رفتن به مطلب

این قطعه اصله یا تقلبی؟!سفارش از دی جی کالا

Recommended Posts

سلام دوستان وقتتون بخیر باشه

من یه رم HyperX Fury DDR4 2400MHz CL15 از دی جی کالا خریدم..امروز به دستم رسید

قبل باز کردن محفظه پلاستیکی دیدم که از روکش زیر لیبل گارانتی پاره شده!یعنی قبلا باز شده و لیبل رو باز زدن روش...چندتا عکس از این قطعه کنار قطعه اصلی که دارم میذارم

محافظ فلزی روی رم تو این قطعه برعکسه!

وقتی به قطعه از بالا نگاه میکنی انگاری با پیچگوشتی افتادی به جونش!دقت بکنید تو نسخه اصلی لبه ها کاملا صافن ولی تو این قطعه فاصله داره به همراه خم

چندتا اسکرین شات هم از cpu-z میفرستم ... این به اسلات 2 وصله..تو دوتا اسلات چرا بجا دوئل سینگل نوشته؟

این قطعه برام مثل بقیه کار میکنه یا مرجوعی بدم؟

۲۰۲۰۰۲۰۴_۱۳۱۹۴۹.jpg

۲۰۲۰۰۲۰۴_۱۳۲۰۰۰.jpg

۲۰۲۰۰۲۰۴_۱۳۲۱۲۶ (1).jpg

۲۰۲۰۰۲۰۴_۱۳۲۱۲۶.jpg

۲۰۲۰۰۲۰۴_۱۳۲۱۳۵(0).jpg

۲۰۲۰۰۲۰۴_۱۳۲۱۳۵.jpg

2020-02-04_13-58-51.jpg

2020-02-04_13-59-06.jpg

2020-02-04_13-59-16.jpg

2020-02-04_13-59-26.jpg

لینک به دیدگاه

اگر قیمتش پایین بوده صد درصد تقلبی هست 

هرچند تقلبی ها بردش سبز رنگه

ویرایش شده توسط mitternacht
لینک به دیدگاه

سلام .

اگر منظورتون دوال رنک هست که ربطی به دوال چنل نداره.

از نظر ظاهری آدم رو یاد اون memeهای چیزی که  اینترنتی میخری چیزی که تحویل میگیری میندازه.با memtest86 / hci memtest هم تست بگیرید احتمالاً ارور بده.  بنظرم مرجوع کنید.

لینک به دیدگاه

درود.
تقلبیه.

به صورت ظاهری، رنگ رم تقلبی براق تر از رم اصلی هست، در رم اصلی اون گودی بالای Heat Spreader به Notch رم نزدیک تر هست اما در رم تقلبی برعکس هست و همچنین در رم اصلی دو طرف Heat Spreader به خوبی بهم چفت میشه اما در رم تقلبی اینطوری نیست.
به صورت نرم افزاری هم که در CPU-Z کلاً مارک رم رو یک چیز متفرقه مینویسه.

من از هر دو نوع رم کنار هم داشتم. مشکلی هم نداشتن، به خوبی با همون فرکانس 2400 مگاهرتز کار می کردن ولی خب اصلی نبود دیگه.

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، masooyan گفته است :

سلام صد در صد فیکه

اسلات دو و اسلات سه فیکه.

اسلات 3 چرا؟؟2400 فرکانسو میده بهم

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

اگر قیمتش پایین بوده صد درصد تقلبی هست 

هرچند تقلبی ها بردش سبز رنگه

نه قیمتش همون قیمت بازاره..از دی جی کالا خریدم

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

سلام .

اگر منظورتون دوال رنک هست که ربطی به دوال چنل نداره.

از نظر ظاهری آدم رو یاد اون memeهای چیزی که  اینترنتی میخری چیزی که تحویل میگیری میندازه.با memtest86 / hci memtest هم تست بگیرید احتمالاً ارور بده.  بنظرم مرجوع کنید.

تو انجمن چندبار دیدم برا بقیه هم همین مشکل از طرف دی جی کالا پیش اومده..شرکت به اون بزرگی انگاری بی در و پیکره..

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Trickster گفته است :

درود.
تقلبیه.

به صورت ظاهری، رنگ رم تقلبی براق تر از رم اصلی هست، در رم اصلی اون گودی بالای Heat Spreader به Notch رم نزدیک تر هست اما در رم تقلبی برعکس هست و همچنین در رم اصلی دو طرف Heat Spreader به خوبی بهم چفت میشه اما در رم تقلبی اینطوری نیست.
به صورت نرم افزاری هم که در CPU-Z کلاً مارک رم رو یک چیز متفرقه مینویسه.

