رفتن به مطلب

مژده! کیس های کولر مستر بالاخره موجود شد

Recommended Posts

در 24 دقیقه قبل، Daniel Stark گفته است :

من لوازمی دارم که شما تو خواب نمیبینی! ولی جایی اعلام نمیکنم چون قصد فخرفروشی ندارم

فقط یه بار مجدد متن کامنتتون رو بخونید تا متوجه بشید که کی قصدش فخر فروشیه.شما گفتید"من لوازمی دارم که شما تو خواب نمیبینی" که به نظرم دقیقا تعریف فخر فروشیه هر چند بعید میدونم واقعا هم داشته باشی. من اومدم طبق روالی که توی فروم های خارجی عرفه یه اوورویو از کالایی که خریداری کردم گزاشتم و همه جور حرف بیراه شنیدم. منجمله کامنت بی ادبانه شما در توهین به یکی از دوستان که حرف حق زده بودن.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• ارسال 135
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

شماها دبگه کی هستین :)))) حالا چرا انقد سوختین ، طرف پول داشته خریده دیگه به شما چه که پولشو خرج چی کرده؟ خوبه این فروم کامپیوتری هست و واسه نشون دادن قطعه و چیدمان کیس صفحه جدا داره ، شما میتونی نبینی اگه انقدر زورت میاد. همه فروم های کامپیوتری توی دنیا یه قسمت جدا دارن و همه ایول  میگن  و تعریف میکنن و یا ایده ازش میگیرن اینجا همه فوش میدن ، واسه همینه جهان سومیم دیگه 😂

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

ملت بخیل ایران توجه فرمایید . کیس های کولر مستر وارد شد . 😀

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

من به شخصه بیشتر از اینکه تو فروم های داخلی مثل همین لیون حضور داشته باشم و مطالبش رو مرور کنم تو فروم های خارجی دنبال مطالب و اطلاعاتی که نیاز دارم میگردم (دلیلش هم واضحه چون بیشتر از اینکه مطالب علمی و اطلاعات عمومی کسب کنم باید وقتم رو صرف خوندن پست های خاله زنکی و حسودانه ی بعضی از دوستان کنم) و باید بگم که هیچ وقت مشابه واکنش های منفی که خیلی از دوستان به تاپیک این دوستمون داشتند رو‌ تو فروم های خارحی ندیدم، عکس سیستم و تجهیزاتی که خریداری میکنند رو میذارن و همه هم یا سوال فنی یا نظر صاحب تاپیک رو در رابطه با تجربه استفاده از کالا یا تبریک و... پست میکنن...

دوست عزیز دقیقا درست میگید ولی بعضی کاربرا چون دیدن این دوستمون تو تاپیکای دیگه  از اوضاع کشور دفاع میکنه این حرفا رو میزنن در صورت دیگه اگه کس دیگه ای بود احتمال زیاد این حرفا رو نمیزدن

من باهاشون نه موافقم نه مخالف ولی بالاخره باید اوضاع جامعه هم دید

با تشکر از صاحب تاپیک که برام ثابت شد همیشه صف کشیدن بهتر از اینه که از خارجیا تقلید کرد و با گران فروشی مبارزه کرد بالاخره اینجا ایران و جهانی سوم است😉

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام

دوستمون که تاپیک گذاشته برای کیس،مطمئنا خیلی خوشحالن چون که خیلی صبر کردن تا کیس وارد بشه و خرید کنن،مبارک باشه.

البته اینجا جای خاصی برای عکس سیستم و کیس و اینا نداره،یه تاپیکه ،که انچنان رسمی هم  نیست،مثلا این فروم پیشوند تخصصی و یدک میکشه،تمامی فروم ها هم جدا از بحث اصلی ،یه قسمت بزرگ برای بحث های روزمره و سبک زندگی داره،نه مثل اینجا فقط یه تاپیک کوچولو که بعد پنج دقیقه میره زیر یه خروار تاپیک دیگه...این بماند...

