رفتن به مطلب

گرافیک ماینی؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 32 دقیقه قبل، Divine گفته است :

دوست عزیز اگر خیلی حساس هستی کارت با گارانتی بخر اگر قصد خرید انویدیا داری برای تست کارت راحت تره هر کارتی بسته به مدل و چیپ دما و کارکرد مربوط به خودشو داره اگر خودتون می تونین کارت رو تست کنین که با واسطه و مهلت تست خرید کنین کارت رو تست کنین حالا ماین شده یا نشده ! اگر هم برای تست کارت سوالی دارین می تونین بپرسین راهنمایی می کنم کارت رو چه جوری تست کنین اما اگر در کل اطلاعاتتون از سیستم کم هست بهتره که از فروشنده مطمعن خرید کنید ترجیحا حضوری از شهر خودتون تو همین فروم هستن کسایی که با امتیاز بالا کارت خراب می فرستن به امید اینکه تو مهلت تست متوجه نشه خریدار اگر اطلاعاتتون کافی نیست خرید انلاین بهتون پیشنهاد نمی شه ترجیحا خرید حضوری با یه مهلت تست مناسب بعدش رو ماین خیلی حساس نباشین چون فروشنده وقتی بفهمه رو ماین حساسین کارت ماین شده رو با هزارتا قسم و ایه به عنوان ماین نشده به قیمت خیلی زیادی می فروشه بدون شک 99 درصد کارتای تو بازار ماین شده هست پس خودتون رو اصلا اذیت نکنین حتی فروشنده الانش اگر ماینر نباشه 6 7 ماه پیش از ماینر خریده و گرنه  تا قبل از این شما هفته ای یدونه هم کارت رده بالا نمی دیدی کسی اگهی کنه

خیلی ممنون از راهنماییت جناب.لطف کردی
در مورد سیستم هم اطلاعاتم کم نیست فقط در مورد تست گرافیک یکم ابهام بود که شما لطف کردین روشن کردی موضوع رو.حالا اگه بخوایم کلی نگاه کنیم پس خرید از آدم مطمئن فقط با مهلت تست اوکیه دیگه؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، lordinvo1380 گفته است :

گر هم برای تست کارت سوالی دارین می تونین بپرسین

یه سری راهنمایی کلی خصوصی کنین خیلی ممنوتون میشم.لطف میکنین.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

در مورد سیستم هم اطلاعاتم کم نیست فقط در مورد تست گرافیک یکم ابهام بود که شما لطف کردین روشن کردی موضوع رو.حالا اگه بخوایم کلی نگاه کنیم پس خرید از آدم مطمئن فقط با مهلت تست اوکیه دیگه؟

اگر اطلاعات دارین ترجیحا باواسطه و مهلت تست خرید کنین برای تست هم اول از همه ظاهر کارت رو چک کنین مشکلی نداشته باشه بعد کارت رو سیستم بزارین اگر انویدیا می خرین نیاز به چک کردن بایوس نیست بعد از نصب درایوروشناخت کارت توسط ویندوز اول سلامت فنهارو چک کنین با نرم افزار افتر برنر دور فن ها رو 100 درصد بزارین برای مدت 2 3 دقیق ببینین صدای اضافی ندن بعد رو دور 50 درصد بزارین 5 6 دقیقه تست کنین بازم صدای اضافی جز صدای فن نباشه بعد می رسه به تست خود کارت من به شخصه بابنچمارک unigine super position از کارت تست میگیرم برای کارت های تو قسمت پرفورمنس رو گزینه high قرار بدین این بنچمارک  یه امتیاز میده و یه AVG frame  که من با Avg  frame کارت ها رو مقایسه می کنم این مورد رو اگر خواستین تست کنین میانگین فریم رو بگین بهتون بگم اوکی هست یا نه بعد یه مورد دیگه هم نشون میده دما هست که ماکس دما کارت رو نشون میده که اونم بسته به مدل کارت اگر تست گرفتین بگین خدمتتون می گم اوکی هست یا نه بعدش هم یه تست گیم سنگین هست حالا هر گیمی مد نظرتون باشه من خودم با  COD WWII با تنظیمات حداکثر و رندر 4k  تست می گیرم اینم اندازه 2 3 ساعت کافیه حالا بیشتر تست گرفتین که بهتر تو این تست دمای حداکثری واقعی کارت هم معلوم می شه در کل تست ها هواستون حتما به فرکانس کارت باشه دانکلاک بی مورد و زیاد نداشته بشه در حدود 100 مگا هرتز از ابتدا تا  انتهای تست تقریبا طبیعی هست اما بازم بسته به مدل کارت متفاوته 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

سلام.

