رفتن به مطلب

درخواست برای هم تیمی در بازی apex برای حالت rank

matrix.trixx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 14 اسفند 1398 در 20:24، Tahanader گفته است :

سلام.راجعبه  موس بلادی ازکی راهنمایی بگیرم.لطفایکی  کمکم کنه.ممنون میشم

سلام

موس بلادی 3-4 تا هسته داره که یه سری اسکریپت رو سیو میکنی روی هر هسته و میتونی لگد اسلحه رو بگیری که بهش میگن anit recoil 

من 3 نسخه اش خریدم 80$ 

چند تا اسلحه اش عالی شده ولی خب همه شون نه

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه
در در 29 اسفند 1398 در 23:45، milad zabihi گفته است :

سلام

موس بلادی 3-4 تا هسته داره که یه سری اسکریپت رو سیو میکنی روی هر هسته و میتونی لگد اسلحه رو بگیری که بهش میگن anit recoil 

من 3 نسخه اش خریدم 80$ 

چند تا اسلحه اش عالی شده ولی خب همه شون نه

توی ایپکس هم کاربرد داره ؟ به عنوان چیت بن نمیکنن ؟ حتما باید بخریم هسته های دیگه رو ؟ بلادی a70 دارم

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

حسن جان از تو بعیده این حرف بازی به این خوبی و ریکویلش هم با کمی تمرین راحت میاد دستت تنظیمات خودم رو نوشتم زیر یک ویدیو 30 ثانیه ای اپارات مخصوص دوستانی که با r99 تیر هوایی میزنن انگار عروسیه و قرار نیست به کسی بخوره😂 شوخی می کنما جدی نگیرید افرین! ویدیو رو حتما ببنید و حواستون باشه که این r99 دست منه لخت مادر زاده و هیچ متعلقاتی اعم از barrel یا stock روش نیست همینجوری بدون متعلقات باهاش تمرین کنید برید این اروپاییا رو با پینگ زیر 50 جرجر کنید😂

https://www.aparat.com/v/zCLYK

لینک به دیدگاه

@dmcmrk کلبپو یک ورژنیش رو دارم اصل خندست منتها چون فروم پر هست از طرفداران اینتل معذورم از گذاشتنش من شبا همیشه نیستم رسول جان فک کنم هر شب تا صبح بازی apex مشغول ذکر و دعا هستی قبول باشه اخوی😁

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

حسن جان از تو بعیده این حرف بازی به این خوبی و ریکویلش هم با کمی تمرین راحت میاد دستت تنظیمات خودم رو نوشتم زیر یک ویدیو 30 ثانیه ای اپارات مخصوص دوستانی که با r99 تیر هوایی میزنن انگار عروسیه و قرار نیست به کسی بخوره1f602.png شوخی می کنما جدی نگیرید افرین! ویدیو رو حتما ببنید و حواستون باشه که این r99 دست منه لخت مادر زاده و هیچ متعلقاتی اعم از barrel یا stock روش نیست همینجوری بدون متعلقات باهاش تمرین کنید برید این اروپاییا رو با پینگ زیر 50 جرجر کنید1f602.png

من بهم برخورد کی الان پاسخگو هستش :(

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

من بهم برخورد کی الان پاسخگو هستش :(

نه تو که اسلحت یه چیز دیگست😂 خوبی علی؟ زیاد نمیام بازی کنم جدیدا همون روزانه متوسط 2 ساعتم شد صفر!!! گفتم این علی گلدن بک پک تا کی بار منو به دوش بکشه در apex بازه حیای من کجا رفته😁

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

حسن جان از تو بعیده این حرف بازی به این خوبی و ریکویلش هم با کمی تمرین راحت میاد دستت تنظیمات خودم رو نوشتم زیر یک ویدیو 30 ثانیه ای اپارات مخصوص دوستانی که با r99 تیر هوایی میزنن انگار عروسیه و قرار نیست به کسی بخوره1f602.png شوخی می کنما جدی نگیرید افرین! ویدیو رو حتما ببنید و حواستون باشه که این r99 دست منه لخت مادر زاده و هیچ متعلقاتی اعم از barrel یا stock روش نیست همینجوری بدون متعلقات باهاش تمرین کنید برید این اروپاییا رو با پینگ زیر 50 جرجر کنید1f602.png

والا با این وضعیت پینگ مملکت یه بازی خوبه یه بازی افتضاحه با پینگ 113 لگ میشه قبلا قندشکن وضعیتو بهتر میکرد اما الان نه بدتر میشه (منتظرم پاساژ باز بشه کابل لن بگیرم با لن وصل بشم ) اصلا رو pk نمیشه حساب کرد ولی درگیریهای نزدیک 1 به 3 میشه باهاش زد ، گفتیم یه چیت بزنیم جهت راحتی (حوصله قدیم نیست سنمون هم بالا رفته) ولی خوب ولش ، قلق اسلحه ها به غیر از وینگ من تقریبا همشون دستم اومده البته بازم باید تمرین کنم فعلا نت اذیت میکنه

این یکی دو نمونه 

لینک به دیدگاه

حسن مورد اول تو ویدیو پکت لاس هست که خیلی بدتر از پینگ بالاست این علامتای مربعی پکت لاس هستن علامت دایره پینگ بالاست

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، matrix.trixx گفته است :

حسن مورد اول تو ویدیو پکت لاس هست که خیلی بدتر از پینگ بالاست این علامتای مربعی پکت لاس هستن علامت دایره پینگ بالاست

berim?

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ASTS گفته است :

berim?

