رفتن به مطلب

درخواست برای هم تیمی در بازی apex برای حالت rank

matrix.trixx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان بالاخره تصمیم گرفتم بازی رو بعد از استراحتی که ازش داشتم و به طور کلی تفریحی بازی کردن کمی فاصله بگیرم و برم سراغ حالت رنک که این فصل حسابی از خجالتمون دراومدن و نسبت به فصل قبل به مراتب سخت تر شده

رنک من در حال حاضرپلاتینیوم 4 هست که به تنهایی و با تیم های رندوم بهش رسیدم بازی خوب و فان بود تا رسیدیم به پلاتینیوم و افتادیم با هم تیمی های درب و داغون رندوم و تیم های دیگه ماشالا همه پیش ساخته و هماهنگ حقیقتش اینجوری ادم زده میشه

دوستانی که رنک پلاتینیوم هستن و دوست دارن برن سمت دیاموند می تونن اینجا ابراز امادگی کنن و ادد کنن بریم کمی در حالت رنک هم لذت ببریم

پ ن: در لابی عمومی علی جان @ASTS زحمت می کشه و با بک پک گلدش مارو میذاره رو ویلچر و میبره دور دور🤣😂

Screenshot (59).png

لینک به دیدگاه

من دیاموندم رسیدم سیژن 1 و 2

ولی این سیژن هنوز کاری نکردم ولی شروع میکنم دوباره , من با پسر خالمم میتونیم 3 تایی بریم !

USER:Aminsbb

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Sbamin گفته است :

من دیاموندم رسیدم سیژن 1 و 2

ولی این سیژن هنوز کاری نکردم ولی شروع میکنم دوباره , من با پسر خالمم میتونیم 3 تایی بریم !

USER:Aminsbb

درود دوست عزیز درخواست می فرستم البته این سیزن مشکل اینجاست که وسط فصل نقشه میشه کینگز کانیون و دوباره رنک هم ریست میشه تا جایی که شنیدم! و بالاترین رنکی که گرفتی اخر فصل برات محاسبه میشه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، matrix.trixx گفته است :

درود دوست عزیز درخواست می فرستم البته این سیزن مشکل اینجاست که وسط فصل نقشه میشه کینگز کانیون و دوباره رنک هم ریست میشه تا جایی که شنیدم! و بالاترین رنکی که گرفتی اخر فصل برات محاسبه میشه

همینطوره مثکه ولی دلیل اصلیش که خیلی پیگیریش نکردم افت اولا سرورا و کد لیف که بیش از حد میگرفتم و اینکه کلا با طراحی مپش اصلا نتوستم ارتباط برقرار کنم ولی این سیژن شروع میکنم حتما :دی

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز و متقاضی وضعیت کلی خودشون رو از سایت https://apex.tracker.gg/ می تونن مشاهده کنن ممنون میشم اسکرین شات بگذارید و مورد دوم شخصیت اصلی که باهاش بازی می کنید رو هم ذکر کنید

apex pro.PNG

لینک به دیدگاه

xDاختیار داری عزیز از امروز استارت رنک رو میزنم بلکه بهت برسم بشه با هم پلی بدیم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ASTS گفته است :

xDاختیار داری عزیز از امروز استارت رنک رو میزنم بلکه بهت برسم بشه با هم پلی بدیم

😂😂😂😂

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

سلام 

سلام

داداش نتت چیه

من که 3 تا نت تست کردم مبین نت یکمی خوب بود اونم لگ میده نمیشه پلی داد الان اومدم یه دستی بزنیم با دوستان dly 2 ثانیه ای داشتم فقط دیدم مردم 

پینگ چند داری و چجوری جوین میشی با قند شکن یا بدونش ؟ چجوری ما رو هم دریاب

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

سلام

داداش نتت چیه

من که 3 تا نت تست کردم مبین نت یکمی خوب بود اونم لگ میده نمیشه پلی داد الان اومدم یه دستی بزنیم با دوستان dly 2 ثانیه ای داشتم فقط دیدم مردم 