اما کسانی که میان میگن،فلانی اینجوری گفته سوخته و فلان و بهمان ،در نظر داشته باشید که نه این فروم مال اروپا و امریکایه،نه ما اهل اونجاییم،جایی که ما زندگی میکنیم که در مورد هر ایرادش بخایم صحبت کنیم،دمبش میچسبه به سیاست ،مطمئنا شرایط خیلی وخیمه از هر لحاظ

پردازنده r7 3600 که اونجا یه جورایی شده پردازنده فقرا،اینجا با قیمت ناقابل ۴ملیون

کیس ۱ملیونی که ایشون خریده ،حکم  sli دو تا کارت rtx 2080 تو اونجا رو داره،مسلما اگه کسی تو جایی غیر از جای مشخصش از کارت ها و سیستمش رونمایی کنه ،حتی اونجا!یه عده چیزایی که اینجا گفته شد رو میگن،مطمین باشید،اونایی که ندیدن چشماشون رو بیشتر باز کنن ،میبینن،کم ادم تند رو و مضخرف ندارن اونور

استیم اتفاقا خیلی جماعت toxic داره ،خیلی ادمای مضخرفی داره،نمیدونم چطور بعضیا تعریف میکنن...

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Miad007 گفته است :

با تشکر از صاحب تاپیک که برام ثابت شد همیشه صف کشیدن بهتر از اینه که از خارجیا تقلید کرد و با گران فروشی مبارزه کرد بالاخره اینجا ایران و جهانی سوم است1f609.png

چون دیگه حوصله ای برای جواب دادن به این اراجیف رو ندارم فقط میتونم بگم Your Welcome 😉

لینک به دیدگاه

من به شما تبریک میگم عزیز دل،

شما یک کیس بسیار نایاب در داخل رو خریداری کردید، و واقعا هم براتون ارزش داشته که این همه براش هزینه (بیشتر وقت و انرژی، گور بابای پول) کردید

و همین خودش خیلی ارزشمنده که شما به علاقه خودتون که داشتن این کیس بوده رسیدید.

و من به این نتیجه هم رسیدم که شما صرفا بچه مایه دار هم نیستید و براتون ارزش داشته که کالا رو مستقیم از وارد کننده، پای تخلیه بار خریدید و ریالی هم پول به فروشنده و دلال و انبار ندادید، که نشون میده برای پول و وقت خودتون ارزش قائل هستید.

خود بنده، به شدت علاقه مند به هوانوردی هستم، و شده همه جای نت رو بعضا برای پیدا کردن افزونه شبیه ساز هواپیمای مورد علاقم زیر پا بزارم. درسته که اولویت بندی های زندگیم اجازه نمیدن که پول خیلی زیادی صرف علاقم بکنم، ولی به قدر کافی وقت و انرژی دارم که بزارم روش، برداشت هم میکنم ازش و برام آورده هم داره، هم توی کارم و زندگیم و صد البته توی روحیه خودم که چقدر تازه میشه و جلا میخوره با هواپیما

یا کلی وقت بزارم تا جاکلیدی با طرح هواپیمای دلخواه خودم رو طراحی کنم و بسازم، فقط برای اینکه دوستش دارم. یا ... همه کرج رو بزارم زیر پام تا شماره جدید مجله صنایع هوایی رو هرچه سریعتر بخرم و بخونم، لحظه شماری کنم برای انتشار ترجمه کتاب جدید و جالب حوزه هوانوردی ... البته بین خودمون باشه ها، خیلی هم سرش سرزنش و مسخره میشم. اطرافیانم دیدن که از پسم برنمیان و ولم کردن، وگرنه خیلی اذیتم کردن ...

علاقه ست دیگه آقا! چیکارش میشه کرد :)))

کیس بنده، Green X1 Basic ئه الان، از اولین سری کیس های گیمینگ گرین، بسیار ساده و ابتدایی و برخوردار از حداقلهای 5 سال پیش |: چهار سال پیش هم خریدمش. ولی به قدری علاقه صرف کردم روش که به نورپردازی rgb و کابل منیجمنت کامل تجهیز شده. ترتیب یه کاور پاور rgb هم دارم براش میدم. خب در حد خودم دارم کار میکنم دیگه! قرار نیست حتما کیس 700 دلاری بزارم رو میزم تا علاقه خودم به سخت افزار رو ارضا کنم

حالا یک کسی داره و میزاره، حتما براش آورده داره که اینکار رو کرده دیگه! مثل این میمونه که ... طرف استریمره، میده ست تمام rgb میبنده و براش 15 هزار تا تموم میشه. خب آقا آورده داره برای طرف! شما اگه بری به استریمر بری بگی حاجی تو همین سیستمو میتونستی با 7 هزارتا هم ببندی بره. اسکل بودی رفتی 15 هزار تا پول دادی؟ میخندن بهت خب

