به حالش کنن.

سلطان سمت من که فیکسه / فیکسه ! عینه همیشه !

--------------------------------------

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، invoker گفته است :

سلطان سمت من که فیکسه / فیکسه ! عینه همیشه !

--------------------------------------

سمت شمارو که نمیدونم ولی برا من که نمیشه گفت فیکس.

image.thumb.png.c1d80c2b337df863258786aaf9416b69.png

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

سمت شمارو که نمیدونم ولی برا من که نمیشه گفت فیکس.

image.thumb.png.c1d80c2b337df863258786aaf9416b69.png

اوه اوه اوضاعت بد خرابه خان داداش 😀

------------------------------

والا با این اوضاع بهتره بفکر زندگی جدید باشی :D

چه بگم والا ... همه چیزو چک کردی ؟! نویز خط تعرفه ؟! برو تو پنل شاتل ببین PackeT loss / Latancy چقد میزنه !

زنگ بزن شاتل دهنشونو ماستی کن ... تو سایت تنظیم مقررات شکایت ثبت کن خلاصه ... یه زندگی جدید بساز واسشون :D

قبل اینکه بسازن واست !!! :|

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، invoker گفته است :

اوه اوه اوضاعت بد خرابه خان داداش 1f600.png

------------------------------

والا با این اوضاع بهتره بفکر زندگی جدید باشی :D

چه بگم والا ... همه چیزو چک کردی ؟! نویز خط تعرفه ؟! برو تو پنل شاتل ببین PackeT loss / Latancy چقد میزنه !

زنگ بزن شاتل دهنشونو ماستی کن ... تو سایت تنظیم مقررات شکایت ثبت کن خلاصه ... یه زندگی جدید بساز واسشون :D

قبل اینکه بسازن واست !!! :|

نویز که خطم داره ولی نه درون حد. چون قبل یکی دوروز گذشته و کاهش پینگ هیچ مشکلی نداشتم. هرچی شده بعد این تغییرات شده. امروزم صب میکنم درست نشد باید شکایت بزنم. چون میگن پینگت 50هه ایده اله! ولی بیا به این بفهمون که مینیموم پینگ مهم نیس مهم ثبات پینگه.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، invoker گفته است :

اوه اوه اوضاعت بد خرابه خان داداش

image.thumb.png.b5bd915a08eed7486fc019a4e1b6fc61.png

جالبه الان پینگ گرفتم مشکلی نیس. پینگ اولی با 8.8.8.8 پینگ دومی با 4.2.2.4

این اختلاف بین این دوتا برای چیه به نظرت رفیق؟

فک کنم شبا نویز بیشتر میشه برا همون اونجوری شده. باید صبر کرد دید. الان میخاستم شکایت بزنم دیدم اوکیه. 😁

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

image.thumb.png.b5bd915a08eed7486fc019a4e1b6fc61.png

فک کنم شبا نویز بیشتر میشه برا همون اونجوری شده. باید صبر کرد دید. الان میخاستم شکایت بزنم دیدم اوکیه. 1f601.png

نویز خط من شب ها و روز ها باهم فرقه ! ( روز میره بالا شب می یاد پایین انگاری جزرو مد داره :D )

-----------------------------------------------------------------------

البته واسه من زیاد تو پینگ و ... تاثییر نمیذاره ولی احتمال میدم مشکل شما سر همین باشه !

بهتره با پشتیبانی تماس بگیرین و اینارو بهش بگین ببینین چی میگه ! البته بهتره قبلش همه این موارد رو چک کنین که با سند و مدرک باشین !

از تو خوده پنل هم چیزایی که گفتم چک کنین !

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، invoker گفته است :

تو خوده پنل هم چیزایی که گفتم چک کنین !

برا من برعکسه شبا زیاده روزا کم. نمیدونم چی نویز میندازه. سیمی لامپی یخچالی؟! تو ۳ روز گذشته ۰.۹ پکت لاست داشتم تو پنل. منم نویزه رو پینگ تاثیر نذاشته. منم همه چیو چک کردم تنها دلیل موجه اینه که فاصلمون از مخابرات خیلی زیاده. حتی از سر خط مستقیم سیم اوردم داخل زیاد فرقی نکرد. من قبلا پیگیری کردم ارجاع دادن به مخابرات مخابراتم نمیدونم چک کرده یا نه گفته مشکلی نیس ولی مطمعنم هرچی هست از سمت مخابراته.

ویرایش شده توسط ho3einsa
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

1200272589_Screenshot(92).thumb.png.9418280619929d73e4ab4e80d7130882.png

مال من تازه چک کردم رسیده به این وضعیت 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

فک کنم شبا نویز بیشتر میشه برا همون اونجوری شده. باید صبر کرد دید. الان میخاستم شکایت بزنم دیدم اوکیه. 1f601.png

ظاهرا گوگل یه سرور 8.8.8.8 جدید اضافه کرده توی خاورمیانه دقیق نمیدونم کجا ولی به نظرم یا ترکیه هستش یا بحرین یا عمان.

