رفتن به مطلب

مژده! کیس های کولر مستر بالاخره موجود شد

Recommended Posts

در 14 دقیقه قبل، fatide گفته است :

مبارک باشه ، هر که بامش بیش برفش بیشتر ، یکی دوست داره پولشو بده ماشین 200 تومنی بخره یکی عشق سیستم بستنه ، دلیل نمیشه چون ما نمیتونیم بگیم بده ، قیمت تخلی بالاس که 80 درصد مقصر دولته که دست دلالو باز میزاره و قانون منع واردات گزاشته از اینورم فروشنده ها هم بخاطر سود هر قیمتی عشقشون میکشه میدن ، درکل کبارک باشه و بخوبی استفاده کنین ، تکمیلش کردی یه عکسی کلیپی بزار ببینیم چی میشه اخره این غول بی شاخ و دم

در 7 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

اگه زحمت نبود بعدا که راه اندازی کردی از نور پردازی کیس  و نرم افزار افکت  یه تحلیل بررسی بزار. 

حتما دوستان. منتظرم میز و صندلیم هم برسه (الان رو میزم جا نمیشه😆) بعد تو قسمت عکس سیستم ها و کیس ها حتما چنتا عکس ازش میزارم

لینک به دیدگاه

• ارسال 135
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در هم اکنون، Persian Assassin گفته است :

قربانت

کولینگ هاش یه بار اول مهر اومد که من 360 رو خریدم فقط دو تومن. الان کورسیر 240 شده سه و نیم. بعد اون یه بار دیگم اومد. الان در جریان نیستم. خودتون اگه میتونید پیگیر باشید مث من تا اومد تهیه کنید.

ممنون.

از خود آواژنگ پیگیری کنم؟

----

پ.ن: حتما حتما از اسمبل کیستون عکس بگیرید و مارو مستفیض کنید. یکم قلقلکم اومد که کیسمو عوض کنم کولرمستر بگیرم. البته ارزون قیمتشو 😁

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Unholy Rage گفته است :

مبارکه . لیون کی میاره

نمیدونم ولی با تعدادی که بنده امروز مشاهده کردم میترسم به لیون و شهرستان ها نرسه. امیدوارم حدثم غلط باشه و تعداد از این حرفا بیشتر باشه و دست دلال نیفته

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Mu3tang گفته است :

ممنون.

از خود آواژنگ پیگیری کنم؟

----

پ.ن: حتما حتما از اسمبل کیستون عکس بگیرید و مارو مستفیض کنید. یکم قلقلکم اومد که کیسمو عوض کنم کولرمستر بگیرم. البته ارزون قیمتشو 😁

اونا که عمرا جواب بدن. از فروشنده دست اول تو پاساژ رضا پیگیر باش. اونم چشم حتما. کیس ها هم من رفتم یه نمونه رو گرفتم که کاربردش اینه فروشگاه ها بزارن تو ویترین وگرنه مدل شاهکار H500M زیر چهار تومنه و مدل های خیلی خوب زیر دو تومن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

اونا که عمرا جواب بدن. از فروشنده دست اول تو پاساژ رضا پیگیر باش. اونم چشم حتما. کیس ها هم من رفتم یه نمونه رو گرفتم که کاربردش اینه فروشگاه ها بزارن تو ویترین وگرنه مدل شاهکار H500M زیر چهار تومنه و مدل های خیلی خوب زیر دو تومن

خیلی خوب کاری کردی دست به نقد نفر اول خریدی.

توی همین یک ساعت که شما پست زدی توی آریا 100 تومن رفت رو قیمتش. 😕😕

من میخوام اگ بشه کیس MB511 کولر مسترو بگیرم.

لینک به دیدگاه

مبارک باشه گرامی شیرینی یادت نره انشاالله فنش بسلامتی برات بچرخه..😁

• لایک 1
لینک به دیدگاه

واقعا مبارکتون باشه دوست گل من.