دوست عزیز خرید کارت های گرافیک ماینی به طور کل توصیه نمیشه.حالا ممکنه که توی اون ها کارت هایی هم باشند که واقعا سالم هستند ولی تشخیص در این مورد خیلی سخته و با برنامه و برسی های ظاهری نمیشه فهمید.ولی اگر مجبورید سعی کنید که کارت مورد نظر با گارانتی باشه تا حداقل گارانتی بتونه مشکل رو برطرف بکنه.

لینک به دیدگاه

سلام. بخر دوست عزیز ماین شده هم بخر! هیچ مشکلی نداره! من خودم 480 ماین شده گرفتم برا یکی از آشنا ها بسیار هم راضیه! اصلا این داستانا که بعضیا از دور میگن درست نیست! ممکنه، ممکنه، بعضی از اینایی که از کارت ماین شده بد میگن، یدونه کارت ماین شده از نزدیک هم ندیده باشن!

لینک به دیدگاه

اول از همه توکل بر خدا 

بعدش پیدا کردن یه فروشنده شناخته شده و مطمان

و بعدش چند ساعت تست گرافیک اونم فقط فقط با گیم 

هیچ نرم افزاری مثل گیم از تمام توان کارت استفاده نمیکنه

اگه این 3مرحله رد کردی دیگه خیالت راحت گرافیک سالم اومده دستت

حالا از این به بعدش با شماست که چطوری ازش کاربکشی و نگهداری کنی 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Divine گفته است :

🤣🤣🤣

داداش پول برقش رو دیگه در نمیاره که می فروشن ماینرا اگر اطلاعات در این زمینه ندارین لطف کنین راهنمایی اشتباه نکنین

من خودم حداقل 500 تا کارت ماین شده فروختم  شما خودتون هم باید بهتر بدونین خرابی کارت گرافیک به ماین نیست خودتون یه 1080 داشتین که خراب شد دست خودتون هم خراب شد و گارانتی براتون تعویض کرد واقعا بعضی های یه جور صحبت می کنین انگار قبل ماین کارت های گرافیک خراب نمی شده !!!!!!!! الان هم اگر تعداد خرابی بیشتر شده خب فروش هم به همون مقدار بیشتر بوده !!!!!  

دوست عزیز اگر خیلی حساس هستی کارت با گارانتی بخر اگر قصد خرید انویدیا داری برای تست کارت راحت تره هر کارتی بسته به مدل و چیپ دما و کارکرد مربوط به خودشو داره اگر خودتون می تونین کارت رو تست کنین که با واسطه و مهلت تست خرید کنین کارت رو تست کنین حالا ماین شده یا نشده ! اگر هم برای تست کارت سوالی دارین می تونین بپرسین راهنمایی می کنم کارت رو چه جوری تست کنین اما اگر در کل اطلاعاتتون از سیستم کم هست بهتره که از فروشنده مطمعن خرید کنید ترجیحا حضوری از شهر خودتون تو همین فروم هستن کسایی که با امتیاز بالا کارت خراب می فرستن به امید اینکه تو مهلت تست متوجه نشه خریدار اگر اطلاعاتتون کافی نیست خرید انلاین بهتون پیشنهاد نمی شه ترجیحا خرید حضوری با یه مهلت تست مناسب بعدش رو ماین خیلی حساس نباشین چون فروشنده وقتی بفهمه رو ماین حساسین کارت ماین شده رو با هزارتا قسم و ایه به عنوان ماین نشده به قیمت خیلی زیادی می فروشه بدون شک 99 درصد کارتای تو بازار ماین شده هست پس خودتون رو اصلا اذیت نکنین حتی فروشنده الانش اگر ماینر نباشه 6 7 ماه پیش از ماینر خریده و گرنه  تا قبل از این شما هفته ای یدونه هم کارت رده بالا نمی دیدی کسی اگهی کنه

من چون محافظ مناسب نداشتم و تابستون اونسال برق مکرر میرفت این اتفاق افتاد و مموری کارت خراب شد ، کارت گرافیک اصلا الکی خراب نمیشه.