باشه این اهنگ از tidal تموم شه الان میام

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

pl من اکثرا اوقات صفره در بدترین حالت 2 الی 4 درصده یکبار فقط 6 درصد شده بود نمیدونم دردش چیه قبل قضیه 100 گیگ مشکل خاصی نبود الان اینجوری شده البته یکمی بهتر شده ولی بازم مشکل دارم با لن تست کردم 80-90% بهتر شد مودم اتاق دیگه گذاشتم وقتی کنار کامپیوترم میزارم میگرنم بدجوری اذیت میکنه اتاق دیگه امواجش خیلی کمتر اذیت میکنه ولی باید 15 متر کابل بگیرم وصل کنم منتظر باز شدن پاساژ هستم

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

pl من اکثرا اوقات صفره در بدترین حالت 2 الی 4 درصده یکبار فقط 6 درصد شده بود نمیدونم دردش چیه قبل قضیه 100 گیگ مشکل خاصی نبود الان اینجوری شده البته یکمی بهتر شده ولی بازم مشکل دارم با لن تست کردم 80-90% بهتر شد مودم اتاق دیگه گذاشتم وقتی کنار کامپیوترم میزارم میگرنم بدجوری اذیت میکنه اتاق دیگه امواجش خیلی کمتر اذیت میکنه ولی باید 15 متر کابل بگیرم وصل کنم منتظر باز شدن پاساژ هستم

کلیپ ها رو الان کامل دیدم مورد دوم شبیه سیبل بودی تو هوا یارو با شاتگان زدت خیلی خندیدم دمت گرم به اشتراک گذاشتی این بازی پکت لاس 4 درصدم میزنه بازیت رو خراب می کنه من اگر پکت لاستم صفر نباشه حقیقتش شخصا بازی نمی کنم اون روز

originalgif.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

کلیپ ها رو الان کامل دیدم مورد دوم شبیه سیبل بودی تو هوا یارو با شاتگان زدت خیلی خندیدم دمت گرم به اشتراک گذاشتی این بازی پکت لاس 4 درصدم میزنه بازیت رو خراب می کنه من اگر پکت لاستم صفر نباشه حقیقتش شخصا بازی نمی کنم اون روز

نمیدونم چجوری رفتم توی اسانسور ، مطلب جالب بعدی اینکه دیدی کجا وایساده بودم توی آسانسور بین طبقات بعد اینکه مردم خودم دستی افتادم پایین 

فیلم اول که قشنگ مفهوم آشنا پنداری نشون میده یه جا رو میرفتم بعد تصویر برگشت داده میشد دوباره میرفتم اعصابم اون موقع بدجوری خراب شده بود قسمت جالب دومش این بود که رنک بود هم تیمی اولم همون اول دیسکانکت یا خارج شد دومی هم تنهایی هم رفت همون اول مرد خارج شد تنها موندم با نت داغون که الکی منفی گرفتم !

واسه همین تا الان آنلاین بازی نمیکردم با نت داغون تحریم از اون ور ، فیل تر از این ور ، اعصاب میخواد یه بازی درست حسابی بازی کنی ، یه دست ه نت ادا نده یار نوب گیرت میرینه تو اعصابت

پریروز یه بازی عالی شروع کرده بودم کیل لیدر بودم 2 بار اوکتین زدم با جون خیلی کم فرار کرد آخرش همون سر نجات یارم از پشت زد هر وقت میام یارو نجات بدم میخورم اما طرفو نجات ندم کسی نمیاد طرفش ، یه خواهرزاده کوچیک دارم (8 ساله) بعضی وقتها خونه ماست و نگاه میکنه دیگه اونقدری سر همین قضیه مردم که صدای اونم در اومده میگه نجات اونا رو ولش کن الانه که بمیری 🤣

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام
1.png
از سیزن 4 بازی رو نصب کردم و چند دست پلی دادم بعد بیخیالش شدم ولی از اول سیزن 5 شروع کردم به جدی بازی کردن و تو 3 هفته به پلاتینیوم رسیدم و معمولا lifline پلی میکنم
username:michigo555

ویرایش شده توسط shinobu
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

اسپیلت دوم فصل 5 رنک غیر قابل بازی شده بعد از پلاتینیوم و همش پرداتور و دیاموند لابی رو پر کردن امان از نبود هم تیمی😁

Apex Legends 7_12_2020 4_03_16 AM.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 29 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

اسپیلت دوم فصل 5 رنک غیر قابل بازی شده بعد از پلاتینیوم و همش پرداتور و دیاموند لابی رو پر کردن امان از نبود هم تیمی😁

Apex Legends 7_12_2020 4_03_16 AM.png

وقت و حوصلشو ندارم یکمی بازی کردم حدود 10 روز قبل اوردم به گلد ، وقت و حوصله باشه میارم بالاتر پلی کنیم

دهن هم تیمی وا مونده 5 دقیقه فقط ازم تعریف میکرد ، نصف بازی تکی بودم آخرش هم 3 تا تیم مونده بود که من تکی بقیه دوتایی که دوتای اول زدم بدون اینکه بتونم شیلد شارژ کنم تیم آخر اومد یکیشو زدم اونیکی هم گلوله شاتگان کلا 2 تا داشتم و اچ پی هم زیر 60 که خوردم باتری نداشتم که شارژ کنم حیف شد 

R5Apex_2020_07_02_21_43_32_063.thumb.jpg.976c179c242335b9961906cf8b01b3e8.jpg

لینک به دیدگاه

تاپلات 1 و2 رو میشه با پینگ 110-150 رفت ولی بعدش دیگه هرکاری من کردم نمی شد ..دایومند رفتن خودش تیم میخواد که هیچ پینگم اجازه نمیده....کلا قیدشو زدم .(اعصاب میخواد وقتی تیم نداری)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...