رفتن به مطلب

درخواست برای هم تیمی در بازی apex برای حالت rank

matrix.trixx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 1 اسفند 1398 در 00:12، matrix.trixx گفته است :

این بازی به پینگ و پکت لاس حساس هست قبل از بازی برو داخل firing range اگر تیرهات درست رجیستر شد و لگ نزدی بدون می تونی بری راحت بازی کنی بعضی اوقات خودم با یک ریست ساده مودم مشکلم حل میشه اینترنت ایران افتضاحه این یک سالی که من apex بازی می کنم اینترنت لعنتی همیشه رو اعصاب بوده این کلیپ رو تازه گرفتم وقتی نتت اوکی هست خبری از علامت های مسخره سمت چپ تصویر نیست اگر اون علامت ها که شامل پینگ بالا یا پکت لاس یا اینجور چیزا داری سخت بشه این بازی رو تحمل کرد

من رو بتلفیلد همیشه این مشکلات رو دارم، در نهایت اخرش با 30-40 تا کیل بازی رو تموم میکنم...البته تایید میکنم کیل گرفتن این طوری سخته و بعضی اوقات تا حد مرگ عصبانی میشم :/ 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

ماشالا لجندزها جمعن1f601.pngاین شاتم بگذارم اسپم و ریا نشه1f605.png

600975415_ApexLegends3_1_202010_32_07PM.thumb.png.0c9ff1b50db76b2ee1f3f8da50095e93.png

image.thumb.png.f25adc0d4e49e964680d28b3787b044a.png

image.thumb.png.eeacc836e30b3068faf5cfeb2fea29a0.png

اینم مال زمانیه که با پرو ها بازی میکردیم البته در اصل پرو ها با ما بازی میکردند :دی

image.thumb.png.9542ebfa8611cf122ae867095a05cbb0.png

image.thumb.png.18ae540e736a5d03bcb2d6a301207d8a.png

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

اینم مال زمانیه که با پرو ها بازی میکردیم البته در اصل پرو ها با ما بازی میکردند :دی

سلام

حسن جان تحویل بگیر ........این همون خارجییست !!! :( :D .

@Hassan.SK

لینک به دیدگاه

سلام منم ادد کنید

Behrouz96

20200304_024107.thumb.jpg.de43d97f46df24ab501c29d25c10c543.jpg

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

سلام

@Hassan.SK

همین شماهایید که آبرو ایرانی هارو میبرید -_- یعنی چی آخه خارجی رو کیک کن :S

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ASTS گفته است :

همین شماهایید که آبرو ایرانی هارو میبرید -_- ................یعنی چی آخه خارجی رو کیک کن :S ( من هم تا حالا نشندیده بودم :D )

سلام آقا علی💖

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ASTS گفته است :

منو باش میخواستم با همینا دیویژن 2 بازی کنم...دوری و دوستی😅

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

منو باش میخواستم با همینا دیویژن 2 بازی کنم...دوری و دوستی1f605.png

خخخ دوستان همه پرو پلیر هستن منظورت چیه داداش؟:D

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

خخخ دوستان همه پرو پلیر هستن منظورت چیه داداش؟:D

حسن جان تحویل بگیر ........این همون خارجییست !!! :(:D

حتما باید اسم طرف مشت غلامحسین باشه تا معلوم شه ایرانیه!😅

لینک به دیدگاه

دوستان event جدید systemoverride دیشب اومده و حجمش ناقابل 16 گیگ هست همه چیزو داخلش بهم ریختن از نرف دوباره peace keeper تا درست کردن muzzle flash بعد 4 فصل و نرف کردن کل inventory از این بعد 4 تا cell و 2 تا battery و 1 دونه arc استار به عنوان مثال در یک اسلات بک پک جا میشه

هدیه های رایگان حوبی گذاشتن که wingman و peace keeper اسکین لجند می گیرن

apex-legends-system-override-event-scorecard-v2-1024x474.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

حتما باید اسم طرف مشت غلامحسین باشه تا معلوم شه ایرانیه!1f605.png

😁😁😁

سلام

نه اینکه حالا ما اسم تونی استارک رو میبینیم فکر می کنیم دیگه خودشه و شخصیت توی کمیکه 😑 مگه اسم ما اینطوریه که توقع اون طوری داشته باشیم ، یا اونطوریه که توقع اینطوری داشته باشیم یا ....😛😁