پینگ چند داری و چجوری جوین میشی با قند شکن یا بدونش ؟ چجوری ما رو هم دریاب

سلام حسن جان td lte ایرانسل هستم و پینگم هم 120 هست با 0 درصد پکت لاس این بازی حساس هست به کیفیت نت شما بهترین کار این هست که dns شرکت cloud flare که سریع ترین در دنیا هست رو ست کنی و از شبکه شخصی انتقال داده فقط برای ورود به اوریجین استفاده کنی و بعد خاموشش کنی

dns.PNG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

سلام حسن جان td lte ایرانسل هستم و پینگم هم 120 هست با 0 درصد پکت لاس این بازی حساس هست به کیفیت نت شما بهترین کار این هست که dns شرکت cloud flare که سریع ترین در دنیا هست رو ست کنی و از شبکه شخصی انتقال داده فقط برای ورود به اوریجین استفاده کنی و بعد خاموشش کنی

dns.PNG

دمت گرم

مودم هواوی بی 612 دارم فقط قفل مبین روشه که ندیدم بتونن بشکنن و ایرانسل هم تست میکردم ولی در کل نت adsl یا همراه هیچ کدوم خونه ما درست نیست 

adsl که هیچ نویز فراوان کشش حداکثر خط 3 مگ ، نت همراه که موبایل آنتن نداره اینجا البته داخل خونه اینجوری میری از در خونه بیرون آنتن پر میشه ! شانس نداریم کلا

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

دمت گرم

مودم هواوی بی 612 دارم فقط قفل مبین روشه که ندیدم بتونن بشکنن و ایرانسل هم تست میکردم ولی در کل نت adsl یا همراه هیچ کدوم خونه ما درست نیست 

adsl که هیچ نویز فراوان کشش حداکثر خط 3 مگ ، نت همراه که موبایل آنتن نداره اینجا البته داخل خونه اینجوری میری از در خونه بیرون آنتن پر میشه ! شانس نداریم کلا

این بازی به پینگ و پکت لاس حساس هست قبل از بازی برو داخل firing range اگر تیرهات درست رجیستر شد و لگ نزدی بدون می تونی بری راحت بازی کنی بعضی اوقات خودم با یک ریست ساده مودم مشکلم حل میشه اینترنت ایران افتضاحه این یک سالی که من apex بازی می کنم اینترنت لعنتی همیشه رو اعصاب بوده این کلیپ رو تازه گرفتم وقتی نتت اوکی هست خبری از علامت های مسخره سمت چپ تصویر نیست اگر اون علامت ها که شامل پینگ بالا یا پکت لاس یا اینجور چیزا داری سخت بشه این بازی رو تحمل کرد

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png

خنده میکنی ¬¬

جرعت داری انلاین شو خونتو بریزم B|

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید بابت اسپم ولی :D  :

:First match of Valentines Duos and I'm already getting stood up

33333.thumb.jpg.90c3ef25e67608c635ba07145bbc23f5.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

سلام

ببخشید بابت اسپم ولی :D  :

:First match of Valentines Duos and I'm already getting stood up

33333.thumb.jpg.90c3ef25e67608c635ba07145bbc23f5.jpg

you got bamboozeld 🤣

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

you got bamboozeld 🤣

سلام

we love bamboozled در کل کاریش نمیشه کرد ما عاشق این سرابیم !! :D

حدودا ساعت دو بامداد یه آپدیت دادن که تمام بازی و محیط ها برای من تاریک کرده ‌. و رسما غیر قابل بازیه . هرچند که  هیچ وقت هم نتونستم درست و حسابی بازی کنم . ده دقیقه در وضعیت مچ میکینگ و دیسکانکت شدن و زمانی که کانکت میشم تازه میفهمم به خاطر این پینگ و لگی که من دارم به جایی نمیشه رسید .

راستی دوست عزیز میشه از مراحل باز کردن origin تا وصل شدنتون به سرور های بازی ویدیویی تهیه کنید  . نمی دونم  شاید این پینگ و پاکت لوز از نابلدی خودمه .چون هربار نتیجه متفاوتی میگیرم و وضعیت هر بار از دفعه قبل بدتره . :D

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

سلام

we love bamboozled در کل کاریش نمیشه کرد ما عاشق این سرابیم !! :D

حدودا ساعت دو بامداد یه آپدیت دادن که تمام بازی و محیط ها برای من تاریک کرده ‌. و رسما غیر قابل بازیه . هرچند که  هیچ وقت هم نتونستم درست و حسابی بازی کنم . ده دقیقه در وضعیت مچ میکینگ و دیسکانکت شدن و زمانی که کانکت میشم تازه میفهمم به خاطر این پینگ و لگی که من دارم به جایی نمیشه رسید .

