رفتن به مطلب

مژده! کیس های کولر مستر بالاخره موجود شد

Recommended Posts

سلام

من از اول مهر ماه پیگیر وضعیت موجودی کیس های کولر مستر بودم و اون زمان بهم گفتن که یه محموله از سمت چین به طرف ایران راه افتاده. اواسط آبان بود که خبر دار شدم رسیده و رفته تو گمرک. از این جا به بعدش خیلی اعصاب خورد کن شد چون نزدیک دو ماه تو گمرک موند و هر بار زنگ میزدم هی امروز و فردا میکردن که از گمرک خارج میشه و البته دوستان فروشنده هم تقصیری نداشتن چون خودشونم هیچ ایده ای نداشتن تو این مورد و خب قطعا زورشونم به گمرک نمیرسه. پس منتظر موندم تا حدود سه هفته پیش که خبر دار شدم از گمرک بالاخره ترخیص شدن. البته تا اونجایی که من فهمیدم یه بخشیشون فقط و نه همه. از اون موقع به بعد بیشتر پیگیر شدم تا اینکه چهارشنبه هفته پیش برادرم پیگیر شد و گفتن دیگه از شنبه تو بازار موجود میشه

من خیلی خوشحال دیروز تو برف و بوران راهی مرکز کامپیوتر رضا شدم و در کمال ناباوری بهم گفتن تازه فردا قراره برسه و من دست از پا دراز تر برگشتم خونه. امروز ظهر مجدد پیگیر شدم و گفتن رسیده ساعت 6 بیا ببر. منم گفتم چه کاریه صبر کنم. همون موقع راه افتادم و ساعت سه مرکز کامپیوتر رضا بودم. اونجا بهم گفتن تازه قراره ساعت 6 بارمون برسه و من به ناچار روی صندلی منتظر نشستم. ساعت ده دقیقه به شیش بار رسید و سریع تخلیه کردن و چیدن جلوی درب پاساژ و من اونجا یه سری موارد رو فهمیدم. اولا از مدل های Cosmos C700M و Cosmos C700P و H500M هر کدوم زیر ده عدد اومده بود ولی از سری Master Box حدود 100 تا بود. سری SL600M و H500 Mesh هم ظاهرا امروز نیمده بود و قرار بود بعدن بیاد. چیزی که من دیدم این بود که سر جمع حدود 300 کیس کولر مستر به بازار ایران رسیده و از همین تعداد هم نود درصدشون رده های پایینشن.

همون موقع که داشتن بار رو تخلیه میکردن بهشون گفتم اگه میشه کار من رو زود تر راه بندازید و اونا هم وسط کارای انتقال کیساشون لطف کردن وقت گزاشتن و مدل مورد نظر من (Cosmos C700M) که اگه اشتباه نکنم کلا پنج عدد ازش تو بارشون بود رو بهم تحویل دادن و قیمتش هم متناسب با قیمت دلاریش بود با اینکه من از صحبتای بین خودشون و همکارانشون متوجه شدم فقط حدود چهار میلیون تومان هزینه ارسالش به ایران و به مرکز کامپیوتر رضا شده. این رو هم در نظر بگیرید که طبق چیزی که بالا گفتم حد اقل شش ماه خاب پول داشته براشون که خودش خیلی ضرره. تازه این در شرایطیه که همشونو یه هفته ای بفروشن که به نظرم خیلی زود هم فروش بره.

فکر کنم اولین نفری باشم تو ایران که تونستم با گارانتی آواژنگ و با قیمت مناسب و نه قیمت آوردنش از آمازون این کیس رو تهیش کنم (البته طبق گفته فروشنده که خندش گرفته بود از میزان پیگیری من)

اینم عکس این زیبای خفته: (البته فعلا انقد خستم هنوز از جعبه درش نیوردم و گفتم سریع بیام اعلام کنم دوستان دیگه ای هم که منتظر کیس بودن زود تر برن تهیه کنن تا تموم نشده)

1.thumb.jpg.f546bf0875eb78b4e5336917c9c2f9c7.jpg2.thumb.jpg.523be41c9229ec5f2da7f035ab8629a9.jpg

نکته ای که من رو بعد از خرید دوچندان مجذوب این کیس کرد این بود که یه غول بی شاخ و دمه. دقت کنید عرض کتابخونم که اون پشت تو تصویره نود سانته و مخصوصا جعبه مادربرد خیلی بزرگ Godlike هم کنارش گزاشتم که خودتون ابعادشون رو مقایسه کنید. حتی از بغل هم جعبش از جعبه یه مادربرد E-ATX بزرگتره.

و اینگونه بود که بعد از پنج ماه صبر طاقت فرسا به آرزوم رسیدم. امیدوارم نصیب همه ی شما دوستان عزیز هم بشه.