من از هر دو نوع رم کنار هم داشتم. مشکلی هم نداشتن، به خوبی با همون فرکانس 2400 مگاهرتز کار می کردن ولی خب اصلی نبود دیگه.

وقتی اینو وصل میکنم فرکانس مکس بقیه رم هامم 2100 میشن..

مرجوعی زدم ببینم چی میشه

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، H.Salimi96 گفته است :

وقتی اینو وصل میکنم فرکانس مکس بقیه رم هامم 2100 میشن..

مرجوعی زدم ببینم چی میشه

قطعات کامپیوتری جز کالا مرجوعیشون نیست مگر اینکه داد و بیداد کنی گفتم بهت که حواست باشه بهت زنگ میزنن اینو میگن

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Coffee Addicted گفته است :

قطعات کامپیوتری جز کالا مرجوعیشون نیست مگر اینکه داد و بیداد کنی گفتم بهت که حواست باشه بهت زنگ میزنن اینو میگن

ممنون

قطعه ارزش مالی زیادی نداره ولی از اینکه سرم کلاه رفته باشه اصن خوشم نمیاد...هرطوری شده یا پولمو میگیرم یا قطعه رو عوض میکنم

دفعه قبل هم موقع خرید دی جی کالا خیلی اذیت کرد..پولو واریز کرده بودم بعد میگفتن عکس از کارت بانکیت بفرست..بعد میگفتن از کارت ملی..بعد کنارهم..بعد میگفتن نیومده برامون..آخرسر با یه داد و بیداد حل شد😐..

این دیگه بار آخرم بود ک ازشون خریدی میزدم..

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، H.Salimi96 گفته است :

ممنون

قطعه ارزش مالی زیادی نداره ولی از اینکه سرم کلاه رفته باشه اصن خوشم نمیاد...هرطوری شده یا پولمو میگیرم یا قطعه رو عوض میکنم

دفعه قبل هم موقع خرید دی جی کالا خیلی اذیت کرد..پولو واریز کرده بودم بعد میگفتن عکس از کارت بانکیت بفرست..بعد میگفتن از کارت ملی..بعد کنارهم..بعد میگفتن نیومده برامون..آخرسر با یه داد و بیداد حل شد1f610.png..

این دیگه بار آخرم بود ک ازشون خریدی میزدم..

این فقط کالایی که ارسال نشده رو پس میگیرن مثلا بخری نیم ساعتبعد مرجوع کنی سریع پولشو میدن ولی برسه دستت فیلم بازی میکنن،دیجیکالا بهشت کالا های فیک و ریفر هست

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

این فقط کالایی که ارسال نشده رو پس میگیرن مثلا بخری نیم ساعتبعد مرجوع کنی سریع پولشو میدن ولی برسه دستت فیلم بازی میکنن،دیجیکالا بهشت کالا های فیک و ریفر هست

آره..مسلمونیم دیگه

لینک به دیدگاه

دیجیکالا فروشنده نیست

واسط فروشنده و شماست

هیچ کالاییو به جز برای برچسب زدن چک نمیکنن

مشکل از شماست که رفتید از واسط به خاطر هزینه ارسال رایگان 100 تومن بیشتر هزینه کردید 

جنسم که ندیده خریدید اونم قطعه الکترونیکی! 

ببخشید ولی مشکل از شماست که خرید میکنید 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mَd گفته است :

دیجیکالا فروشنده نیست

واسط فروشنده و شماست

مشکل از شماست که رفتید از واسط به خاطر هزینه ارسال رایگان 100 تومن بیشتر هزینه کردید 

من کل سیستم تمام قطعات و اسمبل و مانیتور گیم و موس و هدست رو یه جا از لیون خریدم هیچ مشکلی هم نداشته🙏بخوام بازم سیستم بگیرم اینترنتی میخرم ولی از لیون نه از ریفر کالا ،قطعات کامپیوتری رو نباید از دیجی خرید چون اصلا گردن نمیگیره تمام فرقی نمیکنه خودش فروشنده باشه یا واسطه باشه این جز قوانین سایتشون هست

لینک به دیدگاه

کلا کینگستون ها انگار همشون تقلبی شدن

منم یه هایپرایکسش رو خریدم تقلبی بود بعد چند ماه فهمیدم کلا یه سالم کار نکرد

لینک به دیدگاه

من بارها شده از دیجی خرید کردم قطعات الکترونیکی که خودشم فروشنده نبود به جز یه مورد رم لپتاپ که یکم مشخصات فرق می کرد و انداختم داخل لپتاپ خوب کار کرد و بیخیال مرجوع کردن شدم. همه موارد اوکی بود. لپتاپ تقریبا ۱۶ ساعت در روز تو لود بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصد هست و رم شدید تحت فشاره.