در 1 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

دوستان event جدید systemoverride دیشب اومده و حجمش ناقابل 16 گیگ هست همه چیزو داخلش بهم ریختن از نرف دوباره peace keeper تا درست کردن muzzle flash بعد 4 فصل و نرف کردن کل inventory از این بعد 4 تا cell و 2 تا battery و 1 دونه arc استار به عنوان مثال در یک اسلات بک پک جا میشه

هدیه های رایگان حوبی گذاشتن که wingman و peace keeper اسکین لجند می گیرن

apex-legends-system-override-event-scorecard-v2-1024x474.jpg

سلام

دلیل نرف کردن پیسکیپر  اونهایی اند که در استفاده از اون خوب نیستن ولی هربار نیشش تقریبا از نصف بیشتر sq های بازی می چشن .... واقعا نمی دونم چه کار به تغییر muzzle flash داشتند ....حجم آپدیت برای Xbox one تقریبا ۳۲ گیگابایته .

+++

علت حجم زیاد آپدیت ها به همراه داشتن پچ های آینده بوده ....اینطوری بخواهیم حساب کنیم حتما ایکس باکس آپدیت فصل پنجم هم جلو جلو دریافت کرده !! ... چون حجم آپدیت برای PS4 تقریبا ۱۸ گیگابایت بود .

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

سلام

@Hassan.SK

عجب  🤣 

در 7 ساعت قبل، ASTS گفته است :

خوب برادر من اومدی بهم گفتی تو با دوست دخترت بازی میکنی اونم به زبان خارجی اونم زمانی که حرفهای ما رو میشنوی ! ریسپاون بد هم دادی رفتیم وسط چند تا تیم دیگه گره خوردیم ولی خوب بازیه فانه  آبروی ایرانی خیلی وقته رفته در ثانی هم اونا از کجا میدونن ما ایرانی هستیم همین ایرانی ها به لطف تغییر ip میتونن لاگین بشن یعنی در حد بازی کردن هم ارزش نداریم

در کل علی آقا به دل نگیر  (همش فانه) من خودم بعضی وقتها گند میزنم به بازی رسول تک و توک هم بد میزنم ، چقدر هم سریع ما رو از لیست دوستات حذف کردی !💔

در 1 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

حتما باید اسم طرف مشت غلامحسین باشه تا معلوم شه ایرانیه!1f605.png

دیوژن 2 هم دانلود شده مدتیه یکمی میگرن نمیزاره ، میام 😜 ولی تو هم یه دوست دعوت کردم به طرف نگی دوست دخترشی ! 🤣

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ASTS گفته است :

خخخ علی جان با کدوم حاج خانم چادری خارجی داشتی بازی می کردی؟ شیطون:D

لینک به دیدگاه

آقایون منم هستم 🤚

البته چون اکثر اوقات لگ مغزم و سوراخ میکنه رنک نرفتم

2136655779_ApexLegends2_27_20201_23_35AM.thumb.png.90f92829663c394ac4f55f1cd4896e2e.png

در 10 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

من رو بتلفیلد همیشه این مشکلات رو دارم، در نهایت اخرش با 30-40 تا کیل بازی رو تموم میکنم...البته تایید میکنم کیل گرفتن این طوری سخته و بعضی اوقات تا حد مرگ عصبانی میشم :/ 

داداش بتل میری با 30-40 تا کیل خب بگو منم بیام تک خوری نکن 😄😄😄

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

خوب برادر من اومدی بهم گفتی تو با دوست دخترت بازی میکنی اونم به زبان خارجی اونم زمانی که حرفهای ما رو میشنوی ! ریسپاون بد هم دادی رفتیم وسط چند تا تیم دیگه گره خوردیم ولی خوب بازیه فانه  آبروی ایرانی خیلی وقته رفته در ثانی هم اونا از کجا میدونن ما ایرانی هستیم همین ایرانی ها به لطف تغییر ip میتونن لاگین بشن یعنی در حد بازی کردن هم ارزش نداریم

در کل علی آقا به دل نگیر  (همش فانه) من خودم بعضی وقتها گند میزنم به بازی رسول تک و توک هم بد میزنم ، چقدر هم سریع ما رو از لیست دوستات حذف کردی !1f494.png

سلام حسن جان

خوبی عزیز؟

اسمت شبیه یکی از فرند هام بود سر همین اون صحبت ها شد xD بعد که صحبت کردید تازه فهمیدم که ایرانی هستید و باز هم نمیدونستم تویی چون بالاخره بین 154 تا فرند آدم قاطی میکنه کی به کیه

