رفتن به مطلب

این قطعه اصله یا تقلبی؟!سفارش از دی جی کالا

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، engmrmz گفته است :

درود
همونطور که بقیه دوستان فرمودن، رم تقلبیه
شما همین دوتا عکس رو توی درخواست مرجودی آپلود کنید و بنویسید کالا تقلبه و تمام.
من تا الان خیلی چیز میز مرجوع کردم. از گلس 4تومنی که شکسته تحویل دادن، تاااااا گوشی 4 میلیونی که پلمپش باز بود! :|
یکم زمان بره، اما پول رو پس میدن.

سومی رو چند ماهی میشه خریدم..مرجوعی میزنن؟برامم خوب کار میکنه

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

حتما حتما کالا رو مرجوع کنید به علت فیک بودن و پیگیری کنید این موضوع رو که حساب فروشنده بسته بشه

(در صورتی که حساب فروشنده دیجیکالا به علت فیک بودن بسته بشه دیگه باز نخواهد شد)

قطعا این پیگیری  شما هم از خوردن حقتون جلوگیری میکنه و هم کلی آدم ناآگاه رو از خرید رم فیک نجات میده

حتما

لینک به دیدگاه

اولا من تو شهر کوچیکی زندگی میکنم و امکان خرید حضوری برام نبود
در ثانی بر فرض یه تومن گرونتر از بازار بخاطر ارسال رایگان بخرم!مملکت اینقدر باید اوپن باشه ک به این راحتی قطعه بندازن ب مردم؟اونم از این سایت؟
خب شما اینجا تاپیک میزدی خریدار رم آکبند،اینجا کسایی هستن که قطعات اکبند دارن ولی تعدادشون محدوده.
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، masooyan گفته است :

خب شما اینجا تاپیک میزدی خریدار رم آکبند،اینجا کسایی هستن که قطعات اکبند دارن ولی تعدادشون محدوده.

چون دوئل چنل میخواستم بشه باید همین قطعه رو میخریدم و فوری هم احتیاج داشتم..

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

من کل سیستم تمام قطعات و اسمبل و مانیتور گیم و موس و هدست رو یه جا از لیون خریدم هیچ مشکلی هم نداشته🙏بخوام بازم سیستم بگیرم اینترنتی میخرم ولی از لیون نه از ریفر کالا ،قطعات کامپیوتری رو نباید از دیجی خرید چون اصلا گردن نمیگیره تمام فرقی نمیکنه خودش فروشنده باشه یا واسطه باشه این جز قوانین سایتشون هست

لیون موجود نداشت

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز
رم جدید که فیکه 
اما  تو نرم افزار cpu-z تب memory هستش که وضعیت کارکرد رمتون رو نشون میده   نه تب spd 
اگر گزینه xmp رو فعال کردین قسمتی که با فلش مشخص کردم  باید 1200 رو نشون بده
قسمت دیگه ای هم که با فلش نشون دادم مشخص میکنه رمها دارن بصورت  تک کاناله کار میکنن یا دوکاناله

99.jpg

ویرایش شده توسط 005
لینک به دیدگاه

با اجازه از استارتر 
منم چن وقت \ی از لیون رم g.skill 2*8 خریدم نوشته بود گارانتی لایف تایم داره ولی هیچی توی بسته نبود منم حوصله نداشتم مرجوع کنم بعد 6 سال یه سیستم درست حسابی گرفته بودم 
میخواستم بدونم فیکه یا نه؟ 

i5 9400f

Gskill Aegis 16GB 8GBx2 3000Mhz CL16 DDR4

b360 hd3

xmp رو هم فعال کردم

قسمت nb frequency  همش متغیره

http://s6.picofile.com/file/8387139718/a.jpg

http://s6.picofile.com/file/8387139726/aa.jpg

http://s6.picofile.com/file/8387139742/sss.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، H.Salimi96 گفته است :

در ثانی بر فرض یه تومن گرونتر از بازار بخاطر ارسال رایگان بخرم!مملکت اینقدر باید اوپن باشه ک به این راحتی قطعه بندازن ب مردم؟اونم از این سایت؟

دیجی کاالا هیچ مسولیتی نسبت به فروشنده هاش نداره  که چی میفروشن 

فقط فقط نقش ارسال کالارو برعهده داره و اشتراک گذاریش

قبلا خودش فروشنده بود یوزر جمع کرد بعد حالا داره از امار خرید و بازدیدش پول در میاره  دقیقا مثل یه پیج اینستا گرامی که تبلیغ میکنه منتهی پیشرفته ترش

دیگه بازم میگم مشکل از دیجی کاالا نیست از سواد مردمه که هنوزم فکر میکنن دیجیکالا فروشندست! هنگام خرید جنس اسم فروشگاه رو براتون نمایش درمیاره راجبش میتونید تحقیق کنید 

از لیون یا فروشگاه های تخصصی میخریدید چرا اینکارو نکردید؟! طمع!

