رفتن به مطلب

فروش بازی ریجن روس استیم

Weekend
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

بازی های ریجن روس رو میفروشم دلاری 12700 تومن. توی استیم فعلاً هر دلار 63 روبل هست.

یسری بازی ها مثل رزیدنت اویل جدید ارزونترینش ریجن روس هست و یسری بازی ها نه پس خودتون توجه کنید.

مثلاً همین رزیدنت جدید 2000 روبل باشه به شما میدم 400.

استیم بنده:

https://steamcommunity.com/id/CuteTFH/

توجه کنید استیم شما هم باید ریجن روس باشه اگه نباشه موقع خریدتون براتون مجانی روس اش می‌کنم.

سوالی در مورد خرید داشتید در خدمتم. (اگه تو صفحه استیم ازم بپرسید سریعتر جواب میدم.)

-اگه میخواید کیف پول استیم اتون رو شارژ کنید هم براتون میتونم key های مارکت دار tf2 بگیرم ولی یک هفته بعد دستتون میرسه.

ویرایش شده توسط Weekend
لینک به دیدگاه

بازی ها رو مستقیم با والت ام میخرم و گیفت میکنم. نمیگم فروشنده بزرگی ام ولی زیر قیمت دارم بازی ها رو میدم.

چند تا از فروش های قبلی ام: image.thumb.png.9da37515e57389d45da6982d809f48fc.png

ویرایش شده توسط Weekend
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

سلام ، مگه گیفت استیم رو نبستن؟

سلام با اجازه استارتر 

نه گیفت کردن رو نبستن ولی محدودیت داره . این دوست عزیزمون هم نهایت 1 ماه بتونه کارشو ادامه بده و بعدش گیفت کردنش بن میشه 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Dantek199 گفته است :

سلام با اجازه استارتر 

نه گیفت کردن رو نبستن ولی محدودیت داره . این دوست عزیزمون هم نهایت 1 ماه بتونه کارشو ادامه بده و بعدش گیفت کردنش بن میشه 

سلام با چه منبعی این حرف رو میزنید؟ اگه منبعی از قوانین و اخبار خود استیم دارید ذکر کنید در غیر این صورت فلگ میزنم پستتون رو.

من همون روز که خریدم بازی رو گیفت می‌کنم. این گیفت ها قابل نگهداری نیستن و نمیشه انبارشون کرد.

قبل دسامبر هم من گیفت میخریدم و میفرستادم. (میشه گفت خیلی وقته دارم این کار رو میکنم حتی قبل این تو سایت استیم گیفت هم با دو تا اکانت بودم)

برای گرفتن گیفت باید ریجن یکی باشه. برای همین هست که میگم ریجن شما باید روس باشه (یا خودم براتون روس میکنم یا بهتون توضیح میدم تا خودتون روس اش کنید.)

ویرایش شده توسط Weekend
لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Weekend گفته است :

سلام با چه منبعی این حرف رو میزنید؟ اگه منبعی از قوانین و اخبار خود استیم دارید ذکر کنید در غیر این صورت فلگ میزنم پستتون رو.

من همون روز که خریدم بازی رو گیفت می‌کنم. این گیفت ها قابل نگهداری نیستن و نمیشه انبارشون کرد.

قبل دسامبر هم من گیفت میخریدم و میفرستادم. (میشه گفت خیلی وقته دارم این کار رو میکنم حتی قبل این تو سایت استیم گیفت هم با دو تا اکانت بودم)

برای گرفتن گیفت باید ریجن یکی باشه. برای همین هست که میگم ریجن شما باید روس باشه (یا خودم براتون روس میکنم یا بهتون توضیح میدم تا خودتون روس اش کنید.)

منبع هم خودم هستم و هم قوانین استیم . من خودم فروشنده بودم . تا یه حد خاصی میتونید گیفت کنید . ( به محض خریدن یا انبار کردن فرقی نداره ) و باید ریجن یکی باشه تا گیفت کرد 

ولی حرفم اینه که بعد از یه مدت که بستگی به اکانت داره یه تعداد خاصی که بازی گیفت کردین دیگه نمیتونید گیفت کنید چون گیفتتون بسته میشه و استیم اکانت شمارو به عنوان اکانت تجارت در نظر میگیره و از گیفت کردن بنتون میکنه ( فقط به فرند های قدیمی میتونید گیفت کنید بعد از اون )

,و به اصطلاح کلی gift restriction میشید . یه سرچ ساده بزنید تو گوگل متوجه مظنورم میشید 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Dantek199 گفته است :

منبع هم خودم هستم و هم قوانین استیم . من خودم فروشنده بودم . تا یه حد خاصی میتونید گیفت کنید . ( به محض خریدن یا انبار کردن فرقی نداره ) و باید ریجن یکی باشه تا گیفت کرد 