متاسفانه، اوضاع اقتصادی مملکت هم خرابه. واقعا خرابه. خریدن یه سیستم پایه شده رویای شب خیلی ها. این بخش صحبتم با استارتر عزیزه، که خود بنده به شخصه خیلی لذت بردم بی شوخی. یه نفر الان توی فروم هست که یک جنس کاملا خاص و آنتیک داره که ارزش واقعیش چندین سال بعد مشخص میشه ولی نشون دادن عمومی همچین کالایی به قیمت دلاری 700، واقعا ممکنه قلب بعضی هارو عمیقا به درد بیاره، که شاید درامد یک سالشون به اندازه قیمت این کیس باشه و توی یه سیستم 500 دلاری مونده باشن و پا بشن بیان توی فروم ببینن یکی 700 تا فقط هزینه کیس کرده و با خودشون فکر کنن که بابا فلان، که بخشی از این فکرها هم نشت کرد توی تایپیک (قضاوت نسنجیده ست البته ها، کلا میگم) و دل استارتر رو چرکین کرد، حرمت بعضی دوستان دیگه رو هم خدشه دار.

مثلا، تایپیک تصاویر سیستم ها واقعا تایپیک جذاب و مناسبیه برای نمایش قطعات، اونجا سیستم ها و قطعات بسیار گرونتر از قطعات شما هم نمایش داده میشن. واتر های کاستوم بعضی از دوستان به اندازه یه سیستم میدرنج نسل جدید بعضا هزینه برمیداره :))))) اون تایپیک هم، کلا جای اینکاره هاست و کسانی میرن و میان که واقعا علاقه دارن و وقتی میبینن که شمای نوعی یه کیس 700 دلاری خریدید، عمیقا خوشحال میشن و لذت میبرن و از شما سوال میکنن در مورد محصول و یه چیزی هم یاد میگیرن. ولی در مورد فضای عمومی فروم و همچین عنوانی هم، خب ... بیخیال.

اصلا نه قصد محکوم کردن دارم، نه میخوام وعض اجتماعی کنم، فقط و فقط حرفم اینه که هوای همدیگه رو بیشتر داشته باشیم توی این اوضاع، حداقل از نظر روانی. کسی به هیچ وجه محکوم نیست برای خریدن یه جنس آنتیک، نه قانونا محکومه و نه شرعا. فقط یه بحث اخلاقی - معرفتیه، همین.

ویرایش شده توسط ali_8114
  • لایک 9
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

شما یک کیس بسیار نایاب در داخل رو خریداری کردید، و واقعا هم براتون ارزش داشته که این همه براش هزینه (بیشتر وقت و انرژی، گور بابای پول) کردید

و من به این نتیجه هم رسیدم که شما صرفا بچه مایه دار هم نیستید و براتون ارزش داشته که کالا رو مستقیم از وارد کننده، پای تخلیه بار خریدید و ریالی هم پول به فروشنده و دلال و انبار ندادید، که نشون میده برای پول و وقت خودتون ارزش قائل هستید.

خود بنده، به شدت علاقه مند به هوانوردی هستم، و شده همه جای نت رو بعضا برای پیدا کردن افزونه شبیه ساز هواپیمای مورد علاقم زیر پا بزارم. درسته که اولویت بندی های زندگیم اجازه نمیدن که پول خیلی زیادی صرف علاقم بکنم، ولی به قدر کافی وقت و انرژی دارم که بزارم روش، برداشت هم میکنم ازش و برام آورده هم داره، هم توی کارم و زندگیم و صد البته توی روحیه خودم که چقدر تازه میشه و جلا میخوره با هواپیما

یا کلی وقت بزارم تا جاکلیدی با طرح هواپیمای دلخواه خودم رو طراحی کنم و بسازم، فقط برای اینکه دوستش دارم. یا ... همه کرج رو بزارم زیر پام تا شماره جدید مجله صنایع هوایی رو هرچه سریعتر بخرم و بخونم، لحظه شماری کنم برای انتشار ترجمه کتاب جدید و جالب حوزه هوانوردی ... البته بین خودمون باشه ها، خیلی هم سرش سرزنش و مسخره میشم. اطرافیانم دیدن که از پسم برنمیان و ولم کردن، وگرنه خیلی اذیتم کردن ...

