رفتن به مطلب

کدامیک nzxt kraken x62 یا corsair h115i platinum

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

از اساتید عزیز یه سوال داشتم من میخوام سیستم با پلتفرم ای ام  دی و سی پی یو 3900 ایکس جمع کنم بین این دوتا مونذم به نظر شما کدوم بهتره از ایکس 62 خوشم میاد چون زیاد جلف نیست و بنچمارک خوبی در حد اون یکی داره اما میگن یه نرم افزار به اسم کام داره خیلی سخته کار کردن باهاش اما دوستان هم کوروسایر رو پیشنهاد میدن اما آر گی بی جلف دوست ندارم

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

سلام

هردو از لحاظ عملکرد همونطور که خودتون هم مطلع هستید در سطح بالا وتقریبا یکسانی هستند.

اگر فقط سلیقه هست وزیبایی خب اونچه میپسندید بخرید اما ترجیح من بر کورسیر هست و اصلا نورپردازی جلفی نداره اتفاقا .مضاف بر اون نرم افزار فوق العاده ای به اسم corsair icueداره محصولات کورسیر

که بین تمامی برندها کاملترین.بی نقص ترین و بهترین کارایی رو به شما میده وافکت های نورپردازی وسایر تنظیماتش واقعا کامل وجامعه ومیتونید هرجور مایل هستید تنظیمات رو انجام بدید ولذتشو ببرید.

لینک به دیدگاه

سلام ، کورسیر‌بهتر هست. Nzxt زود پمپ هاش به مشکل میخوره.

لینک به دیدگاه

Corsair (کورسیر) در کل از قدیم سازنده واترکولر خوبی نبوده و پمپ های پر سر و صدا و ضعیفی دارن کولر های این کمپانی (البته با توجه به وارد کننده گرامی تخت جمشید و وضعیت خدمات دهی و قیمت های نجومیشون از نظر من اشغال هستن)، nzxt هم طبق شنیده ها زیاد جالب نیست. واترکولر کلوزلوپ فقط برند Cooler Master و لاغیر..

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

Corsair (کورسیر) در کل از قدیم سازنده واترکولر خوبی نبوده و پمپ های پر سر و صدا و ضعیفی دارن کولر های این کمپانی (البته با توجه به وارد کننده گرامی تخت جمشید و وضعیت خدمات دهی و قیمت های نجومیشون از نظر من اشغال هستن)، nzxt هم طبق شنیده ها زیاد جالب نیست. واترکولر کلوزلوپ فقط برند Cooler Master و لاغیر..

از عجیب ترین نظراتی بود که شنیده بودم راجب corsair وnzxt.!!!

آخه کولر مستر...!!!!عجب.

در زمینه واتر کولربرند corsair رکورد دار هست.کولر مستر هم تو پاور هم کیس هم کولر و خیلی چیزای دیگه برند رده چندم حساب میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...