لینک به دیدگاه

کلا هم خرید کارت دست دوم فقط از افرادی مناسب هست که نونشون توی ماین و غیره نباشه و طرف قابل اعتماد باشه که واقعا این‌ گرافیک روی سیستم خودش بوده یا خیر. اگه نه حالا شما کارت ماین شده هم بحای بخری بازم باید طرف  انصاف داشته باشه و کارتی که ماین شده رو بهتون گرونتر به عنوان کم کار نفروشه. 

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز از همتون بابت نظرات ممنونم. فک کنم دیگه تصمیم گرفتم.

ختم تاپیک 

در در 12 بهمن 1398 در 11:42، HeX گفته است :

ویرایش شده توسط lordinvo1380
اشتباه لغوی
لینک به دیدگاه

کارت گرافیگ استهلاک داره ، مثلا سی پی یو دسته دوم یا نه هیچ فرقی نمیکنه ، ولی گرافیک داستانش فرق میکنه ، عمر مفید مشخصی داره ، تو همین انجمن بعضی گرافیک ماین شده خریده بودن تو بازی خودش رو نشون میداد ، دیگه بستگی به شانست داره شاید یه ماه کار کرد شاید تا 10 سال دیگه واست کار کرد ، وقتی گرافیک ماین شده انتخاب کنی یعنی حاضری ریسک کنی

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، lordinvo1380 گفته است :

سلام به همه اساتید.دوستان به نظرتون ارزش داره گرافیک مثل 1060 یا 1070ti رو ماین شده بخریم.اگه گارانتی مونده باشه؟باقیمی حدود 3500-3700.برای سیستم گیمینگ میخوام شاید روزی 3 ساعت بازیایی مثل witcher 3 یاامثالهم ولی واقعا سالم بودن گرافیک برام مهمه. اصلا تو این قیمت واقعا 1070 سالم یافت میشه تو بازار یا هرجا؟

پیشاپیش دمتون گرم

ماین خیلی از پردازش های 3d رو نداره ازین نظر استهلاکش کمتره ولی مموری و دما توش درگیرن 

حالا سلول های حافظه هیچی ولی دما مخصوصا دمای vrm که از چشم همه گان مخفی هست خیلی اثر گذاره

دما :

دمای90 مناسب برای  vrm  تو فول لود هست اونم تو محیط کیس 

دمای چیپ هم که بستگی  داره ولی دیگه بالای 80 نیست نرمالش 

حالا نصف ماینرا بیسوادن به کنار و دمارو دمای چیپ فقط میبینن از فاسد شدن خمیرم که هیچ درکی ندارن و میزنن به ماین 

توی ماین شما محیطت محیط بازتره و جریان هوا خاصی نداری یا باید براش جریان هوا بسازی که این میشه ماین اصولی (نه فقط یه فن زیر ریگ بستن) یا اینکه همون روش سمبلی بری جلو

شما با گرفتن کارت و تست 24 ساعته اون متوجه میشی وضعیت دمایی چجوری هست (البته باید قبلش اون مدل رو در سایتی ریویو کرده باشید چون هر مدل از کارت ها بسته به نوع طراحی خنک کننده دمای خاصی دارن هیچ 1060 از یه برند با 1060 یه برند دیگه دماش یکسان نیست) و دمای کارت رو در یه تست 5 دقیقه ای بررسی کنی چه vrm چه چیپ

اینم بگم کارت های amd باید بعد از خرید دستکاری بشن یعنی شما باید علاوه بر ریختن بایوس اصلی ، اندرولت هم انجام بدید و فن هم دستی تنظیم کنی چون بسیاااااااار اثر داره تو دما(هیچ ربطی به ابطال گارانتی نداره این موضوع اندرولت و فن دستی)