ازاین که میبینم پولتون رو درقبال چیزی که بهش علاقه دارید و عشق میورزید خرج کردیدخیلی خوشحال شدم.

نظرات دوستان هم محترمه اما ازنظربنده وقتی به چیزی واقعا علاقه داری باید بدستش بیاری و ازش لذت ببری.امیدوارم شرایطی پیش بیاد که همه بتونیم به آرزوهامون کو چیک و بزرگ برسیم.

• لایک 5
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

تاثیر کمی داره

برای رم تاثیری نداره 

ولی برای ssd داره 

در 21 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

نیدونم شاید خیلی دوستان تو مضیقه باشن و از این بابت بسیار ناراحتم

نه حرف من ربطی به این نداشت که چون بقیه ندارن حق نداری بخری 

من حرفم تو عملکرد بود

من خودم با زیبایی مخالفم ولی با کیفیت موافقم

مثلا دلم یه کیسی میخواد که جادار باشه استاندارد های لازم برای تهویه رو داشته باشه حالا تهشم خودم با led اوکیش میکنم داخلشو ظاهر زیاد مهم نیست

مهم اینه  قطعه جوری توش بشینه که اذیت نشه

شیشه ای که باشه خودش لذته همینکه داخلشو میبینی

کانفیگت کیه؟ تاره تصویر

با این کانفیگ قراره چه کاری انجام بشه؟ گیم؟ یا طراحی چیزی؟ 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mojtaba7 گفته است :

واقعا مبارکتون باشه دوست گل من.

ازاین که میبینم پولتون رو درقبال چیزی که بهش علاقه دارید و عشق میورزید خرج کردیدخیلی خوشحال شدم.

نظرات دوستان هم محترمه اما ازنظربنده وقتی به چیزی واقعا علاقه داری باید بدستش بیاری و ازش لذت ببری.امیدوارم شرایطی پیش بیاد که همه بتونیم به آرزوهامون کو چیک و بزرگ برسیم.

حرف منطق و هم نظر ...

-----------------

پ-ن : یه جاهای خودمون باید هوای خودمون رو داشته باشین همین و بس ...

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، mَd گفته است :

برای رم تاثیری نداره 

ولی برای ssd داره 

نه حرف من ربطی به این نداشت که چون بقیه ندارن حق نداری بخری 

من حرفم تو عملکرد بود

من خودم با زیبایی مخالفم ولی با کیفیت موافقم

مثلا دلم یه کیسی میخواد که جادار باشه استاندارد های لازم برای تهویه رو داشته باشه حالا تهشم خودم با led اوکیش میکنم داخلشو ظاهر زیاد مهم نیست

مهم اینه  قطعه جوری توش بشینه که اذیت نشه

شیشه ای که باشه خودش لذته همینکه داخلشو میبینی

کانفیگت کیه؟ تاره تصویر

با این کانفیگ قراره چه کاری انجام بشه؟ گیم؟ یا طراحی چیزی؟ 

به نظرم تو کارایی بالا و قیمت نسبتا مناسب بهترین مورد H500 Mesh هست. حتما یه نگاه بهش بنداز. میگن خیلی خنکه. کانفیگم هم مادربرد که تو عکس مشخصه. گرافیک MSI 2080Ti Gaming X Trio و i9 9900K و بله کارم هم عرض کردم گرافیک و طراحی بازیه و تازه شرو کردم چون علاقمه. قبلا کد میزدم و لپتاپ برام کفایت میکرد. البته روزی نیست که کمتر از دو ساعت بازی هم بکنم

ضمنا الان بازار داره به سمتی میره که دست خودت نیست. قطعات High End همه نور پردازی معرکه ای دارن

ویرایش شده توسط Persian Assassin
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

