رفتن به مطلب

سوال شارژ کارتریج جوهری HP

Hamed-M1
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان
درباره شارژ کردن کارتریج سوال داشتم . میخواستم بدونم چطوری میتونم انجامش بدم
ویدیو هم نگاه کردم توی اپارات و یوتیوب که با سرنگ انجام میدن اما برای خریدن اون جوهرش و این که چه مدلی باید باشه اطلاعات ندارم و نمیدونم اصلا شدنی هست یا نه .
کارتریج های خودم این دو مدل هستش. الانم از زیرشون که خروجی داره رنگ در میاد کمی ( توش الکل ریختم یکم شاید درست بشه ) اما پرینتر سفید میده بیرون کاغذو ( قبلا ارور میداد رنگ نداره کارتریج اما الان ارور نمیده ولی کاغذو خالی چاپ میکنه) حالا بنظرتون خرج بکنم و جوهر براش بخرم ؟ یا همینجوری بدون جوهر ردش کنم بره پرینترو کلا . چون پرینترم 4 کارست و خیلی به کارم میاد .
دو سالی هست کارتریجاش خوابیده .
تو یه سایتی نوشته بود پکیج شارژ کارتریج رنگی 85 تومن . که میشه 3-4 بار کارتریج رنگی رو شارژ کرد باهاشحالا نمیدونم بگیرم یا اگه بگیرم به کارم نمیاد و میمونه رو دستم

1904825886_----hp-131-black-c8765he.jpg.3a2b72c6e8443b7d9fdc138a3a96d07c.jpgunnamed.thumb.jpg.9289bec296c16c257b4992d877d6c15d.jpg

لینک به دیدگاه

سلام اینا یه بار مصرفن اغلب کارتریج ها و هدشون روی خود کارتریجه برای همین قیمت کارتریج بعضا هم قیمت خود پرینتره 

در مورد سفید دادن احتمالا هد دستگاه خشک شده 

لینک به دیدگاه

سلام . ببینید شارژ شدن یا نشدن باید امتحان بشه. اکثرا امکان شارژ دارند و خودم معمولا شارژ میکنم بدون مشکل. , ولی راهی نداره بدون شارژ بفهمی که شارژ میشه یا نه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...