رفتن به مطلب

کمک فوری(مشکل سیستم 1155)

Mprince
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام یه سیستم 1155 دارم با مشخصات مادربرد الایت h61h2-m6 v1 و سی پی یو i3 2120 -رم 4 گیگ و هارد 500 

مشکلی که دارم اینه که همین که پاور سیستم رو وصل میکنم بدون اینکه دکمه روشن شدن کیس رو بزنم پاور و فن سی پی یو شروع بکار میکنن ولی سیستم بالا نمیاد تا زمانی که دکمه روشن شدن کیس رو نزنم،هنگام خاموش کردن سیستم هم باز هم این مشکل پیدا میشه یعنی سیستم خاموش میشه ولی پاور و فن سی پی یو کار میکنن،با دوتا پاور تست کردم ومشکل از پاور نیست رم و هارد رو هم تست کردم و مشکلی ندارن و به احتمال زیاد مشکل از مادربرد هست.باطری مادربرد رو هم درآوردم و کلر سیموس هم کردم ولی مشکل حل نشد. کنید.کارت  گرافیک 7700 دارم و با گرافیک آنبرد مادربرد هم تست کردم همین مشکل هست و گرافیک هم سالمه.لطفا دوستانی که سررشته دارن راهنمایی کنند.

لینک به دیدگاه

سلام بله درست حدس زدید ایراد از مادربورد هستش -باید بدید تعمیرکار ولی خرج زیادی نداره -بین 20 تا 30 نهایتش هزینه تعمیرش هستش

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

خسته نباشید

لطفا برد رو از کیس خارج کنید و اتونجا تست کنید حتما  پشت بردو  نگاه کنید چیزی فلزی بهش نچسبیده باشه و اتصال کنه و یه پفکی و یا هر چیزی دیگه ای بزارید زیر برد و 

ببینید پشت قسمت  pw و ریست  که استارت برد هست اتصالی نداره  و  کلیدش سالمه خودشم اونجا تست کنید  اینارو  علی الحساب تست کنید انشالله درست بشه 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، *METALLICA* گفته است :

سلام بله درست حدس زدید ایراد از مادربورد هستش -باید بدید تعمیرکار ولی خرج زیادی نداره -بین 20 تا 30 نهایتش هزینه تعمیرش هستش

سلام ممنون فردا میدم تعمیرکار ببینم چی میگه

در ۱ ساعت قبل، Amokaka گفته است :

سلام دوست عزیز

خسته نباشید

لطفا برد رو از کیس خارج کنید و اتونجا تست کنید حتما  پشت بردو  نگاه کنید چیزی فلزی بهش نچسبیده باشه و اتصال کنه و یه پفکی و یا هر چیزی دیگه ای بزارید زیر برد و 

ببینید پشت قسمت  pw و ریست  که استارت برد هست اتصالی نداره  و  کلیدش سالمه خودشم اونجا تست کنید  اینارو  علی الحساب تست کنید انشالله درست بشه 

سلام و عرض ادب ممنون از پاسخگوییتون،کارایی که گفتین انجام دادم متاسفانه درست نشد، احتمالا فردا باید ببرم نشون تعمیرکار بدم

لینک به دیدگاه

ریست بایوس کنید بایوسو اپدیت کنید ۹۹% مشکل برطرف میشه

یه گزینه هست تو بایوس مربوط به برگشتن برق هست روی soft off  بزارید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...