اون قطعات رو هم خیلیاش رو لیون و فافا موجود نداشت و باید می رفتم بازار که به هیچ وجه امکانش رو نداشتم. در نتیجه از خریدام راضیم.

هیچ سیستمی صد در صد نیست دیجی هم مستثنی نیست باید همه شرایط رو در نظر گرفت و بعد اقدام به کاری کرد.

شما همه مستندات رو آماده کن با پشتبان صحبت کن.

احتمال زیاد قبول می کنن. بعد از یه فروشنده دیگه بخر.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، H.Salimi96 گفته است :

2020-02-04_13-58-51.jpg

2020-02-04_13-59-16.jpg

درود
همونطور که بقیه دوستان فرمودن، رم تقلبیه
شما همین دوتا عکس رو توی درخواست مرجودی آپلود کنید و بنویسید کالا تقلبه و تمام.
من تا الان خیلی چیز میز مرجوع کردم. از گلس 4تومنی که شکسته تحویل دادن، تاااااا گوشی 4 میلیونی که پلمپش باز بود! :|
یکم زمان بره، اما پول رو پس میدن.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

من همین رم مرجوع کردم کجای کاری خخخخ

لینک به دیدگاه

فیک هست.

مقداد هم دیدم موجود زده به اسم  "طرح" ولی خوب دیجی نگفته. پس بده به نظرم.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

ابدا اینطور نیست

در 2 ساعت قبل، H.Salimi96 گفته است :

حتما حتما کالا رو مرجوع کنید به علت فیک بودن و پیگیری کنید این موضوع رو که حساب فروشنده بسته بشه

(در صورتی که حساب فروشنده دیجیکالا به علت فیک بودن بسته بشه دیگه باز نخواهد شد)

قطعا این پیگیری  شما هم از خوردن حقتون جلوگیری میکنه و هم کلی آدم ناآگاه رو از خرید رم فیک نجات میده

لینک به دیدگاه

درود

دیجی کالا که تکلیفش خیلی وقته مشخصه ! فافا رو کجای دلمون بزاریم... احتمالا بزودی با تاپیک فافا در خدمتتون خواهم بود؟!

لینک به دیدگاه

اسلات 3 چرا؟؟2400 فرکانسو میده بهم
اگر رم اسلات سوم هم رمی هست که شما به عنوان کینگستون خریداری کردین اون هم فیک هستش تصاویر تمامی رم ها را پیوست کنید تا بهتون بگم کدوماش فیکه!
-------------
رم های اصلی کینگستون رم های خوبی هست منتهی یه چنتا شرکت که به دنبال منفعت هستن اومدن و یه سری دیگه وارد کردن و بجای کینگستون جا زدن یعنی درست بخوام توضیح بدم رم های ریفر وارد کردن هیت سینک کینگستون هم خریداری کردن و اومدن هیت سینک روی رم های ریفرشده نصب کردن.
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mَd گفته است :

دیجیکالا فروشنده نیست

واسط فروشنده و شماست

اولا من تو شهر کوچیکی زندگی میکنم و امکان خرید حضوری برام نبود

در ثانی بر فرض یه تومن گرونتر از بازار بخاطر ارسال رایگان بخرم!مملکت اینقدر باید اوپن باشه ک به این راحتی قطعه بندازن ب مردم؟اونم از این سایت؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

من بارها شده از دیجی خرید کردم قطعات الکترونیکی که خودشم فروشنده نبود به جز یه مورد رم لپتاپ که یکم مشخصات فرق می کرد و انداختم داخل لپتاپ خوب کار کرد و بیخیال مرجوع کردن شدم. همه موارد اوکی بود. لپتاپ تقریبا ۱۶ ساعت در روز تو لود بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصد هست و رم شدید تحت فشاره.

اون قطعات رو هم خیلیاش رو لیون و فافا موجود نداشت و باید می رفتم بازار که به هیچ وجه امکانش رو نداشتم. در نتیجه از خریدام راضیم.

هیچ سیستمی صد در صد نیست دیجی هم مستثنی نیست باید همه شرایط رو در نظر گرفت و بعد اقدام به کاری کرد.

شما همه مستندات رو آماده کن با پشتبان صحبت کن.

احتمال زیاد قبول می کنن. بعد از یه فروشنده دیگه بخر.

آخه اگه کارکرده بود و 2400 فرکانس بهم میداد باز یه چیز..تقلبیه هیچ فرکانسشم 2100 هس...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...