در حالت اتوماتیک فن خنگ میزنه و به جای پیشگیری از گرم شدن دنبال خنثی کردن گرمای وارده بعد از یه رنج دمایی هست! درسته شاید با تنظیم فن دستی، فن عمرش کمی کم بشه اما خریدن فن ارزونتر از خریدن یه گرافیک دیگست! من قطعا ترجیح میدم بین بد و بدتر، بد رو انتخاب کنم

مثلا من خودم 470 دارم (ماینی نیست) الان با اندرولت و فن دستی دماش تو گیم با دور فن 40 درصد، 60 درجه هست (تازه محیط کیس من کوچیکه و ازون کیس بزرگا با فنای زیاد نیست) البته خمیرش عوض شده

ولی انویدیا دستت بستس

نه دمای vrm داری نه میتونی اندرولت کنی درست حسابی

ویرایش شده توسط mَd
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

کلا هم خرید کارت دست دوم فقط از افرادی مناسب هست که نونشون توی ماین و غیره نباشه و طرف قابل اعتماد باشه که واقعا این‌ گرافیک روی سیستم خودش بوده یا خیر. اگه نه حالا شما کارت ماین شده هم بحای بخری بازم باید طرف  انصاف داشته باشه و کارتی که ماین شده رو بهتون گرونتر به عنوان کم کار نفروشه. 

حرف شما درسته !

ماین چیز بدی نیست ولی ماینرا تو ایران معمولا سواد کافی ندارن باعث میشه که بد جلوه بشه! چون نمیدونن باید مثل گلدون خونشون بهش برسن چه بسا دقیق تر و بیشتر

درسته جون نداره ولی شرایط محیطی مثل دما و گرد غبار زیاد براش مثل آفت  میمونن  حالا با این اوصاف گلدون چیز بدیه ؟ یا شخص کوتاهی کرده؟

خرید کارت ماینی بدون گارانتی واقعا ریسک بزرگیه ! مگه اینکه بدونی طرفت چجوری ازش کار کشیده و چجوری بهش رسیدگی کرده

ولی کارت غیر ماینی بدون گارانتیشم ریسکش کمه 

همین 970 و 770 و سری های قدیمیتر حتی 550 همینجا فروش رفته و هنوزم کار میکنه! شاید یه ذره فنش اذیت کنه که اونم جایگزین میشه

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، mَd گفته است :

حرف شما درسته !

ماین چیز بدی نیست ولی ماینرا تو ایران معمولا سواد کافی ندارن باعث میشه که بد جلوه بشه! چون نمیدونن باید مثل گلدون خونشون بهش برسن چه بسا دقیق تر و بیشتر

درسته جون نداره ولی شرایط محیطی مثل دما و گرد غبار زیاد براش مثل آفت  میمونن  حالا با این اوصاف گلدون چیز بدیه ؟ یا شخص کوتاهی کرده؟

خرید کارت ماینی بدون گارانتی واقعا ریسک بزرگیه ! مگه اینکه بدونی طرفت چجوری ازش کار کشیده و چجوری بهش رسیدگی کرده

ولی کارت غیر ماینی بدون گارانتیشم ریسکش کمه 

همین 970 و 770 و سری های قدیمیتر حتی 550 همینجا فروش رفته و هنوزم کار میکنه! شاید یه ذره فنش اذیت کنه که اونم جایگزین میشه

داداش تو ایران الان از جون مردمم‌ دارن پول در میارن سر همین ویروس کرونا ماسکا رو همه گرون کردن. کسی به فکر کس دیگه نیست پس تهش نتیجه میگیریم همه به فکر جیب خودشونن تا رس کارتم نکشن نمیفروشن که بیشترین سود رو کرده باشن ، وقتیم ادم میگه بهشون برمیخوره. بلاخزه این پولا خوردن نداره از من گفتن بود. 😊

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Behrouz Molaei گفته است :

داداش تو ایران الان از جون مردمم‌ دارن پول در میارن سر همین ویروس کرونا ماسکا رو همه گرون کردن. کسی به فکر کس دیگه نیست پس تهش نتیجه میگیریم همه به فکر جیب خودشونن تا رس کارتم نکشن نمیفروشن که بیشترین سود رو کرده باشن ، وقتیم ادم میگه بهشون برمیخوره. بلاخزه این پولا خوردن نداره از من گفتن بود. 1f60a.png

بنده هم همین اعتقاد دارم بالاخره هر قطعه ای یه عمری داره خرید گرافیک و پاور ماین شده کلا اشتباه که چه عرض کنم اصلا عقلانی نیس.