4.2.2.4 هم که اروپا هستش.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان . من شاتل دارم سرویس 8 مگ چند روزه سرعت یک سوم شده  . زنگ میزنم پشتیبانی میگن خطت نویز داره مودمت قط میشه بعد سرعت میاد پایین مودم عوض کن اسپلیتر عوض کن آخرم برو سر خط . همشو انجام دادم جز آخری . ما دو ماهه اومدیم خونه جدید که یه سیم مستقیم کشیدم به مودم از سر خط  چون سر در نمیارم از سر خط دست نمیزنم که با سیم کوتاه امتحان کنم . جالبیش اینجاس گاهی اسپلیتر و عوض میکنم سرعت درست میشه بعد چند ساعت بازم همون آش . بنظرتون مشکل از سمت منه یا زنگ بزنم کلافه شون کنم و شکایت ؟

مودم تی پی لینک TD-W8151N 

اسپلیتر هم مستقیم از سر خط اومده اتاقم به اون وصله یدونه سیم کوتاهم به مودم . تلفن هم فعلا استفاده نمیکنیم . حتی سیمو بدون اسپلیتر وصل کردم مودم همین مشکله

البته این اسکرین از نویز که گذاشتم واسه الانه که فعلا سرعتم  یکی دو ساعته خوبه  وگرنه SNR رو 9 و 10 میشه

Annotation 2020-02-02 203708.jpg

Screenshot (482).png

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، AzerilA گفته است :

سلام دوستان . من شاتل دارم سرویس 8 مگ چند روزه سرعت یک سوم شده  . زنگ میزنم پشتیبانی میگن خطت نویز داره مودمت قط میشه بعد سرعت میاد پایین مودم عوض کن اسپلیتر عوض کن آخرم برو سر خط . همشو انجام دادم جز آخری . ما دو ماهه اومدیم خونه جدید که یه سیم مستقیم کشیدم به مودم از سر خط  چون سر در نمیارم از سر خط دست نمیزنم که با سیم کوتاه امتحان کنم . جالبیش اینجاس گاهی اسپلیتر و عوض میکنم سرعت درست میشه بعد چند ساعت بازم همون آش . بنظرتون مشکل از سمت منه یا زنگ بزنم کلافه شون کنم و شکایت ؟

مودم تی پی لینک TD-W8151N 

اسپلیتر هم مستقیم از سر خط اومده اتاقم به اون وصله یدونه سیم کوتاهم به مودم . تلفن هم فعلا استفاده نمیکنیم . حتی سیمو بدون اسپلیتر وصل کردم مودم همین مشکله

البته این اسکرین از نویز که گذاشتم واسه الانه که فعلا سرعتم  یکی دو ساعته خوبه  وگرنه SNR رو 9 و 10 میشه

Annotation 2020-02-02 203708.jpg

Screenshot (482).png

درود دوست عزیز

همه چیز فیکس و عالیه ! نباید مشکلی داشته باشین !

---------------------------------------

احساس میکنم مشکل از سمت خودتونه به ویژه اسپلیتر !

و یا شایدم مودم ... ! شاید نیاز به اپدیت فریمر مودم باشه ...

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود

دوستان سه هفته‌ای هست بعد یه اختلال ۷-۸ ساعته تویه مرکز مخابراتی پینگ من حدود ۱۵ الی ۲۰ همه سرورها رفته بالا  و بعد ساعت ۱۲ ظهر پکت لاس دارم تا ۱-۲ نصف شب

بنظرتون مشکل از ispعه؟

دوستم شاتل داره شهر خودمون پینگش ۲۰ تا از من کمتره 

پینگ مرکزهای مخابراتی یک شهر با هم فرق میکنن؟

در ضمن کاهش پینگ میزنم پینگ تغییر نمیکنه ولی پکت لاس فیکس میشه

شهر سمنان

شرکت اینترنتی هم یوزنت 

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، amohardy گفته است :

درود

دوستان سه هفته‌ای هست بعد یه اختلال ۷-۸ ساعته تویه مرکز مخابراتی پینگ من حدود ۱۵ الی ۲۰ همه سرورها رفته بالا  و بعد ساعت ۱۲ ظهر پکت لاس دارم تا ۱-۲ نصف شب

بنظرتون مشکل از ispعه؟

دوستم شاتل داره شهر خودمون پینگش ۲۰ تا از من کمتره 

پینگ مرکزهای مخابراتی یک شهر با هم فرق میکنن؟

در ضمن کاهش پینگ میزنم پینگ تغییر نمیکنه ولی پکت لاس فیکس میشه

شهر سمنان

شرکت اینترنتی هم یوزنت 

فکر کنم بیشتر ربط به ISP داشته باشه. 

مثلا من یه مدت های وب داشتم دوستم فن آوا داشت، اون با سرویس گیم مثلا پینگش90 بود توی گیم، ولی پینگ من 150 بود.با این که هر دو به یه مرکز مخابراتی وصل میشیم.

بعد اینکه isp رو عوض کردم و سرویس گیم فعال کردم  پینگمون یکی شد تقریبا شاید 5 تا فرق داشته باشیم.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...