من ازدیجی کالا حمایت نمیکنم ولی میگم مقصر اصلی اینا نیستن ، امثال ما هستیم ، کاری کردیم که اینا چیزی در ما دیدن و جرعت کردن بیان این سیاست فروش رو بخرج بدن!

خواستن غربی بازی در بیارن ولی ...

مثلا سایت دیوار از شما کلاه برداری میشه مقصر دیواره؟ نه مقصر شمایید که همینجوری اعتماد میکنید به واسطه اینکه سایت نظارت داره!

به سامانه تعزیرات شکایت کنید به همراه مستند عکس و فاکتور خرید و سریال

پدر هم دیجی کالا هم اون فروشگاهو درمیارن

ویرایش شده توسط mَd
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، shinobu گفته است :

م g.skill 2*8 خریدم نوشته بود

مشکل نداره دیدم عکستون رو

xmp فعال کنید فرکانس بشه 3000

ویرایش شده توسط mَd
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mَd گفته است :

مشکل نداره دیدم عکستون رو

nb frequency حتی به 800 هم میرسه مشکلی نداره؟
ممنون بابت راهنمایی

لینک به دیدگاه

سومی رو چند ماهی میشه خریدم..مرجوعی میزنن؟برامم خوب کار میکنه

فکر نکنم...
اما اینی که جدید خریدین رو با عکس CPU-Z بفرستین براشون، پس میگیرن.
احیانا ننوشته بود کالای غیر اصلی؟ چون بعضی از محصولات کپی رو میزنه زیرشون. اگه زده باشه پس نمیگیره

لینک به دیدگاه

آخه اگه کارکرده بود و 2400 فرکانس بهم میداد باز یه چیز..تقلبیه هیچ فرکانسشم 2100 هس...

نه رم من تقلبی نبود. فقط مشخصات کمی فرق داشت. اونم در تامینگ که برای من مهم نبود. رم کارم رو راه انداخت. برای من مهم بود کارم راه بیوفته.

شما رم فیکه. فیک بی هیچ وجه قابل قبول نیست. حتما پگیری کنید. پس می گیرن.

لینک به دیدگاه

به جرات میتونم بگم تمامی Hyperx fury های بازار فیکه حتی خود مقداد هم تایید کرده

چنتا نشونه داره

تایمینگ 17 به جای 15 رو سیستم

نداشتن گارانتی

بالا نیومدن بعضی سیستم ها

از برند های دیگه مثل gskill باید میخریدی عزیز.حتی hyperx predator هم مشکل نداره فقط از fury ها دوری کن

ویرایش شده توسط Daniel Stark
لینک به دیدگاه

رم کینگستون اکثرا مدل هاش تقلبی هست ، این رمی که شما گرفتید تقلبی هست ، دیجیکالا هم از شما پس نمیگیره 

لینک به دیدگاه

کاری با فیک و غیر فیک بودن جنس ندارم،دیجی کالا و حتی لیون هم مدل کاریش بیشتر شبیه ebay شده تا امازون،قبل از خرید هر جنسی از این مدل سایتا باید امار فروشنده رو بگیری

هر کی بره دیجی کالا قیمت اجناس خوده  دیجی رو با بقیه فروشنده هاش مقایسه کنه میفهمه قیمتا دیجی به نسبت بهترن و مطمئنا اورجینال و خدمات پس از فروششم خیلی بهتر هست.

اگه از دیجی کالا چیزی میخاید بخرید ،فروشندش خوده دیجی کالا باشه،مابین بقیشون دله دزد و اینا زیاد هست

توجه به این جنس بکنید:

https://www.digikala.com/product/dkp-647505/گوشی-موبایل-شیائومی-مدل-mi-mix-2-mde5-ظرفیت-64-گیگابایت

فروشندش خوده دیجی کالا هست،درسته که گوشی قدیمیه ،ولی یه پرچم دار و از لحاظ ظاهری پادشاهیه برا خودش،با این قیمت بنظرم خیلی مناسبه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mَd گفته است :

دیجی کاالا هیچ مسولیتی نسبت به فروشنده هاش نداره  که چی میفروشن 

فقط فقط نقش ارسال کالارو برعهده داره و اشتراک گذاریش

قبلا خودش فروشنده بود یوزر جمع کرد بعد حالا داره از امار خرید و بازدیدش پول در میاره  دقیقا مثل یه پیج اینستا گرامی که تبلیغ میکنه منتهی پیشرفته ترش

دیگه بازم میگم مشکل از دیجی کاالا نیست از سواد مردمه که هنوزم فکر میکنن دیجیکالا فروشندست! هنگام خرید جنس اسم فروشگاه رو براتون نمایش درمیاره راجبش میتونید تحقیق کنید 

از لیون یا فروشگاه های تخصصی میخریدید چرا اینکارو نکردید؟! طمع!