لینک به دیدگاه

سلام 

دوست عزیز یا آک بخرید یا اگر دست دوم میخرید همرو به چشم ماین شده ببینید . حتی اگر طرفتون قسم خدا و پیغمبرم خورد اعتماد نکنید . 

بنده به افرادی که میان میگن مثلا کارت حدود 6 ماه ماین شده بیشتر اعتماد دارم تا افرادی که قطعه برای 7 سال پیش رو میزارم برای فروش و میگن پشت ویترینی بوده . 

خود بنده یه کارت ماین شده خریدم و الانم دارم ازش استفاده میکنم و خداروشکر تا الان هیچ مشکلی نداشتم ( البته اگر خودمون چشمش نزنیم ) 

هستن افرادی در همین سایت که حرفشون اعتبارشون هست و دارن کارت های ماین شده میفروشن با قیمت مناسب و با صداقت هم هستن . بهتره اسم نبرم و خودتون یه سرچ بزنید دستتون میاد . اگر تصمیم به خرید دست دوم گرفتید بهتره از این دوستان کمک بگیرید 

به طور کلی اگر بخوام بهتون بگم اگر آدم ریسک پذیری هستید دست دوم تهیه کنید اگر حساس هستید با استرس احتمال خراب شدن کارت نمیتونید از گیم لذتی ببرید پس بهتره آک خرید کنید 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

سلام 

دوست عزیز یا آک بخرید یا اگر دست دوم میخرید همرو به چشم ماین شده ببینید . حتی اگر طرفتون قسم خدا و پیغمبرم خورد اعتماد نکنید . 

بنده به افرادی که میان میگن مثلا کارت حدود 6 ماه ماین شده بیشتر اعتماد دارم تا افرادی که قطعه برای 7 سال پیش رو میزارم برای فروش و میگن پشت ویترینی بوده . 

خود بنده یه کارت ماین شده خریدم و الانم دارم ازش استفاده میکنم و خداروشکر تا الان هیچ مشکلی نداشتم ( البته اگر خودمون چشمش نزنیم ) 

هستن افرادی در همین سایت که حرفشون اعتبارشون هست و دارن کارت های ماین شده میفروشن با قیمت مناسب و با صداقت هم هستن . بهتره اسم نبرم و خودتون یه سرچ بزنید دستتون میاد . اگر تصمیم به خرید دست دوم گرفتید بهتره از این دوستان کمک بگیرید 

به طور کلی اگر بخوام بهتون بگم اگر آدم ریسک پذیری هستید دست دوم تهیه کنید اگر حساس هستید با استرس احتمال خراب شدن کارت نمیتونید از گیم لذتی ببرید پس بهتره آک خرید کنید 

سلام 

بنده هم کاملا با حرفتون موافقم

اما بهتره یه چندتایی شون بنده به جای شما نام ببرم  

جناب رضایی(ناظر سایت هم هستن) 

آقای مرتضی  امیری 

hamed2g)(البته من هنوز شخصا ندیدم کارت ماین شده بفروشه آقا حامد ولی خریدهای دیگه داشتم ازشون) 

آقا محمد ملازمی

آقا جواد(jawadpower) 

و....... 

خیلی از دوستان امین و محترم دیگه که بنده افتخار معامله باهاشون نداشتم 

هر کس یه نظری داره 

شاید یه سری ها الان بیان انگه چاپلوسی و اینطور حرفا رو بزنن

ولی به شرفم قسم فقط فقط این ها رو نام بردم که دوستمون بدون هستن کسانی که میشه چشم بسته ازشون خرید کرد و از جنس مطمان بود

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

سلام 

بنده هم کاملا با حرفتون موافقم

اما بهتره یه چندتایی شون بنده به جای شما نام ببرم  

جناب رضایی(ناظر سایت هم هستن) 

آقای مرتضی  امیری 

hamed2g)(البته من هنوز شخصا ندیدم کارت ماین شده بفروشه آقا حامد ولی خریدهای دیگه داشتم ازشون) 

آقا محمد ملازمی

آقا جواد(jawadpower) 

و....... 