به نظرم تو کارایی بالا و قیمت نسبتا مناسب بهترین مورد H500 Mesh هست. حتما یه نگاه بهش بنداز. میگن خیلی خنکه. کانفیگم هم مادربرد که تو عکی مشخصه. گرافیک MSI 2080Ti Gaming X Trio و i9 9900K و بله کارم هم عرض کردم گرافیک و طراحی بازیه و تازه شرو کردم چون علاقمه. قبلا کد میزدم و لپتاپ برام کفایت میکرد. البته روزی نیست که کمتر از دو ساعت بازی هم بکنم

چنین درآمدی که کفاف همچین سیستم قدرتمندی رو بده از همین راه به دست آوردین؟ طراحی بازی؟

قطعا کسی که چنین کانفینگی با  همچین کیسی میبنده باید درآمد بسیار بالایی داشته باشه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Alirezatha گفته است :

چنین درآمدی که کفاف همچین سیستم قدرتمندی رو بده از همین راه به دست آوردین؟ طراحی بازی؟

قطعا کسی که چنین کانفینگی با  همچین کیسی میبنده باید درآمد بسیار بالایی داشته باشه

خیر. کد زدن و مقداریش هم پدر گرامیم بهم داد. الان این مقدار درآمد برای یه جوون تو ایران دستیابی بهش مشکله و مسیری که من در پیش گرفتم (طراحی بازی) هم همه جای دنیا جزو مواردی هست با کار زیاد و حاشیه سود کم و فقط علاقه میتونه باعث ادامه این راه بشه. امیدوارم یه روز بتونم درآمدم رو بطور کامل از این راه در بیارم.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Persian Assassin گفته است :

خیر. کد زدن و مقداریش هم پدر گرامیم بهم داد. الان این مقدار درآمد برای یه جوون تو ایران دستیابی بهش مشکله و مسیری که من در پیش گرفتم (طراحی بازی) هم همه جای دنیا جزو مواردی هست با کار زیاد و حاشیه سود کم و فقط علاقه میتونه باعث ادامه این راه بشه. امیدوارم یه روز بتونم درآمدم رو بطور کامل از این راه در بیارم.

انشاالله موفق و موفق تر باشین 

ای سیستم ها و کامپیوتر ها خریده میشن  و دو سال بعد دیگه اعتباری ندارن امیدوارم به جایگاهی که میخواین در زندگیتون دست پیدا کنید.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

انشاالله موفق و موفق تر باشین 

ای سیستم ها و کامپیوتر ها خریده میشن  و دو سال بعد دیگه اعتباری ندارن امیدوارم به جایگاهی که میخواین در زندگیتون دست پیدا کنید.

ممنون از لطفتون.

فک نکنم کانفیگی که من بستم عمرش فقط دو سال باشه ولی بله عمرش محدوده. امیدوارم قبل تموم شدن عمرش پول کانفیگ بعدیم رو بتونم ازش در بیارم. ضمنا من تا حالا چیزی رو نه فروختم و نه دور انداختم. الان از 15 سال پیش کامپیوتر دارم تا همین آخریه. تعداد که میره بالا یه گوشه کارم بقیه میگیرن. مثلا اینا میشن سیستم تست و مانیتور جانبی و اینجور چیزا تو نسلای بعدی که تهیه میکنم و کلا خر کاریا میفته رو دوش قبلیا

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

سلام و درود فراوان

داداش مبارکت باشه ایشالا همیشه به شادی و سلامت :28_hugging:

فقط تاپیک رو همینجا رها نکن ، از آنباکس و اسمبل کیس هم عکس و فیلم بزار تا دوستان بتونن یه فیضی ببرن !