آخه زیاد دیدم اینطوری میکنند و لفت میدن میرن

ریسپاون هم که دیگه گلدن بک پک چه انتظاری داری :D من معمولا برای فانش بازی میکنم و مثل شما ها حرفه ای و شارپ نیستم

اره متاسفانه نمیدونستم تویی منم شاکی بودم unfriend کردم اون موقع :/ دوباره بهتون ریکوست دادم خواستی اکسپت کن

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

خخخ علی جان با کدوم حاج خانم چادری خارجی داشتی بازی می کردی؟ شیطون:D

نگران نباش Miss fox نبود xD:D

لینک به دیدگاه

درود

دوستان بهترین راهکار و یا / بهترین قندشکن برای اجرای این بازی چی معرفی میکنین ؟!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

آقایون منم هستم 🤚

البته چون اکثر اوقات لگ مغزم و سوراخ میکنه رنک نرفتم

2136655779_ApexLegends2_27_20201_23_35AM.thumb.png.90f92829663c394ac4f55f1cd4896e2e.png

داداش بتل میری با 30-40 تا کیل خب بگو منم بیام تک خوری نکن 1f604.png1f604.png1f604.png

این ای دی منه اد کن lORDBORN132453

صبح ها ساعت 7 تا 9 و شب ها ساعت 7 تا یک شب بازی میکنم...

کاش یک جایی بود چه های بتلفیلد ای دی های خودشون رو میزاشتند بدون سکواد بازی کردن اعصاب ادم رو خراب میکنه، 90 درصد مواقعه که من می میرم میرم کمک هم تیمی هام ولی وقتی که من میفتم اصلا کسی به چیزش هم نیست😂

فعلا دارم بتل 5 بازی میکنم ولی از شب دیگه سویچ میکنم رو بتل 4 بتل 5 خیلی مسخره بازی داره :/

ویرایش شده توسط Paradise Lost
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، invoker گفته است :

درود

دوستان بهترین راهکار و یا / بهترین قندشکن برای اجرای این بازی چی معرفی میکنین ؟!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Proton شبکه شخصی انتقال داده و speedify

Proton شبکه شخصی انتقال داده :

در سایتش با یک ایمیل و پسورد ثبت نام می کنید و یک هفته به صورت رایگان بخش پرمیوم براتون فعال میشه . هر هفته یک ایمیل ساخته و ثبت نام کنید .

سرور رو روی کشور آلمان و یکی از سرور های خلوت تر فرانکفورت تنظیم و کانکت شید . و بازی کنید .

speedify:

نیاز به ثبت نام نیست ، پنجاه گیگابایت به صورت رایگان بهتون میده . پس فقط ازش برای گیم استفاده کنید نه وبگردی و دانلود.

نرم‌افزار شبکه شخصی انتقال داده ، speedify رو دانلود کن.
حجمش حدود ۶۰ مگابایته.
۱.نصبش کن 
۲. بعد از نصب agree and continue رو بزنید
۳.بعد از اون در ادامه دو تا گزینه هست ،یکیش sing in و دیگری subscribe now ...به هیچ وجه روشن کلیک نکن ....به جاش روی ضربدر ، بالا سمت چپ ، کلیک کن .
۴.بعد از اون speedify به طور خود کار شروع به وصل شدن میشه ، و به طور خود کار یک adapter به network هات اضافه می‌کنه ، بر روی yes کلیک کن.
۵.قطعش کن و با کلیک روی چرخدنده وارد تنظیمات شو .
۶. از منو تنظیمات بر روی server کلیک کن و آلمان و در نهایت فرانک فورت رو انتخاب کن .
(دیگه نیازی نیست Frankfurt#1 و ... رو انتخاب کنید و همون فرانک فورت کافیه ) و در نهایت روی done کلیک کن.
۷. از منو تنظیمات روی transport mode کلیک کن .
از بین گزینه های موجود ، UDP رو انتخاب و بر روی done کلیک کن.
۸. از منو تنظیمات گزینه encryption رو خاموش کن .
۹.از منو تنظیمات گزینه DNS leak protection رو هم خاموش کن .
۱۰. در نهایت یک بار دیگه done رو می‌زنی و از منو تنظیمات خارج میشی.
از برنامه خارج شو . سیستم و مودم رو یک بار ریست کن .

در صورت استفاده از هر دو نرم افزار ، اگر DNS دارید ، غیر فعال و کش DNS رو هم پاک کنید .

دو تا و نصب داشته باشید تا در صورتی که پینگ و پاکت لوز با یکی از فیلترها ناجور شد بگ، با اون یکی برید .

در 1 ساعت قبل، ASTS گفته است :

سلام حسن جان.......

