رفتن به مطلب

درخواست برای هم تیمی در بازی apex برای حالت rank

matrix.trixx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 7 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

درود اگر اشتباه نکنم شدنیه ولی پلیر گلد در لابی پلاتینیوم حسابی اذیت میشه اکثرا مگر اینکه واقعا پتانسیلش بالاتر باشه

سلام بر شما

واقعا همینطوره .اما من هم پتانسیل خوبی دارم...البته در باختن . :D

اگر مایلی بودید در لابی عمومی world edge چند دست امتحانی پلی می‌دیم . این روز ها دایمن و پریدیتر در لابی عمومی هم زیاد پیدا میشه. معمولا با r301 و flatline کار می کنم. اسنایپر نیستم و اصلا بلد نیستم با شات‌گان ها کار کنم. اما با triple take در فاصله زیاد بد نیستم .معمولا mirage رو بر میدارم . ولی از اونجایی که wattson و caustic در محیط های بسته و ساختمان ها می تونند با هم ترکیب بازدارنده و محدود کننده ایی باشند ، سعی می کنم در صورتی که از نفرات اسکواد یکی از این رو انتخاب کنه من هم دیگری رو انتخاب کنم.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

سلام بر شما

واقعا همینطوره .اما من هم پتانسیل خوبی دارم...البته در باختن . :D

اگر مایلی بودید در لابی عمومی world edge چند دست امتحانی پلی می‌دیم . این روز ها دایمن و پریدیتر در لابی عمومی هم زیاد پیدا میشه. معمولا با r301 و flatline کار می کنم. اسنایپر نیستم و اصلا بلد نیستم با شات‌گان ها کار کنم. اما با triple take در فاصله زیاد بد نیستم .معمولا mirage رو بر میدارم . ولی از اونجایی که wattson و caustic در محیط های بسته و ساختمان ها می تونند با هم ترکیب بازدارنده و محدود کننده ایی باشند ، سعی می کنم در صورتی که از نفرات اسکواد یکی از این رو انتخاب کنه من هم دیگری رو انتخاب کنم.

چراکه نه دوست عزیز درخواست بفرستید حتما چند راندی باهم بازی می کنیم

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

چراکه نه دوست عزیز درخواست بفرستید حتما چند راندی باهم بازی می کنیم

new crew :(

golden backpack is here

lets go

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ASTS گفته است :

new crew :(

golden backpack is here

lets go

وقتی خودم (بلا نسبت)کوفت هم بارم نیست. ولی یار هام خیلی حرف ای هستن 😂😂

464917458_226941.jpg.374a76820a09693b66971b86a95a3078.jpg

منبع:یکی از کانال های تلگرامی

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

وقتی خودم (بلا نسبت)کوفت هم بارم نیست. ولی یار هام خیلی حرف ای هستن 1f602.png1f602.png

منبع:یکی از کانال های تلگرامی

xDxD

لینک به دیدگاه

سلام

دیشب خواستم در خواست بدم که پینگم ۲۳۷ و پاکت لوز ۱۰ درصد داشتم . مسخرست .

من فقط ساعت یازده شب به بعد کمی اوضاع روبه راهه و همچنین یک تا سه بعداز ظهر .

شما دوستان چه ساعاتی پلی میدید ؟

راستی طبق آخرین آمار ، درصد پلیر های بازی در انتخاب لجند ها به این صورته !!

464134211_518287.thumb.jpg.5c09e3734a88d71d1f3cc80269f3bc11.jpg

نمی دونم این خوبه یا تا چه حد بده ، چون من هم شخصیت مورد استفادم معمولا میراژه  :D

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

سلام

دیشب خواستم در خواست بدم که پینگم ۲۳۷ و پاکت لوز ۱۰ درصد داشتم . مسخرست .

من فقط ساعت یازده شب به بعد کمی اوضاع روبه راهه و همچنین یک تا سه بعداز ظهر .

شما دوستان چه ساعاتی پلی میدید ؟

راستی طبق آخرین آمار ، درصد پلیر های بازی در انتخاب لجند ها به این صورته !!