من ازدیجی کالا حمایت نمیکنم ولی میگم مقصر اصلی اینا نیستن ، امثال ما هستیم ، کاری کردیم که اینا چیزی در ما دیدن و جرعت کردن بیان این سیاست فروش رو بخرج بدن!

خواستن غربی بازی در بیارن ولی ...

مثلا سایت دیوار از شما کلاه برداری میشه مقصر دیواره؟ نه مقصر شمایید که همینجوری اعتماد میکنید به واسطه اینکه سایت نظارت داره!

به سامانه تعزیرات شکایت کنید به همراه مستند عکس و فاکتور خرید و سریال

پدر هم دیجی کالا هم اون فروشگاهو درمیارن

عزیز کسی از پست کوه نیومده..منم میدونم دی جی کالا شده علی اکسپرس و خیلی سایتای دیگه..

اول پیامارو بخونین بعد زحمت نوشتن به خودتون بدین..

درثانی لیون اصن این قطعه رو موجود نداشت..هروقت هم داره گرونتر درمیاد نسبت ب دیجی..هرچند دیگه از دی جی کالا خرید نمیزنم

بازم ممنون❤️

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

کاری با فیک و غیر فیک بودن جنس ندارم،دیجی کالا و حتی لیون هم مدل کاریش بیشتر شبیه ebay شده تا امازون،قبل از خرید هر جنسی از این مدل سایتا باید امار فروشنده رو بگیری

هر کی بره دیجی کالا قیمت اجناس خوده  دیجی رو با بقیه فروشنده هاش مقایسه کنه میفهمه قیمتا دیجی به نسبت بهترن و مطمئنا اورجینال و خدمات پس از فروششم خیلی بهتر هست.

اگه از دیجی کالا چیزی میخاید بخرید ،فروشندش خوده دیجی کالا باشه،مابین بقیشون دله دزد و اینا زیاد هست

بحث من اینکه باید رو اینا نظارت باشه..وگرنه منم از فردا شروع بکنم آگهی رم بذارم و بجاش سنگ بفرستم و دی جی کالا هم بگه ب من ربطی نداره

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، engmrmz گفته است :

احیانا ننوشته بود کالای غیر اصلی؟ چون بعضی از محصولات کپی رو میزنه زیرشون. اگه زده باشه پس نمیگیره

نه همچین چیزی نبود

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، H.Salimi96 گفته است :

بحث من اینکه باید رو اینا نظارت باشه..وگرنه منم از فردا شروع بکنم آگهی رم بذارم و بجاش سنگ بفرستم و دی جی کالا هم بگه ب من ربطی نداره

نظارت که نیست،این که نیست هم طبیعیه،کشور نظارت توش نیست ،این سایت که بماند ،دیجی کالا فقط درصدشو میگیره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا کینگستون نخرید. تقلبی ریخته.

لینک به دیدگاه

دوستان 2 روزه من بهشون گفتم ولی هیچ خبری بهم ندادن..زنگ هم میزنم میگن پیگیری میکنیم 

چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، H.Salimi96 گفته است :

دوستان 2 روزه من بهشون گفتم ولی هیچ خبری بهم ندادن..زنگ هم میزنم میگن پیگیری میکنیم 

چیکار کنم؟

سلام

زنگ بزن تهدیدشون کن تو اون سامانه شکایت (نمیدونم کجاست)اونجاهم یه شکایت نامه بنویس تا بیاد دستشون

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

سلام

زنگ بزن تهدیدشون کن تو اون سامانه شکایت (نمیدونم کجاست)اونجاهم یه شکایت نامه بنویس تا بیاد دستشون

کدوم سامانه؟؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، H.Salimi96 گفته است :

کدوم سامانه؟؟

یه سرچ گوگل بود ولی بفرمایید:

https://digiato.com/article/2014/12/17/راهنمای-خدمات-الکترونیک-شکایت-از-فروش/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...