رفتن به مطلب

مشکل هارد

koorosh kabir
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

یکی از هاردهای من که بدون مشکل به عنوان هارد دوم ازش استفاده میکردم روی سیستم کار میکرد چند روز پیش از طریق بوت ریکاوری میشد که بعد از راه اندازی دوباره سیستم توی صفحه ستاپ میمونه           وقتی خاموش میکنم و  کابل ساتاش رو میکشم سیستم بوت میشه واگرنه اگه وصل باشه روی صفحه اول ستاپ سیستم میمونه   و ویندوز هم بالا نمیاد      ویندوز روی هارد دیگه نصبه         جداش کردم روی سیستم دیگه کاملا سالم هست و کار میکنه سیستم رو هم کلیر کردم بازم جواب نداد کابل و اتصالاتش هم با بقیه هاردها مشکلی نداره

میخاستم پارتیشنهای هارد رو حذف کنم ولی هنوز ریکاوری نشده یکی دوبار سیستم هم کامل از برق کشیده شد ولی باز همون مورد هست الان کابل ساتا جدا شده تا سیستم بالا امده

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

سلام برادر

این هاردی رو که میفرمایین روی سیستم دیگه ای بدون مشکل کار میکنه؟

لینک به دیدگاه

شما هارد اصلی رو از سیستم جدا کن و فقط همین هاردی که میگین مشکل داره رو وصل کنید.ببینید بازم همین مشکل هست؟

لینک به دیدگاه

میتونین از روی مادربرد گزینه HotPlug یا یه همچین چیزی رو روشن کنین که هارد ها رو به عنوان حافظه قابل جدا شدن میبینه

میتونین سیستم رو روشن کنین بعدش سیم دیتا هارد دوم رو وصل کنین که ویندوز بشناستش.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

یکی از دوستان هارد 2ترا دارن مشکلش شبیه شماست اما فقط وقتی سیستم روشن بشه بالا نمیاد ولی با ریست کردن بالا میاد..حتی روی سیستم خودم هم این مشکل رو داشت

لینک به دیدگاه

کابل دیتا رو در حالت روشن وصل نکردم گفتم خطای کابلی چیزی ثبت نشه

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

یکی از دوستان هارد 2ترا دارن مشکلش شبیه شماست اما فقط وقتی سیستم روشن بشه بالا نمیاد ولی با ریست کردن بالا میاد..حتی روی سیستم خودم هم این مشکل رو داشت

خوب روی سیستم دیگه کلا هیچ مشکلی نداره شناسایی میشه بدون مشکل

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، omidvar777 گفته است :

شما هارد اصلی رو از سیستم جدا کن و فقط همین هاردی که میگین مشکل داره رو وصل کنید.ببینید بازم همین مشکل هست؟

بله باز میمونه در ستاپ

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، ARMAN - H گفته است :

میتونین از روی مادربرد گزینه HotPlug یا یه همچین چیزی رو روشن کنین که هارد ها رو به عنوان حافظه قابل جدا شدن میبینه

میتونین سیستم رو روشن کنین بعدش سیم دیتا هارد دوم رو وصل کنین که ویندوز بشناستش.

مادربرد بنده همچین موردی نداره

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، koorosh kabir گفته است :

بله باز میمونه در ستاپ

اگر میتونید شما هارد رو بذارید روی سیستم دیگه که مشکلی نداره و ویندوز نصب کنید و از طریق همون سیستم ریکاوری کنید‌.

بعد از اتمام ریکاوری تمام پارتیشنها رو پاک کنید و دوباره پارتیشن بندی کنید و به سیستم خودتون وصل کنید

لینک به دیدگاه

یا یه کار دیگه هم میتونید انجام بدین

هارد رو با باکس هارد از طریق usb به سیستم وصل کنید و ریکاوری کنید

لینک به دیدگاه

بله من هم به این نتیجه رسیدم ولی  روی سیستم دیگه برای ریکاوری کمبود جا دارم  کلا هنگ کردم نمیدونم چرا بالا نمیاد

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...