464134211_518287.thumb.jpg.5c09e3734a88d71d1f3cc80269f3bc11.jpg

نمی دونم این خوبه یا تا چه حد بده ، چون من هم شخصیت مورد استفادم معمولا میراژه  :D

درود میراژ به نظرم خوب نیست زیاد من الان wraith بازی می کنم البته شخصیت اصلیم با 7000 kills در اصل bangalore هست با lifeline و watsson هم بازی کردم و خوبن در مجموع 70 درصد با bangalore کشتم 15 درصد wraith و 15 درصدم lifeline و wattson

بهترین شخصیت wraith هست به دلیل q خوبی که داره و شما راحت می تونی از فاز تهاجمی به فاز فرار انتقال پیدا کنی:D

من رندوم بازی می کنم هر وقت حسش بود

این پینگ شما عملا غیر قابل بازی هست به نظر شخصی من همش لگ هست به نظرم بهتر هست فکر پینگ زیر 150 باشین پکت لاس رو هم با ست کردن dns ای که قبلا معرفی کردم تست کنید

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

درود میراژ به نظرم خوب نیست زیاد من الان wraith بازی می کنم البته شخصیت اصلیم با 7000 kills در اصل bangalore هست با lifeline و watsson هم بازی کردم و خوبن در مجموع 70 درصد با bangalore کشتم 15 درصد wraith و 15 درصدم lifeline و wattson

بهترین شخصیت wraith هست به دلیل q خوبی که داره و شما راحت می تونی از فاز تهاجمی به فاز فرار انتقال پیدا کنی:D

من رندوم بازی می کنم هر وقت حسش بود

این پینگ شما عملا غیر قابل بازی هست به نظر شخصی من همش لگ هست به نظرم بهتر هست فکر پینگ زیر 150 باشین پکت لاس رو هم با ست کردن dns ای که قبلا معرفی کردم تست کنید

سلام

من با ایرانسل  امتحان کردم که به این صورت بود : بهترین پینگ 129 با پاکت لوز 25% !!..... و بهترین پاکت لوز 0 در صد با پینگ 259 !!!! ....خط adsl هم نگم براتون .

با ریث ، پثفایندر و اکتین در موقیعیت های مختلف میتونیم از معرکه در بریم!( مخصوصا بعد از ناک دان کردن ) و فرصتی برای ریچارج کردن شیلد پیدا کنیم. به نظرم در این مورد پثفایندر بهتر عمل می کنه البته از اونجایی که گرپل کردن برای همه ساده نیست این ریث که بیشترین آمار انتخاب رو داره . بنگلور هم با اسموک و سرعت گرفتن در جابه جاییش در صورت لو رفتن و در یافت تیر خیلی خوبه.

واتسون و کواستیک  هم درست مثل این که یک یار اضافه داری  و  ترکیبشون با هم برای محیط های بسته و همچنین کند کردن دشمن هایی که در حال رفتن به حلقه بعدی هستند عالیه . کریپتو و بلاد هانت  هم تکلیفشون مشخصه. gibraltar ، همونطور که می تونه  یک فرصت طلایی برای تیم خودی باشه ، برای تیم های مقابل می تونه باشه .

می مونه میراژ ، حتی با وجود دیکوی اسکیپ هم شدیدا اسیب پذیره و با  دقت کردن  میشه مسیر فرارش رو  تشخیص داد.

لینک به دیدگاه

هنوز خبری از هم تیمی نشده برای حالت رنک متاسفانه این کلیپ کوتاه هم تقدیم به حسن عزیز @Hassan.SK

https://www.aparat.com/v/yWJEe

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 31 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

هنوز خبری از هم تیمی نشده برای حالت رنک متاسفانه این کلیپ کوتاه هم تقدیم به حسن عزیز @Hassan.SK

https://www.aparat.com/v/yWJEe

یاشاسین (زنده باد)

اون dns که گفتی ست کردم و قندشکن خاموش کردم بعد از 10 بار تلاش برای لاگین کردن تو لابی که هر بار تایم اوت میشد یه دست تونستم بازی کنم که با پینگ 110 لگ بود نتونستم dns روی اتو گذاشتم و با قندشکن و پینگ 155 سرور هلند یه چند دست خوب بازی کردم اخرین دست هم بردیم

فیلم با چی میگیری با خود ویندوز ؟ 

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

یاشاسین (زنده باد)

اون dns که گفتی ست کردم و قندشکن خاموش کردم بعد از 10 بار تلاش برای لاگین کردن تو لابی که هر بار تایم اوت میشد یه دست تونستم بازی کنم که با پینگ 110 لگ بود نتونستم dns روی اتو گذاشتم و با قندشکن و پینگ 155 سرور هلند یه چند دست خوب بازی کردم اخرین دست هم بردیم

نمی دونم باز چه خرابکاری دراوردن که با پینگ 120 هم داخل بازی عقربه زیاد بودن پینگ میاد اذری جهرمی ... قول داده بود اینترنت درست و حسابی بده دست گیمرا بعد علی میاد میگه استریم کن😂 اون سریع ترین dns دنیاست اگر می بینی جواب نمیده پس بی خیالش شو با این وضعیت اینترنت واقعا اعصابم نمی کشه این بازیم تا عید میذارم کنار اگر روند به همین منوال پیش بره

لینک به دیدگاه

سلام

یکی از دوستام توی اکانتش knife برای کاراکتر wraith رو داره.