کیس بنده، Green X1 Basic ئه الان، از اولین سری کیس های گیمینگ گرین، بسیار ساده و ابتدایی و برخوردار از حداقلهای 5 سال پیش |: چهار سال پیش هم خریدمش. ولی به قدری علاقه صرف کردم روش که به نورپردازی rgb و کابل منیجمنت کامل تجهیز شده. ترتیب یه کاور پاور rgb هم دارم براش میدم. خب در حد خودم دارم کار میکنم دیگه! قرار نیست حتما کیس 700 دلاری بزارم رو میزم تا علاقه خودم به سخت افزار رو ارضا کنم

حالا یک کسی داره و میزاره، حتما براش آورده داره که اینکار رو کرده دیگه! مثل این میمونه که ... طرف استریمره، میده ست تمام rgb میبنده و براش 15 هزار تا تموم میشه. خب آقا آورده داره برای طرف! شما اگه بری به استریمر بری بگی حاجی تو همین سیستمو میتونستی با 7 هزارتا هم ببندی بره. اسکل بودی رفتی 15 هزار تا پول دادی؟ میخندن بهت خب

متاسفانه، اوضاع اقتصادی مملکت هم خرابه. واقعا خرابه. خریدن یه سیستم پایه شده رویای شب خیلی ها. این بخش صحبتم با استارتر عزیزه، که خود بنده به شخصه خیلی لذت بردم بی شوخی. یه نفر الان توی فروم هست که یک جنس کاملا خاص و آنتیک داره که ارزش واقعیش چندین سال بعد مشخص میشه ولی نشون دادن عمومی همچین کالایی به قیمت دلاری 700، واقعا ممکنه قلب بعضی هارو عمیقا به درد بیاره، که شاید درامد یک سالشون به اندازه قیمت این کیس باشه. اصلا نه قصد محکوم کردن دارم، نه میخوام وعض اجتماعی کنم، فقط و فقط حرفم اینه که هوای همدیگه رو بیشتر داشته باشیم توی این اوضاع، حداقل از نظر روانی. کسی به هیچ وجه محکوم نیست برای خریدن یه جنس آنتیک، نه قانونا محکومه و نه شرعا. فقط یه بحث اخلاقی - معرفتیه، همین.

بسیار متین وسنجیده

بنده هم به شدت با شما موافقم واصلا انگار حرف دلو منو زدید.از هر دو بعد به شکل اصولی ومنطقیش وباتوجه به شرایط به قضیه نگاه کردید.

واینکه این کیس زیبا و معظم مبارک استارتر عزیز باشه وانشاالله که به خوبی وخوشی ازش سالیان سال استفاده کنه.

• لایک 4
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Daniel Stark گفته است :

من لوازمی دارم که شما تو خواب نمیبینی! ولی جایی اعلام نمیکنم چون قصد فخرفروشی ندارم

از حرف حساب زورت میگیره.

بزار ببینم چی داری. لاف نزن.

حسود هرگز نیاسود.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

چون دیگه حوصله ای برای جواب دادن به این اراجیف رو ندارم فقط میتونم بگم Your Welcome 😉

سلام 

اقا از صمیم قبل میگم مبارکت باشه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

اینم از یه کیبل منیجمنت فوق حرفه ای

killer cable management

سیستم قشنگی شد میشه دماشم بزاری ببینیم! چون i9 داری میخوام دماشو در بازی و .. ببینم

کلا یه hwinfo بریز از کل دماهای نشون داده شده عکس بزار در لود و idle

حتما حتما چندتا فن دیگه برای بالای کیس و زیر گرافیک بزار

خیلی کمک میکنه گرافیک دماش بخوابه

ویرایش شده توسط mَd
لینک به دیدگاه

دقیقا قضیه دربی فردا استقلال پرسپولیسه😄

اونا پول و شهرتشو میگیرن مردم میزنن تو سر هم🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️(تماشا کردن و لذت بردن ی بحثی هست. تو سر و کله هم زدن بحث دیگه ای هست) 😅😬

حالا هم بنده خدا استارتر قطعه خریده به اشتراک گذاشته(که کار غیر متعارف انجام نداده. اگه منم داشتم میخریدم) برای چی شما تو سر و کله هم میزنین😅😅😅

و این که همیشه سعی کنین برای خودتون زندگی کنین نه برای حرف مردم. 