سلام

من رو هم اد کن علی جان .

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

Proton شبکه شخصی انتقال داده و speedify

Proton شبکه شخصی انتقال داده :

در سایتش با یک ایمیل و پسورد ثبت نام می کنید و یک هفته به صورت رایگان بخش پرمیوم براتون فعال میشه . هر هفته یک ایمیل ساخته و ثبت نام کنید .

سرور رو روی کشور آلمان و یکی از سرور های خلوت تر فرانکفورت تنظیم و کانکت شید . و بازی کنید .

speedify:

نیاز به ثبت نام نیست ، پنجاه گیگابایت به صورت رایگان بهتون میده . پس فقط ازش برای گیم استفاده کنید نه وبگردی و دانلود.

نرم‌افزار شبکه شخصی انتقال داده ، speedify رو دانلود کن.
حجمش حدود ۶۰ مگابایته.
۱.نصبش کن 
۲. بعد از نصب agree and continue رو بزنید
۳.بعد از اون در ادامه دو تا گزینه هست ،یکیش sing in و دیگری subscribe now ...به هیچ وجه روشن کلیک نکن ....به جاش روی ضربدر ، بالا سمت چپ ، کلیک کن .
۴.بعد از اون speedify به طور خود کار شروع به وصل شدن میشه ، و به طور خود کار یک adapter به network هات اضافه می‌کنه ، بر روی yes کلیک کن.
۵.قطعش کن و با کلیک روی چرخدنده وارد تنظیمات شو .
۶. از منو تنظیمات بر روی server کلیک کن و آلمان و در نهایت فرانک فورت رو انتخاب کن .
(دیگه نیازی نیست Frankfurt#1 و ... رو انتخاب نکنید و همون فرانک فورت کافیه ) و در نهایت روی done کلیک کن.
۷. از منو تنظیمات روی transport mode کلیک کن .
از بین گزینه های موجود ، UDP رو انتخاب و بر روی done کلیک کن.
۸. از منو تنظیمات گزینه encryption رو خاموش کن .
۹.از منو تنظیمات گزینه DNS leak protection رو هم خاموش کن .
۱۰. در نهایت یک بار دیگه done رو می‌زنی و از منو تنظیمات خارج میشی.
از برنامه خارج شو . سیستم و مودم رو یک بار ریست کن .

در صورت استفاده از هر دو نرم افزار ، اگر DNS دارید ، غیر فعال و کش DNS رو هم پاک کنید .

دو تا و نصب داشته باشید تا در صورتی که پینگ و پاکت لوز با یکی از فیلترها ناجور شد بگ، با اون یکی برید .

سلام

من رو هم اد کن علی جان .

دمت گرم داداش ...

قندشکن خوبتر و پولی ( زیاد گرون نباشه ) چیزی سراغ دارین ؟!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، invoker گفته است :

دمت گرم داداش ...

قندشکن خوبتر و پولی ( زیاد گرون نباشه ) چیزی سراغ دارین ؟!

خواهش می کنم .

من تجربه استفاده ندارم ولی شنیدم بهترین سرویس wtfast هست .

اینکه کجا و راه مطمئنی برای خریدش هست رو سراغ ندارم ، که اکانت هکی بهت نفروشند ‌‌.

دوستان اگر سراغ دارند بفرمایند .

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

سلام.راجعبه  موس بلادی ازکی راهنمایی بگیرم.لطفایکی  کمکم کنه.ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Tahanader گفته است :

سلام.راجعبه  موس بلادی ازکی راهنمایی بگیرم.لطفایکی  کمکم کنه.ممنون میشم

سلام دوست عزیز

چنانچه تاپیکی مجزا بزنید و سوالات تون رو اونجا بپرسید ، بهتر به نتیجه خواهید رسید .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

خیلی خوبه اول بازی گیر میکنه هیچ جوری هم درست نمیشه از بازی خارج میشم 24 تا امتیاز منفی واسه رنک میگیرم 24 تا هم به خاطر لفت کردن بازی ، 10 دقیقه هم بن میشم

بهتر از این نمیشه !

@dmcmrk

لینک به دیدگاه

1. دوستان اگر دوست داشتین منم اد کنید: Mohi-DANGER

نوبم ولی گاهی اوقات مثل عکس زیر شانسی خوب بازی میکنم. 😆😆
    Screenshot_308.thumb.png.2765aa1123bc7e93c1619e9addd35c1d.png

معمولا نیمه شب به بعد بازی میکنم. 
ویرایش شده توسط Lovely_killer
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...