راستی دوست عزیز میشه از مراحل باز کردن origin تا وصل شدنتون به سرور های بازی ویدیویی تهیه کنید  . نمی دونم  شاید این پینگ و پاکت لوز از نابلدی خودمه .چون هربار نتیجه متفاوتی میگیرم و وضعیت هر بار از دفعه قبل بدتره . :D

درود ست کردن dns شرکت معظم cloud flare مرحله اول هست و حتما این کارو بکن  حقیقتش ریکورد کردن ویدیو حجم زیادی میبره کلیپ بالایی 7 ثانیه بود 12 مگ شد پس یک عکس می گیرم و میزارم من از شاخ شکن اکسپرس استفاده می کنم فقط برای ورود به اوریجین و بعد خاموشش می کنم مهم اینه شما سرورت رو توی بازی روی فرانکفورت 1 یا 2 بزاری و حتما پکت لاس نداشته باشه نتت وگرنه لگ میزنی و بازی برات حس افتضاحی داره پس پینگ اگر 100 هم باشه ولی پکت لاس 20 درصد باشه خیلی بدتر از اینه که پینگ 120 باشه ولی پکت لاس 0 درصد باشه این عکس رو تازه گرفتم بهترین پینگی که گرفتم این نبوده ولی همیشه این رنج بالام هست بدتر از این نمیشه رنج پایین تر 10 درصدی بهتر میشه

Screenshot_(58).png

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

درود ست کردن dns شرکت....

سلام مجدد

زحمت کشیدید و خیلی ممنونم بابت توضیحاتی که دادید ❤️💯

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

فعلا که خبری نشده حقیقتش توقع داشتم دوستان بیشتری اینجا حالت رنک رو دنبال کنن چند روزی تاپیک رو اپ می کنم شاید کسی پیدا بشه نشدم مجبوریم سولو بریم تا پیروزی

:D

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

فعلا که خبری نشده حقیقتش توقع داشتم دوستان بیشتری اینجا حالت رنک رو دنبال کنن چند روزی تاپیک رو اپ می کنم شاید کسی پیدا بشه نشدم مجبوریم سولو بریم تا پیروزی

:D

سلام

نوب خواستی من د ر خدمتم :D

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز حداقل باید رنک گلد باشید چون اختلاف بیشتر باشه اصلا نمیشه جوین شد حداکثر ۱ tier اختلاف هست  که میشه پلی داد لابی عمومی رو حقیقتش من ازش سیر شدم با ۳۵۵ چمپیونز

لینک به دیدگاه

دوستان امروز حسابی تا نصف شب باز علی @ASTS مارو با بک پکش گردوند راستی عاشقان KINGS CANYONچند روز وقت دارین بازیش کنید و از دستش ندید چند دقیقه اولین بازی که داخل KINGS CANYON رو بازی کردم رو ریکورد کردم و درس خوبی به دوستان PEACE KEPPERI دادم :D دوست داشتین نگاه کنید تصمیم گرفتم به جای اپ کردن خالی کمی محتوا بزارم هم تیمی خودش اخرش میاد

https://www.aparat.com/v/AmZkQ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

دوستان امروز حسابی تا نصف شب باز علی @ASTS مارو با بک پکش گردوند راستی عاشقان KINGS CANYONچند روز وقت دارین بازیش کنید و از دستش ندید چند دقیقه اولین بازی که داخل KINGS CANYON رو بازی کردم رو ریکورد کردم و درس خوبی به دوستان PEACE KEPPERI دادم :D دوست داشتین نگاه کنید تصمیم گرفتم به جای اپ کردن خالی کمی محتوا بزارم هم تیمی خودش اخرش میاد

https://www.aparat.com/v/AmZkQ

عالی بازم بزار

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

دوستان عزیز حداقل باید رنک گلد باشید چون اختلاف بیشتر باشه اصلا نمیشه جوین شد حداکثر ۱ tier اختلاف هست  که میشه پلی داد لابی عمومی رو حقیقتش من ازش سیر شدم با ۳۵۵ چمپیونز

سلام

آیا با gold iv هم میشه ؟

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

سلام

آیا با gold iv هم میشه ؟

درود اگر اشتباه نکنم شدنیه ولی پلیر گلد در لابی پلاتینیوم حسابی اذیت میشه اکثرا مگر اینکه واقعا پتانسیلش بالاتر باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...