چیزهایی ک دوست دارید را بدست آورید، وگرنه مجبور خواهید بود چیزهایی ک دارید رو بالاجبار دوست داشته باشین🤦‍♂️

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

متاسفانه، اوضاع اقتصادی مملکت هم خرابه. واقعا خرابه. خریدن یه سیستم پایه شده رویای شب خیلی ها. این بخش صحبتم با استارتر عزیزه، که خود بنده به شخصه خیلی لذت بردم بی شوخی. یه نفر الان توی فروم هست که یک جنس کاملا خاص و آنتیک داره که ارزش واقعیش چندین سال بعد مشخص میشه ولی نشون دادن عمومی همچین کالایی به قیمت دلاری 700، واقعا ممکنه قلب بعضی هارو عمیقا به درد بیاره، که شاید درامد یک سالشون به اندازه قیمت این کیس باشه و توی یه سیستم 500 دلاری مونده باشن و پا بشن بیان توی فروم ببینن یکی 700 تا فقط هزینه کیس کرده و با خودشون فکر کنن که بابا فلان، که بخشی از این فکرها هم نشت کرد توی تایپیک (قضاوت نسنجیده ست البته ها، کلا میگم) و دل استارتر رو چرکین کرد، حرمت بعضی دوستان دیگه رو هم خدشه دار.

مثلا، تایپیک تصاویر سیستم ها واقعا تایپیک جذاب و مناسبیه برای نمایش قطعات، اونجا سیستم ها و قطعات بسیار گرونتر از قطعات شما هم نمایش داده میشن. واتر های کاستوم بعضی از دوستان به اندازه یه سیستم میدرنج نسل جدید بعضا هزینه برمیداره :))))) اون تایپیک هم، کلا جای اینکاره هاست و کسانی میرن و میان که واقعا علاقه دارن و وقتی میبینن که شمای نوعی یه کیس 700 دلاری خریدید، عمیقا خوشحال میشن و لذت میبرن و از شما سوال میکنن در مورد محصول و یه چیزی هم یاد میگیرن. ولی در مورد فضای عمومی فروم و همچین عنوانی هم، خب ... بیخیال.

اصلا نه قصد محکوم کردن دارم، نه میخوام وعض اجتماعی کنم، فقط و فقط حرفم اینه که هوای همدیگه رو بیشتر داشته باشیم توی این اوضاع، حداقل از نظر روانی. کسی به هیچ وجه محکوم نیست برای خریدن یه جنس آنتیک، نه قانونا محکومه و نه شرعا. فقط یه بحث اخلاقی - معرفتیه، همین.

خیلی ممنون بابت وقتی که گزاشتید و توضیح مفصلتون و از همه مهم تر برداشت صحیحتون. من زیاد از خونه بیرون نمیرم و اخبارم نگا نمیکنم ولی از وضع جامعه تا حدودی با خبرم.اینکه بدون پول به آدم سخت میگزره درسته ولی بحث من همونطور که خودتون اشاره کردید علاقست. خب تاپیک کامپیوتر هم برای علاقه مند ها به کامپیوتره دیگه. مثلا شما تو تاپیک هواپیما ببینید طرف برای پروژه شخصیش و سرگرمیش 15 هزار دلار داده یه موتور گرفته برای هواپیمای دست سازش میری بهش فوش میدی یا مث خیلیا که بهم لطف داشتن میگی مبارکت باشه و سر همش کردی ازش برام فیلم بزار. با اینکه اون مقدار پول هزینه 10 سال زندگی تو ایرانه و اون صرفا خرج سرگرمیش کرده و به قول یه سریا که از لحاظ ذهنی عقب موندن پول دور ریخته. من زمان دانشجوییم چون روم نمیشد از پدرم زیاد پول بگیرم بار ها شده بود که بیشتر از یه روز غذا نخورم ولی پولم رو سیو میکردم و هر چند ماه یه بار یه چیز خیلی خوب میخریدم (گوشی و ساعت و کوله و ...) و همه دوستانم هم بهم انگ بچه مایه دار بودن میزدن (البته به شوخی) در صورتی که نمیدونستن همون پولی رو که اونا دادن برای رستوران من دادم بابت اینا. متاستفانه مردم اصلا بلد نیستن سیو کنن درآمدشون رو و براشون راحت تره بیان به من بد و بیراه بگن بجای اینکه پلن بریزن و سال دیگه با پولی که سیو کردن یه بهتر از اینو بخرن اگه واقعا علاقشون اینه. پس عقل من که چندان کاملم نیست اینو میگه که خیلی از مردم ایران عادتشون شده حرف مفت زدن (عذر میخام. واقعا کلمه ای جایگزین به ذهنم نرسید) . حالا چه به من چه به یه بنده خدای دیگه.منم هر چند حرفشون برام عذاب آره ولی تنها راهم سر کردن با این قشر رو زیاد هم کلام نشدن باهاشونه