میخواستم بدونم اگر بخواد اکانتش رو بفروشه چقدر میخرن؟

به جز کاراکتر watson و revenant همه champion ها باز هستن و روی اکانت هیچ گیم دیگه ای نیست، گیم رو هم تقریبا بعد دوهفته که گیم بیرون اومد ادد کرده.

قیمتش رو اگر کسی میدونه یا میدونه کجا میشه فروخت یا خودش خریداره لطفا یه اطلاع بده ممنون.

لینک به دیدگاه

در در 5 اسفند 1398 در 10:12، Hassan.SK گفته است :

فیلم با چی میگیری با خود ویندوز ؟

اره حسن جان microsoft dvr هست با دکمه win+g می تونی پنلش رو ببینی

لینک به دیدگاه

خوب هم تاپیک رو اپ کنم و هم این کلیپ رو تقدیم کنم به علی SENTINEL😁

@ASTS

https://www.aparat.com/v/bLXlY

پ ن: ID ایم رو در اوریجین تغییر دادم به اسمی که در این ویدیو هست به دلیل اینکه اسم قبلی برای ایرانیا گنگ و برای خارجیا تژادپرستانه بود:D

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

در در 8 اسفند 1398 در 10:32، matrix.trixx گفته است :

خوب هم تاپیک رو اپ کنم و هم این کلیپ رو تقدیم کنم به علی SENTINEL1f601.png

@ASTS

https://www.aparat.com/v/bLXlY

پ ن: ID ایم رو در اوریجین تغییر دادم به اسمی که در این ویدیو هست به دلیل اینکه اسم قبلی برای ایرانیا گنگ و برای خارجیا تژادپرستانه بود:D

سلام

شما چه ساعاتی در روز پلی میدید ؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

سلام

شما چه ساعاتی در روز پلی میدید ؟

درود

این اواخر بعد از نیمه شب بازی کردم ولی سعی می کنم نرمالش کنم که بتونم حتما چند دستی که قولشو داده بودم با هم بازی کنیم هر وقت انلاین بودم راحت باشین و جوین بدین

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، matrix.trixx گفته است :

درود

این اواخر بعد از نیمه شب بازی کردم ولی سعی می کنم نرمالش کنم که بتونم حتما چند دستی که قولشو داده بودم با هم بازی کنیم هر وقت انلاین بودم راحت باشین و جوین بدین

ممنونم :) 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه برد مفتی بدون درگیری و شلیک حتی یک گلوله همراه دوست عزیزم رسول جان @dmcmrk

R5Apex_2020_03_03_22_16_22_024.thumb.jpg.162716ce894270b48960871ddf443b22.jpg

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

من و حسن جان تقدیم می کنیم  :D 

دلم واسه بلاد هانت سوخت..... من و آقا حسن یه بادی شیلد lv4 رو پاس کاری می کردیم....بلاد هانت هم مثل موشی که دنبال پنیر باشه ، میومد سراغش.... گویا بهش بر خورده بود و می خواست بره که یک باره you are the  champion به نمایش در اومد . :D

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

R5Apex_2020_03_03_22_16_22_024.thumb.jpg.162716ce894270b48960871ddf443b22.jpg

ماشالا لجندزها جمعن😁این شاتم بگذارم اسپم و ریا نشه😅

600975415_ApexLegends3_1_202010_32_07PM.thumb.png.0c9ff1b50db76b2ee1f3f8da50095e93.png

لینک به دیدگاه

متاسفانه مجبورم بیشتر وقتم رو برای ازمون IELTS بگذارم و کمتر می تونم انلاین بشم از این به بعد دوستان و گرنه بازی کردن در کنار شما حلاوت وشیرینی خودش رو داره

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

ماشالا لجندزها جمعن1f601.pngاین شاتم بگذارم اسپم و ریا نشه1f605.png

600975415_ApexLegends3_1_202010_32_07PM.thumb.png.0c9ff1b50db76b2ee1f3f8da50095e93.png

بسیار عالی😍

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

ماشالا لجندزها جمعن😁این شاتم بگذارم اسپم و ریا نشه😅

خواستم اددت کنم پیغام داد همچین کسی هیچ بازی نداره ! البته بنده هنوز ناشی به حساب میام ولی دوست داشتی بنده رو اد کن هر وقت بازی فان خواستی یه چند دست بزنیم :D

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

خواستم اددت کنم پیغام داد همچین کسی هیچ بازی نداره ! البته بنده هنوز ناشی به حساب میام ولی دوست داشتی بنده رو اد کن هر وقت بازی فان خواستی یه چند دست بزنیم :D

اددت کردم حسن جان انشالا فردا شب سعی می کنم ساعت 8 به بعد انلاین باشم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...