خب حالا تا دیر نشده اونایی که مث من لنگ کیس بودن هجوم ببرن برای خرید. بدلیل شرایط اخلاقی صلاح نمیبینم نام فروشنده و قیمت رو اینجا اعلام کنم. اگه کسی میخاست بره بخره بهم بگه که براش پ.خ کنم

ویرایش: بدلیل اسرار مکرر دوستان قیمت رو اعلام میکنم: 7500 قیمتی بوده که من برای این کیس پرداختم و قیمت دلاریش (MSRP) هم 500 دلاره

ویرایش شده توسط Persian Assassin
  • لایک 13
لینک به دیدگاه

• ارسال 135
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 2 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

خدا Godlike تون رو براتون نگه داره ! خخخخخخخخخخ

ممنون از لطفتون. نصیب شما هم بکنه. اونم زمانی که رفته بودم بخرمش تو کل بازار فقط یه فروشنده و اونم تنها شش عدد داشت که هر شیش تاشم گزاشته بود تو ویترین. واقعا منظره رویایی ای بود 😍

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، آرین 0098 گفته است :

من بالأخره نتونستم قیمت نهایی رو حساب کنم ...

چند؟

پ.خ شد

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

مبارکه !

فقط یه چیزی که واسم جالبه اینه که چرا اشاره ای به قیمت نکردین ؟!

-------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

خخخخ قیمت مشخصه دوستان حدود ۱۰ تومن نا قابل وجه رایج مملکت

لینک به دیدگاه

ناموسا اینقدر تلاش کردی؟بابا انرژی...........من بودم با این همه صبر کردن قیدشو میزدم،خدا برات نگهش داره😂

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، invoker گفته است :

درود دوست عزیز

مبارکه !

فقط یه چیزی که واسم جالبه اینه که چرا اشاره ای به قیمت نکردین ؟!

-------------------------------------------------

آخه یه سری هستن که اگه فروشنده و قیمت رو بگم میگن اومده تبلیغ کنه. من به قیمت 7500 تومن تهیش کردم. تو آریا کامپیوتر هم زده 7800

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، masooyan گفته است :

خخخخ قیمت مشخصه دوستان حدود ۱۰ تومن نا قابل وجه رایج مملکت

من که بدنه کیسم به زور 1 میلیون تومن هست

ولی اگر 10 میلیون تومن خریده باشند قیمت خوبی گرفتند

ویرایش 7500 قیمت فوق العاده ای هست

گر چه من خرج زیاد برای کیس و RGB را درک نمی کنم

ویرایش شده توسط amir_amd
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

آخه یه سری هستن که اگه فروشنده و قیمت رو بگم میگن اومده تبلیغ کنه. من به قیمت 7500 تومن تهیش کردم. تو آریا کامپیوتر هم زده 7800

عالی خریدی

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، invoker گفته است :

میترسم بگم ... دیگه اون ادم سابق نشی ... 1f600.png

-----------------------------------

فقط واسه اینکه اینجا گفته بودین میگم !

کافی بود یه پ-خ بهم میزدین چیزی که این همه زمان برد تا برسه بدستتون اونم به حساب با قیمت فوق العاده مناسب من 10 روزه آکبند !

صحیح و سالم تحویلتون میدادم با 7300 !!!!

زیاد از این حرفا شنیدم. من با گارانتی میخاستم وگرنه داداشم رو میفرستادم بره برام بیاره. ضمنا با این قیمت که گفتید تا حالا برای چند نفر کیس آوردید که با این اطمینان میگید؟ 

زمانی هم که برد تقصیر فروشنده نیست. من صبرم زیاده و مشکلی با صبر کردن براش نداشتم. فقط برآوردم از زمانی که طول میکشه کمتر بود. همین. اگه همون پنج ماه پیش میدونستم انقد طول میکشه شاید کار دیگه ای میکردم. ولی الان از صبری که کردم کاملا راضیم

• لایک 1
لینک به دیدگاه

من اومدم که فقط یه خبر خوش بدم که کیس ها بالاخره موجود شد. خودتون ببینید چند نفر بهم توپیدن و متلک انداختن. عدم پیشرفت جامعه دلیلش خارجی ها یا مسئولان نیستن. دلیلش فقط امثال این ها هستن که از اینگونه رفتار ها لذت میبرن. 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Persian Assassin گفته است :

من اومدم که فقط یه خبر خوش بدم که کیس ها بالاخره موجود شد. خودتون ببینید چند نفر بهم توپیدن و متلک انداختن. عدم پیشرفت جامعه دلیلش خارجی ها یا مسئولان نیستن. دلیلش فقط امثال این ها هستن که از اینگونه رفتار ها لذت میبرن. 

حسادت.

من واقعا از ته دل خوشحالم. امیدوارم که همه به چیزهایی که دوست داریم برسیم.

همیشه وقتی میبینم چیزی کسی میخره که خوشحاله. حس میکنم که خودم خریدم.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

دلیلش فقط امثال این ها هستن که از اینگونه رفتار ها لذت میبرن. 