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، آرین 0098 گفته است :

گه مجدد انواع و اقسام توهین‌ها رو نمی‌کنید، باید بگم همچین کیسی رو روی فرش بذارید، بعد از یه هفته از پرز، روش سفید میشه.

حتماً  یه میز با حداقل ارتفاع باید قرار داد.

۱۵ سانت افزایش ارتفاع از سطح زمین، میزان گرد و غبار ورودی رو تا ۸۰% کاهش میده.

مخالفم 

کیس هایی که ورودی پاورشون پایینه باید از فرش بدور باشن تا پاور پرز نکشه توخودش

ولی سیستم هایی که پاورشون پایین نیست مهم نیست رو فرش باشن یا نه 

وقتی درب کیس بستس غباری داخل نمیره مگه فن بکشه تو که اونم ربطی به ارتفاع نداره تازه اگه بالا بزاری کیسو باید انتظار 10درجه افزایش دما رو داشته باشی.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، mَd گفته است :

killer cable management

سیستم قشنگی شد میشه دماشم بزاری ببینیم! چون i9 داری میخوام دماشو در بازی و .. ببینم

دماش تو حالت IDLE بین 30 تا 40 درجست و تو لود کامل تا 70 هم میرسه (با 1.3 ولت) که البته بعد اتمام لود تو کمتر از 20 ثانیه میشه مجدد 30 و خورده ای درجه. البته کولر 360 روش نصبه با دور فن تا 2200 و به جز اون 4 تا فن مشابه اینا هم تو کیس هست که معمولا رو زیر 700 دور کار میکنن با توجه به اینکه زمستونه و دما زیاد بالا نمیره. باید دید تابستون چطوره. در مورد کیس هم که رو زمینه اولا ارتفاع ته کیس تا زمین 5 سانته. بعد اونجا یه توری مغناطیسی هست. بعد اونم پاور کیس تا ته کیس 5 سانت فاصله داره و اصلا 90 درصد اوغات فنش روشن نمیشه. زمانیم که میشه با دور کم. من اول رو میز گزاشتم ولی احساس کردم میز تحمل 50 کیلو وزن رو نداره و به ناچار چند روزی باید روی زمین بمونه.

لینک به دیدگاه

در در 13 بهمن 1398 در 22:45، Persian Assassin گفته است :

من اومدم که فقط یه خبر خوش بدم که کیس ها بالاخره موجود شد. خودتون ببینید چند نفر بهم توپیدن و متلک انداختن. عدم پیشرفت جامعه دلیلش خارجی ها یا مسئولان نیستن. دلیلش فقط امثال این ها هستن که از اینگونه رفتار ها لذت میبرن. 

داداش مبارکت باشه ایشالا مهم نیست بقیه چی می گن ازش لذت ببر منم یه C700p دارم که با نوار Rgb ظاهرشو شبیه کیسو شما کردم  😎

اینایی هم که نظرات منفی میدن حسودیشون می شه خیلی ناراحت نشو داداش از این ادما زیاده الان هم زندگی ها سخت شده عقده ای خیلی بیشتر شده 

111111111.thumb.jpg.61c3119ba558f1a797b34a2ed66b800b.jpg

• لایک 1
لینک به دیدگاه

اقا خیلی خیلی مبارکه......دمتگرم ان شاالله تو کارتم موفق باشی

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Divine گفته است :

داداش مبارکت باشه ایشالا مهم نیست بقیه چی می گن ازش لذت ببر منم یه C700p دارم که با نوار Rgb ظاهرشو شبیه کیسو شما کردم  😎

اینایی هم که نظرات منفی میدن حسودیشون می شه خیلی ناراحت نشو داداش از این ادما زیاده الان هم زندگی ها سخت شده عقده ای خیلی بیشتر شده 

عجب ابتکاری خیلی قشنگتر شده...

