رفتن به مطلب

نیاز به واسطه در تهران

3ilEN3er
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

خیلی از مواقع میخایم یه قطعه ای رو در تهران خریداری کنیم اما متأسفانه کسی رو نداریم که بتونه به عنوان واسطه اینکارو انجام بده واسمون

خوب خیلی از دوستان تهران هستند و میتونند اینکارو بکنند و واسط بشند و یه کارمزدی حالا یا درصدی یا ثابت دریافت کنند.

هم کار خریدار راه میفته و هم به نوعی کمک کردند به انجام معامله بین فروشنده و خریدار و خوب صرفا با یه بررسی یه دستمزدی گیرشون میاد

از عزیزانی که تخصص دارند در مثلا قطعات یا کنسول های بازی ( تخصص در حد اینکه شناسایی بکنند قطعه سالم باشه مثلا در مورد کنسول تست کنسول و دسته و ... اگر محبت کنند هر کس که میتونه اینکارو بکنه اینجا خودشو معرفی کنه تا عزیزانی که در استان های دیگه هستند بتونن باهاشون کار کنند خیلی عالی میشه

ممنون از همتون.

لینک به دیدگاه

درود

دوست گلم من وقتم ازاده می تونم برای کمک به شما و به دوستان از هیچ کاری دریغ نکنم. اگر کارهاتون زیاده می تونیم با هم کار بکنیم در هر صورت درخدمتم 

من شرق تهران هستم پیروزی 

اینم تلگرام بنده هستش

09125374966

ویرایش شده توسط ali lotfi
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ali lotfi گفته است :

درود

دوست گلم من وقتم ازاده می تونم برای کمک به شما و به دوستان از هیچ کاری دریغ نکنم. اگر کارهاتون زیاده می تونیم با هم کار بکنیم در هر صورت درخدمتم 

من شرق تهران هستم پیروزی 

اینم تلگرام بنده هستش

09125374966

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، محب الحسین (ع) گفته است :

خواهش می کنم دادا در خدمتیم:x

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...