به خصوص نمای جدید RGB کیس برای علاقه مندان ( به شخصه از RGB متنفرم :7_sweat_smile:)

همیشه موفق و سلامت باشید.:10_wink:

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مبارکتون باشه فقط ایکاش بگید چطوری از کامپیوتر تو این اوضاع پول در میارید که ما هم انجام بدیم🤔

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

نظر شما اینه و کاملا هم محترم. من دو روز پیش از سر کنجکاوی از یکی از دوستان پرسیدم خرید واتربلاک برای رم و اس اس دی منطقیه و ایشون گفتن تاثیر کمی داره و فقط علاقست. این مورد هم دقیقا همینه. نمیدونم شاید خیلی دوستان تو مضیقه باشن و از این بابت بسیار ناراحتم. ولی این دلیل نمیشه چیزی که یه عمر آرزوش رو داشتم نخرم. من الان پنج ساله یه دست لباس نخریدم بجاش با پولم رفتم اینو خریدم. چون علاقم به این سمته و من روزی 16 ساعت پای کامپیوترم و اصلا کارم گرافیکه که به کامپیوتر وابستست. پس ترجیه میدم بجای یه کیس عادی روزی 16 ساعت گوشه چشمی به این شاهکار نگاه کنم. کیس هم که هر سال عوض نمیکنن. حد اقل 10 سال مهمونمه.

این توضیحاتم برای این دادم که قبلا کامنتاتون رو خوندم و تا حدودی با شخصیتتون آشنام. ولی یه سری از دوستان معلوم الحالن و کارشون متلک و توپیدن و اینجور موارده و ترجیه میدم جواب اونا رو اصلا ندم.

درود بر شما و بهتون تبریک میگم و امیدوارم که همه دوستان به خواسته هاشون برسن.:x

بدون شک برای ما جماعت که از جیب خودمون هزینه می کنیم تنها پس انداز کردن هست که میتونه ما رو به خواسته هامون برسونه و البته لازمه اون هم تلاش و کار کردنه نه اینکه بشینی تا ببینی کی از آسمون برات میاد؟!

توی یه سری موارد مثل همیم ، منم از خیلی چیزها برای خودم میزنم تا به خواستم برسم حتی شده از همون خرید لباس که شما هم گفتی! حالا بعضیا ممکنه با این موضوع مخالفت کنند ولی آدم وقتی یه چیزی رو میخواد و برای بدست آوردنش تلاش میکنه دیگه به این مسائل اهمیتی نمیده.

در مورد کاری هم که ان شاء الله قراره انجام بدی اگه هدفت وارد شدن به صنعت گیم هست باید بگم که همونطور که خودتون هم میدونید این صنعته بسیار بزرگ و پولسازیه و اگه بتونید خودی نشون بدید مطمئن باشید به جایی خواهید رسید که خرید اینجور کیس ها و قطعات براتون مثل آب خوردن باشه ولی این رو هم بهتون بگم که هدفتون رو از همین اول شرکت های خارجی تعیین کنید و نه شرکت های بی سر و ته داخلی که خودشون هم برای خودشون میزنن و رحمی به شما نخواهند کرد؟! از اینجا بری دست بردی همون طور که خیلی از دوستان و آشنایان بنده رفتن و واقعا به جاهای خوبی رسیدن و باعث افتخار شدن و امید است که ما هم با یاری پروردگار بتونیم راه این عزیزان رو بریم و موفق بشیم ان شاء الله ...

• لایک 2
لینک به دیدگاه

داداش مبارکت باشه.

اگه دیدی بعضیا توپیدن از دستشون ناراحت نشو به نظرم یجورایی حق دارن. خیلیا پول همین قوطی کیس رو باش سیستم جمع می کنن. خیلیا هم کلا همین مقدارم ندارن که باش یه سیستم معمولی بخرن.