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Divine گفته است :

داداش مبارکت باشه ایشالا مهم نیست بقیه چی می گن ازش لذت ببر منم یه C700p دارم که با نوار Rgb ظاهرشو شبیه کیسو شما کردم  1f60e.png

واقعا ابتکار جالبی بود. یکی از موارد مثبت مدل P نسبت به M اینه که فرآیند ساخت پنل شیشه ایش خیلی پر خرج تره و به نظرم زیبا تر چون انحناش یه مقدار نرم تره. شیشش هم سایت ها میگن دودیه و هیچی از توش معلوم نیست ولی من که از نزدیک دیدم دودی بودنش انقدری نبود که از زیبایی قطعات داخلش بزنه. مدل M رو دیگه اصلا دودیش نکردن سر همین انتقاد ها

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Arash Mahmoudi گفته است :

عجب ابتکاری خیلی قشنگتر شده...

8350897.thumb.jpg.c4ddb93683d32d0370725d59f5b55994.jpgunnamed.jpg.3f9ab23a3b9ae76afc8a54e46dae369e.jpg

در 7 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

واقعا ابتکار جالبی بود. یکی از موارد مثبت مدل P نسبت به M اینه که فرآیند ساخت پنل شیشه ایش خیلی پر خرج تره و به نظرم زیبا تر چون انحناش یه مقدار نرم تره. شیشش هم سایت ها میگن دودیه و هیچی از توش معلوم نیست ولی من که از نزدیک دیدم دودی بودنش انقدری نبود که از زیبایی قطعات داخلش بزنه. مدل M رو دیگه اصلا دودیش نکردن سر همین انتقاد ها

اگر سیستم rgb نداشته باشه جالب نیست چیزی دیده نمی شه اما اگر rgb داشته باشه فوق العادس ! سیستم منم ماشالا پر Rgb هست البته کار من خرید و فروش قطعاته درب شیشه ایش رو برداشتم اما از لحاظ Rgb سیستم کم نداره فقط منتظر یه کولر ایر Rgb هستم بیاد و سیستم کامل شه رم های جی اسکیلم هم هنوز از اونور نیامده البته خدا بخواد تا اخر ماه میرسه 

1392671993_IMG_20200204_110936(Copy).thumb.jpg.c7d97f59f897c837c78533cca0899923.jpg

ویرایش شده توسط Divine
لینک به دیدگاه

مبارکت باشه مهندس جان کلی حال کردم 

از کیست، امیدوارم یه روزی نصیب همه بشه.

یه جعبه گشایی مشتی هم بدهکارشدی.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقت وقته کلیه فروشیه
فصل فصل کلیه فروشیه
بازم میگم کیسی که جای DVDRw نداشته باشه فایده نداره 🤣
ایول قیمت ها :SxD

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در در 17 بهمن 1398 در 00:53، Divine گفته است :

اگر سیستم rgb نداشته باشه جالب نیست چیزی دیده نمی شه اما اگر rgb داشته باشه فوق العادس ! سیستم منم ماشالا پر Rgb هست البته کار من خرید و فروش قطعاته درب شیشه ایش رو برداشتم اما از لحاظ Rgb سیستم کم نداره فقط منتظر یه کولر ایر Rgb هستم بیاد و سیستم کامل شه رم های جی اسکیلم هم هنوز از اونور نیامده البته خدا بخواد تا اخر ماه میرسه 

1392671993_IMG_20200204_110936(Copy).thumb.jpg.c7d97f59f897c837c78533cca0899923.jpg

آیا میدونستید کارت گرافیک از سری ای که شما دارید تنها موردی بود که با اینکه خیلی دنبالش بودم ولی آخر سر مجبور شدم برای قیمت عجیب و غریب حدود 40 میلیون تومن که داشت قیدش رو بزنم. (منظورم نسل جدیدشه یعنی 2080Ti Lightning Z. واقعا عکس رو دیدم لذت بردم. 😍😍😍😍 همون موقع هم لیمیتد ادیشن بود و اگه اشتباه نکنم فقط 40 تا ازش از طریق مجاری رسمی و با گارانتی وارد کشور شد.

لینک به دیدگاه

در در 16 بهمن 1398 در 23:31، mَd گفته است :

killer cable management

همه ی موارد درخاستی در این تاپیک قرار داده شد. ممنون از توجهتون و مشارکت در بحث.

ویرایش شده توسط Persian Assassin
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...