خوب واقعا 7.500 خرج یه قوطی کنی تو ایران! زیاده 

درسته کانفیگ خوبی بستی ولی فرقی جز و جز زیبایی بین اینا نیست

دیگه از 1تومن به بالا فقط زیباییه ....

مبارکه 

• لایک 6
لینک به دیدگاه

1 minute ago, Persian Assassin said:

مبارک باشه ، هر که بامش بیش برفش بیشتر ، یکی دوست داره پولشو بده ماشین 200 تومنی بخره یکی عشق سیستم بستنه ، دلیل نمیشه چون ما نمیتونیم بگیم بده ، قیمت تخلی بالاس که 80 درصد مقصر دولته که دست دلالو باز میزاره و قانون منع واردات گزاشته از اینورم فروشنده ها هم بخاطر سود هر قیمتی عشقشون میکشه میدن ، درکل کبارک باشه و بخوبی استفاده کنین ، تکمیلش کردی یه عکسی کلیپی بزار ببینیم چی میشه اخره این غول بی شاخ و دم

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام.

داداش مبارکت باشه.

فنش برات بچرخه.😍

فقط بار کیس کولرمستر اومد یا همه چی؟ مثل کولینگ های کولرمستر

• لایک 1
لینک به دیدگاه

کافی بود یه پ-خ بهم میزدین چیزی که این همه زمان برد تا برسه بدستتون اونم به حساب با قیمت فوق العاده مناسب من 10 روزه آکبند !
صحیح و سالم تحویلتون میدادم با 7300 !!!!

فکر نمیکنم برای استارتر ۲۰۰تومن توفیری داشته باشه.
بنظر بنده عزیزی که این کیس خرید کرده حتی اگه یه میلیون هم اختلاف داشت قطعا بازم از بازار داخل تهیه میکرد.
لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

خدا Godlike تون رو براتون نگه داره ! خخخخخخخخخخ

در 20 دقیقه قبل، amir_amd گفته است :

عالی خریدی

در 4 دقیقه قبل، _abbas_glv گفته است :

سلام،

مبارک باشه،خدا براتون نگهش داره2764.png

در 2 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

حسادت.

من واقعا از ته دل خوشحالم. امیدوارم که همه به چیزهایی که دوست داریم برسیم.

همیشه وقتی میبینم چیزی کسی میخره که خوشحاله. حس میکنم که خودم خریدم.

خیلی ممنون از لطفی که بهم دارید. وجود شما به آدم روحیه میده و بخاطر اینکه تو این فروم مثل شما کم ندیدم به این فروم کشونده شدم. 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

اگه زحمت نبود بعدا که راه اندازی کردی از نور پردازی کیس  و نرم افزار افکت  یه تحلیل بررسی بزار. 

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، mَd گفته است :

خوب واقعا 7.500 خرج یه قوطی کنی تو ایران! زیاده 

درسته کانفیگ خوبی بستی ولی فرقی جز و جز زیبایی بین اینا نیست

دیگه از 1تومن به بالا فقط زیباییه ....

مبارکه 

نظر شما اینه و کاملا هم محترم. من دو روز پیش از سر کنجکاوی از یکی از دوستان پرسیدم خرید واتربلاک برای رم و اس اس دی منطقیه و ایشون گفتن تاثیر کمی داره و فقط علاقست. این مورد هم دقیقا همینه. نمیدونم شاید خیلی دوستان تو مضیقه باشن و از این بابت بسیار ناراحتم. ولی این دلیل نمیشه چیزی که یه عمر آرزوش رو داشتم نخرم. من الان پنج ساله یه دست لباس نخریدم بجاش با پولم رفتم اینو خریدم. چون علاقم به این سمته و من روزی 16 ساعت پای کامپیوترم و اصلا کارم گرافیکه که به کامپیوتر وابستست. پس ترجیه میدم بجای یه کیس عادی روزی 16 ساعت گوشه چشمی به این شاهکار نگاه کنم. کیس هم که هر سال عوض نمیکنن. حد اقل 10 سال مهمونمه.

این توضیحاتم برای این دادم که قبلا کامنتاتون رو خوندم و تا حدودی با شخصیتتون آشنام. ولی یه سری از دوستان معلوم الحالن و کارشون متلک و توپیدن و اینجور موارده و ترجیه میدم جواب اونا رو اصلا ندم.

• لایک 4
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Mu3tang گفته است :

سلام.

داداش مبارکت باشه.

فنش برات بچرخه.1f60d.png

فقط بار کیس کولرمستر اومد یا همه چی؟ مثل کولینگ های کولرمستر

قربانت

کولینگ هاش یه بار اول مهر اومد که من 360 رو خریدم فقط دو تومن. الان کورسیر 240 شده سه و نیم. بعد اون یه بار دیگم اومد. الان در جریان نیستم. خودتون اگه میتونید پیگیر باشید مث من تا اومد تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...