ولی حرفم اینه که بعد از یه مدت که بستگی به اکانت داره یه تعداد خاصی که بازی گیفت کردین دیگه نمیتونید گیفت کنید چون گیفتتون بسته میشه و استیم اکانت شمارو به عنوان اکانت تجارت در نظر میگیره و از گیفت کردن بنتون میکنه ( فقط به فرند های قدیمی میتونید گیفت کنید بعد از اون )

,و به اصطلاح کلی gift restriction میشید . یه سرچ ساده بزنید تو گوگل متوجه مظنورم میشید 

چیزی پیدا نکردم در این مورد. از فروشنده دیگه ای هم نشنیدم. تنها محدودیت هایی که شما رو اکانت تجاری حساب میکنه خیلی راحت با فرستادن مدارک و ثابت کردن اینکه آمریکایی نیستید برطرف میشه. برای اکانت اولم خیلی وقت پیش این کارو کردم و دیگه محدودیتی نداره.

ولی بازم از اینگه سعی کردید کمک کنید ممنون!

ویرایش شده توسط Weekend
لینک به دیدگاه

Monster Hunter World: Iceborne Master Edition  تخفیف خورده 365 تومن کمترین قیمت الان توی روسیه هست.

Monster Hunter World بدون اکسپنژن 127 تومن

رزیدنت اویل جدید (RE3) 380 تومن

لینک به دیدگاه

سلام
آساسین اّدیسه نسخه اولش کمترین قیمتش چقدره؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، eMineLLL گفته است :

سلام
آساسین اّدیسه نسخه اولش کمترین قیمتش چقدره؟

سلام

Assassin's Creed Odyssey - Standard Edition تخفیف نخورده الان میشه 380 ت (1999 روبل)

Gold Edition هم که همه DLC ها رو داره بعلاوه اساسین 3 ریمستر میشه 722 ت (3799 روبل)

تخفیف 60 درصدی اگه بخوره میشه معمولی 152ت و گلد 288 ت

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Weekend گفته است :

سلام

Assassin's Creed Odyssey - Standard Edition تخفیف نخورده الان میشه 380 ت (1999 روبل)

Gold Edition هم که همه DLC ها رو داره بعلاوه اساسین 3 ریمستر میشه 722 ت (3799 روبل)

تخفیف 60 درصدی اگه بخوره میشه معمولی 152ت و گلد 288 ت

سلام، یک نکته ای رو بگم دوست عزیز، بازی های یوبی سافت تاجایی که یادم هست نسخه روسشون زبان انگلیسی رو ساپورت نمی کنن، ریجن های هند و آرژانتین ولی زبان انگلیسی رو هم دارن.

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Games_OD گفته است :

سلام، یک نکته ای رو بگم دوست عزیز، بازی های یوبی سافت تاجایی که یادم هست نسخه روسشون زبان انگلیسی رو ساپورت نمی کنن، ریجن های هند و آرژانتین ولی زبان انگلیسی رو هم دارن.

سلام من خودم این بازی رو دارم و انگلیسیش آزاد هست. (میتونید پروفایلم رو ببینید) فقط بازی هایی که تو خود صفحه ذکر بشه انگلیسی نیست که اونهم یه راه حل خیلی ساده حل میشه!

RESIDENT EVIL 2 / BIOHAZARD RE:2 Deluxe Edition الان 144 ت

HITMAN 2 - Gold Edition الان 85 ت

ویرایش شده توسط Weekend
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

والا الان که آف نخورده. کاش موقعی که آف خورده بود تو استیم حرف میزدیم. اینجا زیاد سر نمیزنم.

red dead 2 آف خورده از 380 ت قیمت شروع میشه.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
در در 29 فروردین 1399 در 21:43، Xen گفته است :

سلام,

ولت برای رفع محدودیت ادد فرند چند درمیاد؟

سلام. والت باید 5 دلار یا بیشتر اد کنید که من 4.1 دلاری دارم با 8.2 دلاری.

دلاری 15.5 ت

اگه دوتا بازی میکنید فکر کنم با یه بوک گرفتن حل بشه. بوک 10 دلار هست.

لینک به دیدگاه

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville™ -60%

365 ت آرژانتین

Need for Speed™ Heat -60%

425 ت آرژانتین

Buy RESIDENT EVIL 3

695 ت آرژانتین

PUBG

130ت آرژانتین

برای والت یا خرید بازی ها حتماً منو اد کنید چون زیاد اینجا سر نمیزنم.

https://steamcommunity.com/id/CuteTFH/

ویرایش شده توسط Weekend
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...