رفتن به مطلب

بستن درایور ال ای دی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 

میخواستم کمک کنین یک عدد درایور ال ای دی egb ۱۲ ولت و ۶ امپر میخوام متصل کنم به برق پاور از کدوم شاخه میشه گرفت؟؟؟؟؟

میشه به molex ide یا fdd بزنم ؟؟؟اخه اینا ۵ ولت مگه نیستن؟؟به یه نارنجی و مشکی بزنم گویا نارنجی ۱۲ ولته درسته؟؟؟

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 15 بهمن 1398 در 18:00، arash_aria گفته است :

با سلام 

میخواستم کمک کنین یک عدد درایور ال ای دی egb ۱۲ ولت و ۶ امپر میخوام متصل کنم به برق پاور از کدوم شاخه میشه گرفت؟؟؟؟؟

میشه به molex ide یا fdd بزنم ؟؟؟اخه اینا ۵ ولت مگه نیستن؟؟به یه نارنجی و مشکی بزنم گویا نارنجی ۱۲ ولته درسته؟؟؟

درود

دوست عزیز بنده خدمتتون عرض کردم که اگه تاپیک بنده رو کامل مطالعه کنید مطمئن باشید دیگه هیچ کدوم از این سوالات براتون پیش نمیاد و معطل جواب دادن و راهنمایی نمیشید.

برای یکبار هم که شده لااقل اون پست اول که آموزش هستش رو کامل و با دقت مطالعه کنید تا زودتر کارتون راه بیافته و هی سر درگم نشید؟!

اینم یه نمونه اش که جواب کامل این سوال شماست ( این قسمت رو از همون پست اول براتون عکس گرفتم! ) :

1465021461_RGBFAN-DPSYS.thumb.JPG.5ad49544d56d01012106ea21cbe1442d.JPG

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در 29 بهمن 1398 در 15:58، DPSYS گفته است :

درود

دوست عزیز بنده خدمتتون عرض کردم که اگه تاپیک بنده رو کامل مطالعه کنید مطمئن باشید دیگه هیچ کدوم از این سوالات براتون پیش نمیاد و معطل جواب دادن و راهنمایی نمیشید.

برای یکبار هم که شده لااقل اون پست اول که آموزش هستش رو کامل و با دقت مطالعه کنید تا زودتر کارتون راه بیافته و هی سر درگم نشید؟!

اینم یه نمونه اش که جواب کامل این سوال شماست ( این قسمت رو از همون پست اول براتون عکس گرفتم! ) :

1465021461_RGBFAN-DPSYS.thumb.JPG.5ad49544d56d01012106ea21cbe1442d.JPG

ممنونم ازتون تاپیک زیباتونم دیدم نقصهای طرحهای تو ذهنم رو کاملا برطرف کرد فقط یه گاف بزرگ

دادم نوع نوار 7 رنگ من ازین ار جی بی سه رنگا شدش 3280 بجای 5050 اشتباه گرفتمش 

مثلا بنفش یه ابی و یه قرمز روشن میشه که تو پرتاب نور بنفشه ولیرو پره های فن دورنگ میشه متاسفانه بد گافی دادم 

لینک به دیدگاه

در در 15 بهمن 1398 در 18:00، arash_aria گفته است :

با سلام 

12 ولت 6 آمپر؟ کمی زیاد نیست؟

من یه پاور LED ده وات RGB رو گرفته بودم که حدود 1.1 آمپر جریان میکشید! و باید با عینک دودی بهش نگاه میکردم!

حالا تو میخوای 5 تا از اونو بزاری تو کیس؟😑

پس پیشنهاد میکنم ی ماسک جوشکاری بگیری برا خودت😬

لینک به دیدگاه

در در 14 فروردین 1399 در 15:54، babak1388 گفته است :

12 ولت 6 آمپر؟ کمی زیاد نیست؟

من یه پاور LED ده وات RGB رو گرفته بودم که حدود 1.1 آمپر جریان میکشید! و باید با عینک دودی بهش نگاه میکردم!

حالا تو میخوای 5 تا از اونو بزاری تو کیس؟1f611.png

پس پیشنهاد میکنم ی ماسک جوشکاری بگیری برا خودت1f62c.png

نه اینا نوارن جون میکنن نور بدن .پاور ال ای دی ار جی بیم داره ؟؟خیلی خوبه دو سه تاش

کل کیس رو منور میکنه خخخخخخ

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...