رفتن به مطلب

اپدیت مادربرد ایسوس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.مدل مادربرد من asus b360 tuf pro gaming هستش و میخام اپدیتش کنم اما تا حالا این کارو نکردم و تو نت هم خوندم که ممکنه باعث اسیب دیدن مادربرد بشه.میخاستم بدونم راه اسونتری برای اپدیت بایوس هست؟از طریق نرم افزار asus suite 3 و قسمت ez update  دیدم که اپدیت کردن.یعنی فایل اپدیت رو از سایت گرفتن و به برنامه دادن و اپدیت شد.پس از خود محیط ویندوز هم میشه اپدیت کرد یا بهتره از خود قسمت بایوس اپدیت بشه؟اگه طریقه اپ کردن رو بگید ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

راه ساده تری هم هست اگر سیستمتون به اینترنت وصل باشه از طریق خوده بایوس خودش اخرین اپدیت منطبق رو دانلود میکنه هیچ نگرانی بابت  همخوانی ورژن و قدیمی بودن هم نداره. من خودم این کارو کردم . مادربردم h310 m-k r2.0  کلا دو دقیقه طول کشید..

در ۱ ساعت قبل، hadi mp گفته است :

درود

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، hadi mp گفته است :

درود؛ تا جایی که من اطلاع دارم بهتره از خود بایوس آپدیت کنید. و قبل از آپدیت از وصل بودن برق تا چند دقیقه مطمئن باشید. اگر هنگام آپدیت برق قطع بشه ممکنه مشکل به وجود بیاره! 

آپدیتشم خیلی آسونه، از سایت سازنده مادربردتون آخرین ورژن بایوس رو دانلود میکنید و اکسترکت میکنید، انتقال میدید به فلش درایو و سیستم رو بوت میکنید تو محیط بایوس. بعد قسمت Update دایرکتوری رو انتخاب میکنید و نصب میشه. لینک بر اساس مدل مادربردی که نوشتین.

https://www.asus.com/Motherboards/TUF-B360-PRO-GAMING/HelpDesk_BIOS/

شما خودتون این کارو کردین؟

باید فلش خالی باشه وقتی اپدیت رو میریزیم توش؟واینکه وقتی 100 درصد شد نصب اپدیت یهو قطع بشه برق بازم مشکلی میتونه پیش بیاد یا فقط در حین نصب نباید قط بشه؟(گارانتی شاملش نمیشه اگه خراب بشه درسته یا اطلاعی ندارید؟)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، fernas گفته است :

شما خودتون این کارو کردین؟

باید فلش خالی باشه وقتی اپدیت رو میریزیم توش؟واینکه وقتی 100 درصد شد نصب اپدیت یهو قطع بشه برق بازم مشکلی میتونه پیش بیاد یا فقط در حین نصب نباید قط بشه؟(گارانتی شاملش نمیشه اگه خراب بشه درسته یا اطلاعی ندارید؟)

اپدیت اونقدرها سخت نیست

لازم نیست فلش خالی باشه

بله اگر موقع اپدیت تا قبل از ریست دوباره برق قطع بشه بایوس مادربرد خراب میشه

اون موقع دیگه باید ببرید گارانتی

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

برق قطع بشه بایوس مادربرد خراب میشه

فک کنم با جامپر مشکل حل بشه

لینک به دیدگاه

ساده ترین راه گرفتن اخرین اپدیت از سایت سازنده هست بعد اکترکت میکنی داخل فلش میریزی
بعد وارد محیط بایوس میشی تمامی مادر برد های اسوس گزینه ای ب نامه ezflash  رو داره ازینجا فایل رو انتخاب میکنی و کمی طول میکشه اپدیت میشه

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، fernas گفته است :

سلام.مدل مادربرد من asus b360 tuf pro gaming هستش و میخام اپدیتش کنم اما تا حالا این کارو نکردم و تو نت هم خوندم که ممکنه باعث اسیب دیدن مادربرد بشه.میخاستم بدونم راه اسونتری برای اپدیت بایوس هست؟از طریق نرم افزار asus suite 3 و قسمت ez update  دیدم که اپدیت کردن.یعنی فایل اپدیت رو از سایت گرفتن و به برنامه دادن و اپدیت شد.پس از خود محیط ویندوز هم میشه اپدیت کرد یا بهتره از خود قسمت بایوس اپدیت بشه؟اگه طریقه اپ کردن رو بگید ممنون میشم.

سلام.

دوست عزیز بهترین و با امنیت ترین روش.آپدیت از طریق خود بایوس هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...