خیلی از دوستان امین و محترم دیگه که بنده افتخار معامله باهاشون نداشتم 

هر کس یه نظری داره 

ولی به شرفم قسم فقط فقط این ها رو نام بردم که دوستمون بدون هستن کسانی که میشه چشم بسته ازشون خرید کرد و از جنس مطمان بود

لطف کردی برادر مرسی

لینک به دیدگاه

دوستانی که حسابی بد میگن از کارت ماینی فکر کنم اکثرشون کارت ماینی نداشتن تا حالا

من که یکی خریدم با قیمت خیلی مناسب وچند وقت برای گیم استفاده کردم و مشکلی نداشت نه دما و نه باقی موارد

افت قیمت کارت های ماینی هم خیلی زیاده مثلا کارتی که شما میخری 1200-1500 شاید آکش 4 تومن باشه!

تا پارسال من یادم طرف وقتی میخواست کارتش رو بفروشه میگفت قیمت آکش 1 تومنه پس دسته دوش رو میفروشم 850!!!!!

اما به لطف این کارت های ماینی قیمت تمام کارت های دسته دو شکسته شده و حتا با اینکه پول ایران فوق بی ارزش شده ولی باز ما میتونیم گرافیک بخریم

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

حالا بحث چاپلوسی اینا نیست اما با اکثر کسانی که اسم بردین معامله نداشتین تو فیدبکا چیزی نبود 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، arvin40 گفته است :

دوستانی که حسابی بد میگن از کارت ماینی فکر کنم اکثرشون کارت ماینی نداشتن تا حالا

من که یکی خریدم با قیمت خیلی مناسب وچند وقت برای گیم استفاده کردم و مشکلی نداشت نه دما و نه باقی موارد

افت قیمت کارت های ماینی هم خیلی زیاده مثلا کارتی که شما میخری 1200-1500 شاید آکش 4 تومن باشه!

تا پارسال من یادم طرف وقتی میخواست کارتش رو بفروشه میگفت قیمت آکش 1 تومنه پس دسته دوش رو میفروشم 850!!!!!

اما به لطف این کارت های ماینی قیمت تمام کارت های دسته دو شکسته شده و حتا با اینکه پول ایران فوق بی ارزش شده ولی باز ما میتونیم گرافیک بخریم

سلام.

دوست عزیز ما حق داریم از کارت های ماینی بد بگیم به خاطر اینکه  بیشتر کارت هایی که ماین میشوند در محیط و شرایط استاندارد قرار ندارد و حسابی کار کرده اند. حتی اگر محیط نیز استاندارد بوده باشد فشاره وارده بیشتر از کاربری گیم است.

فشاری که بر روی کارت های ماینی مخصوصا فن ها وارد میشود اصلا قابل قیاس با کارت هایی که برای گیم استفاده شدند نیست

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Divine گفته است :

حالا بحث چاپلوسی اینا نیست اما با اکثر کسانی که اسم بردین معامله نداشتین تو فیدبکا چیزی نبود 

چرا دوست عزیز با همشون معامله داشتم 

به غیر از آقا جواد و آقای امیری 

که از این 2نفر هم نزدیکترین آدم بهم ازشون خرید داشته و بنده خودم اون قطعه مورد نظر تست کردم 

ضمنا بنده زیاد دنبال فید بک نیستم اگه بخوام حدودش بهتون بگم بیش از 14 تا معامله داشتم بدون فیدبک 

نه من پیشنهاد گذاشتن فیدبک رو دادم و نه اون بنده های خدا 

این هایی که نام بردم. دوستانی بودن که بیش از اندازه بهشون اعتماد داشتم و دارم و اکثرا شناخته شده هستن 

ویرایش شده توسط ultragame888
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...