خلاصه تو این شرایط یکم با هم مهربان باشیم.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

‌مبارکت باشه داداش خیلی عالیه این کیس. کاریم به حرف کسی نداشته باش ایران بی عرضگی خودشون رو میزارن پای دیگران و انگار طلبی‌ دارن ازت. البته این حرف واسه افراد مفت خور و سو استفاده گر و دزد که با پول دیگران عشق میکنن صدق نمیکنه.  امیدوارم لذتش رو ببری منم خودم به شخصه چنین تجربه ای داشتم و خیلی شیرین هست. امیدوارم دوستانی که چششون در‌میاد فقط به چشماشون اکتفا نکنن و بدونن هرکسی پولش رو اگه واقعا با زحمت در میاره میتونه هرجور دلش خواست خرج کنه! بازم میگم واسه کسایی که با پول خون مردم خرج میکنن صدق نمیکنه 😁

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

من اومدم که فقط یه خبر خوش بدم که کیس ها بالاخره موجود شد. خودتون ببینید چند نفر بهم توپیدن و متلک انداختن. عدم پیشرفت جامعه دلیلش خارجی ها یا مسئولان نیستن. دلیلش فقط امثال این ها هستن که از اینگونه رفتار ها لذت میبرن. 

البته من نمی خواستم بهت تیکه بندازم تعجب از این بود خیلی براش تلاش کردی که خودم همچین کاری نمیکنم،در مورد قیمت هم هر چی باشه برای خودت خریدی هیچ ایرادی نداره طرف واسه عروسیش چند صد میلیون حروم میکنه که بقیه بخورن ! از نظر من PCشصت هفتاد میلیونی هم هیچ ایرادی نداره ملت جاهای دیگه پول رو هدر میدن به کامپیوتر میرسه موضعه میگیرن

من یه 1060پیزوری اون موقعه هاخریده بودم طرف ماشین 207داشت بعد به من تیکه مینداخت میگفت بچه پولدار بچه پولدار😧

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

البته من نمی خواستم بهت تیکه بندازم تعجب از این بود خیلی براش تلاش کردی که خودم همچین کاری نمیکنم،در مورد قیمت هم هر چی باشه برای خودت خریدی هیچ ایرادی نداره طرف واسه عروسیش چند صد میلیون حروم میکنه که بقیه بخورن ! از نظر من PCشصت هفتاد میلیونی هم هیچ ایرادی نداره ملت جاهای دیگه پول رو هدر میدن به کامپیوتر میرسه موضعه میگیرن

من یه 1060پیزوری اون موقعه هاخریده بودم طرف ماشین 207داشت بعد به من تیکه مینداخت میگفت بچه پولدار بچه پولدار😧

بچه پولدار

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Mu3tang گفته است :

خیلی خوب کاری کردی دست به نقد نفر اول خریدی.

توی همین یک ساعت که شما پست زدی توی آریا 100 تومن رفت رو قیمتش. 1f615.png1f615.png

من میخوام اگ بشه کیس MB511 کولر مسترو بگیرم.

الان تو کیس با قیمت زیر دو تومن مدل های MasterBox MB500 و MasterBox MB511 که طبق چیزی که من دیدم با تعداد حدود 100 عدد موجود شدن گزینه های ارزشمندین و تو مادربرد های با سایز کوچیک مدلMasterBox Q500L بسیار خوش ساخت و مناسبه. کلا سری مستر باکس با وجود اقتصادی بودنشون توشون از چیزای مهم مث متریال یا دیزاین خوب و فن های RGB و اینجور موارد زده نشده. البته بقیه برند ها هم دارن موجود میشن ولی با توجه به شناختم از بازار و دلالان این موجودی چندان دووم نداره. به نظرم وقتی پولت جور بود یه روزم صبر نکن و همون موقع برو برای خرید. منظورم تو همه موارده تو این کشور نه فقط این مورد خاص

لینک به دیدگاه

سلام .

مبارکتون باشـــه دوســت عزیز ...

خیلی خوبـه که برا رسیدن به آرزوتـــ تلاش کردی و بهش رسیـدی .

انشاالله برای همه آرزوهاتونـــ همینجور تلاش کنید و برسیـد بهشون .

برای همه دوستان و عزیزانــ هم همچین شرایطی رو خواستارم که به آرزوهاشون برسـن و خوشحـال باشـن .

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

مرفح بی درد!😂

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...